cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: a bi katera začela na novo?

  
clock-img

27.03.2008, 23:04

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

no seksi mame neobupajteuser posted image saj nam bo uspelo vsem shujšati gremo dogodivščinam nasprotiuser posted image saj nam bo vsem uspelo shujšati enim toliko koliko so si zadale drugim pa malo manj seksi mame go go go neobupajmouser posted image user posted image
Erika sem z Svetga Andreja pa ti

< Sporočilo je popravil RAKICA1 -- 27.3.2008 23:07:51 >

clock-img

27.03.2008, 23:05

clock-img

DEBELUŠKA30

pencil-img

1329


Kandidatke za 40 dnevni post - brez sladkarij:
 
ZAČELE 25.03.2008 (materinski dan user posted image ) - 03.05.2008 (zadnji dan posta)

 
Debeluška  *
Rakica

A.N.J.A.  *
Erika
Sani1
_Andreja_
Mala Maja  *
 
Še katera.......
 
Tiste, ki smo "grešile" dobimo črno piko ( * ) in gremo dalje; novim zmagam na protiuser posted image user posted image user posted image !

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

clock-img

27.03.2008, 23:10

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Debeluška če se nevzameš v roke user posted image te bom pa jast user posted image tok da veš potem pa ti bo preveč težkouser posted image user posted image

clock-img

28.03.2008, 06:20

clock-img

_andreja_

pencil-img

953

IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30


Kandidatke za 40 dnevni post - brez sladkarij:
 
ZAČELE 25.03.2008 (materinski dan user posted image ) - 03.05.2008 (zadnji dan posta)

 
Debeluška  *
Rakica

A.N.J.A.  *
Erika
Sani1
_Andreja_ *
Mala Maja  *
 
Še katera.......
 
Tiste, ki smo "grešile" dobimo črno piko ( * ) in gremo dalje; novim zmagam na protiuser posted image user posted image user posted image !

  jaz imam tudi pikco....

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

clock-img

28.03.2008, 07:41

clock-img

*erika*

pencil-img

938

dobro jutro  hujsarice.vidim da je res tesko shujsat dokler vse gresimo,bomo ze enkrat shujsale.no js se stimam ker ima mala danes posvetovalnico tako da grem se ustimat

rakica1 js sm iz podlubnika.a si blizu mene js ne vem kje je to.moj prav da je to pri lusi

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

clock-img

28.03.2008, 07:43

clock-img

*erika*

pencil-img

938

debeluska30 men tudi crno piko napisuser posted image .sm gresila,no ampak bom probala naprej brez slatkarij

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

clock-img

28.03.2008, 07:46

clock-img

bajsika

pencil-img

10

Zivjo punce!

To je moj tretji dan ločevalne in OH dan, ko se že veselim večera. Mi je mož včeraj krof prinesel, pa sem se mu uprla in si ga prišparala za danes zvečer, da se posladkam.

Torej D3-OH dan:
Z: dve pomaranči, kava brez sladkorja z malo mleka
K: testenine s kakšno zelenjavno omako
V: krof in rebro čokolade
Zvečer pa še 1 ura telovadbeuser posted image

še eno vprašanje...včeraj sem za moža kuhala makarone in sem seveda mogla enga probat, da sem vidla, če so že kuhani, ampak jaz to ne štejem za greh, a ne? user posted image

Lp

clock-img

28.03.2008, 08:06

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Dobrojutro vsem skuaj
Erika ni to tam a veš kje je hrasnica ali puštal mal naprej ni daleč od loke 5 km

clock-img

28.03.2008, 08:42

clock-img

*erika*

pencil-img

938

aja vem priblizno kje je.pridi na kavo,da bova skupj hujsale.blizu sva,lepo

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

clock-img

28.03.2008, 08:57

clock-img

mama_milchy

pencil-img

3721

Jutro hujšarice,
kako kaj danes?  Kaj pa boste kuhale?
No, danes kuha moj možek user posted image , je pa Š dan tako da bo pasulj za kosilo, za zajtrk sem pojedla pomarančo, zavečerjo pa upam, da nič; telovadba user posted image  morda pa bo kej danes;
Uživajte, jaz šibam kaj pospravit, ker pol peljem Žigca na kontrolo k P; pa na en obisk gremo.

Pozdravček z user posted image

clock-img

28.03.2008, 09:22

clock-img

luka jan

pencil-img

1799

Jaz imam pa danes OH dan, pa še ne vem kaj naj skuham, ker še nisem nič lačna.
Sedaj grem najprej mal popucat stanovanje, pol mal telovadbe, pa še mal u shoping in po tamalga v vrtec.
Jutri pa zopet nič razen sadja, tako da me je že kar strah kako bo, glede na to da je sobota, pa bom kuhala za moja 2...
Nekak bo že.
Pridne bodite in grešite preveč. Malo je pa že treba, a ne?user posted image

clock-img

28.03.2008, 09:32

clock-img

mala maja

pencil-img

3204

sem pravkar pomaltila za zajtrk kavo brez sladkorjauser posted image  in dva piškota in si zaslužim eno veliko . včerej za kosilo pa par žlic francoske. Amapk mi je bilo tolk slabo potlej da sem vse ....... Prav mi je kaj se pa nažiramuser posted image

ANJA ti pa ne obupuj vse grešimo. Amapk bole enkrat na teden kot pa vsak dan. Kile bodo šle vseeno doluser posted image user posted image

clock-img

28.03.2008, 09:47

clock-img

DEBELUŠKA30

pencil-img

1329

Kandidatke za 40 dnevni post - brez sladkarij:
 
ZAČELE 25.03.2008 (materinski dan user posted image ) - 03.05.2008 (zadnji dan posta)

 
Debeluška  *
Rakica

A.N.J.A.  *
Erika  *
Sani1
_Andreja_
Mala Maja  **
 
Še katera.......
 
Tiste, ki smo "grešile" dobimo črno piko ( * ) in gremo dalje; novim zmagam na protiuser posted image user posted image user posted image !

Bajsika, super, da si pridna user posted image user posted image user posted image . En makaron ali dva, to ni pregreha! Kam pa hodiš na telovadbo?

Mama_Milchy, "Pozdravček z user posted image " , a nam "lušte" delaš! S kje pa si, a kje blizu morja, da pridemo na en sprehod pa eno user posted image !

MalaMaja, dve rdeči piki imaš že user posted image user posted image , to ni dobro! Samo ena na teden je dovoljena user posted image , tko da si svoj bonus že iskroristilauser posted image user posted image user posted image !

Rakica, hvala za vzpodbudo, ti si najboljša user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

clock-img

28.03.2008, 10:01

clock-img

bajsika

pencil-img

10

Bajsika, super, da si pridna . En makaron ali dva, to ni pregreha! Kam pa hodiš na telovadbo?



Na telovadbo hodim na bližnjo OŠ.

ampak zdele sem pa fuuuul fuulll lačna. Dobr da je še dve urci do malce, če ne bi zihr grešila in navalila na vse kar bi vidlauser posted image . Način kako premagat lakoto - pit vodo. Da vsaj malo nafilaš želodec. Ajde grem dol iz RR-ja, če se samo o hrani tuhtam.

LP

clock-img

28.03.2008, 11:35

clock-img

mala maja

pencil-img

3204

IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30
MalaMaja, dve rdeči piki imaš že user posted image user posted image , to ni dobro! Samo ena na teden je dovoljena user posted image , tko da si svoj bonus že iskroristilauser posted image user posted image user posted image !



zakaj pa dveuser posted image  zaradi dveh piškotovuser posted image user posted image user posted image  No pol pa res en smem pretiravatuser posted image

clock-img

28.03.2008, 11:46

clock-img

bajsika

pencil-img

10

evo še eno vprašanje...

Kako folgate dieto in službo??

Jaz jem zajtrk ob 8h, potem sem pa ob 12h že na smrt lačna in grem v našo menzo na kosilo. Če je seveda kaj takega kar lahko jem ta dan, bom jedla, če pa slučajno danes ne bo testenin pa me zanima, ali lahko za kosilo namesto testenin, pice, jem samo eno veliko zelnjato solato s kakšnim kosom kruha?? Saj je kruh OH, kot testo od pice. Mal težko se bo držat čist po reglcih te diete vidim.

Nasvet prosim.

LP

clock-img

28.03.2008, 15:36

clock-img

bibyzan

pencil-img

296

Pozdravljene!!
Hujšanje? Gre? Meni tako tako.
Ravnokar sem ponosna na sebe, ker sem si že Knuspi Napolitanko prinesla do PC, pa se jo nesla nazaj. Me je premagal razum. Upam, da bom uspela pregnat unga hudička v glavi, ki hoče neki sladkega.
Gibljem se pa nič kaj ne, ker se učim, imam izpit v torek. Tako, da so živci še bolj napeti in je potrebi po hrani še večja. Ma, upam, da bo vaga kazala kaj manj v ponedljek, sam dvomom, glede na to, da sam sedim, pa tu pa tam kak greh nardim.
Dobre ste tiste, ki ste brez sladkarij, jst bi mogla it na tisti špil, da je dovoljena ena pika v dnevu, pol bi že zdržala. na teden pa no way.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za tiste na postu.
No, če ne prej, v ponedeljek javim magične številke na tehtnici-čeprav itak vsak dan gor skačem-men je v bistvu vspodbuda, po enem tednu nevaganja, bi verjetno že pozabla da hujšam!!!!user posted image user posted image user posted image

clock-img

28.03.2008, 19:11

clock-img

*erika*

pencil-img

938

ooooo danes se pa slabo javljate.no mi smo pri tasci in bomo kmalu sli domov.danes zaenkrat se nism gresila in upam da tudi ne bom.no punce lepo se imejte in lepo hujsajte se naprej
rakica1 koliko si pa stara ce ni skrivmost in ali imas kaj otrok


_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

clock-img

28.03.2008, 19:34

clock-img

benika

pencil-img

7793

Čao babe,

a se vam lahko priključim? 24.3. sem pričela z 90-dnevno ločevalno dieto in do danes sem na -2 kguser posted image . Moram priznat, da sploh ni tako težko, kot sem mislila in res upam, da mi tole uspe pripeljat do konca, drugače me bo en dan razgnalo in bom res pristala na trištevilski težiuser posted image

clock-img

28.03.2008, 19:37

clock-img

LEA27

pencil-img

149

a se vam lahko tudi jaz pridružim?delam ločevalno dieto in danes je moj sadni dan,zgubit pa moram okrog 20kg

clock-img

28.03.2008, 20:23

clock-img

benika

pencil-img

7793

iiiiiiiiiiiiii Lea, midve sva na istem. Tudi jaz moram izgubit vsaj 20 kg.user posted image

clock-img

28.03.2008, 20:51

clock-img

tititi

pencil-img

179

Debeluska hvala za nasvet. Kri sem res mela malo slabso poleti pa smo jo zrihtal z rdeco peso in teranckomuser posted image . Tko da to je uredu, ker sem 14 dni nazaj dala kri po bronhitisu in je uredu... Ampak doma se kr skrbijo da pijem teran cimveckrat user posted image Bom ze kronik postala. Vcer sem si pa se Centrum nabavla da eno rundo nardim...joj boga ta moja pljucka...pa pravjo da ni nc narobe z njimi!?!??! No sej hvala bogu da ni...sam da si skoz tko neki na pou bolan tudi ni za nikamor user posted image

Drgac sem se odlocla da cez vikend furam cimvec sadje in zelenjavo. Sem si nabavla banane, jabolka, pomarance, kivi...a ce to mesam z jogurtom, a moram to vsako sadje posebi al ga lahko mesam med sabo?

Ce prav razumem grah, koruzo in fizol lahko jes skupaj. Torej lahko jem zeleno solato + to mesanico.
Ce pa tuno zmesam z zeleno solato pa ne smem nc druzga zravn.

Doma mam se za pojest kornflekse. Neki berem o nesladkanih a mi lahko ker pove kjri so to? Ker se vse k sem jaz kupila so bli sladki ko user posted image (od navadnih Kellogs, do polnozrnatih, pa tud eni k sem ji v DM kupila z visnjami). Kosmici mi pa ne grejo prevec v rito ;) A to se sploh sme jest ce si na dijeti?

Aja pa se prigodek od prejle. Perem solato iz domacega vrta in notr biu velik masten klop!!?!?!? Matr me je skor kap!?!??!?! Ta golazn letos ni nc podrknila a ne?!?!?!

Lep vecer brez hrane se naprej vsem hujsaricam user posted image


_____________________________

H u J š A m ! ! !

clock-img

29.03.2008, 07:06

clock-img

TRIŠ

pencil-img

3225

user posted image user posted image user posted image pa sem našla temo v kateri se vam pridružujem.

clock-img

29.03.2008, 07:19

clock-img

TRIŠ

pencil-img

3225

Imam 80 kg in bi se jih rada znebila vsaj 10 kg.Žal pa ne morem na neko dieto ker dojim.Odpovedala pa se bom sladkarijam in bomuser posted image .Upam da mi kaj uspe.Vsem ki se trudite pa čestitkeuser posted image

clock-img

29.03.2008, 07:21

clock-img

TRIŠ

pencil-img

3225

 ja vidim da nas je kar nekaj poznanih mamicuser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem