cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: a bi katera začela na novo?

  
clock-img

15.05.2008, 08:30

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

malamisha, jaz imam sadni dan user posted image , sedaj pa delam Žigcu jajček za zajtrk, jaz pa zraven banano glodam. Telovadiš kej?

clock-img

15.05.2008, 08:58

clock-img

malamisha

pencil-img

429

Enkrat tedensko si privoščim pilates, če le gre grem s puncama vsak dan z vozičkom v trgovino, leg magic pa veselo počiva pod posteljo (res ga lahko spraviš v vsako luknjouser posted image ).

Imam pa tisoč in eno idejo in to čisto vsak dan, kako bom telovadila. Ampak vse je še vedno "malo morgen".



_____________________________

19.2.2006 smo dobili princesko Mojco

30.7.2007 pridružila se nam je razbojnica Gabi

clock-img

15.05.2008, 08:59

clock-img

sinnerka

pencil-img

235

debeluška mela bi 75kg lahk tudi manjuser posted image zdaj po 2tednih mam 89user posted image

clock-img

15.05.2008, 09:02

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

dobrojutro se vam pridružim pri user posted image  mi zelo paše smo že pokonci od 6h tako da mamo vsako jutro veselo drugač sem pa glihkar domov prišla sem pelala hčerko v posvetovalnico kako kaj vaše hujšanje jutri pa spet vaganje to veste da morte sporočiti stanje na vagi veliko uspeha in malo kil

clock-img

15.05.2008, 09:04

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

no, jaz sem vsaj prah z orbitreka dol obrisala in sem pa tam se spravim gor za 15minut in to je tudi vse; jaz sem pri bratovi punci probala ta leg magic in je bilo kr hudo en teden ampak če bi ga imela sama bi najbrž res v kakšni omari ali pod posteljo ležal user posted image
koliko časa pa si na dieti? koliko želiš dat dol?

clock-img

15.05.2008, 09:05

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

rakica, kaj ste pa imeti? kontrolo, da si morala v posvetovalnico?
Jooj, Žigi full srbi glavica, a misliš, da mu jo lahko z nivea baby oljem namažem, da se ne praska;

clock-img

15.05.2008, 09:07

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

ja lahko ker so že suhe
ma pregled sva imale je bila tako zaspana ko sem prišla domov sam flašo pa spat je zaspala takoj

clock-img

15.05.2008, 09:39

clock-img

malamisha

pencil-img

429

mama_milchy - dieto sem pričela prejšnji teden. Ponovno!

Pred nosečnostjo sem po ločevalni dieti zelo uspešno shujšala in težo tudi držala. Med prvo in drugo dieto nisem nič hujšala. Zdaj pa ponovno štartam.
Po drugem porodu sem že držala dieto in shujšala.

Zdaj me čaka še cca 6 kg, potem pa bi skoraj morala biti zadovoljna...

_____________________________

19.2.2006 smo dobili princesko Mojco

30.7.2007 pridružila se nam je razbojnica Gabi

clock-img

15.05.2008, 09:46

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

malamisha koliko pa maš kil in koliko staro hčerko maš koliko si se zredila v nosečnosti

< Sporočilo je popravil RAKICA1 -- 15.5.2008 9:47:52 >

clock-img

15.05.2008, 09:50

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

rakica, jaz sem tudi že od 6-ih pokonci pa ne zato, ker bi me Žigec zbudil ampak nisem mogla več spati ins em prav pridna že celo jutro; najprej sem počistla in oprala user posted image  bokx, pol pobrala suhe cinje, pa ene dala prat, počistla in pobrisala po tleh in še kopalnico spucala dokler je Žigec ninal; sedaj smo pa lepo zunaj dokler ne pride sonček na našo stran in že kuham user posted image , da spijeva s sosedo;

malamisha, a si se strogo držala te ločevalne; jaz sem po porodu jo imela in shujšala za cca 20kg, sem prišla na 80kg, pol sem se pa v enem letu in pol zredila z 8kilic user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , bi pa rada prišla na 70-ko, če mi uspe seveda; kaj pa med user posted image  si se tudi kej držala diet oziroma prehranjevanje zdravega?

clock-img

15.05.2008, 10:08

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

mama milchy veš jezt ko sem prišla iz porodnišnice sem imela 81kg pa sem se v parih mescih zredila za 9 kg tko da bi rada da shujšam toliko koliko sem imela preden sem bila noseča in to je 63kg ampak če pridem na 68kg bom bila že hepi mam pa še do te kilaže 10kg upam da mi uspe shujšat

clock-img

15.05.2008, 10:43

clock-img

malamisha

pencil-img

429

RAKICA1 - v prvi nosečnosti sem se zredila 14 kg, druga nosečnost 20 kg. Sem pa imel iz prve nosečnosti še zaloge 5 kg, tako da sem bila praviuser posted image .
Trenutno imam cca 71 kg, cilj je nekje 66. Upam, da uspe.

Gabi je stara 9 mesecev in pol.

mama_milchy - med drugo nosečnostjo sem žrla. Če bi napisala jedla, bi bil to premil izraz za moje prehranjevanje. Umirala sem za čokolado (prej je sploh nisem imela rada). Kar se tiče prehrane sem se čisto sprostila in tolažila, da bom že shujšala po porodu in v nosečnosti uživala. Če sem bila lačna sem jedla. Čisto preprosto!

Kar se tiče strogega držanja diete. Kje pa... Sem si malo privoščila skoraj vsak vikend (malo za dušo). Je pa res, da sem po grešnem dnevu pridno prakticirala sadni.



_____________________________

19.2.2006 smo dobili princesko Mojco

30.7.2007 pridružila se nam je razbojnica Gabi

clock-img

15.05.2008, 10:47

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

rakica, jaz sem imela 7let nazaj, ko sem spoznala mojga user posted image  cca. 65kg, pol so sledile kontracepcijske tabletke in je šla teža v enem letu full naglo gor, za 10kg sem se zrdila; pa še par kil pred nosečnostjo je šlo gor, rodit sem šla s 104kilami user posted image user posted image user posted image , pol sem jih nekaj zgubila pri porodu ampak namesto da bi jih z dojenjem zgubljala, so mi kilice pridno spet hodle gor, ko je bil Žigec star 1leto, sem šla na 90dnevno ločevalno dieto in shujšala za cca.20kg in pristala na 80; začela sem delati in pri nas v hotelu nam kuhajo kosilo in večerjo, včasih zelo dobro, da pač greš gor kosilat pa prideš domov pa še doma kosilo, Žigcu kej za večerjo pripravim in on ne poje, seveda je škoda metat hrane stran in normalno kilice spti gor; sedaj sem pra rekla dovolj in se zdaj od ponedeljka dalje strogo držim; danes torej 4.dan in imam sadje (jem že drugo banano sedaj); nekaj potelovadim in upam, da zgubim vsaj 10-15 kil čez poletje; nekako mi je lažje, ker se hodimo kopat in pol jemo večinoma sadje in zelenjavo pa še gibamo več tako da upam, da grejo kile dol user posted image

clock-img

15.05.2008, 10:52

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

malamisha, jaz sem tudi nekoč imela spredaj 6ico in mi je bilo prav fajn, sem kakšno krilce na preklop gor spravla, pa mi ni bilo nerodno v 2delni kopalkah in podobno, sedaj pa mi je prav muka,ko se pogledam čeprav ko gremo kam na kakšno fešto ali praznovanje in se lepo zrihtam in oblečem me pa user posted image  pohvali, da mi vse lepo stoji in paše, jaz bi ga takrat najraje v rit sunla;
sedaj pa sva oba skupaj na tej ločevalni dieti in si nekako dajava podporo, kaj češ, prej sva šla s kolesi, pa teč na stadion, pa je prišu Žiga in sva vse zanemarla, vedno sva kak nov recept najdla in seveda ga mogla stestirat in tako; jaz pravim samo da smo me zdrave, ostalo se bo že uredilo;

clock-img

16.05.2008, 07:44

clock-img

luka jan

pencil-img

1799

Jutro hujšarice, danes pa jaz vabim na eno dobro user posted image , tiste ki lahko pa tudi na dober zajtrk.

Ker je danes dan D, torej dan za tehtanje, sporočam da mi je vaga pokazala -0.5 kg, torej 72,3. Sem ful zadovoljna, še malo pa pridem do cilja.user posted image user posted image  Sicer mi je tu najbolj fajnto, da res veliko jem, nobenih sadnih dnevov, tudi večerje si privoščim, res da po Montiju, a važno je da gredo kile dol.
Skratka nadaljujem.user posted image user posted image user posted image

clock-img

16.05.2008, 09:20

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

Jutro,

luka jan, hvala za user posted image , res je bila dobra,

No, mene pa je danes zvilo v križu in sem komaj da ustal, sedaj je malo bolje ampak ne vem, bo treba kakšno tableto spit; kar se tiče moje diete pa kr gre no; vagica je pokazala -0,50 torej 87,50kg; ker pa je bil Žigec bolan in tako nisem kaj dosti telovadila; včeraj sem bila na orbitreku 30minut, morda me zato križ boli; če bo bolje grem tudi danes; danes imamo pri nas dan B in je moj user posted image  že pripravil meseka; ker pa j včeraj kupil novo žar, ga bomo danes kr sprobali.
V ponedeljek pa grem delat po 10 dneh, z user posted image  delava kontra smeno in tako da bo eden od naju sku+ozi z Žigijem; edino en dan mora k babici ampak gre z veseljem;
Hujšarice, se javim več ksno, grem res spit en tablet in malo počivat, pol me pa čaka gora cunj za likat in za pospravit; pa še rjuhe bi mogla zamenjat,
Kakšno vreme imate? Pri nas na user posted image  je kot zgleda čez noč deževalo, sedaj pa je oblačno; samo da ne dežuje, da gremo lahko ven na dvorišče;

Lep dan vam želim

clock-img

16.05.2008, 10:26

clock-img

malamisha

pencil-img

429

Pozno dobro jutro!

Dan T
user posted image

 
današnja teža 70,8 kg, - 0,80 kg. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Navdušena!
 
Že v naprej javljam, da ta vikend grešim! Imamo dvojni rojstni danuser posted image

_____________________________

19.2.2006 smo dobili princesko Mojco

30.7.2007 pridružila se nam je razbojnica Gabi

clock-img

16.05.2008, 11:02

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

dobro jutro
lukajan hvala za user posted image  zelo je pasala no sedaj pa še jaz vas kličem na še enouser posted image  ker mi paše
no danes je dan za vaganje in sem vesela ker mi je vaga pokazala 78,50kg in pomeni da sem zgubila -0,90kg tako da sem zelo hepiuser posted image user posted image user posted image user posted image  no upam da nebom za vikend preveč grešila
mama milchy pri nas je tud oblačno pa mal je že dež padu pa sem prov žalosna ker nomo mogl pomoje nič ven na sprehod
no včeraj sem šla v šoping in sem kupila za najmlajšo hčerkico sedež za na kolo tako da mi moj user posted image  mor naštimat tako da bova lahko vsak dan kolesarile in upam da bo potem lažje šlo kaj dol in da dobim malo več kondicije
no sedaj pa grem mal pospravt in potem po otroke v vrtec upam da bo moj user posted image danes prišeu domov da mi jutri naštima da bomo lahko šli potem kolesariti vsi skupaj  ker gre v ponedeljek spet na teren pa ga nebo ceu tedn doma bomo bili sami no se slišmo kasneje

clock-img

16.05.2008, 12:04

clock-img

Anonimen

70,5 kg, -2,5 kguser posted image user posted image

clock-img

16.05.2008, 18:41

clock-img

*erika*

pencil-img

938

moje kilce so na 78 tako da je kar dobro zame.vidm da vse lepo hujsate tako da user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

clock-img

16.05.2008, 20:02

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

halo, halo;
a že vse spite user posted image ; no mi smo danes del dneva tudi zunaj preživeli, ker je bilo vreme lepo in smo tudi nov žar sprobali in je res user posted image ; bo treba večkrat kaj popeč na njem; vsaj na dan B; sedaj pa jaz pridno likam, Žigi gleda risanko Traktor Tom, moj dragi user posted image  pa je šel v nočno.
Kako ste preživele dan? Kaj pa ste kej jedle?
No, jaz sem danes imela B: pa smo naredili meso in zelenjavo na žaru, pa seveda juhico zraven user posted image ; nič nisem lačna user posted image ; kljub temu da me hrbet še vedno boli, sem šla za 15minut na orbitrek lih za dušo, če ne za telo user posted image

rakica, jaz že dolgo razmišljam o tem, da si sploh kolo kupim a kaj ko pogledam gor v hrib in me mine volja; bi pa full rada spet kolesarla, včasih smo šle punce z veseljem na bickl in po obali se furat; sedaj pa nič več; moram pogledat mal ponudbe naokoli pa magari ga kje na obroke kupit, ker sedaj nam € rabijo za geometra in za arhitekta ter za gradbeno dovoljenje; smo se spravli v obnovo bajte - rušimo zgornji štuk in na novo bomo nardili eno nadstropje + streho seveda; tako da nam vsak € prav pride; pri teh plašah in tolkih kredith smo še dobri

clock-img

16.05.2008, 20:50

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

mama milchy ja verjamem da ti vsak evro prov pride če kaj delaš ja midva tudi gledava da bi kupla stanovanje en da bi imela za otroke tko da bova vidla če dobiva kaj ugodno glede kolesa pa vem ja da je drag jezt sem ga kupla rablenga za sedaj je dobr potem pa kasneje kaj boljžga
no mi smo tudi bili zunaj pa delali okrog bajte pa še debeluška30 je prov lepo delala tako da sva bile obe zelo pridne in delovne sedaj pa me roke in mišice tako bolijo

clock-img

16.05.2008, 21:11

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

rakica, a sedaj stanuješ pri starpih ali v podnajemu? kolko pa so tvoji otročki stari? najbrž si m iže povedala vendar me spomin občasno zapusti user posted image
ma ta kolesa so full draga, če hočeš malo boljšega, po tamalem ti gre 200-300€ vendar sedaj nam to prav pride za bajto pa še user posted image  brat se poroči julija tako da bo tudi to en velik strošek; za obleč sicer mi2 imava od lanske poroke vendar Žiga je zrastu in mu lansko ni prav, pa je treba kej kupit;
tudi delo okoli bajte je telovadba; jaz sem v sredo grabla seno in travo pri mojih na ranču in me še danes bolijo roke vendar sem bla na svežem zraku in je pasalo;
ah te cunje, od kod se vzamejo user posted image , sej zdaj sem gotova z likanjem, moram jih še po omarah zložit; Žiga pa še vedno ni zaspan in se je tako zaigral, da mi je sedaj rekel:˝mama, ne moti, ker sem tilulilu policaj in te bom zapru, ker si lumpa in mi nagajaš˝ user posted image user posted image user posted image  in kaj češ mu; naj se še pol urce igra lih da pospravim pol pa tuš in spavanac

clock-img

16.05.2008, 21:48

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

mama milchy mam štuk svoj pri starših otroci so pa stari 6,4in 9mesecev
mi smo pa zemlo vozil v samokolnici ki jo je premalo na travi
moji pa že vsi spijo jaz pa čakam user posted image  ker bo sedaj hmal prišeu

clock-img

16.05.2008, 22:30

clock-img

bibyzan

pencil-img

296

Oj!
Sem že tipkla zjutri, pa mi je vse šlo v maloro. Ne vem sem pozabla stisnt potrdi al nism v redu. V glavnem najpomembnejša novica so kilogrami:88 kg, se pravi pol kile dol. Super!!
Pa lepo bodte pa pridno hujšajte, sexi mamice!!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem