cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: a bi katera začela na novo?

  
clock-img

14.04.2008, 07:47

clock-img

tačkica

pencil-img

27

Jutro!
No jst sm kr zadovoljna ta teden, je šlo 1,5 kg doluser posted image user posted image user posted image  torej imam 82 kg user posted image  se mi kar že pozna, vsaj user posted image  tko pravi in to mi da še več zagonauser posted image in ko pomislim da sm šla že 8 kg dol jupiiuser posted image user posted image user posted image  še 12 pa bouser posted image No držte se jst morm it sinčku dat papcat user posted image  Lep pozdrav in čim manj kg na tehtnici vsemuser posted image

_____________________________

26.08.2007-moj sinček Matevž

clock-img

14.04.2008, 07:58

clock-img

A.N.J.A.

pencil-img

88

Čao, še moje poročilo.
Moj oče je imel RD, mali pa je dobil zelooo hude norice, tako da je bil vikend zeloooooooooo naporen. Mali je cel v noricah, pika pri piki, v soboto nisva nič spala, sem ga mogla božat celo noč, ker ga je reveža tolk srbel. Zdaj ga pa še grlo boli in ful kašlja, tko da je res bogi. Posledično sem bila seveda jaz tut čist utrujena in lačna. Sem čez vikend bolj normalno jedla (ubistvu mal preveč) - posledica -0 kg. Kar je tut čist OK. Sem zadovoljna da ni plus kot po praznikih.
Lep teden vam želim, upam, da bo drug teden spet kaj minusa...
Čao
A

clock-img

14.04.2008, 08:00

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

dobro jutro seksi mame no jestsem pa tudi veselauser posted image user posted image ker mi je vaga polkazala manj in to -0,80kguser posted image in imam sedaj 81,80kguser posted image user posted image
user posted image upam da ste vse vesele kot sem jeat
Luka jan hvala za
user posted image zelo je dobra in zelo paše
Mama milchy kje si kavica se ti bo ohladila user posted image user posted image  in bova trebale piti mrzlo

< Sporočilo je popravil RAKICA1 -- 14.4.2008 8:01:53 >

clock-img

14.04.2008, 09:04

clock-img

barba

pencil-img

1746

Meni je šlo v enem tednu -0,2 kg. Res gre počasi.user posted image user posted image

Šibam, k mam ful gužvo v službi .... pridem kasneje pogledat

_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

clock-img

14.04.2008, 09:32

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

Jutro,

sem že tu; mrzla user posted image , bom pa lepa user posted image .
Oh, dekleta meni pa je šlo +0,40 kg gor user posted image user posted image user posted image  se vidi, da sem opustila mojo kolebnico user posted image  in skoke ter seveda občasno mal grešila; ma kaj ko imamo skozi neke obiske pa jaz delam na user posted image  in želim bit čiprej user posted image  pa se pol za kilice ne menimuser posted image .

Da vam povem, Žigec ne kašlja več tako hudo kot je in smo spali skoraj celo noč user posted image . Sem mu kuhala žajbelj z mleko in ga zvečer preden je šel spat namazala po prsih in hrbtu z viksom pa še bronopulmin svečko sem mu dala v ritko in je pomagalo. Danes je super; k DR ne gremo, ker je rekla, da ni potrebe, nima vročine in tudi katar je danes pokakal; če pa slučajno nadalju kašelj ga naj jutri pripeljem.

Zdaj gremmalo likat, pa z Žigcem se igrat pol ga peljem mojim v varstvo in grem delat; ja sem spet popoldan user posted image

clock-img

14.04.2008, 10:33

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

mama milchy zelo sem vesela zaradi tvojega Žiga ker mu je bolje sej bomo počas dali kakšno kilo dol veliko sreče in tresljaje šip da se kaj primeuser posted image user posted image čim prej držim pesti

clock-img

14.04.2008, 10:48

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

jooj, rakica, hvala ti za dobre želje; ampak da ti veš kako si jaz želim bit user posted image , ravno zdaj en dan sem zlagala te male cunjice (jih bom namreč sodelavki,kolegici posodla nekaj) in kr si želim enga user posted image , hmmmmmmmm

Žigec pa že skače zunaj po dvorišču dokler ne bo spet padalo, da je malo na zraku; ampak iz nosa mu gre tako rumeno, kar pomeni, da se čisti.

Kako pa ti shajaš s tvojimo otročki? Pa še user posted image  ti je veliko odsoten,

clock-img

14.04.2008, 10:59

clock-img

barba

pencil-img

1746

mama_milchy - pri nas tud delamo na user posted image  in upamo, da enkrat do poletja rata +

Ta vikend smo praznovali Metin 2.rojstni dan. Kljub obilo sladkarijam sem se kar uspešno držala in malo grešila.

Delo kliče ....

_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

clock-img

14.04.2008, 11:08

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Ja kar gre starejša dva sta v vrcu tamejhna pa trenutno spi. Včasih je težko včasih pa ni panike drugač pa kar gre brez problemu.Moj je pa tko včasih je odsoten včasih pa ne tko da tudi sam neve gdaj gre na kakšen teren edino če so seminari ali sejmi potem pa ve za vnaprej da ga nebo doma in približno koliko časa bo odsoten.
in ti do gdaj delaš
Meta vse najboljše za rojstni danuser posted image upam da mami ni preveč tortice

< Sporočilo je popravil RAKICA1 -- 14.4.2008 11:17:32 >

clock-img

14.04.2008, 11:20

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

barba, upam, da nama uspe čimprej in da bomo srečke user posted image . user posted image user posted image user posted image

rakica, jaz danes delam 15 do 23, jutri pa 14 do 20. Tako da zdaj vsake toliko prišibam v dnevno in kaj pogledam na RR, Žigec se je namreč naveličal žogo in je reku, da naj kr grem, pospravljat, da gremo prej k dediju. Ah, tej naši mali navihančki, kaj bi mi brez njih. No, jaz imam srečo, moj user posted image  dela ruski turnus (12 čez dan, 12 ponoči, pa 2dni fraj) tako da smo vsaj nekja skupaj. Ko pa so kakšnih izredni dogodki pa pa včasih ni po 2dni in več.
Grem dat cunje sušit, se še javim,

clock-img

14.04.2008, 11:28

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

ah mi ženske se mormo na vse privadit kako delajo mama milchy koliko pa imaš otrok a samo enega upam da ti uspe zanositi in to čim prej

clock-img

14.04.2008, 11:52

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

a je še kdo bol prilagodljiv od ženske, RAKICA? mislim, da ga ni;
jaz zaenkrat imam samo enega user posted image  - Žiga, ki bo 27/5 napolnil 3 leta, pi pa imela še enega oziroma dva;
Žigec je našel med igračkami neke male igračke - živalice in zdaj se z njimi igra po vrtu pa kosilo mi je naročil in ne boste verjele kaj: špagete in kečap pa da dišijo je reku (origano dam not zato)....

kako pa da imaš ti, rakica, 3? se je zgodilo ali sta si želela?

clock-img

14.04.2008, 11:57

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

ja želela sva si tko da je prov lepo pa nič dovgčas skoz maš kaj za delat
No jest pa dones bom si skuhala zelenjavo in rižoto včeraj sem se bolj držala po stran tko da mi je zenjava tko dišala in sem reklla da danes bo zelenjava pa še debeluško bom poklicala naj pride ker sem toliko skuhala

clock-img

14.04.2008, 12:07

clock-img

bodoča

pencil-img

908

Alo kolk ste pridne, jaz sem malo manj, sem spet na - 0 KG, no vsaj tolažim se, da ni + KG. Tako, da ostajajo iste kile kot prejšnji teden.

Debeluška, ful luštno, da se tako dobite, bravo.

_____________________________

mojeustvarjanje

clock-img

14.04.2008, 12:33

clock-img

_andreja_

pencil-img

953

Živjo punce, zdajle vas berem in opažam, da nas je tukaj kar precej ki bi rade bile user posted image  vključno z mano, samo mi bomo vsaj upam da bom septembra zanosila, bomo videli, rada bi do konca letošnega leta zanosila, takšen plan imam jaz, kaj pa bo bomo pa videli, držim pa pesti za vse tiste ki bi rade bile že zdaj nosečeke....

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

clock-img

14.04.2008, 12:59

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

No, evo midva z Žigcem sva kosilo popapalal; kot sem rekla: testenine in kečap, ne vem zakaj mu je to tako dobro (nezdravo se meni zdi), si pa bom s sabo v službo vzela čokolado, ki jo bom guštiralal cel popoldan user posted image .

Rakica, jaz pravim, da je vse stvar organizacije in medsebojnega razumevanja, sej vse gre, le če človek hoče user posted image .

andreja, jaz tudi upam, da mi letos uspe  postat user posted image ; če nam rata, se bomo kr na forum nosečk preselile user posted image

Šibam, jaz zrihtat Žigca in sebe pa da ga peljem v varstvo, še ga bom mogla uspavat, da ne bo moj oče imel s tem težave in pol grem delat;

Se vam oglasim v popoldanskih uricah iz portoroža,

Pa-pa

clock-img

14.04.2008, 18:15

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

Kje ste punce?
Najbrž vse zunaj, ko je tak sonček; upam, da je tudi pri vas sončno kot je tukaj na user posted image  a kaj ko jaz ta sonček gledam iz službe user posted image . Upam, da bo jutri dopoldne tudi lepo, da grem lahko z Žigcem kam ven;

Uuuu, zdaj pa si bom čokolado privoščla user posted image user posted image

clock-img

14.04.2008, 19:56

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

o mama milchy no jest sem pa tanajmanšo dala spati ostala dva pa večerjata in pižama in pojstla tudi, možek pa dela nekaj za službo.No bili pa smo vsi popoldan zunaj ker je bilo zelo lepo. In tebi kako gre delovna ura koliko imaš še za odelat upam da ti hitro mine

clock-img

14.04.2008, 20:28

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

Halo,
evo, jaz delam do 23 ure, mi kr mineva ma bol počasi danes; nekaj papirjev za čez teden pregledujem in tako;
jaz upam, da bo jutri tudi lepo, da lahko uživam z Žigcem;

sem že malo sita teh popoldanski ampak doklet ne dobim kaj boljšega, kaj pa čem....
kje pa ti drugače delaš,, rakica? upam, da imaš vsaj malo bol normalen urnik od mene;

clock-img

14.04.2008, 21:10

clock-img

diddlina

pencil-img

7

Sporočam da sem ta teden izgubila -1kg.Tudi za ostale vidim, da ste kar pridnein vztrajne.  Bravo, kar še tako naprej pa veliko sončka vam želim.user posted image user posted image

_____________________________

Vsaka želja, ki se mi izpolni
moje sreče mozaik dopolni!

clock-img

14.04.2008, 22:31

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

mama milchy ja mam sedaj ko sem doma drugač pa ko selam sem pa prodajalka in imam zjutraj in popoldan vsaki peti vikend frej vsaka druga nedelja delovna pa še takrat ko imam soboto dopoldan večkrat jo morš delat popoldan tko da imam drugač tudi jest pestro.Noše malo pa se ti isteče dolovni čas in koliko rabiš do doma mislim gdaj prideš domov ko končaš ob 23

clock-img

14.04.2008, 22:51

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

Oj, rakica; končam ob 23:oo, se preoblečem in pol do avta in pridem domov tam okoli 23:30 pridem; kr dooolga je ta pot; cca 30kom imam dom-služba;

kako pa shajaš z varstvom in to?

Evo, je prišu nočni in se šibam preobleč, pa da sem čim prej pri user posted image  da bo še kej akcije user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Lahko noč, drage moje in se beremo jutri

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

14.04.2008, 23:22

clock-img

DEBELUŠKA30

pencil-img

1329

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

No jest pa dones bom si skuhala zelenjavo in rižoto včeraj sem se bolj držala po stran tko da mi je zenjava tko dišala in sem reklla da danes bo zelenjava pa še debeluško bom poklicala naj pride ker sem toliko skuhala



Pa me je res povabila, jaz teslo sem pa pozabila user posted image user posted image user posted image user posted image !

Moje stanje -0,40 kg, no ja dobro user posted image !

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

clock-img

15.04.2008, 08:31

clock-img

neni

pencil-img

577

Dobro jutro punce.
Na žalost moram sporočit, da nisem bila pridna, so non stop neke fešte in jaz veselo grešim. Tako da nič dol, no vsaj gor da ne gre. Bom ta teden bolj pridna in bo naslednji ponedeljek spet vsaj -1.

Še ena, ki si zelo želi, da bi bil trebuh od user posted image , ampak verjetno ne bo tako kmalu. Namreč še vedno dojim in nimam niti M. Potem je pa upanje še večje user posted image user posted image . Drugače sva pa morala za prvega na IVF (od tu tudi moji kg) in bova morala tudi za drugega. Tako je, važno da nam je uspelo.

lp Neni

clock-img

15.04.2008, 09:13

clock-img

bibyzan

pencil-img

296

Jutro!!
Spila svojo kavico (brez keksov)user posted image user posted image user posted image user posted image , sedaj pa poročam svoje kilograme. Uspelo mi je za pol kile, se pravi mam 90 kg. Sem čist mal zadovoljna, lahko bi bilo še več. Upam, da mi bo sedaj v mescu uspelo mal več minusa pridelat, ker mamo krst in bi rada pač mela eno kombinacijo oblačil, ki mi še ni prav!!Sem optimist!! Včeri sem se vagala, pa sm misla, da bi dans kej manj, ker je prispela M. No, upam, da bo drug teden kaj manj na račun Muser posted image user posted image .
Pridne bodte, pa pazte nase, pa jejte zdravo!!
pri nas mislim, da ne bo nič s s prehodom ,ker se bo počas vlilo, se je ful stemnilo.user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem