cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: a bi katera začela na novo?

  
clock-img

06.04.2008, 20:31

clock-img

luka jan

pencil-img

1799

Ne, jz tud nisem bla pridna. Sem bla na krstu in jedla vse kar je blo.
Zato imam jutri sadni dan, pol pa takoj vodni dan.
Bo težko, a moram to nardit.

clock-img

06.04.2008, 21:21

clock-img

_andreja_

pencil-img

953

čer punčare, jaz sem pridna tko kot ve user posted image  edinole gres sem danes jedla ampak mi je full pasal ker obožujem mleko in ga prav pogrešam... bomo videli kaj bo jutri vaga pokazala , sem tako firbčna,. da bi najraje šla kr zdajle se zvagat ampak bom počakala do jutri....

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

clock-img

07.04.2008, 07:31

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

user posted image dobro jutro seksi mame no jest pa imam-1,20user posted image user posted image in imam 82,60kg user posted image user posted image in sem zelo vesela ker vikend se nisem preveč držala na dieti.
Birdy dobrodošla med nas seksi mame in veliko sreče pri hujšanjuuser posted image

clock-img

07.04.2008, 07:47

clock-img

luka jan

pencil-img

1799

Jutro sexsy mame, vidim da ste ene kar pridne, jaz pa ....no, ja.
A vseeno mi je vaga pravkar pokazala -0,5 kg, kar pomeni da sem prišla na okeroglih 75 kg.user posted image  Sem tako vesela, da kar po luftu skačem. Ker glede na to kaj vse sem včeraj pojedla.....Me kar glaava boli ko se spomnim.

Birdy, dobrodošla tudi z moje strani, več kot nas je lažje se bomo spodbujale in več dosegle.

Saj veste, skupaj zmoremo VEČ.

clock-img

07.04.2008, 07:59

clock-img

_andreja_

pencil-img

953

skoraj kilo manj - 0,80 bravo bravo zame....

luka jan, to je pravo hujšanje vstrajno in počasi.... pol kile do kilo na teden je čist dovolj...

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

clock-img

07.04.2008, 08:04

clock-img

luka jan

pencil-img

1799

_andreja_ jaz tud tak mislim, saj ne rabim čez noč bit suhica. Ene 3 leta sem dobivala gor, pa to ne mora it kar v šusu dol, a ne?user posted image
Sicer pa sem se odločla, da zdržim te 3 mesece, preprosto zato, ker mi ta način prehranjevanja ustreza. Se super počutim in sem polna sama sebe.
Kile grejo bolj počasi, a kaj ko sem čez teden pridna, ampak res, pol pa čez vikend vse zajuser posted image . Pa glede na to da si zdaj lahk kupim že hlače konf. št. 40 sem pa tud zadovoljna. Ena številka  manj v enem mesecu pa tud ni kar tako.user posted image

clock-img

07.04.2008, 08:12

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

luka jan veš meni je tudi tost da grem 0,5kg dol samo če je šlo več dol sem pa tudi vesela zato ker se držim in bi zelo rada shujšala tako da mi je vseeno koliko dam na teden dol

clock-img

07.04.2008, 08:20

clock-img

luka jan

pencil-img

1799

Rakica1 tud jaz bi bila fuuuul srečna če bi šlo več dol, sam kaj so kar naprej kršim in sem tud z manj zadovoljna, sam da ne gre gor.
Sem pogledala mal razpredelnico, pa ti si ful pridna, le tako naprej.user posted image

clock-img

07.04.2008, 08:22

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

ja hvala ti samo jest se res držim in preveč ne grešim samo za vikend ko je cela družona doma potem malo in to je do ene meje

clock-img

07.04.2008, 08:38

clock-img

diddlina

pencil-img

7

Dobro jutro, sexi mamice!
Zjutraj mi je vaga pokazala 53 kg, se pravi da sem šla v 10 dneh dol 2 kg. Sem kar vesela, čeprav je v začetku to sama voda. Ko začutim lakoto pojem kakšno sadje ne pa napolitanke ali čokolado. Sicer pa v naši kuhinji nimamo nobene več sladkarije. Za kosilo pa tudi gledam, da hrano ločujem. Predvsem 

jem bolj kuhano hrano , meso si pečem zase posebej kot pa za ostale.


Danes je pri nas bolj čudno vreme, pada dež in sije sonceuser posted image , pa piha kotuser posted image .
Upam, da bo popoldne kaj boljš.
Vsem čestitam za izgubljene kg in vam želim veliko volje v naprej.

_____________________________

Vsaka želja, ki se mi izpolni
moje sreče mozaik dopolni!

clock-img

07.04.2008, 08:46

clock-img

neni

pencil-img

577

Dobro jutro hujšarice.
Sporočam rezultat, ki sicer ni tak kot prejšnji teden, ampak malo manj.
Imam -0,5kg. Tudi prav, samo da je sredaj -----.

Lep dan, čeprav je grozno že skozi okno pogledat.

lp Neni

clock-img

07.04.2008, 08:55

clock-img

luka jan

pencil-img

1799

Vse tak jamrate glede vremena, pri nas pa tako lepo sije sonček. Sicer res mal piha zraven, a je vseeno lepo.
Boste mogle pridet mal na štajerski konec.user posted image

clock-img

07.04.2008, 08:58

clock-img

barba

pencil-img

1746

Jaz samo sporočam, da se moje stanje kg ni čisto nič spremenilo v enem tednu.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

clock-img

07.04.2008, 09:02

clock-img

sončki

pencil-img

168

ojla sexy mamice

Sem kar brez diete shujšala še -2 kg, recept preveč izpitov
pa za povrh še prebavne motnje user posted image tako, da ni nič lušto no ja
stare hlače so že na meni.user posted image to pa je neki.
Lep dan še naprej čeprav je vreme muhasto user posted image user posted image user posted image .

__________________________________________________
Moji sončki: GREGAuser posted image , LANAuser posted image , SARAuser posted image .


_____________________________

Moji Sončki

clock-img

07.04.2008, 09:18

clock-img

LEA27

pencil-img

149

halo punce!no,danes sem se vagala in rezultat je 0.5kg manj!no,sem zadovoljna glede na to da sem se en dan pregrešila!no,zdaj pa v nov teden z novimi koraki!lepo bodite zdaj grem stanovanje pucat!

clock-img

07.04.2008, 09:51

clock-img

*raci*

pencil-img

210

Živjo punce!

Sporočam še svoj rezultat -3,1 kguser posted image user posted image user posted image user posted image  BRAVO JEST!!!!! Moram priznat, da sem se v soboto na roj. dnevu  malo pregrešila s sladicami, tako, da sem včeraj imela sadni dan. Evo veselo novemu tedno naproti.

Dajmo mamice sej bo šlo!!!!!!

clock-img

07.04.2008, 09:55

clock-img

luka jan

pencil-img

1799

Bravo *raci*, to pa ni kar tak za en teden. Super, le tako naprej.
Pa ostale ste bile tud pridne, važn je da nobena ni dala nič gor.
Za nas user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

07.04.2008, 09:56

clock-img

mala maja

pencil-img

3204

pa še jaz +1.50kg user posted image user posted image

No pa sej ni čudno. M se še sedaj ni primajala. Zamuja že več kot tri tedneuser posted image  in končno nekaj kaže da se bot a teden ulila user posted image , pa še tako sem bolna kot že dolgo neuser posted image user posted image . Komaj dihamuser posted image , kašljam ko.....user posted image  Trenutno res nisem pri volji za hujšanjeuser posted image user posted image

Punce pridne bodte, jaz se vam pa nazaj pridružim ko bom malo bolše z zdravjemuser posted image , seveda bom poiskušla ase držat diete, samo pri vseh tabletah in karamelnemu mleku bo bolj težko.user posted image

clock-img

07.04.2008, 09:57

clock-img

*raci*

pencil-img

210

bibyzan sem iz okolice LJ, in na srečo naša pupika nima drugih težav razen odprtega Bottalovega voda, saj malo spremljam forum nedonošenčkov, samo se mi zdi da vas ni glih velik tam gor, lahko se pa tud tam aml pomenveuser posted image

clock-img

07.04.2008, 10:02

clock-img

luka jan

pencil-img

1799

Mala maja povej od kod si, jaz bi ti res dala kambučo, boš vidla da boš po enem tednu kot nova.
Lahko se mi javiš tud na ZS.

clock-img

07.04.2008, 11:07

clock-img

*erika*

pencil-img

938

pa se js sem izgubila debelo kilco tako da imam sedaj 85kg,no bolje ena kot nobena,cel teden sem po malo gresila tako da sem kar zadovoljna.no ta teden sem si pa zadala za vsakic ko gresim moram 20 minut it na orbitrek,tako da sigurno nebom gresila.no danes je dez tako da bom cel dan doma.rakica1 in debeluska30 pridita na kavo ali kapucinouser posted image

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

clock-img

07.04.2008, 11:47

clock-img

DEBELUŠKA30

pencil-img

1329

IZVIRNO SPOROČILO: *erika*

pa se js sem izgubila debelo kilco tako da imam sedaj 85kg,no bolje ena kot nobena,cel teden sem po malo gresila tako da sem kar zadovoljna.no ta teden sem si pa zadala za vsakic ko gresim moram 20 minut it na orbitrek,tako da sigurno nebom gresila.no danes je dez tako da bom cel dan doma.rakica1 in debeluska30 pridita na kavo ali kapucinouser posted image



ERIKA, veš naju ni treba dvakrat povabit, pa hit prideva user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

clock-img

07.04.2008, 11:50

clock-img

DEBELUŠKA30

pencil-img

1329

JOJJJJJJ, men je pa vaga pokazala +1,00 user posted image , sam sem res grešila in se tega ne grem večččččč!

Obljubim, da zdaj je pa dost, največ kil imam, pa najmanj sem pridna user posted image user posted image user posted image , skrajni čas da se vzamem v roke!!!! Ob 17 uri si bom kar usta zalepila user posted image !

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

clock-img

07.04.2008, 12:10

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Erika živjo veš danes nemorva ker imam jast opravke lahko pa jutri če boš doma in hvala za povabilo lahko pa se ti oglasiš

clock-img

07.04.2008, 12:52

clock-img

*erika*

pencil-img

938

js se nimam izpita moj pa dela popldne,tako da dokler ne nardim izpita bom tezko z obema hodila vn.no ce bos ti ali obe jutri imele cas se oglasita,ker bom doma.jutri zjutraj napis ce prideta 

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem