cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: a bi katera začela na novo?

  
clock-img

16.04.2008, 09:32

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

hvala za user posted image  zelo paše sedaj bom pa spravila se v kuhinjo narediti rdečo kapico ker mi je hčerkica zaspala tako ji iz noska teče pa še zobki ji vn rinejo da je vsa boga in samo joka že ponoči je tko jokala da se mi je prov smilila.
Upam da se nebo preveč  treslouser posted image user posted image user posted image ko bo veselo

clock-img

16.04.2008, 09:38

clock-img

luka jan

pencil-img

1799

Jutro,

in hvala za kavico, res paše.
Včeraj sem bila cel dan odsotna, najprej zdravnik v LJ, pol šoping pa kavice s frendicami, pol ma moj Luka ki mi ne da dihat, tak da se vam nisem nič oglasla. Pa še moj je prišel domov šele ob enih zjutraj, so imel poslovne partnerje povabljene na zabavo pa je moral ostat do konca, pa še lačna sem bila kotuser posted image . Sem imela sadni dan in do večera še kar nekak gre, pol sem pa tak lačna da bi še hladilnik pojedla, ne sam tist kar je notri.
Sicer bo danes boljš, mam mesek na programu, pa še doma sem.user posted image

In ostale, kako ste kaj? A ste pridne al fejst grešite?

clock-img

16.04.2008, 10:33

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

Ma, jaz se danes nekam čudno počutim; lena sem ko user posted image ; sej ni čudno kakšno vreme imamo; pri nas na user posted image  lije kot iz škafa in vse bliksa in grmi; bom mogla vso tehniko iz elektrike izklopit, če bo tako nadaljevalo user posted image .

Rakica, jaz sem včeraj dala sadni jogurt namesto navadnega ma je boljše z navadnim in manj sladkorja moram dat, ker je po receptu preveč; bom pol eno slikico dala gor, da vidiš kakšena je moja rdeča kapica.
Ojej, zobki; mi smo pa prve brez težav dobili, pol kasneje pa je bila vročina, nosek in sitnost prisotna, pa ponoči jok in stok, skozi je mogu nekaj glodat user posted image

Luka jan, jaz sem tudi včeraj imela sadni dan, ma ni bil ravno sadni, danes kot kaže tudi beljakovinski ne bo; sem mogla probat pecivo, ki sem ga naredila. Drugače bom za kosilo zrihtala perutničke v naravni omaki in zelenjavo, juho in solatko;

Žigec se valja po tleh, ker mami ni dobro počislta, mora revček on user posted image user posted image user posted image , drugače moj user posted image  je pri mojem očetu, kao naj bi kosili med oljkami in trtami travo, ma ne bo nič zaradi vremena;

clock-img

16.04.2008, 12:24

clock-img

sončki

pencil-img

168

Pozdrav vsem ki vztrajate
Jaz sem tako žalostna user posted image , sploh mi ne gre več dol,
pa čeprav skoz migam že lep čas sem na 75 kg.

Kaj naj  naredim user posted image
_________________________________________
MOJI SONČKI



_____________________________

Moji Sončki

clock-img

16.04.2008, 13:48

clock-img

*erika*

pencil-img

938

mama michy vceraj me ni bilo cel dan doma tako da nism nevem kaj bila na racunalniku,drugace pa sm malo prej kosilo skuhala in cakam da moj pride domov in danes sem se belila tako da sem bila pridna, potem pa imam voznjo.
moj sinek ima tudi vcasih probleme s spanjem mi zna do enih zjutraj bit pokonc in ga se takrat komaj uspavam,drugace pa zaspi tam nekje med deveto in deseto uro,kot ga prime.vidim da si ti pridna da si veliko v sluzbi.a imas sineka v vrtcu?


_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

clock-img

16.04.2008, 14:07

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

evo, mi smo pojedli kosilo, Žigca sem zdaj uspaval,ker je že postajal malo siten in grem spit user posted image in z mojim user posted image  kakšno reč, pol da dobimo obiske, eno srečko user posted image .

erika, jaz sem danes fraj in je Žigec z mano doma drugače pa kr v vrtec razen, če sva oba doma oziroma, da jaz delam popoldan in je mož fraj tudi ostane doma; drugače pa vrtec in če mi2 delava, ga moji vzamejo iz vrtca; seveda tudi zdrav mora bit za v vrtec; meni je Žigec včeraj zaspal ob polnoči in še to komaj, komaj, pa v svoji postelji - kar je še večji problem

sončki, počasi se daleč pride user posted image

clock-img

16.04.2008, 15:58

clock-img

bibyzan

pencil-img

296

ja, sm nekli zaštrikala. Vedno se vagam zjutri, pa do javljanja že pozabim. V glavnem dans sem se in je 90 kg. Sem pa ful pridna zdejuser posted image user posted image user posted image user posted image , upam, da bo v ponedeljek kaj boljše.

clock-img

16.04.2008, 20:15

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Mama milchy no jest sem pa naredila drugi in to kokosovo torto me je tko privlekla ker imam zelo rada kokos in je kar uspelo mi no ostali so rekli da je dobra jest sem čisto malo probala in je bilo dobro tako da jutri komaj čakam da bom lahko probala seveda potem pa nič drugega nebom smela
Upam da si ti današni dan zelo dobro preživela in zelo lepo

< Sporočilo je popravil RAKICA1 -- 16.4.2008 20:16:39 >

clock-img

17.04.2008, 05:22

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

Dobro jutro,

a še spite?user posted image No, na mizici vas že čaka topla, sveža user posted image  jaz pa grem počasi delat.

rakica, včeraj sem res imela lep dan; z Žigcem sva nekaj risala, pa pesmice prepevala, pa žogo brcala in na gugalnici se gugala; pol je k nam prišla na obisk moja kolegica, ki je user posted image  in smo malo cunjice gledali in tako; pa je že bil večer in spanje, ko je prišel tudi moj user posted image  na vrsto user posted image user posted image user posted image

Lep dan vam želim, se še kaj javim dopoldan čeprav imamo danes ogroooomno dela user posted image

pa-pa

clock-img

17.04.2008, 08:49

clock-img

bibyzan

pencil-img

296

Jutro! res zgodnje jutro!
Hvala za kavico, ravnokar pijemuser posted image user posted image . Ostale še spijo menda. Kaj naj rečem, te dni sem zelo pridna, sem se mal poboljšala. No, se še kaj javim.

clock-img

17.04.2008, 10:40

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

dobrojutro seksi mame mama milchy hvala za kavico zelo je pasala no sedaj bom pa še eno jezt skuhala user posted image  ko boš imela pavzo da lahko eno spiješ

clock-img

17.04.2008, 11:32

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

oooo, rakica, hvala zelo mi paše; ravno si delam pavzo; tej seminarci danes pa so zelo pridni, tolikokrat so bili tukaj, da že vse sami vejo; komaj čakam, da grem domov oziroma v šoping z mojo mamico, morda pa mi kaj kupi user posted image . Še prej pa se gremo merit za nove uniforme, nam bodo vzeli mere user posted image ;

punce, nekam slabo se počutim, morda se nisem dobro naspala ali pa ne vem kaj mi jeuser posted image user posted image user posted image

clock-img

17.04.2008, 11:56

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

bibyzan, ob takih urah se jaz odpravljam v službo, ko delam za 7:oo zjutraj, včasih sem še vsa zaspana user posted image  ampak veš kako pravijo: rana ura, zlata ura; čeprav je pol dan zeeelooo dooolg user posted image  Kako pa ti uspeva bit pridena?

clock-img

17.04.2008, 13:12

clock-img

_andreja_

pencil-img

953

Živjo punce... pri nas dežujeeeee in je tako čudno vreme, stanovanje imam pospravljeno, ampak jaz bi šla ven na zrak, katastrofa.... mika ne prepovedano, ker nimam nič pametnega za počet....

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

clock-img

17.04.2008, 14:14

clock-img

*erika*

pencil-img

938

zivjo hujsarice.upam da se imate lepo in da uzivate ob vremenu,tukaj je malo soncka molo oblacno.meni moji otroci spijo tako da se malo javim in pregledam kaj ste kj pocele.pridne ste vseuser posted image user posted image

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

clock-img

17.04.2008, 15:57

clock-img

sončki

pencil-img

168

oj
Res se pačasi daleč pride , ampak saj veš kako je to,
ko si tako želiš kakšne dobre hlače oblečt pa ne gre user posted image

No ta teden bo šlo kar samo dol, ker ma moja sončica
zelo visoko vročino, tko da sem skoz z njo in jo crkljam
in nosim  in sploh mi ni do hrane sam pijem še,
samo da ne joka, bogica mala user posted image .

___________________________________________

MOJI SONČKI


_____________________________

Moji Sončki

clock-img

17.04.2008, 16:01

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

sončki upam da se ti čimprej pozdravi
no jezt pa sem veselauser posted image ker sem hlače lahko oblekla ki sem jih imela oblečene preden sem zanosila in se zelo dobro počutimuser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil RAKICA1 -- 17.4.2008 16:02:21 >

clock-img

17.04.2008, 20:23

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

rakica user posted image user posted image user posted image  meni pa tisto pred nosečnostjo sploh ne gre na rit user posted image user posted image

sončki, kaj pa je tvoji pikici? ima kakšno virozo al? no, da bi čimprej ozdravela ji mi pošiljamo en velik user posted image

no, mi smo pa danes imeli zelo lepo vreme, po službi sem šla po Žigca v vrtec in domov, user posted image  je skuhal kosilo in smo šli takoj ven se igrat; okoli 19: smo prišli noter in sedaj se Žigec in tati igrata, mami je pomila od kosila in pobrala cunje, sedaj pa sevveda na RR user posted image ; še malo pa gre user posted image  pod tuš in spat; pol pa še jaz v banjo in na spanje ali pa v akcijo user posted image , jutri zjutraj bo treba spet pred 5 ustat; mogoče vam že user posted image  skuham.
 
lep večer, se oglasimo kaj jutri,
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

17.04.2008, 21:24

clock-img

DEBELUŠKA30

pencil-img

1329

user posted image user posted image user posted image  Da ste tko pridne, res vam privoščim, ker vem kaj to pomeni user posted image user posted image user posted image
Jest sem pa tko čudna, sploh nisem "resna" user posted image , če lahko temu tako rečem!!! Ne vem kaj mi je, sploh nimam ne volje, ne kančka motivacije, da bi se vzela v roke user posted image user posted image user posted image

Upam da bo kmalu boljše....

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

clock-img

17.04.2008, 21:36

clock-img

bibyzan

pencil-img

296

Ah ne vem, me je neki pičlo ta teden. Mogoče to, ko sm bila v ponedlejek s tamalo na nevrofizioterapiji in imajo povsod ogledala in sem se pogledala iz vseh kotov in ni blo glih najlepšeuser posted image user posted image user posted image user posted image  Rit za ubit, pa šlaufi za ocean, pa ne utonem. Pa sm si rekla, da taka pač ne morm bit. Itak se pa zdaj s toliko kilami ne počutim najboljš-imam 1001 komlpleks pred tem, ko je treba kupit hlače (btw-trenutno nosim samo dvojne, ker si jih nočem kupit) al pa kam it.
V glavnem kriza. No, sedaj sem pa pridna, upam da bo tako tudi v soboto in nedeljo, ko smo povaljeni na 40 letnico in v nedeljo ima svak 30. Tako da bo dobrega na tone. sam upam, da si ne bom zastrala celotedenskega padanja gramov.user posted image user posted image

clock-img

17.04.2008, 21:47

clock-img

Hema

pencil-img

22

Daaan!
No ,Rakica, evo meneuser posted image . Bi se vam tudi jaz pridružila, rabim motivacijo in nekoga da bi me "v ta zadnjo brcal". V družbi je lepše. Imam 34 let, 91,3 kg (sem mislila da jih je 98-90user posted image ), rada bi prišla na 79. Samo mamica pa nisem. In zato sem kar precej časa razmišljala če se sploh lahko vam pridružim, ko vidim da ste same mamice pa še tako dobro ime ste si daleuser posted image .
lp
Hema

clock-img

17.04.2008, 22:44

clock-img

DEBELUŠKA30

pencil-img

1329

Dobro došla Hema,
user posted image
nič zato če nisi mamica, point te teme so kilce in če imaš z njimi probleme, si prišla na pravo stran user posted image user posted image user posted image , ob prvi priložnosti te dam na tabelco, če se strinjaš?!

Jest če bi mela tolk kil kot ti bi bla idealna user posted image !

Skupaj nam bo uspelo user posted image user posted image user posted image !

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

clock-img

17.04.2008, 23:18

clock-img

luka jan

pencil-img

1799

Končno je tud meni uspelo pridet do računalnika. Imam malega doma, pravi da ga boli trebušček, pa še vročino ima, tak da je kar pestro. Takoj ko se vsedem pred računalnik bi on gledal risanke in tako sem rajš počakala da zaspi, pa sem sedaj bolj v miru z vami.
Sicer sem imela dans bolj slab dan glede hujšanja, sem pekla rdečo kapico in sem jo seveda mogla poskusit, čeprav sem imela Š dan. Je pa božansko pecivo to, mama_milchy hvala za recept oziroma idejo.
Obljubim da bom jutri bolj pridna, sicer bom spet razočarana v ponedeljek.user posted image

Hema, dobrodošla med nami.

clock-img

18.04.2008, 05:23

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

Jutro drage moje,

rana ura zlata ura in mizici že diši user posted image , da se boste lažje prebudile v nov dan; kot kaže bo pri nas dež ampak nič zato; jaz grem pa veselo na delo čeprav danes bo ogromno dela; ajej....zdaj pa grem počasi Žigca zbudit in ga zrihtat...

luka jan, z veseljem ti povem še kak recept (kolač s kislo smetano, jogurtova pita, skutne rezine s sadjem, njami, njami)....No, jaz se pol čudim mojim kilam; pečem, kuham, pečem, kuham in seveda vse to sprobam user posted image

hema, welcome to the club: ˝seksi suhice˝
 
lep dan in imejte se fajn,

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

18.04.2008, 07:34

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Hema dobrodošla med nasuser posted image user posted image zelo sem vesela da si se pridružila tako ti bo uspelo shujšati tako kot si ţe hujšala in shujšalauser posted image .Veš sinoči me ni bilo tukaj ker je moj prišeu spoti in seveda sem se pri njem crgljala
Mama milchy včeraj se je pa primeni treslouser posted image user posted image user posted image ker moram izkoristit dokler je moj doma ker v nedeljo spet gre
Hvala za user posted image  zelo paše še posebaj ker me boli glava in vsa boga sem ker me bo gripa vjela user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil RAKICA1 -- 18.4.2008 7:37:55 >

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem