cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: a bi katera začela na novo?

  
clock-img

19.03.2008, 13:45

clock-img

_andreja_

pencil-img

953

IZVIRNO SPOROČILO: ninataja

Tudi jaz sem obupala ... Ne gre. Jst rabim dnevno dozo sladkorja ... Vsako noč ko sem šla spat sem bila tako lačna sladkega, da se nisem mogla upret skušnjavi ... user posted image  Kaj čmo, mogoče bo pa pravi čas spet po teh praznikih, ko se potic do onemoglosti napokam user posted image



jz obupala nisem, še vedno se bom držala, da hujšam, ker morem shujšat, ker to nikamor več ne pelje...sam zdej se bom še bolj strogo prjela, ker to nikamor ne pelje....jezna sem sama nase, ker vem da lahko zmorem, samo če hočem, in vem da hočem!!!

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

clock-img

19.03.2008, 14:30

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

andreja veš men je tud zaradi slatkega zelo hudo ker sem zelo slatkosneda in to samo na čokoladne stvariuser posted image ampak se zaenkrat še držim, je pa zelo hudo včasih posebi ker gre teža počasi dol user posted image user posted image

clock-img

19.03.2008, 17:49

clock-img

Anonimen

Pozdravljene.
po dolgem času se oglašam. V ponedeljek je tehtnica pokazala -1 kg, pa bi lahko bilo boljše, če se ne bi nažrlauser posted image . Kaj morem, če me pa vsaka stvar iz tira vrže. Ne vem pa, če bom šla naprej.
Vse, ki  se še naprej držite vam čestitam in sigurno se splača, samo moji glavi moram še to "utupit".
Vsemuser posted image

clock-img

19.03.2008, 17:51

clock-img

*erika*

pencil-img

938

punce dj te mi povedat katera hrana sploh ne redi da jo lahko jes do onemoglosti.me prov zanima ce kj tazga obstaja.no drugace pa cel dan skacem po mestu sem immela en kup opravkov in upam da je kaka kilca sla doluser posted image user posted image user posted image

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

clock-img

19.03.2008, 19:29

clock-img

majra

pencil-img

1499

IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30


Majra, je bila ta teden najboljša user posted image user posted image user posted image  in to je zanjo:

user posted image
Ker nisi sporočila naslova, ti jo dečko ni mogel prinesti osebno user posted image !




Še dobro, da mi je ni prinesel, sem grešila, tako bi pa še bolj user posted image

V pon. se mi je vse nabralo, sem imela vsega poun kufer in sem se zatekla k svoji taboljš prjatlci-hrani. Ampak sem spet na pravi poti, tako da sem spet v boju. Kaj je nagrada ta teden? user posted image

Moram pa priznat da mi je ful težje kot prvič.
In ostale, kako premagujete lakoto? Se veselite izziva čez praznike?

clock-img

19.03.2008, 21:26

clock-img

sani1

pencil-img

1382

Erika solata je edina hrana, ki ne redi... Te se lahko napokaš kolikor hočeš... ampak brez kruha in vseh dodatkov...user posted image user posted image user posted image

Dejte punce se držat!!!
Poletje bo kmalu tu!!!



_____________________________

Pusti, naj prihajajo stvari same-
kot večer, kot noč, jutro in dan.
Počakaj, da potrkajo pri tebi-
kot dež, kot lačen ptič, kjot izgubljen popotnik.
Pusti, da stvari odtečejo-
kot čas in voda!
Za lepši dan!

clock-img

19.03.2008, 21:48

clock-img

totimato

pencil-img

189

Spoštovane dame, na ta del do sedaj nisem zahajal zaradi lastne indiferentosti in tudi sedaj me je sem zaneslo čisto slučajno.

Na 15 (!!!!) strani teme o hujšanju bi rekel samo tole:

http://www.ringaraja.net/forum/m.asp?m=2568060

user posted image

clock-img

19.03.2008, 22:02

clock-img

M_mojca

pencil-img

255

Ja Erika, solata je najmanj kalorična jed ki si jo lahko privoščiš ob katerikoli uriuser posted image
Sicer pa, drage punce, oz. da rečem seksi mameuser posted image , ko berem tale forum, se na vsa usta smejem in se veselim z vami! Kaj naj drugega rečem kot BRAVO IN LE TAKO NAPREJ!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
_andreja_, vedi da zmoreš! Navijam tudi zate! user posted image user posted image user posted image
pokica_ , zjutraj je zelo priporočljivo jest, saj tako telo dobi hranljive snovi, čez dan pa si veliko manj lačna kot bi bila sicer! Ni zastonj pregovor: "Zjurtaj jej kot kralj, opoldnje jej kot gospod, zvečer pa kot berač".
Vem pa, da se je tega težko navadit, še težje pa držat. Ampak kot vidim, drage mame, vam to uspeva in PRAV JE TAKO!

ČESTITKE VSEM SKUPAJ!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

19.03.2008, 22:16

clock-img

*erika*

pencil-img

938

solata ni tko slaba samo sama solata ni ne vem kako dobra.oh ja bomo ze nekako.no zj se odpravljam spat tako da se javim jutri
lahko noc vsem hujsaricam



_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

clock-img

19.03.2008, 22:19

clock-img

DEBELUŠKA30

pencil-img

1329

Ninataja, vsak izgovor je dober user posted image , takoj nehaj z basanjem, ne čakaj praznikov, ker pol so že prvomajski, pa dopust, pa.........   KJER JE VOLJA, JE POT! In ti to zmoreš user posted image , dokaži to celem svetu, predvsem pa sebi!!!!!!!!

Andreja user posted image user posted image user posted image , zelo lepo si napisala; samo če hočeš IN VEM DA HOČEM, tako se govori user posted image user posted image user posted image !

Decembrka, nikar ne obupaj, tudi ti boš uspela v tem boju user posted image user posted image user posted image !

Erika, seveda obstaja tudi "hrana", ki popolnoma nič ne redi: VODA user posted image user posted image user posted image , je zdrava, pa še poceni in kar je glavno ne redi user posted image user posted image user posted image !

Majra, če ta teden ne vzdržiš pri svojem izkupičku iz prejšnjega tedna dobiš črno piko user posted image user posted image user posted image !

Totimato, hvala za "tolažbo", sam me se ne damo in gremo dalje user posted image user posted image user posted image !


_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

clock-img

19.03.2008, 22:21

clock-img

DEBELUŠKA30

pencil-img

1329

Rakica, vidim da si tukaj, kako pa gre tebi?

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

clock-img

19.03.2008, 22:26

clock-img

DEBELUŠKA30

pencil-img

1329

Zdaj sem vas prebrala, odgovorila, zdaj sem pa še jaz na vrsti:

Jest sem šla pa na večerjo s kolegico user posted image , ki je imela RD, pojedla sem 1/2 pizze in 1/2 kraljevske solate user posted image , zdaj pa se tako slabo počutim, da bi najraj bruhala user posted image , pa še vaga mi bo jutri pokazala kilo več user posted image , sem prav žalostna user posted image !

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

clock-img

19.03.2008, 22:28

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

debeluška meni pa kar gre časih mislim na hrano potem pa ratam lačna tako da sem see odločila da ne mislim samo kako se bom basala tako da grem naprej pa če gre kilaža olj počasi dol
seksi mame kar tako naprej uspelo nam bo vsem go go go gouser posted image user posted image

clock-img

19.03.2008, 22:30

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

DEBELUŠKA PAZISE KER SE NIČ NE MERKAŠ ZAKAJ NISI SAMO SOLATO JEDLA

clock-img

20.03.2008, 07:35

clock-img

_andreja_

pencil-img

953

celo noč mi je krulilo, in še vedno mi...user posted image  ah bo že

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

clock-img

20.03.2008, 08:20

clock-img

tititi

pencil-img

179

Jutro punce.

Vidm da se kr držite sam mislm da si zbijate moralo/voljo s tem, da se vsak dan tehtate. To je itak logično, da če en dan ješ neki bolj slanga boš meu drug dan več kil oz. dek ;) ker pač sol zadržuje vodo v telesu. Tko da mogoče je res bolje se vagat 1x tedensko. Pa tle je treba v zakup vzet še mesečna nihanja glede mesečnega ciklusa,...
In seveda da ne morete v 15 dneh kr nehat jest vse kar ste prej jedle. Sej razumem. Disciplina je disciplina ampak zdrava pamet pa tudi neki nese. Tko da Debeluska ce si pojedla pou pice, npr. še pred 14 dnevi si pa sama  celo zmazala je to "way to go" tko da čestitam. Hočem rečt stvari poglejte s svetle plati. To je dosežek, da npr. poješ pou manj kot prej, al pa da ješ bolj zdravo (skledo solate namesto kos kruha al celo dva z na debelo narezano marmelado). Človek mora tudi od nečesa živet a ne ;)

Pa ne mi zdej rečt da jaz mam sam 5 kg za zgubit, kr kr dobr poglejte da ga še niti grama nisem, pa se kr držim in predvsem telovadim (kolo, trebušnjaki) pa nič od niča!!!

Erika - sem se probala par dni držat brez kave pa mi je totalno zabasalo prebavo (kot še vedno dosedaj ko sem to probala narest) :((( Tko da niti ne vem če bom kaj po netu o tem iskala. Čeprav me to kr skrbi - da nebi telo postalo odvisno od kave, da brez nje ne morem odvajat, ker čene bojo še pa još problemi v nosečnosti :((((

Drgač pa tudi mene fulll non stop zebe.

Lep začetek dneva vsem sexi mamam

_____________________________

H u J š A m ! ! !

clock-img

20.03.2008, 08:50

clock-img

neni

pencil-img

577

Zdravo hujšarice

Vidim, da v drugem tednu pride veliko skušnjav in padec motivacije. Pa tako lepi rezultati so bili po 1 tednu. Da ne boste vsega pokvarile!
Meni te diete ne odgovarjajo, zato jem po svoje. In zjutraj vedno pijem kavo, zato da grem na stranišče.
Tititi, tudi v nosečnosti sem to počela. Sej so dve kavi dovoljeni, no jaz sem eno belo popila vsak dan. In mislim, da nisem s tem nič škodila otroku. In ker se tudi sladkemu ne morem odpovedat pojem tudi nekaj piškotov (3-5) z belo kavo. To je moj zajtrk.

Ampak prej sem pojedla ene pol kile piškotov, zato so šle tudi kile gor, namesto dol, čeprav polno dojim 4,5mesečnega otroka, ki naj bi popil skoraj 1 l mleka na dan. A veste, koliko kalorij je to??? Si predstavljate, koliko sem pojedla, da sem se še redila??? Resnično verjamem, da doječim uspe hitro shujšat že z malo reda. Ker pretiravat ne smemo, malčki morajo svoje dobit in to kvalitetno. Samo porcije naj bodo elegantno človeške, ne pa take za user posted image .

Pa tudi tistim, ki so se pregrešile- samo ne odnehat, sej ste veliko neredile že z nekaj odrekanja. Kar nadaljevat in pozabit.

In za praznike si moramo čisto vse privoščit nekaj mastnega in nekaj sladkega. Kar zavestno, pa brez slabe vesti pojejmo nekaj malega. Ker drugače bomo "grešile" in se zaradi slabe vesti še "tolažile".

Tako- vsaki pripada mali košček šunke in potičke! In majhen čokoladen pirhek!

lp neni

clock-img

20.03.2008, 09:18

clock-img

mala maja

pencil-img

3204

ojla punce

Vindim da smo vse v eni kriziuser posted image , jah kaj čmo prazniki pa touser posted image user posted image

jaz sem pa včeraj pojedla 4 čokoladna jajčka, packa user posted image  semuser posted image . Se mi takoj pozna. Amapk sem pa prvič tud resno telovadila user posted image user posted image , sem vstrajala na BA kingu cele 10 min in povem vam da me je zvečer vse bolelo. a lahko ritne mišice tolk bolijouser posted image , pa koleno me spet daje. jah se počutim kot 50 let stara mamauser posted image user posted image  ampak se ne dam.

jaz sem kot sem napisala šla na motignaca amapk se kar precej lovim. Najbolj sem bila pa žalosta ko berem da ne smem polente pa melka. Pa tolk mi je dobro za večerjo to. No zdej vsaj vem od kod kile, aja pa korenje ima tud visok indeks tako da se ga izogibajet kot zelenjave, jaz sem pa prav to jedla.user posted image

Najhuje mi je zdržat zvečer brez kruha.user posted image user posted image , zame ni hrana če ni kruha. Ne morem jesti recimo jajčka brez kruha, al pa nemastno šunko brez kruhauser posted image  Kako mi bo uspelo pa ne vem. pa še polnozrnat kruh pravijo da je večinoma ves mešan s navadno moko in da je najboljše da ga sam spečeš.

Erika jaz tud berz kava ne morem. Že tako sem zaprta, da je za user posted image

sani1 hvala za čestitke

neni seveda se bom pregrešilauser posted image  in to brez slabe vseti.

Punce mene pa zanima aima katera težave z M. Moje še kar ni, ne pa nisem nseča amapk packa kar ne pride. Baje je to čisto možno med hujšanjem, amapk mene vse skupaj živcira. Pa še napihnjena sem k balon.user posted image

No lepo se imejte.user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil mala maja -- 20.3.2008 9:21:38 >

clock-img

20.03.2008, 09:28

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Dobrojutro seksi mame no jest sem pa tudi žalosna zato ker sem včeraj pojedla 2 hruške in sem danes imela 1deko večuser posted image user posted image  tako ko sem se tehtala da sem bila prav žalosna user posted image  ker mi ta teden gre zelo počasi dol.

clock-img

20.03.2008, 09:53

clock-img

*erika*

pencil-img

938

tititi  in mala maja probajta popit kake pol litra donata na dan namesto kave pa nobena nav zaprta.no drugace gledamo risanke mi mali ne pusti na racunalnik ker hoce on gledat risanke.noc je mimo in ze razmisljam kaj naj skuham za kosilo,sem se vceraj pregresila tako da imam danes vodni dan

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

clock-img

20.03.2008, 10:08

clock-img

sani1

pencil-img

1382

Dobro jutro!


Moram vam povedati, da se jaz nikoli nisem odpovedala kavi. Pa sem shujšala že zelo veliko.Tako, da naj vam bo to mala sladka pregreha. Ja res pa je da je ta kava grenka in z čisto malo mleka.

Rakica1- pa ne tehtaj se vsak dan, ker je brez veze. Pa še potem imaš slabo vest...

Tititi- vem kako je to. Ko vaga ustavi na eni številki pa nikakor noče več nikamor. Vem, da se bo pri meni sedaj ustavlo. Ampak bom nadaljevala in upam, da nama obema se kam premakne in da izgubiva še teh par kg...  DRŽI SE!!!

Debeluška30- pa sej ni take panike. Če ti nekaj zapaše je pa tudi treba dati v usta, ker je to za dušo...  Sej si na dobri poti...  Naslednjič boš že samo solato jedla...

Lep dan... Zdej bom kavico popila potem moram perilo obesti in nato malo na okrog...






_____________________________

Pusti, naj prihajajo stvari same-
kot večer, kot noč, jutro in dan.
Počakaj, da potrkajo pri tebi-
kot dež, kot lačen ptič, kjot izgubljen popotnik.
Pusti, da stvari odtečejo-
kot čas in voda!
Za lepši dan!

clock-img

20.03.2008, 10:32

clock-img

tačkica

pencil-img

27

Pozdravljene,
nej vam povem, da sm se tudi jst pregrešila in to kar parkrat, ker enostavno nism zmoglauser posted image user posted image se mi pa zato na tehtnici ni čist nič premaknilo u - sm prav jezna nase in zadnje čase sam razmišljam če mi bo sploh uspelo shujšat, ki je tko težkouser posted image Sm pa šla učeri po nakupih in nism sploh dobila hlačuser posted image user posted image user posted image  ne vem al sm tko debela al jih pa zdaj delajo sam za suhiceuser posted image  sm se skor zjokala, sej sm bla že prej širša u bokih, zdej po porodu pa da ne govorimouser posted image user posted image user posted image   No sploh pa zdaj med hujšanjem sam o hrani razmišljam in bi jedla kr vse, pa tudi če prej niti pomislla ne bi o tem npr, evrokrem njami user posted image user posted image ufff  da ne govorimo o veliki noči ko imam itak vse dneve vlih kontra tko da bom šunko lahko jedla šele v sredo mah ne vem kaj bom nardilauser posted image  bom kr tudi jst kakšen vodni dan udarla , da bo vsaj kaj manj kg al pa vsaj g  v ponedeljek ko se vagamouser posted image  Punce lepo se mejte pa čim manj pregrehov te dni, da bomo do poletja lepe seksiuser posted image user posted image

_____________________________

26.08.2007-moj sinček Matevž

clock-img

20.03.2008, 11:06

clock-img

_andreja_

pencil-img

953

no ja to pa kar je tititi napisala se pa čisto strinjam, drugače pa se jz v nedeljo ne bom odpovedala velikonočnemu zajterku, ker ne bom mogla in tudi nočem, bom pa vse jedla v majhnih količinah, vse kar bo za jest od kruha, šunke, potice, pirhov, vse bom sama naredila, narejeno bo iz velike ljubezni in z veliko ljubeznijo bom jedla, pa če je prav al pa ne.

se pa že psihično pripravljam na jutrišnji vodni dan, kar bo zame zelo velik izziv, namreš bom pekla potico, kruh...upam da se bom zadržala, zdej pa v akcijo čiščenja, predno grem v službo. lep pozdrav in veliko veliko motivacije vam želim.

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

clock-img

20.03.2008, 11:07

clock-img

_andreja_

pencil-img

953

punce preberte si pesmico, katero imam objavljeno v tickerju, mogoče katero zmotivira ponovno.

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

clock-img

20.03.2008, 11:15

clock-img

luka jan

pencil-img

1799

Da se še jaz malo oglasim. Sem tak pridna, da kar sama sebi ne verjamem. Nič ne grešim, pridno jem po jedilniku in se super počutim. Tud men je včeraj padel sladkor in kaj sem si zaželela... jabolko. Tak sem bila ponosna na sebe da joj.
Sem pa včeraj po 4-ih mesecih srečala eno znanko in me je skoraj kap ko sem jo vidla, shujšala je 30 kg in to z ločevalno dieta. Sem dobla tako motivacijo da sploh nisem pomislila na hrano.
Zato nikar ne obupat, noben rezultat ne pride čez noč, tudi željena teža ne. Kaj bi pa bilo če bi v življenju takoj obupali?
Zato pogumno naprej, kile bodo šle dol, me pa bomo vsak dan boljše volje.user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem