cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: a bi katera začela na novo?

  
clock-img

20.05.2008, 20:00

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

mama milchy potem si pa res boga da morš jutri zjutraj spet it se mi prov smilišuser posted image user posted image  res je pa da boš potem imela kej od dneva pa srečo maš da maš svojga doma da ti lahko Žiga merka

clock-img

20.05.2008, 20:06

clock-img

mala maja

pencil-img

3204

oj pridne punceuser posted image user posted image user posted image  

jaz še nekako vstrajam amapk bolj samo na - sladkarijah in pazim da se res ne bašem in ne mešam živil. Sicer gredo kg full počasi doluser posted image user posted image  amapk upam da ostanejo v minusi.

Sem se pa v nedeljo tehtala in je bila tehtnica -6kg, sej en vem sploh kako je šlo gor pa dol. Sam se mi je kar zasmejalo ko sme videla cifro.

Aja pa danes sem grešila na veliko, tko da sem po riti za natepst. Sem v službi pojedla en sirov burek, ker sem mislila da me celi dan ne bo domov, ko pa pridem domov me pa še špageti čakajo. Pa nisem imela srca rečti mojmu da en bom. Sem se napokala ko user posted image  sam sedaj me pa želodec boli za zjokat, sem tako zoprna user posted image

Pridne bodite, pa čeprav se ne oglašam veliko ste mi za super motivacijouser posted image user posted image user posted image

clock-img

20.05.2008, 20:07

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

ja, samo moj je delal danes 7-19 in jutri gre v nočno ob 19ih tako da nekako moram poskrbet za varstvo za Žigija, ne? imam dobrega šefauser posted image , ki mi gre veliko na roko in mu povem kdaj kaj rabim pa mi ustreže, če se le da

clock-img

20.05.2008, 20:13

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

ja to maš pol zlo srečo da ti gre naroko do je fajn da se lahko zmenš pa vštimaš vse

clock-img

20.05.2008, 20:23

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

ne, res; šef je 1A ampak kaj ko je preveč tistih nesramnežev, pa še kdo se najde ki ti je nevoščljiv in tako...zaenkrat mi je dobro tukaj, ekipa Ok, šef OK; vendar si jaz želim it delat v svojo stroko, tisto kar sem 5let drsala mize in klopi na faksu bi dela, urnik kot se zapove, ne deljeno, ne popolda, ne vikende,...

clock-img

21.05.2008, 06:32

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

Jutro,

izvolite

user posted image

Lep dan vam želim,

clock-img

21.05.2008, 08:02

clock-img

luka jan

pencil-img

1799

O mama_ milchy, hvala za kavico, pa takooo veliko.user posted image
Danes me čaka kar naporen dan, začnem namreč s terapijami v zdravilišču, tako da bom bolj malo doma. Tako se bom oglašala bolj v večernih urah, vseeno pa bom z vami. Čeprav me je malo strah kako bom zdržala dieto glede na to da bom jedla zunaj, vseeno upam da ne bom preveč grešila in da že ta petek pridem na svojih 72 kg in tako dosežem svoj cilj. Potem pa absulutno nadaljujem.
Pridne bodite in lepo se imejte.

clock-img

21.05.2008, 22:54

clock-img

*erika*

pencil-img

938

debeluska itak da se bomo zmenile.no js sm malo slabse na racunalniku imam vsega dela cez glavo.no zj grem pa spat in jutri sporocim kile.

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

clock-img

22.05.2008, 08:40

clock-img

sinnerka

pencil-img

235

evo eno user posted image za dobro jutro in kako ste kaj?
jaz lepo malo hujšam zdaj sem prilezla na 88 in upam da bo šlo tako naprej no imam pa en problem pa bom vas tle vprašaša

zdaj sem na novo začela s kt logest in zdaj ko je konc ene tablice imam že 2dni tak majhen krvav izcedek pa nevem ali e m ali kaj drugega ker drugače sem mela vedno bol slabo m zdaj pa gli tolk da se paca nekaj pa nevem če je m ali kaj drugega

a se je keri to dogajalo user posted image

clock-img

22.05.2008, 20:13

clock-img

luka jan

pencil-img

1799

Dober veòer, drage moje dame. Pa kje ste, da se niò ne oglaèate?user posted image

Jay sem v Dobrni in se vam moram mal oglasit. Imam èe eno masaùo, potem pa èibam domov. Moja dieta je bolj tako, tako, me je jutri kr strah stopirt na tehtnico.user posted image

Pridne bodite, pa bolj pridno se javljajte, saj yunaj je itak nikakvo vreme, tak da je dost cajta ya sedet pred raòunalnikom.

clock-img

23.05.2008, 05:59

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

Jutro,

danes je dan za

user posted image

Ajej, meni.....

clock-img

23.05.2008, 07:37

clock-img

sinnerka

pencil-img

235

jaz sem še vedno na 88user posted image

clock-img

23.05.2008, 08:21

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

jutro no najprej vam postrežem z enouser posted image  dišečo čeprav meni nepaše ker sem bolna
no danes je vaganje in mi je pokazala vaga 77,60kguser posted image user posted image user posted image user posted image  to  pomeni da sem šla dol -0,90kg user posted image user posted image user posted image user posted image  tako da sem zelo vesela no sedaj pa nazaj v pojstlo lep dan vam želim

clock-img

23.05.2008, 09:13

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

hvala za kavico,
jaz sem še vedno na 87,50 kg user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

23.05.2008, 09:24

clock-img

sinnerka

pencil-img

235

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

hvala za kavico,
jaz sem še vedno na 87,50 kg user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


no sve pa blizu

clock-img

23.05.2008, 10:10

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

no debeluški30 se je pokvariu računalnik in zato jezt sporočim njeno stanje 107,30kg user posted image user posted image user posted image

clock-img

23.05.2008, 11:01

clock-img

birdy

pencil-img

5352

No, jst sem na 67,1. Pa zadnje čase sam žrem. Kva bi šele blo če bi se kake diete držala?user posted image
Zdej se grem pa zrihtat pa na sprehod pa pijačko.
Čav bav!

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010

clock-img

23.05.2008, 11:48

clock-img

bibyzan

pencil-img

296

Moja kilaža ostaja ista.......................user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

23.05.2008, 14:34

clock-img

luka jan

pencil-img

1799

Oj,
moje kile tudi ostajajo iste, 72,3.user posted image
Bo treba bolj pazit....

< Sporočilo je popravil luka jan -- 23.5.2008 14:35:01 >

clock-img

23.05.2008, 15:02

clock-img

*erika*

pencil-img

938

moje kile so   78kguser posted image

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

clock-img

23.05.2008, 23:38

clock-img

malamisha

pencil-img

429

Oj hujšarce!

Kilaža 69,9user posted image user posted image user posted image

Zjutraj sem bila tako vesela, ko se je pokazala 6, da sem ga potem orenk zatupilauser posted image user posted image user posted image

Ni kaj, se bom že pokorila za grehe...

Za razpredelnico -0,90 kg



_____________________________

19.2.2006 smo dobili princesko Mojco

30.7.2007 pridružila se nam je razbojnica Gabi

clock-img

24.05.2008, 09:18

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

Dobro jutro,

kako smo kaj? Za začetek dneva seveda user posted image . Mi smo dobro, se odpravljamo od doma, ker gremo malo pohajat pa popoldan na rojstni dan enga fantka. Danes sem fraj tako da moram izkoristi za Žigca.

Lep dan vam želim user posted image

clock-img

24.05.2008, 11:38

clock-img

Anonimen

Pozdravljene.
Nisem imela časa včeraj sporočiti, zato sporočam danes 70 kg.

clock-img

25.05.2008, 07:49

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

Dobro jutro,

izvolite user posted image .
Kako ste kaj? Ma kaj vse tako pridno hujšate, da zelo malo klepetate na RR. user posted image user posted image user posted image user posted image  
Evo, moja delovna nedelja; še niti dobro nisem začela ampak komaj čaka, da končnam in grem domov k mojima dvema fantoma; možek gre sicer danes v nočno in bi bila vsak malo rada z družinico skupaj; ta teden smo se bol malo vidli, kaj čmo tako pride.
Ve, kako ste? Otročki?
Lepo nedeljo,

clock-img

26.05.2008, 07:56

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

dobrojutro da va postrežem z vročouser posted image  upam da vam bo pasala
no moja gripa je tudi malo bolje tako da lahko vsaj nekaj pojem user posted image user posted image user posted image user posted image  ki prej dva dni nisem mogla nič kakor samo piti danes je tako lep sonček da bom lahko šla malo ven samo ne predolgo lep dan vam želim čau čau

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem