cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: a bi katera začela na novo?

  
clock-img

20.04.2008, 20:54

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

user posted image user posted image zelo dobro Hema bo trebu možek še gdaj te malo gont kako ti je bilo delati ja jutri je vaganje

clock-img

20.04.2008, 21:08

clock-img

DEBELUŠKA30

pencil-img

1329

user posted image user posted image user posted image  Bravo Hema, 2100 kalorij user posted image user posted image user posted image

No pa naj se še jaz pohvalim, naredila sem 10 trebušnjakov user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

clock-img

20.04.2008, 23:19

clock-img

*erika*

pencil-img

938

dober vecer sexy mame,no js sem cel dan letela okoli tako da me ni nic bilo na rac.juri je vaganje no js sm bila kar pridna upam da ste vse zgubile lep zalogaj kilogramckov.no pa lahko noc

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

clock-img

21.04.2008, 06:03

clock-img

Hema

pencil-img

22

Danes sem pa jaz ta prva. Samo moram čez dve minutki šibat delat tako da ne bo nič user posted image user posted image
Rakica delat je blo tako kot je vsak vikend, saj veš. drugi hodijo na izlete in na šport ti jim pa sendviče delaš zraven pa čposlušaš: " Joj pa še ob Nedeljah morte delat" Ni blo panike. Smo navajeni

A ja moje kilce 89.6.

Lp



clock-img

21.04.2008, 06:28

clock-img

_andreja_

pencil-img

953

hema bo pa v  službi potem ena velka skodelica kave, ...

punce jz sem se pa za +0,30 g zredila, skoraj da ne verjamem, no ja se bom popoldan še enkrt pa zvečer pa zjutraj še enkrt, da vidim, če je to res kar kaže vaga,. kakorkoli, danes je ponedeljek in vaga je pokazala + 00,30 katastrofa

< Sporočilo je popravil _andreja_ -- 21.4.2008 6:29:13 >


_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

clock-img

21.04.2008, 07:19

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

dobrojutro vsem skupaj no jest sem pa zelo zelo veselauser posted image user posted image    user posted image
user posted image             user posted image  ker mi je vaga pokazala -1,20kg in imam 80,60kg user posted image upam da bo vsem vaga pokazala manj

clock-img

21.04.2008, 07:45

clock-img

luka jan

pencil-img

1799

Jutro sexy mame, ste že pokonci? Evo, pa še enauser posted image  za vse pridne hujšarice, samo brez sladkorja!user posted image

Jaz sem pravkar malega oddala v vrtec, potem pa hitro na vago in imam -0,5 kg, torej 74 kg.user posted image user posted image

Ta teden sem res kar naprej grešila, sem pa res pridno telovadila, vsak dan 15-20 minut in verjetno je zato šlo nekaj dol. Sem včasih kar razočarana ko gre dol sam po pol kilce, pol si pa rečem da se tud zredila nisem v enem mescu, kar pomen da tud shujšat ne morem čez noč.

Sedaj pa grem malo pospravljat, saj si lahk predstavljate kak imam, tamali je bil doma 4 dni in je prava bomba. Se vam javim mal kasnej ko bom imela kam stopit.user posted image user posted image

clock-img

21.04.2008, 08:49

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

Jutro seksi mamice,
 
evo še jaz vam postrežem z eno user posted image . Kako ste kaj danes?
No, za mano je fulll lep vikend; v soboto je bilo sicer malo pospravljanja, popoldan sva s kolegico pile kavico zunaj na sončku, pa z Žigcem sva šla na sladoled, zvečer smo imeli ene obiske, seveda  je Žigec užival, ker se je igral z enim fantkom. Nedelja pa je minila v pikniku. Sme se s sosedi lepo dogovovrili in ženske (z otroci) smo šle po nakupih pol so pa moški pekli, zvečer pa smo še mi pol imeli ene obiske in bilo je full dobro user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  posledica vsega tega je, da moje kilice niso šle nikamor in ostajajo na 88,40kg user posted image   in zdaj sem si rekla, da bo treba res migat pošteno začet ma kaj ko sem spet popoldan v službi in pol zjutraj hitim kaj nardit, pa malo z Žigcem in mož in ni več kaj dosti od dneva;
Zdaj grem malo pospravljat, pa se še kaj javim

clock-img

21.04.2008, 08:54

clock-img

*erika*

pencil-img

938

meni je slo 0,50kg dol.dost bolj nekaj malega kot pa nic

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

clock-img

21.04.2008, 09:14

clock-img

diddlina

pencil-img

7

Živjo hujšarice!Ta teden sem kar pridno grešila in se sladkala zato mi kile ostajajo, mi ni šlo nič dol in ne gor.user posted image user posted image . Upam, da bo v naslednjih dneh kaj boljš. Zdajle grem ven rožice sadit, da pokurim kakšno kalorijo in da ne mislim samo na hrano.

_____________________________

Vsaka želja, ki se mi izpolni
moje sreče mozaik dopolni!

clock-img

21.04.2008, 10:47

clock-img

barba

pencil-img

1746

Jaz sem na 63,7 kg, sem šla dol 0,7 kg.user posted image user posted image user posted image  Sem ful zadovoljna.user posted image

< Sporočilo je popravil barba -- 21.4.2008 10:48:58 >


_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

clock-img

21.04.2008, 14:29

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

No da vam eno postrežemuser posted image  ker meni tudi paše no lahko pa tudi pridete na rdečo kapico
Mama milchy naredila sem rdečo kapico user posted image samo jazt jo nisem probala ostali pa so jo vsi pohvalili

clock-img

21.04.2008, 15:07

clock-img

bibyzan

pencil-img

296

user posted image user posted image user posted image user posted image Juhu!!
Shujšala sem eno kilo, tak da mam zdaj 89. Sem se znebila 9 spredi!! sem ful vesela, pa tud botra od mojga je že opazla spremembo in vprašala kolk sem shujšala. Sem bla ful ponosna. No, tak da skupaj 5 kil. Še 3x toliko, pa bom sexi mami!!
Bravo tud vsem vam za minuske, tiste ki ste ostale na istem, pa je tud uspeh, glavn da v + ni nič šlo.user posted image user posted image user posted image
LP

clock-img

21.04.2008, 18:08

clock-img

A.N.J.A.

pencil-img

88

Čao,

No mi smo doma... Uradna razlaga je vnetje malih možganov... Naj bi se samo pozdravilo v roku 2-4 tednov...
Zdaj smo doma, se crkljamo,...

Kile na srečo niso šle astronomsko gor 0,5 kg - imam torej 72 kg...

Bom bolj pridna, ko se nam razmere mal uredijo...
Hvala za vse lepe želje vsem.
Lp

clock-img

21.04.2008, 18:27

clock-img

birdy

pencil-img

5352

Hoj, jst se nisem javljala, je šev računalnik v franže. No zdej sem pa nazaj, pa tud hujšam kar lepo. No, upam da mi zdele ne bo šlo gor, ker je mala prvič bolna in sem živčna. Sej vem da bo še velikrat sam prvič je le prvič, kadar sem živčna pa seveda jem.
Se pravi, hmmmm, kile pa ne vem kako stojijo, ker sevvagam zjutraj, dons sem se pa pozabila, sporočim jutri.user posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010

clock-img

21.04.2008, 18:54

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

birdy upam da bo vse vredu z Neli pošiljava ji z Lino  objemček user posted image user posted image user posted image user posted image  in da bo čimprej zdrava

clock-img

21.04.2008, 19:49

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

rakica, pa niti malo nisi poskuslauser posted image  ti je ratalo, user posted image user posted image user posted image user posted image

jaz sem pa že voljo zgubila, nekam mi ne gre in ne gre ta dieta, skozi neki grešim pa telovadit sem nehala, mah ne vem kaj naj naredim in sem ful user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  žalostna; še v službi smo imeli merjenje za nove uniforme in porazno, porazno.... zdaj pa je zadnji čas, da se lotim te diete kot je treba, če mi je uspelo 2leti nazaj, ni user posted image  da zdaj ne morem...

A.N.J.A., kaj pa je blo tvojmu otročku, da je tako bolan? en user posted image  pa da čimprej se pozdravi,

birdy, še vam pošiljamo user posted image  in user posted image  da boste čimprej zdravi

clock-img

21.04.2008, 19:51

clock-img

DEBELUŠKA30

pencil-img

1329

Sam na hitro, še moje stanje 107,10 kg user posted image !

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

clock-img

21.04.2008, 20:01

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

mama milchy ne nisem nič probala noben košček samo ostali so pohvalili da je vredu in da je dobr sej ti bo uspelo shujšati samo malo volje pa bo verjamem da nam bo vsem uspelo shujšat samo nevem kako naj še Debeluško 30 prepričam da se odloči za hujšanje bom morala en načrt dobr naresti da jo malo porinem notri da se odloči  da shujša

clock-img

21.04.2008, 20:07

clock-img

A.N.J.A.

pencil-img

88

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy


A.N.J.A., kaj pa je blo tvojmu otročku, da je tako bolan? en user posted image  pa da čimprej se pozdravi,



Imel je zaplet pri noricah...user posted image

clock-img

21.04.2008, 20:51

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

rakica, ti si pa pol pridna; jaz spečem in obvezno sprobam; hvala ti za spodbudo; od jutri dalje sem na STROGI DIETI in obvezno TELOVADBI, ker sem res že sita teh kilic; danes zjutraj ob tehanju sem se kr user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  v kopalnici, toliko cunjic in majčk imam v omari pa niti gor mi ne grejo. Jutri pa štartam jovo na novo, ker sem se vmes med dnevi zgubila in ne vem več kateri dan bi mogla imet; ker sem pa grešila nima smisla nadaljevat tam kjer sem kao ostala, zato grem jutri na dan 1 - beljakovinski dan;

debeluška, zgleda da sva obe zgubile voljo ali sva pa malo lene user posted image  se bomo potrudle pa bo šlo...

a.n.j.a.; držimo pesti, da boste čimprej zdravi.

no, punce, mi gremo ta teden na ORL na kontrolo in se dogovorit glede operacije žrelnice, mene je že malo panika

clock-img

21.04.2008, 21:07

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

mama milchy držim  pesti zate da bo vse vredu a delaš in do gdaj

clock-img

21.04.2008, 21:15

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

rakica, hvala ti res, ti pošiljam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  delam ja, do 23, ti povem moj urnik za ta teden? No, pa poglej si to:
pon 15-23 (žiga je bil zjutraj z mano doma)
tor  16-23 (žiga gre v vrtec, če mi znese ga ob 12 vzamem iz vrtca, vse odvisno do kdaj bo moja mama delala)
sre  15-23 (žiga gre v vrtec in pol k mojim v varstvo)
čet  16-23 (zjutraj ga peljem v vrtec,ker peljem očeta na kontrolo, pol ga grem iskat in grem z njim na orl, pol ga predam mojmu user posted image  in grem delat)
pet 8-15 (popoldne bom z user posted image )
sob - fraj (gremo na en rojstni dan) 
ned 8-15 (žiga pri mojih v varstvu)
To ti je turizem, sem že utrujena od teh urnikov in upam, da si čimprej najdem kaj bol stabilnega...

clock-img

21.04.2008, 21:33

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

mama milchy prov smiliš se mi kako delaš sej otroka skoraj nič nevidš user posted image user posted image user posted image user posted image  pa svojga tudi

clock-img

21.04.2008, 21:45

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

to je zdaj že tretji teden skoraj, sej tista 2dni v tednu, ko sem zjutraj pa itak kot da ne bi bila, ker sem že crknjena ko pridem domov; Žigec pa zdaj, ko je večji full sprašuje kje sem in včasih so tudi težave za ga pustit v vartsvu

kje pa ti drugače delaš?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem