cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: a bi katera začela na novo?

  
clock-img

07.05.2008, 10:07

clock-img

malamisha

pencil-img

429

Še podatki za razpredelnico

Današnje tehtanje 72,1 kg
Željena izguba kg 6 kg

Kdaj je naslednje tehtanje?



_____________________________

19.2.2006 smo dobili princesko Mojco

30.7.2007 pridružila se nam je razbojnica Gabi

clock-img

07.05.2008, 10:29

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

dober dan vsem skupaj mama milchy lep dopust ti želim da se maš čim lepše in čim več uživanja z svojim.No punce kako vam gre hujšanje men sedaj stoji nevem zakaj zgleda da bom morala spet mal spremeniti tempo no lepo se imejte in se še kaj oglasim kasneje
malamisha dobro došla med nas

clock-img

07.05.2008, 11:04

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

luka jan, ob tisti uri sem jaz že bila z eno nogo zunaj. Ustajam pa ob 5:oo uri, ko začnem delat za 7:mo
hvala vam, se beremo ko bom nazaj, upam, da bodo kilice na istem ostale, manj jih sprejmem, več pa ne user posted image

malamisha, welcome to the club seksi mame

clock-img

08.05.2008, 06:35

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

dobrojutro vsem skupaj no da vam postrežem z eno toplouser posted image  upam da vam bo všeč.Upam da vam gre gujšanje od rok, ker pri men ma sinček rojstni dan in bo tale konec tedna spet pestro okrog mene bodo sameuser posted image user posted image  in dobrote upam da se bom zadržaluser posted image user posted image  da nebom preveč grešila
No se slišimo kasneje ker se morm oblečti in prištimat otroke ter jih pelat v vrtec in v trgovino kupiti stvari za vrtec ker se mi ni ljubilo iti včeraj lep dan vam želim in čimanj grešenja

clock-img

08.05.2008, 07:46

clock-img

luka jan

pencil-img

1799

Rakica1 hvala za kavo, pa tako lepo dišiiii....

Jaz sem tud včeraj grešila ko user posted image . Najprej jem lepo škrob za kosilo, nato gremo na sladoled in se mu nisem mogla odpovedat ker je bil božanski, nato pa je kolegica naredila še narezek in svež domač kruh... Sem jedla vse, od škroba, beljakovin do OH. Obljubim da bom danes bolj pridna.

Sicer pa nimam danes nič kaj posebnega v načrtu, moram pa res vse zlikat in oprat, saj gre moj user posted image v nedeljo za 4 dni v Portorož poslovno in mora imet kar nekaj cot zraven. To je pa tud vse kar bom delala, aja pa seveda eno pizzo bom tud spekla. Pol mam pa še za Luko govorilne ure v vrtcu.

Pridne bodite in pozabite da je v ponedeljek na vrsti tehtanje.user posted image user posted image

clock-img

08.05.2008, 08:28

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

Olla,

rakica, hvala za kavico, prav paše....

Drage moje, mi nismo šli na dopust in smo doma v hiši skupaj z vodenimi kozami user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ; Žigec je po celem telesu v pikicah, da po glavi niti ne govorim pa včeraj se je šel pokazat k P zaradi škrlatinke, domov pa je prišel z vodenimi kozicami kar ni niti čudno; tiste izolirnice v ZD po moje niti ne morejo biti neke sterilne izolirnice, če pa se en za drugim otroci noter pregledujejo user posted image ...tako, da moram zdaj vse stvari iz potovalk nazaj v omaro dat; no moj user posted image  pa je šel za dva dni v Črnomelj malo uredit okoli hiše, pokosit in prezračit, prebelit bajto tako da bova z Žigcem sama. Danes ga moram ob 11:3o peljat k P pokazat, ker ga revčka vse srbi pa jamra, da ga trebušček boli (je pa kr trd na dotik)....skratka moj dopust se je spremenil v bolniško...ne vem kako bomo noter zdržali cel debel teden, zdaj gleda risanko traktor tom, kaj pa bova popoldne - boooo.

luka jan, a tvoj gre na kakšen seminar? spet boš sama z otročkom....kaj vse smo me ženske navajene, ne? služba, dom, družina in za večino zadev same poskrbimo....

grem dat juhico kuhat, da jo papcava za kosilo, kaj pa bova zraven ne vem,

lp

clock-img

08.05.2008, 11:19

clock-img

luka jan

pencil-img

1799

Ja mama_milchy, v nedeljo pelje nekaj novinarjev na jadranje, v ponedeljek pa se začne NT konferenca. Je imel celo štalo da je našel eno prosto sobo, no pa je le nekaj našel. Saj veš, hotel mora bit fajn, pa ne predrag ker mu služba vse plača. Sem že hotla mal vez uporabit, pa se je prej znašel sam.user posted image user posted image
Sem najprej hotla it z malim zraven, pol sem pa ugotovila da imam v torek zdravnika pa je brezzveze da rinem dol, pa v torek nazaj. Rabim še nekoga zraven da mi mal skače za tamalim, ker sama skoraj ne zmorem.user posted image

Kaj čmo, če je treba za vse poskrbet je pač treba. Pa čeprav je skoraj vse na mojih ramenih se nič kaj ne pritožujem, ko bo Luka mal večji bo vse lažje. Bova pač veliko zunaj v naravi, pa se bova igrala in hodla na sprehode pa ne bo problema. Zunaj je tako priden da to skoraj ne moreš verjet da je isti otrok. Kuhala itak ne bom veliko, mali pa bo jedel v vrtcu. Bova tak zrihtala da se bova imela fajn, ati pa verjetno tud, čeprav ima kar natrpan urnik.

Tebi pa želim da se čimprej pozdravite, saj dopustov bo še veliko, sam da se Žigi izmaže iz tega. Nas koze še niso doletele, jih bomo pa ziher enkrat dobili.user posted image

clock-img

08.05.2008, 19:22

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

luka jan, tudi jaz si želim, da kozice čimprej zginejo, je kr hudo veš, skozi joka, sitnari in pravi, da mu pikice nagajajo user posted image user posted image user posted image
jaz tudi veliko postorim sama pa se nič ne pritožujem, čeprav moram priznat, da je moj user posted image  tudi zelo priden in včasih postori vsa ˝ženksa˝ dela; da me vsaj malo zamenja...
dopustov bo še veliko, to je res ampak sestrična se enkrat poroči tako da mi je malo žal, bomo pa pol slikice in video pogledali pa bo; samo da Žigec čimpre ozdravi in da se ne mantra preveč....

clock-img

08.05.2008, 22:40

clock-img

DEBELUŠKA30

pencil-img

1329

Samo na hitro, sporočim svoje stanje 107, 80, obljubim, da bom jutri tabelo "izpisala" z novimi podatki, res nisem uspela!!!

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

clock-img

09.05.2008, 08:05

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

dobrojutro vsem skupaj no vidm da ni nobena še skuhala bom pa jest postregla z toplo in dišečouser posted image  upam da vam bo všeč
No včeraj sem se malo pregrešila zuser posted image  ker mi je sinček imeu rojstni dan in je možek prišeu domov pozn tako da sem samouser posted image  dve žličke jo probala nisem upala več da nebo kazalo danes preveč na vagi
No lep dan vam želim in prijetno kuhanje
Mama milchi kako je z Žigom a mu je že kaj bolje upam da se čimprej pozdravi user posted image user posted image  da se pozdravi čimprej

clock-img

09.05.2008, 09:02

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

dobro jutro seksi mamice,

jaz sem si sedaj privoščla kr duplo dozo user posted image user posted image , za nami je neprespana noč; Žigec ima pikic več in več; lička ima vsa v pikicah, usta da ne govorim, po luliju jih je tolko, da se revček niti polulat ne upa; skratka cela katastrofa; pokoni okoli 1 sem ga mogla tuširat, da malo ublaži srbenje, zaspali smo okoli2 in spali na 30 minutne obroke tja do 7me, sedaj pa nosi kegelčke da se gremo v kuhinjo igrat; user posted image user posted image user posted image  vsaj ga nekako zamotim z risankami, igračkami, da se ne praska čeprav sem vidla da ponoči se je zgleda v spanju malo popraskal, bo ostala brazgotina pri ušesku.

Moje hujšanje pa je šlo po vodi; pojem ko utegnem in kar pride pod roke, ker z Žigcem takim ne morem še kuhat in skrbet aha danes B, jutri Š in tako dalje; ko ozdravi pa bom prvo 2dni imela vodni...

Pri nas je tako lepo vreme, sonček in toplo, mi pa 10dni moramo bit noter user posted image

Lep pozdrav z sončne user posted image

clock-img

09.05.2008, 12:29

clock-img

malamisha

pencil-img

429

Oj hujšarce!

Tudi pri nas je bil pester začetek noči, pa se je potem Gabi umirila in pridno zaspala.
Danes smo pa našli vzrok slabe volje. Kar štirje zobki naenkrat rinejo ven. Bo še bolj lahko grizla mamouser posted image

Sem se odločila, da se pred ponedeljkom ne tehtam. Imam pa danes kar sadni dan namesto OH. Bodo hidrati jutri na vrsti, ker tako lažje zdržim čez vikend. V nedeljo bomo pa izkoristili lepo vremo in pekli mesek na žaru.

Upam, da bodo bolni otroci čimprej zdravi!!!

_____________________________

19.2.2006 smo dobili princesko Mojco

30.7.2007 pridružila se nam je razbojnica Gabi

clock-img

09.05.2008, 18:51

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

Olla dekleta,
kako ste? uživate v sončku s svojimi otročki?
Mi pa cel dan že stokamo in jokamo, sploh ne vem več kako mu pomagat; te kozice pa nagajajo in nagajajo, smo že čisto user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

09.05.2008, 19:39

clock-img

*erika*

pencil-img

938

no pa sem ze nazaj.sm dobila danes racunalnik,tako da lahko malo se javim.imam 79kg in sem zadovoljna.
no upam da ste bile pridne in vsem posiljam en lep pozdravcek


_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

clock-img

10.05.2008, 09:42

clock-img

malamisha

pencil-img

429

Dobro jutro!

Še vse spite? Začenjam dan z vročouser posted image , pa tudi kakšen rogljiček bi pasal zravenuser posted image .

Danes uživam ob OH. Zvečer si bom najbrž privoščila palačinke...

Uživajte v oblačnem dnevu!

_____________________________

19.2.2006 smo dobili princesko Mojco

30.7.2007 pridružila se nam je razbojnica Gabi

clock-img

10.05.2008, 10:39

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

Dober dan,
hvala za user posted image , meni danes kr dupla doza paše glede na to, da je za mano druga neprespana noč, te kozice oziroma norice so prav nadležna reč; Žigec je prav bogi, izpuščaji po celem telesu, v ustih in na jezičku tako da revček sploh ne more jest, lulat pa se ne upa, ker je tudi luli v pikicah,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Vsaj moj user posted image  pride danes domov pa se bova malo menjala, ker mene že pošteno hrbet in roke bolijo, od srede je skozi po rokah pa 15kil ni ravno lahko nosit naokoli...
pri nas je zunaj full lep sonček a kaj ko ne smeva ven, ga samo gledava z okna.

lep dan vam želim

clock-img

10.05.2008, 21:07

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

dober večer,

ma kje ste vse hujšarice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  vas pogrešam, bi s kom klepetala, da slišim kako ste in kako vaši malči user posted image user posted image user posted image
evo, za nami je še en dan noric in jaz sem že čisto nora od njih; sej bo kmalu bolje, le da Žigcu vročina pada in se začnejo sušit pa bo lažje...
Dejte se kej oglasit,

Lep večer
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

10.05.2008, 21:47

clock-img

luka jan

pencil-img

1799

Evo mene, še vedno sem z vami. Danes je bil tako lep dan, da sem bila večino časa zunaj, šele sedaj sem prišla do računalnika.
Sicer smo bili dopoldan mal v Šopingu, pa kosilo, pol pa cel dan akcija zunaj.
Naš Luka je vredu, sploh zunaj je čist drug otrok, hvala bogu zdrav in živ ko user posted image . Nič novega, kaj?

Sem pa včeraj prešaltala iz ločevalne na Montignaca, sicer se še mal lovim, a mislim da bo.
A se katera tu prehranjuje po Montignacu?
Men zaenkrat zelo ustreza, sam mogla sem si vso špecerijo kupit na novo. Sem se enkrat ta teden vagala in mi je pokazalo +1 kg, pa sem se kar odločla da mal spremenim dieto. Sladkarij sem se odvadla, krompirja imam dost, tako da upam da bo.
Fajn spančajte, si pišemo jutri.

clock-img

11.05.2008, 09:31

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

Dobro jutro,

evo, sveža dišeča user posted image  za zaspanke user posted image
jaz sem itak že tri budna tako da meni paše kr trojna doza user posted image user posted image user posted image
Kako ste? Kakšno vreme imate? Pri nas je sonček in mi noter moramo bit user posted image  ampak brez skrbi bomo že nadoknadli vse zamujeno, le da se Žigec čimprej pozdravi. ,

luka jan, kakšna je pa ta dieta montignac??? kaj lahko ješ, koliko, na kakšen način?

Lep dan vam želim, seksi mamice

clock-img

11.05.2008, 09:42

clock-img

barba

pencil-img

1746

Ojla, punce!
Nisem nič kaj za nazaj brala, ker sem imela čez teden tako gužvo, dons se mi pa ne da.user posted image

mama_milchy - sej boste tele kozice premagal, vam pa da je težko notr zdržat sploh v takem lepem vremenu.

Jaz morem zdajle še nekaj službenega naredit, potem grem pa na sonce al pa na teraso knjigo brat.user posted image
Uživajte ....

_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

clock-img

11.05.2008, 10:00

clock-img

sinnerka

pencil-img

235

evo jaz se tudi pridružim
velika: 172
teža pred nosečnostjo 73
pred porodom 106
po porodu 100
en mesec po porodu 85
dva meseca po porodu 80
šest mesecev po porodu 90
zdaj 88


****tš meni kile skačejo user posted image

clock-img

11.05.2008, 11:52

clock-img

luka jan

pencil-img

1799

Mama_milchy, Montignac ni dieta, ampak način življenja. V grobem ne smeš bele moke, ogljikovih hidratov, krompirja, banan, korenčka. Več si lahko prebereš TUKAJ.
Sicer pridno jem po predpisanem, pa da vidimo če bodo kakšni učinki. Javim jutri kile, upam da ne bom preveč razočarana.user posted image

Sinnerka, dobrodošla med nami!

clock-img

11.05.2008, 12:54

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

barba, upam, da čimprej gremo ven, samo da ne bo kakšen dež takrat; sej danes je že boljše, se vsaj sam igra, tako da mamica počiva, možek-tati pa kuha kosilo user posted image

sinnerka, midve pa sva na istem: dobrodošla med nami, sej bo šlo...user posted image user posted image

luka jan, a veš mogoče če obstaja kakšna knjiga s to prehrano; sem pregledala ta lukni pa nisem zasledila, da obstaja karkoli razen tisti jedilniki...
lahko bi pa skupaj delale to dieto - prehrano, ker jaz sem že čisto obupala nad to 90 dnevno; ravno sem dobro začela - preranjevat in telovadit pa mi Žigec zboli in takrat pač poješ kar poješ, meni pa od skrbi takoj želodec kruli...



clock-img

11.05.2008, 13:54

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

oj punce no jezt bi se vama tudi pridružila ker se mi preveč neda več po tej moji dieti pa še nehal je dol kilaža padat tko da morm spremeniti dieto bi pa bilo fajn če bi govorili kaj bo kakšna kuhala da mamo več idej lep dan vam želim punce
mama milchy lepo počivi da se čimbolje spočiješ in lep dan vsem skupaj
sinnerka dobrodošla med nas seksi  mame in veliko uspeha pri hujšanju

clock-img

11.05.2008, 14:22

clock-img

luka jan

pencil-img

1799

Ja, obstaja knjiga Jem , torej hujšam. Imam skenirano in shranjeno na računalniku, pa mi pošlji svoj e- naslov, pa ti jo pošljem. Jaz sem jo že prebrala in mi je bilo kul, samo takrat se še nisem mogla upret sladkarijam in krompirju, tako da sem raje začela z ločevalno. Ko sem to v svoji glavi popucala, pa gre brez problema. No, bom videla, če bodo vidni rezultati.user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem