cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: a bi katera začela na novo?

  
clock-img

31.03.2008, 08:34

clock-img

_andreja_

pencil-img

953

ufff koliko ste naklofale sem vas komej prebrala...

debeluška meni daj *
 
moje vaganje - 0,8 kg ... in sem fulll ponosna da je tok pokazalo in da ni bil spet +

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

clock-img

31.03.2008, 08:41

clock-img

*raci*

pencil-img

210

Evo danes je pa prvi dan zame.user posted image user posted image user posted image user posted image Če lahko bi se vam pridružla pri "mučenju"user posted image user posted image  Morem priznat , da sem komaj čakala, da začnem z dieto, ko  sem se odločla zanjo user posted image user posted image  Hujšala bom, po gi-dieti iz knjige Vide Petrovčič. Danes imam bolj post kot ne. Pila bom samo vodo in mogoče pojedla kakšno pomrančo in jabolko, da bom lažje zdržala. No, kazalec je pokazal 81,1. MOj cilj  15 kg pri višini 169 cm. Pa dajmo, da vidmo kako bo šlo.user posted image user posted image

clock-img

31.03.2008, 08:48

clock-img

bibyzan

pencil-img

296

ŽALOST!!!!
Moja vaga kaže še kr isto!!! Evo, to je posledica malih grehov in nič gibanja!!
Bo, drugi tedn boljše, ko ne bom rabla več tolk sedet!
Tiste ki ste pa sklatle kaj dol pa ČESTITKE!!user posted image user posted image user posted image

clock-img

31.03.2008, 09:07

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

dobro jutro seksi mame jest sem pa zelo vesela user posted image user posted image user posted image ker mi je vaga pokazala -2,40kguser posted image user posted image , in imam 83,80kg user posted image user posted image  tako da sem sama na sebe ponosna.

clock-img

31.03.2008, 09:18

clock-img

*erika*

pencil-img

938

dobro jutro vsem.spet sem jezna,vaga kaze isto 86kg,ma kaj ces.rakica1 vidm da si boljsa od mene cestitamuser posted image

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

clock-img

31.03.2008, 09:57

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Erika hvala pa držim pesti da dan narediš občinske

< Sporočilo je popravil RAKICA1 -- 31.3.2008 9:58:07 >

clock-img

31.03.2008, 09:58

clock-img

*raci*

pencil-img

210

mene pa zanima, če se vagate samo ob ponedlejkih al vsak, dan?

clock-img

31.03.2008, 10:12

clock-img

DEBELUŠKA30

pencil-img

1329

Jupiiii jejejejejejejeeee, men je tud danes vaga pokazala -1,40 kg user posted image user posted image user posted image , pa čeprav sem ponedeljek in torek grešila user posted image , o jest grešnica user posted image user posted image user posted image !

Rakica, super zate, če te nebi poznala, bi rekla, da "pretiravaš" user posted image user posted image user posted image !

... in seveda bravo za vse ostale seksi mame user posted image user posted image user posted image , gremo dalje...

Raci, dobrodošla, vagaš se lahko vsak dan, poročamo pa ob ponedeljkih!

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

clock-img

31.03.2008, 10:14

clock-img

*erika*

pencil-img

938

hvala rakica1,js tudi upam da bom nardila,ti sporocim

debeluska30 a si bila vceraj kaj u loki ali pa ti rakica 1?

< Sporočilo je popravil *erika* -- 31.3.2008 10:15:26 >


_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

clock-img

31.03.2008, 10:41

clock-img

tačkica

pencil-img

27

Ojla!
No jst sm pa ta teden čist vsak dan grešila, ma sm šla vseeno 1 kg doluser posted image tko da imam zdaj 84 kg. No od danes naprej se bom pa strogo držala diete ker je treba še kar nekaj kilc dol spravt in z grešenjem ne bo šlouser posted image Lepo pozdravljene vse nove članice in držim pesti da danes vsem pokaže vaga minus user posted image user posted image user posted image Zdaj pa hitro kuhat kosilouser posted image Čau

_____________________________

26.08.2007-moj sinček Matevž

clock-img

31.03.2008, 10:46

clock-img

DEBELUŠKA30

pencil-img

1329

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

Debeluška, baje da bomo to zdaj večkrat ponovili, ker bo vreme lepše, tako da kr vabljenauser posted image ; s katerega konca SLO pa si ti? 



Ja, gorenjka user posted image user posted image ! Tko da ti pa lahko prideš k nam na Kranjske klobase in pa smučat user posted image !

Erika, ne včeraj me ni bilo nič v Loko, smo bli na Zbilju, pol smo šli pa še v Ljubljano!


_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

clock-img

31.03.2008, 10:48

clock-img

DEBELUŠKA30

pencil-img

1329

...sem vedla, da sem nekaj pozabila...

Erika, držimo pesti user posted image , da boš danes naredila občinske teste, jest sem jih lani delala in sicer ta "tatežki" motor, in vem da niso mačji kašelj!
Pa sporoči, kako je šlo!

< Sporočilo je popravil DEBELUŠKA30 -- 31.3.2008 10:49:36 >


_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

clock-img

31.03.2008, 11:00

clock-img

benika

pencil-img

7793

Samo na hitro, vaga pokazala 91,6kg, se pravi -2,4 kg v enem tednuuser posted image user posted image user posted image . Bravo jaz!!!!!!!

*erika*, držim pesti za občinske!!

clock-img

31.03.2008, 11:48

clock-img

barba

pencil-img

1746

Se javljam z rezultati tehtanja. Dons je vaga pokazala 64,6 kg, kar pomeni samo -0,5 kg v enem tednu. Halo? Se strogo držim diete, pa kr nč ne gre dol.user posted image user posted image user posted image  Ampak sem pa pod 65.user posted image user posted image user posted image  Vstrajam naprej in dons grem spet na aerobiko. Sem še danes na bolniški zaradi vnetja oči, tko da nisem mogla kej preveč športat.

Men je Škofja Loka tud ful poznana. user posted image  Sem drgač iz Poljanske doline in za vikend greva s tamalo spet k našim.user posted image

Uživajte v lepem dnevu ...

_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

clock-img

31.03.2008, 14:04

clock-img

diddlina

pencil-img

7

Živjo!
Danes je moj drugi dan hujšanja. Učerej sem bila pridna in sem pojedla en jabolk in en jogurt. Danes dopoldne sem bila v mestu po opravkih tako, da sem jedla šele šele zdajle. Pojedla pa sem juho, Pomfriju in pohanemu piščancu pa sem se odpovedala. Sedaj, ko je zunaj tako lep sonček in je že prav toplo imam še več volje do hujšanja.

Sedaj grem ven, bom malo pospravljala okoli hiše in se igrala z otroci.

Zjutraj sem se vagala in mi je vaga pokazala -1 kg. Vsem želim lepo sončno popoldne.

_____________________________

Vsaka želja, ki se mi izpolni
moje sreče mozaik dopolni!

clock-img

31.03.2008, 14:15

clock-img

*erika*

pencil-img

938

hvala vsem tesko mi je cakat do sestih.bom sporocila upam da veselo novico

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

clock-img

31.03.2008, 14:28

clock-img

LEA27

pencil-img

149

ojla da še jaz sporočim moje kile ki se nikamor ne premaknejo ,mi je kar nerodno napisat 92,6 a mislite da je tud možno da mi nič ni šlo dol ker bi morala zdaj en dan bil bolana?če mogoče katera ve?no,drugače se pa pridno držimo diete!in kako gre kaj vam?nisem še uspela vse preprat!"
lep dan

clock-img

31.03.2008, 14:32

clock-img

*erika*

pencil-img

938

meni se tudi nic ne premikajo,kilogrsmcki stojijo in stojijo.mah sj bojo pocasi sli dol,vsaj upam

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

clock-img

31.03.2008, 14:35

clock-img

Volga

pencil-img

9346

IZVIRNO SPOROČILO: diddlina

Živjo!
Danes je moj drugi dan hujšanja. Učerej sem bila pridna in sem pojedla en jabolk in en jogurt. Danes dopoldne sem bila v mestu po opravkih tako, da sem jedla šele šele zdajle. Pojedla pa sem juho, Pomfriju in pohanemu piščancu pa sem se odpovedala. Sedaj, ko je zunaj tako lep sonček in je že prav toplo imam še več volje do hujšanja.

Sedaj grem ven, bom malo pospravljala okoli hiše in se igrala z otroci.

Zjutraj sem se vagala in mi je vaga pokazala -1 kg. Vsem želim lepo sončno popoldne.



Pa kaj si ti na dieti ali na stradanju user posted image  če boš takole nadaljevala, boš tretji dan požrla hladilnik z vrati vred. Dajte si malo prebrati o dietah oz. raje o zdravem hujšanju.

clock-img

31.03.2008, 14:38

clock-img

Anonimen

Hladilnik z vrati v red user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

31.03.2008, 14:54

clock-img

*raci*

pencil-img

210

men, zaenkrat današnji dan kar uspevauser posted image , pojedla sem samo eno skodelico jagod in popila 1,5 l vode, mislim, pa da bo padla sigurno še kakšna pomaranča la pa jabolkouser posted image , morem pa priznat, da me mal glava boli, ampak bo. Komej čakam jutri, da bom lahko kej konkretnega pojedla.user posted image user posted image

clock-img

31.03.2008, 19:30

clock-img

*erika*

pencil-img

938

samo da sporocim punce nardila sm obcinske


volga kaj tebe zanima kako se zenske drzijo diete,to je njihova stvar ne tvoja.ce hoce zenska stradat naj strada.sj ne skrbis ti  zanjo.neki pac pojejo manj,nekateri vec.to je stvar posameznika


_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

clock-img

31.03.2008, 19:42

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

Erika user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Debeluška, brez skrbi, da te držim za besedo; ampak res, če se boš kaj po obalnih koncih potepala mi kr javi.

No, čeprav sem včeraj od jeze rekla, da bom za kazen imela vodni dan, je moj dan minil ob skledi solate iz paradižnika, mlade čebule in rumene paprike; spila sem ogromno vode in moram priznat, da nisem nič lačna čeprav sem danes malo fizično delala; sedaj pa grem 10minut na orbitrek in 50 user posted image s kolebnico; jutri pa bom najbrž kuhan krompir, popražen z začimbami in solatko.

Dekleta, le tako naprej user posted image
 
Rakica 1 user posted image user posted image user posted image  in vsem ostalim za - kg user posted image

clock-img

31.03.2008, 19:43

clock-img

neni

pencil-img

577

Uf, tele vaše diete so kar hude, jaz jem malo manj, pa skušam veliko pohajat( v naravi).
Sem se zjutraj vagala (po lulanju user posted image user posted image )
In je šlo dol -1,5 kg. Jaz nimam digitalne, je vse bolj na oko. Torej, še 11,5kg.
Zdej sm dobila kar mal volje, ko se je premaknilo. Na žalost nagrade ne dobim, ko ste šle ene kar 2,4kg dol. user posted image user posted image user posted image  Ampak jaz pa raje počasi pa zagvišno.
Mi je nagrada manj napet knof na hlačah.

Lp Neni

clock-img

31.03.2008, 19:53

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: diddlina

Živjo!
Danes je moj drugi dan hujšanja. Učerej sem bila pridna in sem pojedla en jabolk in en jogurt. Danes dopoldne sem bila v mestu po opravkih tako, da sem jedla šele šele zdajle. Pojedla pa sem juho, Pomfriju in pohanemu piščancu pa sem se odpovedala. Sedaj, ko je zunaj tako lep sonček in je že prav toplo imam še več volje do hujšanja.

Sedaj grem ven, bom malo pospravljala okoli hiše in se igrala z otroci.

Zjutraj sem se vagala in mi je vaga pokazala -1 kg. Vsem želim lepo sončno popoldne.



Pa kaj si ti na dieti ali na stradanju user posted image  če boš takole nadaljevala, boš tretji dan požrla hladilnik z vrati vred. Dajte si malo prebrati o dietah oz. raje o zdravem hujšanju.



NO COMMENT user posted image ! Mislim, da smo tukaj vse polnoletne in da ne potrebujemo "varušk". Kako že pravijo; Najprej pometi pred svojim pragom, pol pa ...

ERIKA, user posted image user posted image user posted image  za občinske, res si najboljša user posted image user posted image user posted image user posted image !

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem