cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: a bi katera začela na novo?

  
clock-img

20.03.2008, 12:02

clock-img

*erika*

pencil-img

938

no da se se js malo oglasim,danes imam vodni dan in je kar tesko,nevem kako bom zdrzala upam da bom.drugace bomo imeli zj kosilo in pecem pico,joj teska bo.no lepo se imejte 

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

clock-img

20.03.2008, 12:43

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

no živjo pa še malo jest ker potem grem k zobarju in to bo veselo
Sani veš nevem kako nej preskočim vago da se ne vagam vsako jutro ker me zanima koliko zgubim vsak dan.
Punce a ma še kakšna jutri vodni dan ker ga bom tudi jest imela

clock-img

20.03.2008, 13:01

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

erika seveda ti bo uspelo z vodnim dnevom samo ne mislit na hrano
jest mam pa kasneje zobarja pa me je strah

clock-img

20.03.2008, 14:19

clock-img

_andreja_

pencil-img

953

no jz bi šla pa veliko raje k zobarju kt pa bi imela jutri vodni dan..... sam poli kilce ne bodo šle nič dol...

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

clock-img

20.03.2008, 15:25

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

andreja potem pa imava obe vodni dan

clock-img

20.03.2008, 20:24

clock-img

DEBELUŠKA30

pencil-img

1329

Neni, to si pa lepo napisala, predvsem bi rekla po zdravi pameti user posted image !

Tititi, ti si ravno tako lepo napisala. Včasih sem pojedla 1/4 pizze, včeraj pa kot ţe 14 dni nebi nič jedla (podzavest, da si jo dolgo ne bom privoščila, pa še ne maram je pretirano) user posted image !
Tačkica, drži se, seveda ti bo uspelo v to ne dvomi user posted image user posted image user posted image !
Lukajan, super da si pridna, samo tako naprej user posted image user posted image user posted image !

Andreja, Pavčkovo "pesmico", pa si vedno z veseljem preberem, res motivira človeka user posted image !

Rakica in Andreja, jest bom tud probala jutri imeti vodni dan, sploh, ker sem zdaj dva dni grešila!

A me lahko ena v rit brcne, da se "zresnim" user posted image user posted image user posted image
 
user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

clock-img

20.03.2008, 21:02

clock-img

A.N.J.A.

pencil-img

88

Živjo!

Še jaz mal poročam po dolgem času. Sem fuuuul pridna user posted image user posted image user posted image  V torek sem bla sicer čist sestradana. Še ko sem prišla z malice nazaj, sem bila še vedno lačna, res pa je da sem jedla samo zelenjavo in solato. No, danes je sadni dan uspel : dve banani, dava jabolka in indijski oreščki , tolk sem dons pojedla. Jutri pa vodni dan. Mi je že lažje, ker vem, da nisem edina user posted image user posted image user posted image

Čez praznike, pa moramo majčkeno grešit, v ponedeljek pa takoj vodni dan, da se spucamo user posted image user posted image user posted image

Čim lepše praznike vam želim, mi odhajamo v kraje brez računalnika!!! Se javim s kilami v torek!!!

Komaj čakam tedensko nagrado, bo moja, če boste preveč grešile user posted image user posted image user posted image

Lp

clock-img

20.03.2008, 21:50

clock-img

sani1

pencil-img

1382

Čer...

Tudi jaz bom imela jutri vodni dan!!! Tako, da nas je že kar nekaj...
Jaz se bom pa odpovedala potici in belemu kruhu. Potice itak ne maram, bel kruh bo pa zamenjal polnozrnati pa bo...  Sej tudi prazniki bodo hitro minili...

Se jutri kaj oglasim...

A ja zadnjič me je ena spraševala za tehtnico. V Hoferju bodo imeli od 25.3. dalje tehtnice, ki kažejo vse in to za 20 eurov. Sem slučajno danes videla...


_____________________________

Pusti, naj prihajajo stvari same-
kot večer, kot noč, jutro in dan.
Počakaj, da potrkajo pri tebi-
kot dež, kot lačen ptič, kjot izgubljen popotnik.
Pusti, da stvari odtečejo-
kot čas in voda!
Za lepši dan!

clock-img

20.03.2008, 22:12

clock-img

*erika*

pencil-img

938

alo hujsarice,men je tko tesko zdrzat bres cukra,joj upam da bom zdrala do konca.no se odpravljam spat tako da se jutri oglasim

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

clock-img

20.03.2008, 23:54

clock-img

majra

pencil-img

1499

Debeluška

user posted image

 
Dajmo punce, moramo zdržat

clock-img

21.03.2008, 06:21

clock-img

_andreja_

pencil-img

953

ufff majra, tole po riti je pa kr orenk... ja meni je tudi pavčkova tanajboljša...

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

clock-img

21.03.2008, 06:22

clock-img

_andreja_

pencil-img

953

pa vodni dan je tukaj...no da vidimo....kako mi bo ratalo danes se zdržat

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

clock-img

21.03.2008, 07:42

clock-img

luka jan

pencil-img

1799

Jutro želim vsem pridnim in lačnim.user posted image  Mal heca mora bit, a ne?
Pri meni je danes na vrsti sadni dan, sem prav srečna da bom mal jedla, čeprav sem tud včeraj mal jedla, tako mi je bila tista tortica na koncu dneva čisti presežek. Kile grejo lepo dol, se tu in tam mal povagam da vidim kako napredujem in sem zadovoljna. Sicer pa je najpomembneje to da se super počutim, res neprimerno boljš kot prej.
Bom pa tud jaz mal grešila čez te praznike, pa saj bo v torek zopet sadni dan pa bo šlo vse dol.
Pridne bodite in vesele praznike želim vsem, pa nikar ne pojejte vsega kar vidite, to so lačne samo oči in ne ve.user posted image user posted image

clock-img

21.03.2008, 08:45

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

dobrojutro seksi mame no jest pa imam danes vodni danuser posted image
Andreja a ti gre z vodnim dnem user posted image
Majra bravo dober si naredila touser posted image  za debeluškouser posted image user posted image

clock-img

21.03.2008, 08:57

clock-img

DEBELUŠKA30

pencil-img

1329

AAAAAAAAAAAAAAuser posted image  Majra, to pa boliiiiiiiii user posted image user posted image user posted image ! Upam, da bo pomagalo, če zdržim danes vodni dan, ti sporočim user posted image !

Rakica, tale palica je lahko tudi za tvojo rito user posted image user posted image user posted image !


_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

clock-img

21.03.2008, 09:22

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Debeluška zakaj pa zamojo jest ne grešim toliko kot ti jest sre držimuser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil RAKICA1 -- 21.3.2008 9:23:20 >

clock-img

21.03.2008, 09:57

clock-img

tačkica

pencil-img

27

Živjo punce!
Jst bom tudi danes prvič probala z vodnim dnem, ker sm prevečkrat ta teden grešilauser posted image user posted image user posted image . Držim pesti za vse tiste , ki imamo danes vodni dan. Lp

_____________________________

26.08.2007-moj sinček Matevž

clock-img

21.03.2008, 10:51

clock-img

*erika*

pencil-img

938

dobro jutro,kako ste hujsarice.upam da ste kj shujsale,js ko sebe vidim se mi ne zdi da sm kj shujsala,joj tako tesko mi je zgubit toliko kil,joj upam da bom shujsala.

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

clock-img

21.03.2008, 11:56

clock-img

_andreja_

pencil-img

953

moj vodni dan je šel k user posted image  žvižgat, namreč sem spekla kruh in naredila potico, pa jz ne znam to delat brez da probam... user posted image  sm kr mal jezna nase kr vse tko na pamet delam in ne po receptu...

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

clock-img

21.03.2008, 11:58

clock-img

_andreja_

pencil-img

953

erika samo voljo je treba in to trmasto voljo moreš imet!!!

< Sporočilo je popravil _andreja_ -- 21.3.2008 11:59:11 >


_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

clock-img

21.03.2008, 12:01

clock-img

_andreja_

pencil-img

953

ej punce koliko ste ve velike??pa koliko let imate?

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

clock-img

21.03.2008, 12:02

clock-img

_andreja_

pencil-img

953

grozno vreme bo za praznike, tko da bomo sam doma in nič v naravi user posted image
Petek
21.03.2008
user posted image
-4°C
8°C
Sobota
22.03.2008
user posted image
0°C
7°C
Nedelja
23.03.2008
user posted image
0°C
7°C
Ponedeljek
24.03.2008
user posted image
0°C
5°C
Torek
25.03.2008
user posted image
-2°C
6°CSreda
26.03.2008
user posted image
-2 °C
8°Cȥtrtek
27.03.2008
user posted image
-1 °C
6°C


< Sporočilo je popravil _andreja_ -- 21.3.2008 12:04:07 >


_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

clock-img

21.03.2008, 12:06

clock-img

mala maja

pencil-img

3204

ojla babe. Tele dobrote bodo pa prava skušnjava. jaz imam letos prvič namen peči potičko in povem vam, da me kar malo skrbi kako se bom uprla skušnjavi. Vsaj porbat jo moram nouser posted image user posted image  če bo dobra.

Drugače pa če jeste šunko brez kruha sploh ni greh, če zraven jeste še hren še tolk bolše. Sam en kruha pa potičke pa bouser posted image

Erika meni se tud zdi da nisem nič shujšala, sam po hlačah je nekaj vidt, sam me kar malo skrbi da ne bodo šle kile dol.user posted image user posted image  sem za večno obsojena na debelost.user posted image user posted image

clock-img

21.03.2008, 12:20

clock-img

*erika*

pencil-img

938

joj punce upam da mi bo uspelo,sj veste kako je voljo imam ampak ko se pogledam se mi zdi kot da nism nic shujsala pol pa se ko se pregresis gres sama seb na zivce.nevem upam da mi bo ratal shujsat.upam da vsem nam uspe dati odvecne kilograme stran
andreja zakaj pa te to zanima?

170cm in 21 let


_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

clock-img

21.03.2008, 12:54

clock-img

DEBELUŠKA30

pencil-img

1329

IZVIRNO SPOROČILO: _andreja_

ej punce koliko ste ve velike??pa koliko let imate?



Kaj imajo pa leta z višino user posted image ?

Jest sem stara 32 let, visoka pa 170 cm!
 
Andreja, TI-TI-TI, za kazen pridemo vse, ki imamo danes vodni dan k tebi na potico user posted image user posted image user posted image ! Pa hvala za vremensko napoved user posted image !

Mala Maja, midve pa morava shujšati že zaradi zdravja, zato ne "opletaj" user posted image user posted image user posted image , pa ko bom jest v krizi mi to prosim povej!

Erika, ne smeš misliti na to ali ti bo uspelo, verjemi da ti bo in ti bo res user posted image user posted image user posted image ! Ti si pa še "mlada", saj ne da jest nisem user posted image user posted image user posted image !

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem