cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: a bi katera začela na novo?

  
clock-img

17.03.2008, 10:54

clock-img

pikica36

pencil-img

1746

evo nasuser posted image user posted image
pa saj to ne moreš verjetuser posted image , v petek se vagam in mi pokaže tehtnica 57,5 kg!user posted image  vauuu bravo za meneuser posted image
a ni hudič.. saj veste vikend.. kak deci vina pa malo več papcanja.... danes zjutraj 59 kg. mater sem bla jezna.. ampak se ne dam!!!!!!!!!!!!!! zdaj ta teden se moram spet onk v roke vzet!!!

ve pa ste kr pridne kot vidim, kar -3 kg , nekatere user posted image user posted image  bravo punce!!!

clock-img

17.03.2008, 11:26

clock-img

snake

pencil-img

716

pikica36, jaz isto sem čez viken pridobila izgubljeno kilo, ampak se ne dam danes opet nema grešenjauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image dejmo dejmo punce, poletje se bliža, morje nas že čaka user posted image user posted image user posted image user posted image juhuuuuuuuuuuuu

clock-img

17.03.2008, 12:12

clock-img

nina166

pencil-img

1786

Tudi jaz sem jezna ko user posted image ...na začetku tedna mi je šlo lepo dol, za vikend pa sem vse nadoknadila in sem zdaj na -0 kg. Vsaj zredila se nisem...nekaj dobrega user posted image

Vsem ki ste shujšale pa user posted image  user posted image  user posted image  user posted image ...kar tako naprej, pa boste prišle do cilja. Jaz pa se tudi morem malo bolj potrudit

Lepo hujšanje še naprej user posted image

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

clock-img

17.03.2008, 12:23

clock-img

gapimasa

pencil-img

76

Pozdravljene!

BRAVO vsem, pa vi ste superce, če bo šlo tako naprej bomo ja suhice do poletja,:-)

Meni je tehnica pokazala 79.5 kg, torej -1,8kg! S tem, da sem v sredo začela resno in sem ful happy, da je neki, vsaj!!!!!

Čestitke vsem, sploh Debeluška30 -3kg!

clock-img

17.03.2008, 12:28

clock-img

*erika*

pencil-img

938

pozdravljene hujsarice,danes sem zelooooo tesko stopila na vago,in je pokazala 87kg,tko da sem shujsala 2kg in sem zelo vesela,vidim da gre vsem zelo dobro.upam da bo slo tako tudi naprej in cestitke vsemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

clock-img

17.03.2008, 12:29

clock-img

gapimasa

pencil-img

76

BRAVO pa še tačkici in Majri, ki sta šli dol za več kot 3kg!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

Sem še dobla večjo voljo, ko vidim kaj vse je možno!

Vsaka vama čast!

clock-img

17.03.2008, 14:20

clock-img

_andreja_

pencil-img

953

3 kg čestitammmmmm

jaz sem pa zgubila -1,8 kg tko da bravo zame...komaj čakam naslednji ponedeljek ko vas bom probala dohitet da bom jz tudi - 3 kg v tednu dni. ...

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

clock-img

17.03.2008, 14:26

clock-img

luka jan

pencil-img

1799

Mater ste dobre, bravo za vas user posted image user posted image user posted image .
Jaz pa sem bila cel teden pridna, čez vikend pa grešila ko user posted image . Tako da ko sem stopla na vago ni ta pokazala nobene razlike.
Verjetno je bil tist Mc Donalds krivuser posted image

clock-img

17.03.2008, 14:33

clock-img

_andreja_

pencil-img

953

no meni je pa moj oblubu da če pridem na 77 kg da mi kupi ab king pro da si še trebuh malo učvrstim user posted image user posted image   

< Sporočilo je popravil _andreja_ -- 17.3.2008 14:34:09 >


_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

clock-img

17.03.2008, 15:05

clock-img

bibyzan

pencil-img

296

evo mene, da se javim.
Zjutraj sem se vagala in je pokazalo 90.5, torej uspeh je!!!!!user posted image Morm pa povedat, da včeri nism nič jedla, ker sem dobla gastritis in edino zdravilo pri meni je, da nič ne jem.user posted image user posted image ker vse kar pojem zbruham. Tak da sem na prisilnem postu. Upam, da me potem ko ozdravim, ne bo premamila hrana, ponavadi je tako. Se bom poskušala zadržat.user posted image user posted image
Čestitike za vse izgubljene kilce in železno voljo še naprej!user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

17.03.2008, 16:40

clock-img

bodoča

pencil-img

908

Evo, da javim rezultate na hitrco.

Zjutraj sem se vagal in je pokazalo 2,2 KG manj user posted image , sem ful vesela, pa čeprav je to v bistvu samo tekočina šla dol. No v glavnem zdaj jih imam 106,2 KG.

Bravo vse SEXSI MAME user posted image  user posted image  user posted image  user posted image , mi je ful dalo voljo za naprej.

No danes je sicer moj sadni dan, samo še nisem nič jedla, ker sem bila zjutraj preveč nervozna, potem pa sva bila s sinom v bolnici, ker ima šum na srcu in je bil na preiskavah.

Držite se, pridne ste (smo)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_____________________________

mojeustvarjanje

clock-img

17.03.2008, 18:15

clock-img

A.N.J.A.

pencil-img

88

user posted image user posted image user posted image  Jaz tut 2 kg dol user posted image user posted image user posted image

Sem bla sicer mal žalostna, ker nisem zmagala ta teden, ampak bom pa drug teden!!! user posted image

No, v tabelco z mojo težo.
Drugač se pa že ful bolj seksi počutim user posted image  Je tut moj že opazil spremembo v postelji user posted image

No, vam poročam kmalu..

Pa tut jaz moram rečz : Punce hvala za pomoč, brez vas mi ne bi uspleo!! user posted image

clock-img

17.03.2008, 18:51

clock-img

sani1

pencil-img

1382

Pozdravljene sexi mame!

Če bo šlo tako naprej bomo do poletja res prave sexi mame. Upam, da bo šlo tko naprej oz. mora iti, a ne?

Sem pa danes naredila kilometrov tako, da upam, da se bo kje poznalo... Sem šla mimo Mc Donalda v mestu in sem se spomnila na vas...

Bravo vsemuser posted image user posted image user posted image user posted image ... Čestitke!!!


GREMO DALJE NOVIM ZMAGAM NAPROTI!!!

clock-img

17.03.2008, 19:42

clock-img

tititi

pencil-img

179

Punce vidm da ste ble vse pridne tacas ko me ni blo.

Jaz sem izpit uspesno opravila sem pa zato kilce gor dala tko da sem user posted image ko hudic. Sam to je zihr zarad cokolade in 4 dnevnega nonstop sedenja. Zdej pa cakam soncek da grem lahko mal hodit v hrib...

Drgac pa se to nihanje meni non stop dogaja - se posebi 14 dni pred M sem napihnjena ko ... pol pa v dnevu dveh zgubim tud 2 kg. Jasno ce pa skoz lulam user posted image

Držte se in se od zdej naprej bolj javljam in bolj držim dijete in šprtanja.

Erika držim pesti da čimprej ugotovite kaj je s tvojim sinkom.

clock-img

17.03.2008, 19:57

clock-img

*erika*

pencil-img

938

pozdravljene hujsarice.samo da vam sporocim da sem malega pelala k zdravniku in ker so izvidi dobri je dobu napotnico za gastroskopijo,tako da bom jutri poklicala da ga narocim.no zj je pa treba otroke dat kopat pa spat tako da ce bo cas se oglasim potem kasneje

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

clock-img

17.03.2008, 21:14

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

seksi mame vsem čestitke ker smo dali že nekaj odvečnih kilogramov doluser posted image user posted image  samo tako naprej.
erika veliko sreče pri sinu upam da mu ni nič in da bo vse vreduuser posted image user posted image

clock-img

17.03.2008, 22:10

clock-img

*erika*

pencil-img

938

RAKICA1 hvala ti js tudi upam da bo vse uredu.vidim da vam gre hujsanje dobro tako da samo tako naprej,js upam da bo slo no pa lahko noc

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

clock-img

17.03.2008, 22:24

clock-img

łiłi

pencil-img

147

erika.samo dobra volja pa bo.ej k bos sla v shoping me poklicuser posted image .upam da bom tud jaz kako kilo se dol dala

clock-img

17.03.2008, 23:05

clock-img

DEBELUŠKA30

pencil-img

1329

Evo  punce, jest sem zdajle  s telovadbe (2 uri), počutim se kot prerojena user posted image !
Najprej vsem čestitke za minus kilograme user posted image user posted image user posted image , ostalim pa srečno v tem tednu user posted image !
 
Gapimasa, shujšala sem -2,50 kg, in ne 3 kg user posted image , čeprav bi bla treh kilogramov še posebej vesela user posted image !

Bodoča, ti si pa huda konkurenca user posted image , čakaj se naslednji teden te pa dohitim user posted image ! Kako pa je s sinom, držimo pesti user posted image ?
Tititi, najprej čestitke za izpit, super user posted image user posted image user posted image ! Zdaj imaš pa drugi izpit - iz hujšanja user posted image , ki mu boš ravno tako kos!

Erika, dobro opravita s sinom, ko boš klicala za naročit (v Kranju je dr. Benedik, ki je zelo uredu), pa kar mal zatež, da dajo vama datum za čimprej! Drugače pa lahko zahtevaš od pediatra, da na napotnico napiše nujno in si takoj na vrsti. Držimo pesti za tvojga sina user posted image  in nam poročaj, kako sta opravila!



Zdaj grem pa še tabelo dopolnit!!!!!!!!


VSAK DAN JE LAHKO NOV ZAČETEK!

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

clock-img

17.03.2008, 23:21

clock-img

DEBELUŠKA30

pencil-img

1329

SEKSI MAME user posted image user posted image user posted image  Prvo poročanje

Pa še malo dopolnjena in popravljena razpredelnica:

Ime - željena izguba kg    shujšale kg
       
10.03.2008                            17.03.2008                              

Debeluška     -19 kg                  -2,50
109,10                                    106,60
 
*Erika*         -30 kg                  -2,00                
89,00                                        87,00
 
Snake              -9 kg                  -0,00
59,00                                        59,00
 
Rakica1         -25 kg                  -3,20
89,00                                        85,80
 
Tačkica          -20 kg                 -3,60          
90,00                                        86,40
 
A.N.J.A.        -15 kg                 -2,00  
75,00                                        73,00
 
Petrcamg        -10 kg
72,00
 
Tititi                -5 kg                 -0,00
55,00                                        55,00
 
Mala Maja     -30 kg                 -2,00
92,00                                        90,00
 
Pikica               -3 kg                 -0,00
59,50                                        59,50
 
Decemberka     -8 kg
73,00
 
Majra             -15 kg                 -3,80
 84,00                                       80,20
 
Barba             -10 kg                 -1,30
66,60                                        65,30
 
Luka Jan          -5 kg                 -0,00
77,00                                        77,00

Gapimasa       -15 kg                 -1,80
81,30                                        79,50
 
Vesnica          -16 kg
76,00
 
Abi                 -20 kg
90,00
 
Tajduška          -7 kg
61,00
 
1A                  -10 kg
67,00
 
Ninataja            -7 kg
62,00
 
Bibyzan         -15 kg                 -3,50
94,00                                        90,50
 
Tačkica           -15 kg
85,00
 
Lamama          -11 kg
71,00
 
Sončki             -15 kg
77,00

Pokica             -10 kg
76,00

 
Bodoča           -30 kg                -2,20
108,40                                    106,20
 
SašaL              -15 kg
85,00

Nina166            -7 kg                -0,00
52,50                                        52,50


Andreja              -15 kg             -1,80
92,00                                        90,20


Sani1                  -10 kg             -2,50
82,00                                        79,50

 
Neni                   -13 kg             -0,00 
78,00                                        78,00

 


Punce, dajte pregledat, če sem se pri kakšni zmotila, naj sporoči, sem že mal zaspana user posted image

clock-img

18.03.2008, 08:45

clock-img

neni

pencil-img

577

Dobro jutro in hvala za sprejem v družbo hujšaric. Se vas bom res držala, ker vidim, kako se topijo kilogramčki, čeprav je menda ta teden bolj voda in praznenje črevesja. No, od vseh požrtij sem jaz še vedno napihanjena. Vagala se ne bom do drugega tedna.
Sem bila včeraj pridna, sem jedla normalno kot je treba, pa brez sladkarij. Bom pa za naprej poskusila ločevat živila, da ne bom mešala krompirja in mesa. Sedaj bom vse povezala z regradom. Sem se morala precej odpovedat solatki, ker je mojega Lukca ščipalo, ampak sedaj je že dovolj velik in ga ne več, oziroma se moram navadit. (še dojim)

Čestitike vsem, ki ste šle tako lepo dol!!!!

lp Neni

clock-img

18.03.2008, 08:58

clock-img

LIDJOČKA

pencil-img

276

Hoj, bravo za vse user posted image user posted image user posted image , jaz vas pridno berem, ampak žal nisem tako pridna kot ve, se bom poboljšala, obljubim.

clock-img

18.03.2008, 10:05

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

debeluška bravo za telovadbouser posted image user posted image  samo tako naprej user posted image user posted image

clock-img

18.03.2008, 10:17

clock-img

DEBELUŠKA30

pencil-img

1329

Rakica, a bo kava?

clock-img

18.03.2008, 10:46

clock-img

_andreja_

pencil-img

953

no pri nas je pa prejle vrglo ven elektriko, pa sm rabla 20 minut da sm se spomnila, da se je verjetno treba prijavit, če bom hotla kaj natipkati... blonda jst ... user posted image

drugače pa sm imela za zajterk pomarančo, in malo prejle sm pojedla dve activiji...

pa pridna sem bila včeraj kupila podtaknjence za rožice in sem jih danes lepo presadila v večje lončke, da se še malo obrastejo...

pa lačna sem, groza, kako bi nekaj pojedla, kakšen zrezek pečen... njamsi....kolk se mi cedijo sline sam da pomislim nanj, ne da bo ga še mogla gledat, itak se poli neb mogla upret...

in kako kaj ve, drage moje sexi mamice...????

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem