cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: a bi katera za�ela na novo?

  
clock-img

24.04.2008, 08:03

clock-img

luka jan

pencil-img

1799

Rakica1, hvala za kavico, pa veš kako paše.user posted image  Meni zelo, saj sem imela včeraj sadni dan, tako da mi danes kar pošteno kruli. A bom že nekak zdržala ob sadju do kosila, potem pa veselo beljakovine na mizo. Njammmm.

Tudi pri nas je lepo sončno vreme, upam da se to vreme vsaj malo zrihta, kajti danes teden gremo na morje in bi bilo res fajn če bi bilo lepo vreme.
Sicer pa imam danes bolj tak umoirjen dan, zdej grem h kolegici na eno kavico, pa mal njeno 3 mesečno Niko pocrkljat, pol pa kosilo pa verjetno še na eno kavico k drugi kolegici. Saj pol pa res ni čudn da nič doma ne nardim.user posted image

Grem zdaj delat, pa telovadit da bom lahko hitreje šla od doma.
Lepo se imejte in pridno hujšate.

clock-img

24.04.2008, 12:51

clock-img

Hema

pencil-img

22

Pjijem kavico in se pripravljam za v službo.Danes sem popoldne. Je pa danes tako lep dan. Sem bila že zunaj na kolesu in sem prišla domov čisto blatna ker so steze in gozdne poti kjer se jaz vozim še vedno tako razmočene. Cunje se mi že perejo da bodo jutri spet lahko umazaneuser posted image
Sem danes na zelenjavi in se zelo držim.......(ne smem biti slabša od Rakiceuser posted image , je obljubila da me bo v ta zadnjo brcala)

Lep dan

clock-img

24.04.2008, 14:26

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Hema če boš zamano šla boš potem več shujšala kakor želiš user posted image veliko uspeha pri hujšanju zakaj pa nisi prikolesarla kmeni na eno  kavico user posted image  da bi spile

clock-img

24.04.2008, 20:21

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

Ejla damice,

kako ste kaj danes? kako ste preživele dan? danes je bil tak lep sonček jaz pa sem imela zjutraj tolko opravkov, da sem kr utrujena prišla v službo. Sem pa zjutraj izkoristla sobček in spila kavico na terasi.

Uživajte,

clock-img

25.04.2008, 08:40

clock-img

luka jan

pencil-img

1799

Jutro drage moje, dans pa jaz vabima na user posted image , pa prosim hitro da se ne ohladi.user posted image

Jaz sem že pokonci, ker moram do 12. ure vse porihtat in skuhat, pol pa grem z mojo prijatlco na eno kavo in šetnjo, pa po Lukca v vrtec. Sicer nisem nič kaj rada v hiši sedaj ko je tako lepo vreme, a kar je treba postorit je pač treba. Pa še moj user posted image  ima danes in cel drug teden dopust, takrat pa res skor nič ne naredim, ker se bolj ali manj prestavljava iz ene sobe v drugo, pa ena kava, pa druga...

Hujšam pridno, verjetno prvi teden ko nisem še nič grešila, tak da upam da bom v ponedeljek zadovoljna. Sicer pa se moram pohvalit da že lahko oblečem tiste hlače ki sem jih nosila 3 leta nazaj. user posted image  
Toliko, sedaj pa moram res začet delat. Lepo se imejte in veeeelilo sončka vam pošiljam z našega konca.

clock-img

25.04.2008, 10:14

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

luka jan hvala za kavico zelo je pasala in bila dobra no prinas pa je bolj švoh vreme user posted image  nimamo nič sončka
No jazt pa teden nisem preveč pridna ker ima hčerka rojstni dan in so okrok sameuser posted image user posted image  in to že od srede in bo veselo do nedelje in same user posted image user posted image okrok
Upam samo da nebom preveč grešilauser posted image in user posted image user posted image  in da bo vaga v ponedeljek dobro pokazala user posted image  upam da ve preveč negrešite
lep dan vam želim morm mal pospravit ker popoldne pridejo otroci iz vrca in morm še iti v šoping in po še eno user posted image  se slišmo kasneje

clock-img

26.04.2008, 20:42

clock-img

luka jan

pencil-img

1799

Dober večer drage dame, pa kje ste vse?
Saj imate prav da ste na sončku, je treba sedaj izkoristit vsaj teh nekaj sončnih žarkov, kaj?

clock-img

26.04.2008, 21:05

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Dober večer vsem skupaj no jest sem pa danes malo grešila no za kasem sem pa šla lavfat tako da sem se odločila ko mam moža doma da hodim mal lavfat
Kako pa vam gre hujšanje

clock-img

26.04.2008, 22:36

clock-img

DEBELUŠKA30

pencil-img

1329

Hujšanje user posted image , kaj je že to user posted image ?!
Matr nisem resna, v ponedeljek je pa vaganje user posted image , pa lahko noč od mene in sladke sanje:

user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

clock-img

27.04.2008, 09:58

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

no dobrojutro vsem skupaj no pa eno sem vam skuhala svežouser posted image  upam da vam bo všeč
Debeluška30 men se je pa splačalo včeraj it lavfat user posted image ker danes ni bilo nobene spremembe ni kazalo nič več tako da danes spet lavfat upam potem da bo jutri kaj manj pokazalo na vagi in danes pom zelo pridna user posted image user posted image

clock-img

27.04.2008, 13:55

clock-img

luka jan

pencil-img

1799

Rakica1, hvala za kavico.
Jaz bi vas pa povabla na kosilo, sam kaj ko imam danes sadni dan.user posted image user posted image
Sicer pa vam pošiljam veliko sonca in upam da boste izkoristile ta dan za kaj lepega.

clock-img

28.04.2008, 08:38

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

dobrojutro vsem skupaj no ker sem prva se spodobi da skuham in postrežem z enouser posted image  upam da vam bo pasala
No danes je bilo vaganjein jast sem zelo vesela user posted image ker imam 79,80kguser posted image user posted image  to pomeni da sem zgubil-0,80 kg user posted image user posted image user posted image user posted image , no zelo dobro ker sem vmes grešila
Upam da tudi vam vsem pokaže manj user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

28.04.2008, 08:47

clock-img

luka jan

pencil-img

1799

Rakica1 hvala za kavico, je zelo dobra, čeprav virtualna.user posted image

Tudi jaz sem vesela, saj mi je tehtnica pokazala-0,9 kg, torej jih imam sedaj 73,1 kg.user posted image  Jaz nisem veliko grešila, čez teden sem ful pridna, čez vikend pa katastrofa. Sploh včeraj je bil problem, sem imela sadni dan, moj pa povabi družbo na piknik. In sem se seveda mal pregrešila, sem mogla probat kako je spekel, sem pa vse jedla brez kruha, pa res tolk da sem poskula.
Sedaj sem še 3 dni na dieti, v četrtek pa bom začela grešit, saj grem na morje in tam res ne mislim študirat kaj jest. Tak da naslednji ponedeljek sigurno ne bom javla kil, ker jih bo preveč.user posted image

Želim vam lep sončen dan, pa čim manj lakote.

clock-img

28.04.2008, 11:19

clock-img

DEBELUŠKA30

pencil-img

1329

user posted image user posted image user posted image  Za tiste, ki ste pridne user posted image user posted image user posted image

Pri meni je danes kazalo 107,80, kar pomeni +0,70 user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

clock-img

28.04.2008, 12:55

clock-img

_andreja_

pencil-img

953

-3,3 fulll fino, samo mislim da je vaga kej narobe pokazala prejšnji ponedeljek, ali pa ne?? kakorkoli zunaj je sonček in še enkrat sonček, tak da sem velikoooo zunaj in malo notri, posledično imam vse razmetano katastrofa.... ampak sem fullll vesela..... lep dan vsem skupaj

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

clock-img

28.04.2008, 18:15

clock-img

*erika*

pencil-img

938

alo hijsarice se malo oglasam,sem pri tasci na racunalniku ker me moj neki zjbava in noce povezat z internetom tko da me neki casa nebo.no moja kilaze so 81kg tako da sem kar zadovoljna
no lepo se mejte pa se javim ko bom lahko

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

clock-img

28.04.2008, 19:28

clock-img

Hema

pencil-img

22

Kako ste pridne. Jaz sem se pa danes pozabila vagat. Se bom jutri in prav čudno bo če bo šlo kaj dol ker sem ga zadnje tri dni tako srala da ni res. Začela se je sezona sladoleda in povsod so nekaj znižani in poceni in ne splača se kupit samo ene lučke je treba ono banjico od kilograma  ....najmanjuser posted image . pol pa žlica in me ni za ustavit....Bom videla jutri.

Zdele sem bila ravno na kolesu....

Lepo se imejte

clock-img

28.04.2008, 20:33

clock-img

diddlina

pencil-img

7

Tudi jaz javljam kile za tabelo. Zjutraj mi je vaga pokazala 61 kg. Sem kar zadovoljna. Drugače pa sem veliko zunaj na sončku in se tudi veliko gibam. Na kavbojkah se mi že malo pozna in jih veliko lažje zapnem. Tudi ostalim želim veliko izgubljenih kg.

_____________________________

Vsaka želja, ki se mi izpolni
moje sreče mozaik dopolni!

clock-img

28.04.2008, 20:45

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Hema ne banjco sladoleda ampak eno lučko ali kornet pa bo tko kot jaz danes en kornet
Čestitke vsem ki ste shujšaleuser posted image user posted image  tiste pa ki niso in so bile malo poredne pa naslednji teden naj bojo bolj pridne držim pesti za njihuser posted image

clock-img

28.04.2008, 21:04

clock-img

tropical

pencil-img

2079

Kaj delaste tu ločevalno?

clock-img

28.04.2008, 21:16

clock-img

luka jan

pencil-img

1799

Ja Tropical, bolj ali manj ločevalno, lahko pa tud katero drugo dieto. Bistvo je da se shujša.user posted image

clock-img

28.04.2008, 22:14

clock-img

bibyzan

pencil-img

296

user posted image user posted image user posted image user posted image Bravo za tiste, ki ste kaj dol dale-špehca mislim. No, jst sem bla tud mal pridna, pa je šlo dol za pol kile. Se mi zdi da je zdaj po porodu bolj težko hujšat, grejo kile manj hitro dol. Ma, samo da grejo. No, hujšarice, lepo hujšate, toplo vreme se bliža, pa kratki rokavi, pa kiklce.........pa mormo bit sexi!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

28.04.2008, 22:21

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

tropical vsaka hujša po svoje, ene z ločevalno ene pa ne no jest osebno ne samo manj žri in greuser posted image

clock-img

29.04.2008, 05:28

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

Dobro jutro,

no, dekleta, kako ste kaj? naj vam postrežem z user posted image , ravnokar skuhano in dišečo.
Evo, po parih dneh se vam spet oglašam, kaj se je vmes zgodilouser posted image  ah, turizem in izjemoma, ker je ena zbolela sem delala cel vikend durh marš (pet 13ur, sob 9ur, nede 12ur), lahko pa si mislite kako in kaj sem jedla. No mene je tehtnica pokazala -0,40 kg (imam jih 88kg). Glede na to kako sem se prehranjevala (beri: nezdravo) zadnje dneve je šlo kar veliko dol. Drugače pa sem rahlo žalostna, v nedeljo sem dobila user posted image  kar pomeni da nisem user posted image , user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Sej morda je to, ker sem si user posted image  tako močno želela, sedaj pa gremo v 2.krog user posted image user posted image user posted image ampak ne bom mislila na user posted image  in bo kar bo.
Z Žigcem smo bili v četrtek na ORL in je naročen 01/09 na operacijo žrelnice...

Se vam javim pol iz službe, grem še Žigca zbudit in peljat v vrtec,

Lep dan,

Pozdravček z user posted image

clock-img

29.04.2008, 06:00

clock-img

Hema

pencil-img

22

No da javim kile in se upišen v Debeluškin klub: 89,8 ---beda. Ta teden bom pa tako resna da bo joj.
lepo se imejte.
Ja hvala za kavico sem mislila da jo bom jaz kuhala pa vidim da si me prehitela

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem