cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: a bi katera začela na novo?

  
clock-img

22.04.2008, 22:30

clock-img

luka jan

pencil-img

1799

Debeluška 30 odlično gre temule hujšanje od rok, pa katri dieti pa hujša?
Sem dobila kar voljo ko vidim kak se pozna. Jaz po kilah res ne pridem nikamor, sicer po hlačah se mi že kar pozna, škoda ko se nisem prej slikala.user posted image  Jemljem pa hormonske tablete, a mislite da zaradi tega ne morem fajn shujšat?
Sicer pa sem si danes kupla še shujševalni čaj, pa eno kremo ki kao topi maščobe. Nič ni blo zelo drago, pa sem rekla da škodit itak ne more, lahk samo pomaga.user posted image No

clock-img

22.04.2008, 22:32

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

no pomen ko bom dala 19 kil dol se mi bo prov fino poznalo no nesmem pa reči da se mi že sedaj pozna pa sem jih dala že 9kg dol komaj čakam da bo navagi pod 80kg no jazt sem pa grešila in sem pojedla en konček torte pri Debeluški30 upam da nebo kaj več mi pokazalo jutri

clock-img

22.04.2008, 22:36

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

ma ste vidle to žensko, svaka ji čast user posted image . zdaj pa se grem zares, jutri speti telovadba pol ure in Š dan, imam že idejo pečen riž z zelenjavo in juhica

clock-img

22.04.2008, 22:45

clock-img

DEBELUŠKA30

pencil-img

1329

Rakica, tu klikni in si tole poglej:
http://www.rina.si/joomla/index.php?option=com_content&task=view&id=270&Itemid=267

Ta ženska je imela ravno toliko kot imam jaz!!!!!!

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

clock-img

22.04.2008, 22:47

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

a ne vsaka ji častuser posted image user posted image user posted image user posted image  da je tok shujšala in da se drži diete še naprej no sedaj mi je dala še več volje za hujšanje

clock-img

22.04.2008, 22:52

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

in to kakšno voljo sem jaz dobila tako da grem zdaj domov spat user posted image user posted image user posted image

lahko noč, se beremo jutri,

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

23.04.2008, 09:00

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

Dobro jutro, dober dan,

sonek je ni ve zaspan, naj vam user posted image  polepa dan....
kako ste? jaz sedaj akam gospoda policaja, ker imamo neko zadevo od leta 2003 za reit, ma ne vem kam jaz v to paem...moram it zdaj posikat ene papirje e jih sploh najdem.

Se javim ve ksno,

lep danuser posted image

clock-img

23.04.2008, 09:01

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

kje pa so umniki (sumniki) user posted image user posted image user posted image

clock-img

23.04.2008, 09:27

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

mama milchy hvala zauser posted image user posted image  zole pae upam da bo vse dobro utimala
pri nas je tudi danes malo bolje vreme vsaj zaenkrat nepada de lep dan vam elim

clock-img

23.04.2008, 11:13

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

Ma punce kaj vam tudi sumnikov ne pise????user posted image

RAKICA, sem podala izjavo in zdaj naj resujejo naprej sami, ma zadeva seze v leto 2003, ko sem delala v enem podjetju in kot kaze je prislo do nepravilnosti pri izplacilih preko studentskih servisov....kaj ces?

jaz sem ze izkoristla soncek in dala cunje ven susit, upam, da je konec dezevnega obdobja...

danes kuha moj user posted image  rizi-bizi, njami, njami....

clock-img

23.04.2008, 11:32

clock-img

luka jan

pencil-img

1799

Evo, konno so tudi umniki tu!

Jaz pa imam danes sadni dan, tako da ne bom ni kuhala, mojemu bom pol naredila pinao, krompir in jajko, sama pa bom na sadju.
Sem rekla da ta teden ne bom ni greila in zaenkrat mi kar gre. Veraj lepo sladko, danes pa sadje. Mi prav pae, sem si kupila sadne rezine ki so res odline, pa e nasitijo me zelo fajn. Sicer pa oboujem oreke, tako da mi res ni hudo preivet tega dneva. Sedaj bom e pridna, drug teden ko grem na dopust bom pa itak greila, sem se kar odlola. Ko pridem domov pa veselo naprej. Pa e telovadim vsak dan, tako da res naredim nekaj zase in ne samo govorim kaj bom, pol pa ni.user posted image

Pridne bodize, jaz grem sedaj na kavo, pol po tamalega, nato pa kosilo za mojegauser posted image .

clock-img

23.04.2008, 12:59

clock-img

*erika*

pencil-img

938

halo hujsarice no da vam sporocim da sva z malim danes bila v pediatricni kliniki u ljubljani,in so mu vzeli kri in naju ponovno narocili 20.5 na ultra zvok trebuha in gastroskopijo ker bo takrat tudi prespal.js res upam da bo vse ok.no drugace sem pa malo pozabila hujsati tako da morem se malo spet vzeti v roke.

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

clock-img

23.04.2008, 13:16

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Erika upam da bo vse vredu z tvojim sinom držimo pesti za njega
No jezt pa imam danes šparglevo juho za kosilo
No kako ste pa ve vse skupaj danes lep dan vam želim

clock-img

23.04.2008, 15:21

clock-img

A.N.J.A.

pencil-img

88

*erik* tut jaz držim pesti za tvojga fantka...

Pri nas je pa zdaj še starejši fasal norice, upam, da pri njem ne bo šlo nič narobe!!!user posted image

Lep dan še naprej...
A

clock-img

23.04.2008, 16:01

clock-img

Hema

pencil-img

22

Debeluška, tale Vida iz Rine mi je pa pomagala da nisem zdajle sledila svojemu in si šla namazat en kos nutele. Ravno ob pravem času. Danes imam sladko za jest. pa se še odločam kaj bo.
Erika, a.n.j.a.upam, da se vajini srčki čimprej pozdravijo......
Rakica, a Ali bo morav imeti pa očala?

Sem se danes zjutraj tehtala pa nisem prav zadovoljna .....bomo vidli    


clock-img

23.04.2008, 16:30

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Hema ja tko je rekla da zgleda da bo 25.5.08 mava spet pregled pa bomo vidl kaj bo
Ta tvoj dragi pa je dobr glih sedaj te izaziva z nutelo user posted image user posted image bravo  da nisi še sebi namazala user posted image user posted image

clock-img

23.04.2008, 17:38

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

Erika, upam, da boste dobro opravili na pediatricni user posted image

A.N.J.A. upam, da se cimprej oba tvoja pozdravita in da ti je kdo v pomoc pri/z bolanimi otroci,

otrockom posiljam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  da cimprej ozdravijo

Hema, meni je Debeluska s to Vido tudi dala mislit; danes se mi je iz omare smoki smejal ma ga nisem niti taknila

RAKICA, a tako hitro dajo otrocku ocala?

No, moj  user posted image  je pa danes kuhal rozoto z piscanckom in zelenjavo, sem kr odmikala meso iz kroznika in se mi je moj brat tako smejal.

Jaz delam in se jezim user posted image  ko en ris, ker nam racunalnik nagaja kot user posted image

clock-img

23.04.2008, 20:47

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

mama milchy ja tako hitro dajo očala če jih otrok rabi upam da ti služba hitro mine

clock-img

23.04.2008, 21:02

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

seminar: medicinske sestre user posted image  ravno prej sva s kolegico komentirale, da ni čudno da so v službi sitne, tečne, neprijazne; tukaj se kr zdirajo kot da bi bile same user posted image
ah, mineva dokaj hitro, če nam ta škatla ne bi nagaja, bi bilo bolje

a je imel kake glavobole? kako si pa opazla, da slabše vidi?

clock-img

23.04.2008, 21:35

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

ne ko je imel sistematski pregled je ugotovila in nama dala napotnico za naprej

clock-img

23.04.2008, 21:36

clock-img

luka jan

pencil-img

1799

Ej mama_milchy, pol bo pa ena moja žlahtnica tud prišla k tebi. Bratrančeva žena je medicinska sestra in vem da gre jutri v Portorž, sam ne vem kam. Po moje kar v vaš hotel, lahk pa da jih je tok velik, da so jih razporedil po hotelih.user posted image

clock-img

23.04.2008, 21:44

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

rakica, upam, da ni tako hudo, pa sej se pol alhko tudi vid kaj popravi...

luka jan, ja pri nas je seminar: konferenca o ranah, s kje pa prihaja ta tvoja žlahtnica, ime - da ji dam lepo sobo (zs)....samo ne razumem kako lahko nekatere delajo v tem, ko so pa same sebi tečne in sitne,....

clock-img

23.04.2008, 22:27

clock-img

DEBELUŠKA30

pencil-img

1329

Mili, a še nisi šla domov?

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

clock-img

23.04.2008, 22:41

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

debeluška, ma kje še skoraj uro dokler končam, se preoblečem in pridem do doma user posted image

clock-img

24.04.2008, 07:42

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

dobrojutro vsem skupaj no namizi jeuser posted image  ki vas čaka da jo prijetno spijete
upam da vam bo pasala ker meni zelo prija
No prinas pa zgleda da bo danes vsaj nekaj  sončka da bom lahko šla malo ven na sprehod lep dan želim še vstalim

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem