cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: a bi katera začela na novo?

  
clock-img

04.05.2008, 06:17

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

Dobro jutro,

pa kje ste dekleta?
No, za lažje prebujanje............user posted image , sveža in dišeča........

Jooj, jaz sem tako zaspana pa še delat moram it; boli me celo telo in moram vam sporočit, da je žal prišla user posted image  tako da nam v prvem krogu ni ratal user posted image , user posted image user posted image user posted image  sicer pa sva še mlada in bova z veseljem delala na tem user posted image user posted image user posted image
sedaj pa k resni stvari; moj Žigec je včeraj dobil vročino 38, do večera mu je padla na 37,5, danes zjutraj pa spet 38 in ima neke pikice (izpuščaje) po celem telese, okoli vratu nekje do prs in tam okoli lulija pa največ in to danes, ki je nedelja in še oba z mojim delava, bo pa revček pri moji mami; jaz upam, da čimprej končam čeprav je danes cca120 sob odhoda in pred 12 ni šans, da me spustijo; joooj, sem prav jezna in žalostna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ok, se vam javim več ksno, grem peljat možeka, pa Žigija in pol počasi proti Portorožu...

Lep dan,
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

04.05.2008, 10:22

clock-img

barba

pencil-img

1746

Ojla, punce!

Jaz sem imela ta teden dopust, dobesedno tudi od računalnika. S hujšanjem sem bila kar pridna tako, da sem na 63 kg. user posted image user posted image user posted image Samo doma se tako težko držim ločevalne. Mimogrede kaj prepovedanega v usta nesem user posted image  in premalo pijem. user posted image

mama_milchy - bova skupaj pesti držale, da se nama kmalu nariše + ? Jaz upam, da ta mesec ne pride spet user posted image

Naredite si lep dan .... jutri je treba spet v službouser posted image

< Sporočilo je popravil barba -- 4.5.2008 10:24:01 >


_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

clock-img

04.05.2008, 15:04

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

oj oj mama milchy hvala za kavo no mi smo se pa potepali in smo bili v živalskem vrtu so otroci tako vživali sedaj pa spijo potem pa še malo ven kako pa ste ve preživele dan. milchy držim pesti za drugi krog upam da zi Žigom ni kaj preveč narobi in da bo hitro zdrav lepo se imejte

clock-img

04.05.2008, 21:41

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

Halo, halo; hvala za pesti...
Žigija sem popoldan peljala k dežurnmu in ima škrlatinko - tako kaže in vneto grlo, upam, da ne gre spet na ušesa; drug teden imamo za it na poroko in upam, da bo zdrav do takrat; sicer se pa jutri moramo it k svoji zdravnici pokazat user posted image

barba, upam, da čimprej zagledava +, user posted image

rakica, ma to ste bili v LJ ali v katerem drugem? Mi se dogovarjamo za it v lignano (it) baje da je lepši kot zoo v lj, boo

Lahko noč, grem počasi spat, ker nekaj čez 5 moram ustat

clock-img

05.05.2008, 07:37

clock-img

luka jan

pencil-img

1799

Jutro sexy mame, a še spite?

Jaz sem komaj prišla k sebi in sedaj sem skuhala eno dobro dišeče user posted image  samo za vas.

Evo, dopust je minil, smo 4 dni užival na sončku in res prečudoviti idili, res moram pohvalit Istrske vile v Umagu, je tako lepo da bi človek ostal tam za vedno. Pa še celo naselje je brez prometa, tako da lahko otroka pustiš vsaj malo brez kontrole. Sem se že kar letos odločla da gremo drugo leto spet.

Da pa ne govorim o vrnitvi nazaj, smo ob 11. uri štartal iz Umaga in sem prišla domov ob 18. uri, ponavadi rabimo max. ene 3 ure. Sem mislila da bo moj znorel, pa je je bla taka gužva da se ti zmeša.

Vidim da pridno vse hujšateuser posted image user posted image , jaz javim kile drug teden, saj sem med prazniki res veliko grešila in je brezzveze da se vagam in zbijam sama sebi motivacijo. Tako imam danes sadni dan, pa jutri vodni, pol pa bo že boljš na vago stopit drugi teden.user posted image

clock-img

05.05.2008, 08:12

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

luka jan hvala za user posted image  zelo je pasala
No sedaj pa da še sporočim svoje stanjeuser posted image user posted image -0,20dek tako dajih sedaj imamuser posted image user posted image 79,60kg no vseeno sem vesela da je šlo vsaj nekaj dol upam da bo pri vseh tako pokazalo manjuser posted image user posted image
Mama milchy upam da se ti sinček čimprej pozdrav, v živaljsku vrtu smo bili pa v ljubljani

clock-img

05.05.2008, 08:31

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

Dobro jutro,

luka jan, hvala za user posted image , paše full; je bila gneča na cesti, ne? sej po portorožu je bilo kot da bi kdo kaj zastonj delil, avto pri avtu, ljudi kot mravelj...
jaz čakam mojga šefa, da časti eno kavico; drugače smo pa kr zaspani, ker je Žigec speti bolan in smo zadnje dve noči zeloo slabo spali, skoraj da nič.
Danes je tehtanjeuser posted image  ajej, se bom jutri zjutraj.

Jaz še tri dni delam pol sem pa skoraj 1teden na dopustu, malo gremo v Črnomelj, pa eno poroko imamo vmes pa tako; upam, da bo Žigec ozdravu do petka,

Lep dan,

clock-img

05.05.2008, 08:53

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

rakica, Žigec ima škrlatinko in vnetje grla, se bojim da me ne gre še na ušeska; včeraj smo bili pri dežurnemu, sedaj ga pa možek pelje k njegovi zdravnici, da ga pogleda, ker ima več izpuščajev kot včeraj in da mu da nekaj proti srbenju ter da pogleda ušeska...

clock-img

05.05.2008, 09:12

clock-img

majra

pencil-img

1499

Pozdravljene!
Tako, krst je minil, poročila sem se tudi vmes user posted image , prazniki so mimo, kg pa hvala bogu tudi stojijo na 82.
No, danes pa naj bi jaz spet začela bolj resno z dieto. Pa se mi ne ljubi. Sploh nimam volje user posted image
Tako bi si sedaj zrihtala en velik sendvič in ga z užitkom popapala. No, upam da zdržim...

Pri nas je ful turoben dan, upam, da imate vi sonček

clock-img

05.05.2008, 11:21

clock-img

Anonimen

Pozdravljene.
Vidim, javljam se še po zelo doooooooooolgem času. Sem vmes obupala, tisto kilo sem zgubila, zdaj imam pa 72 kg. Me lahko prosim date še medse, prosim. Ker nisem brala nazaj, ali svoje uspehe in neuspehe komu sporočim na zs, ali še velja vsak ponedeljek zjutraj, da sporočimo tukaj gor. Če me še sprejmete medse, prosim.user posted image  Pa pohvala vsem hujšaricam, vidim da ste bile kar pridne, jaz pa bolj takouser posted image  Kar voljo zgubim. LP

< Sporočilo je popravil decembrka -- 5.5.2008 11:27:30 >

clock-img

05.05.2008, 11:46

clock-img

Hema

pencil-img

22

Mama_milchy upam da bo z Žigcem vse uredu in mu želim da se čimprej pozdravi.
Majra čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image

Hja moje kile so skoraj ravno tam kjer so bile-89.9, kar pomeni še 10dag plusauser posted image . Bo treba začet delat...Tako mi gre na jetra, ker sem res ves čas v pogonu, na kolesu, pa peš pa se mi nič ne pozna. Bo treba še manj jest . Pa sladoled čisto črtat.

clock-img

05.05.2008, 11:56

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

MAJRA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

hema, hvala ti; upam, da res čimprej ozdravi; ga je možek zjutraj peljal pokazat in v sredo ga moramo speti peljat; je pa full pikic po celem telesu in okoli lulka jih je ogromno, ga pa peče ko mora it lulat; user posted image

decemberka; dobrodošla med nami ponovno;

šibam še kaj nardit

clock-img

05.05.2008, 12:10

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Hema mal man slatkarij in sladoleda pa v službi kakšne piškote manj reci sodelovki  da nič več slatkarij mal heca kako si kaj a si frej

clock-img

05.05.2008, 13:02

clock-img

Hema

pencil-img

22

Rakica zdele grem delat. Ja v službi v trgovini pa veš kako je ko imaš vse "pri roki"
LP

clock-img

05.05.2008, 21:08

clock-img

bibyzan

pencil-img

296

Dans je javljanje ne? No jst bom kratka, se mi ne da tipkat:kile stojijo. Sam da stojijo!!user posted image user posted image user posted image

clock-img

05.05.2008, 21:36

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

halo, halo,
kje ste damice? zunaj je sonček in smo že manj za računalnikom;
no, mi smo kr v redu šli skozi dan tako da upam, da bo jutri še bolje, pikice so prisotne, ušesek rdeč, za ušeskom se je malo popraskal ma ni hudi drugače pa kr dobro to prenaša naš Žigec-žagec user posted image

Se mi kr spi in grem počasi v vodoraven položaj,

lahko noč, user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

06.05.2008, 07:22

clock-img

luka jan

pencil-img

1799

Jutro, a ste za eno user posted image ?

Evo, pravkar sem se opugumila in stopila na tehtnico in na moje veliko veselje so kile ostale nespremenjene, 73,1 kg.user posted image user posted image user posted image
Sem ful vesela, ker sem prejšnji teden res ful grešila, tako da lahko grem sedaj še z večjim elanom naprej.
Sedaj pa grem mal likat, ker je takšo vreme da kaj drugega ni za počet, pa se vam javim še malo kasneje.

clock-img

06.05.2008, 07:47

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

dobro jutro,

lukajan, hvala za user posted image , ta paše sedaj preden grem delat. A tako zgodaj si ti pridna? meni se en stroj cunj že zunaj suši, drugi čaka, da ga polikama ampak bom pol zvečer vse skupaj.

Moj urnik dane 9-15, mi kr paše, naspala sem se in še ko pridem domov bom imela kaj od dneva, pol pa še jutri delam in grem na DOPUST; 2dni gremo v Črnomelj, pol pa v Bosno na poroko user posted image user posted image user posted image .
Moje kilice so 88,oouser posted image , ne vem zakaj ne morem in ne morem se spravit za prav k dieti, pa toliko cunjic imam v omari, poletje je že pred vrati jaz pa kot user posted image  okrogla user posted image user posted image user posted image . Po moje od vseh skrbi, ki jih imam in stresa v službi in še kaj bi se najdlo; trenutno pa me user posted image  od M tako mantra in boli, da je kr jooj.

Vas lepo pozdravljam in grem veselo na delo, danes bomo bol tako delali, ker ima šef rojstni dan user posted image

aja, vam pošiljam še malo sončka z user posted image

clock-img

06.05.2008, 14:49

clock-img

Anonimen

Pa da se še jaz javim. Nisem vžgala ločevalne, ampak tisto varianto; črtaj kruh, testenine, skratka OH, podobno Montignacu ali pa za kandido. Pa da vidimo. Namesto kruha jem vaflje.  Drugače sva šla s tamalim na sprehod, pa sem skozi gledala v nebo, pa sva prišla suha domov. Na srečo ni nič deževalo. Vsem lep pozdrav.

clock-img

06.05.2008, 22:22

clock-img

birdy

pencil-img

5352

Hoj sohujšarice.
Jst se kr ne upam it vagat, sem se zredila k sem jedla glih vse po spisku, še največ pa sladkega. no dons mi je pa končno uspel se držat in zdej mi je dal to nov zagon. Sem sicer mal premal pojedla ker sem lačna, sam kaj češ. Hujšam pa po Montignacu, mi njegov način kar ustreza. Upam da se zdej začnem zares držat.
Sam neki me pa ful moti... Kako nej ta trebuh skenslam, še vedno mi zgleda k da sem v enem šestem mescuuser posted image  Mislim, koža me moti, kaj nartest da bo šlo vsaj mal nazaj??? Poleg trebušnjakov seveda.
Nč, grem zdej spat, jutr šibam že zjutri na en dolg sprehod.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010

clock-img

06.05.2008, 23:21

clock-img

malamisha

pencil-img

429

oj sotrpinke!

Odločitev je padla! Jutri PONOVNO pričnem. Prvič sem vztrajala 2 meseca in skujšala cca 8 kg.

Jutri v nov boj!

Lahko kdaj pa kdaj pokukam k vam?



_____________________________

19.2.2006 smo dobili princesko Mojco

30.7.2007 pridružila se nam je razbojnica Gabi

clock-img

06.05.2008, 23:27

clock-img

Anonimen

Malamisha, pa si obdržala teh -8 kg? In kako si hujšala, na kakšen način?

clock-img

07.05.2008, 05:57

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

Dobro jutro seksi mame,

izvolite.................user posted image ,

danes še oddelam svoje in en teden počitka user posted image user posted image user posted image

Lep dan vam želim

clock-img

07.05.2008, 07:28

clock-img

luka jan

pencil-img

1799

Mama_milchy hvala za kavo, samo ti si že tako zgodaj pokonci????
Me je skoraj kap ko sem videla ob kateri uri si pisala. Revica.user posted image

Jaz sem pravkar prišl iz spalnice mal hujšarice prečekirat, potem pa veselo na delo, saj moram bit do enih vse gotova, ker potem peljem kolegico v Celje, ima njena Nika pregled kolkov, pa še kakšna kavica bo tud sigurno padla.user posted image

Sicer pa se vedno bolj odločam ali naj še nadaljujem po ločevalni, al naj prešaltam na Montija. Rada bi dala dol še vsaj ene 3 kile, pa sem v dilemi na kak način. Sedaj še počakam kakšen teden, da vidim če bo še kaj uspeha, pol se bom pa odločla.

Punce lepo se imejte, tebi Mili pa želim lep dopust, privošči si tisto za kar ti vedno zmanjkuje časa, predvsem pa uživaj s tvojima dvemauser posted image .

clock-img

07.05.2008, 08:56

clock-img

malamisha

pencil-img

429

Decembrka - hujšala sem po ločevalni dieti in v tem mesecu in pol pridobila 1 kg. Je pa dejstvo, da sem pozabila na vse dobre namene in dobesedno žrla kot mali pujsuser posted image

Danes začenjam ponovno z ločevalno. Pri meni se absolutno obnese. Sem po njej že skujšala pred obema porodoma in do nosečnosti brez velikega problema pridobljeno težo obdržala.

Torej danes je beljakovinski dan

Z: sveže iztisnjen sadno-zelenjavni sok
K: pečenice in repa ali pa pečen piščanec (se še odločujem) in solata
V: najbrž velika skleda solate

Pišuka, pa še na vago moram stopiti, da vidim, kje sploh začenjamuser posted image user posted image

_____________________________

19.2.2006 smo dobili princesko Mojco

30.7.2007 pridružila se nam je razbojnica Gabi

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem