cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: a bi katera začela na novo?

  
clock-img

29.03.2008, 21:31

clock-img

*erika*

pencil-img

938

seveda se lahko dobimo pri homanu in si malo oci pasemo in pijemo 100 sokuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .drugace sm pa stopila na vago in kile se kar stojijo.no sj bojo sle dol poooooooocasi upam.




_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

clock-img

29.03.2008, 22:54

clock-img

benika

pencil-img

7793

Debeluška30, frišni težnostni podatki od danes. Vaga pokazala 92kg, se pravi -2 kguser posted image .

clock-img

29.03.2008, 22:55

clock-img

benika

pencil-img

7793

Ti erika, a jest tud lahko pridem na sokuser posted image  Sej me ne boš po glavi trešla, al kako?

clock-img

29.03.2008, 23:33

clock-img

*erika*

pencil-img

938

benika a ti si iz skofja loke?ja zaradi mene lahko.zakaj naj bi te trscila po glavi?

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

clock-img

29.03.2008, 23:36

clock-img

benika

pencil-img

7793

Ne, iz KR sem. Jah ne vem, tile hormončki so te čist stresli, pa se te kr mal bojimuser posted image  Mah, sej se hecam, no. Če se bosta res kdaj zmenili, se vama s tamalim z veseljem pridruživa na čveku.

clock-img

29.03.2008, 23:47

clock-img

*erika*

pencil-img

938

ok zmenjeno benika.z mano je vse ok samo tamle ste me napadale.....no ne da se mi vec govorit o tem.se slisimo jutri se bova zmenile za kako kavico

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

clock-img

30.03.2008, 07:16

clock-img

TRIŠ

pencil-img

3225

benikauser posted image user posted image user posted image ,si karakter vidim ,super

clock-img

30.03.2008, 09:48

clock-img

benika

pencil-img

7793

Ma ja, sej kaj mi pa drugega sploh še preostaneuser posted image  Že tko se komaj še spravim v tastare hlače. Še malo, pa bom šotorsko krilo šivala user posted image  Ma, poletje se bliža, nekej je treba narest, ker tole je pa zdej res že tu mač.

clock-img

30.03.2008, 10:22

clock-img

*erika*

pencil-img

938

 dobro jutro suhice,evo js imam danes pred jutrisnjim tehtanjem vodni dan.sem bila na orbitreku 20 minut in sem bla tako zmatrana da je joj.no zj pa kosilo kuhat za vse razen zameuser posted image .sj bo nekako bom ze zdrzala

imam samo eno vprasanje a se lahko pije voda z okusom npr.zala?na vodni dan


_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

clock-img

30.03.2008, 10:38

clock-img

benika

pencil-img

7793

imam samo eno vprasanje a se lahko pije voda z okusom npr.zala?na vodni dan



Ne. Voda z okusom se sploh ne sme piti na noben dan.

Ti a veš kaj mene zanima. Glede na to, da obstaja možnost, da pričakuješ 3. sončka, a boš nadaljevala z dieto a se boš potem začela spet normalno prehranjevat?

Pa user posted image  za tvojo vztrajnost, jaz še vedno čakam, da mi orbitrek sploh dostavijo na dom. 

clock-img

30.03.2008, 11:30

clock-img

*erika*

pencil-img

938

ja nadaljevala bom z dieto samo brez  vodnih dni,ker se meni zdi da je tako prehranjevane cist ok.kaj pa ti mislis?
a si ti narocila orbitrek preko top shop?js imam tega orbitrek platinum k sva se s sestricno zamenjale k sm prej imela neko napravo kot orbitrk samo je bilo tako tesko,na tem pa z lahkoto zdrzim 20 minut.sj bos ti tudi bos vidla


_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

clock-img

30.03.2008, 11:32

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Erika a prideđ jutri v Loko da gremo na kavico,Debeluđka je tudi za to pa če je đa kakđna se lahko oglasi
user posted image

< Sporočilo je popravil RAKICA1 -- 30.3.2008 11:38:42 >

clock-img

30.03.2008, 11:37

clock-img

*erika*

pencil-img

938

joj jutri ne morem,pisem obcinske teste za izpit tako da bom drugic prsla.no  ce boste sle na kavico se lepo imejte pa brez torticuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

clock-img

30.03.2008, 11:40

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

ja brez tortic se bomo držali, samo pri kavi in vodi
Erika veliko sreče pri izpitu držimo pesti zateuser posted image

< Sporočilo je popravil RAKICA1 -- 30.3.2008 11:41:48 >

clock-img

30.03.2008, 11:50

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

no jest sem pa včeraj večerjala in sem danes imela 0,5kg več

clock-img

30.03.2008, 12:03

clock-img

*erika*

pencil-img

938

hvala rakica1.upam da bo pomagalo

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

clock-img

30.03.2008, 12:22

clock-img

benika

pencil-img

7793

no jest sem pa včeraj večerjala in sem danes imela 0,5kg več



Ti, a veš, da se meni tud pozna če večerjam? Takoj je par dek viška na vagiuser posted image  Mislim, da bom večerjo počasi kar skenslala in imela raje malce poznejše kosilo.

Erika, meni se ta dieta sicer za nosečnice zdi OK, seveda s prilagoditvami. JDefinitivno ukini vodni dan, pa zjutraj lahko poješ še kaj drugega kot sadje, drugače bo slabost prehuda.

clock-img

30.03.2008, 12:55

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

ja jest ponavadi jem okrok enih ali dveh in nič več do drugega dne, včeraj pa nas ni bilo ceu dan doma zvečer pa ko smo prišli domov smo pa bili vsi lačni in da sem naredla večerjo in večerjala

clock-img

30.03.2008, 18:08

clock-img

DEBELUŠKA30

pencil-img

1329

Diddlina user posted image user posted image user posted image , seveda se nam lahko pridružiš, če si resna kandidatka user posted image !

Gapimasa, ti-ti-ti-ti user posted image , saj veš da me lahko McDonalda lahko gledamo samo od daleč user posted image user posted image user posted image ! Ja sem te pa že pogrešala, v tabelo te vpišem jutri za nazaj in naprej! Super, da se nisi nič zredila user posted image user posted image user posted image !

Benika, uradno vaganje je jutri, tako, da takoj zjutraj na vago in sporoči stanje. Super za - 2 kg user posted image , ti jih kar malo zavidam user posted image user posted image user posted image !
Super Kranjčanka, seveda se nam lahko pridružiš, dejmo se zmenit za en dan naslednji teden, da se dobimo na kavici v Škofji Loki pri Homanu, imajo najboljše tortice user posted image user posted image , men bi najbolje odgovarjala sreda, kaj pa ostale?
VABLJENE PA STE VSE SEVEDA!!!!

Erika, ti pa si lisica zvita user posted image user posted image user posted image , dan pred vaganjem imaš pa vodni dan, da čim manj pokaže user posted image , jest bom tud naslednji teden user posted image !

Rakica, ti si pa pridna in samo tako naprej user posted image user posted image user posted image !


_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

clock-img

30.03.2008, 20:30

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

Ajej, ajej user posted image , mi smo pa sedaj s sosedi zunaj na sončku sedeli in kar na lepem se odločimo, da bi lahko kej na žaru spekli; pa ravno danes ko naj bi jaz imela sadni dan, ki sem se ga do 18:oo ure tako lepo držala in so padli čevapčiči, perutničke, hrenovke pa pečen krompir pa skleda solate in drage moje nisem se mogla upret user posted image . Jutri je pa tehtanje ampak najbrž ne bo nič minusa kljub temu, da sem včeraj prehodila cca. 6-7km.
Jooooj, kr na rit bi si dala user posted image .
Jutri drage suhice pa si bom kr vodni dan vzela čeprav ni še ampak tako enostavno NE gre več;

Aja, sem nekaj brala, da lahko tudi med user posted image  imaš to ločevalno dieto; ampak a ne vpliva nič na user posted image  razvoj in rast? Jaz bi namreč še letos bila user posted image  in me zanima, če sem pol lahko tudi na ˝dieti˝?

Pa- pa

clock-img

30.03.2008, 21:18

clock-img

DEBELUŠKA30

pencil-img

1329

Mama_Milchy ti-ti-ti, zakaj nisi še nas povabila user posted image user posted image user posted image , bi zate manj ostalo user posted image user posted image user posted image !
Jutri pa bodi pridna, ja ja jutri je pa vaganje, upam da bo "uspešno" user posted image !

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

clock-img

31.03.2008, 07:31

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

Debeluška, baje da bomo to zdaj večkrat ponovili, ker bo vreme lepše, tako da kr vabljenauser posted image ; s katerega konca SLO pa si ti?

Hujšarice, kako kaj? A je tehnica kaj manj pokalazala user posted image , pri meni ostaja še vedno 89 kg in sem kot mali user posted image . Sama nase sem jezna user posted image .
Amak drage moje, od danes dalje pa ni več hecat; če sem že enkrat šla skozi to ločevalno dieto, ne vem zakaj ne bi mogla zdaj ponovno user posted image .
Zdaj pa grem Žigija zbudit, da ga v vrtec odpeljem; ker imam ene opravke zjutraj pa da jih rešim glede na to, da sem danes prosta in ne delam user posted image

Uživajte, pa naj vam tehnica čim manj pokaže,

Lp user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

31.03.2008, 07:56

clock-img

A.N.J.A.

pencil-img

88

Dons sem pa kar zadovoljna, kljub vsem pregreham ta teden (ni jih blo samo za eno zvezdico), je tehtnica zdele pokazala 73 kg, kar je toliko kot pred user posted image prazniki!!! Tko da zdej lahko naprej štartam, kot da jih ni bilo user posted image
No, sem vsaj mal volje dobila... Drug teden bo pa že -5user posted image  V sanjah..
Vam sporočim v ponedeljek...
Lp

clock-img

31.03.2008, 08:08

clock-img

mala maja

pencil-img

3204

samo na hitro sporočim kilce, preberem vas pa zvečer user posted image user posted image

Sem bila včerej kar presenečenauser posted image -2 kg. Kokr je bilo grehov in nič miganja prejšni teden vseeno user posted image

clock-img

31.03.2008, 08:31

clock-img

luka jan

pencil-img

1799

Tudi jaz z veseljem javljam da je tehtnica pokazala -1,5 kg.user posted image user posted image user posted image
Sem res zelo vesela, kajti hujšam že 3 tedne, pa je šele sedaj šlo nekaj dol.
Je pa res da sem prva dva tedna kar precej grešila, pa še prazniki so bili vmes, ta teden pa sem grešila samo enkrat. Je prišla sestrca s Francije in prinesla en kup dobrih sirov in sem na OH dan poskusla vse, pa še to ob 22. uri. Packa.user posted image
No ja, važn da je šlo neki dol, pa da mam spet motivacijo.

Pa ostale sotrpinke, kako kaj?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem