cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: a bi katera začela na novo?

  
clock-img

16.03.2008, 10:33

clock-img

*erika*

pencil-img

938

kaj pa je to


_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

clock-img

16.03.2008, 10:39

clock-img

Muca Copatarica

pencil-img

418

clock-img

16.03.2008, 10:40

clock-img

M_mojca

pencil-img

255

user posted image bravo punce!user posted image držim pesti za vse vas saj vem kako težko je dol spravit kile, pa čeprav moje niso bile po porodu! Zdaj ko pa sem bodoča mami, pa jih spet "pridno" nabiram!user posted image user posted image Oktobra, ko bom rodila (joj, kje je še to in koliko kg bom še "nabrala"!?!), pa se tudi jaz spravim spet k hujšanju in upam da mi bo uspelo spravit dol čisto vse odvečne kile! Prvič mi je ratal -35kg, tko da....BOMO ZMOGLI!
Ta čas pa držim pesti za vas in navijam, da bodo kilogramčki čim prej šli dol, vse do željene teže! user posted image user posted image user posted image

clock-img

16.03.2008, 10:43

clock-img

A.N.J.A.

pencil-img

88

Čao,

Včerajšnji dan ni uspel, tko da nagrada očitno ne bo moja. Sem jedla torto, sicer ne čokoladno (ki je  bila tudi na mizi) ampak sadno - domačo - biskvit, smetana in maline... Mmmmmmm

Me je pa zvečer tolk želodec bolel, da mi je bilo žal, da sem se pregrešila.

No, ampak mam dons že boljši filing - za zajtrk jabolko, zdaj pa čakam na kosilo ribica pečena v foliji in špinača. Ostali člani dobijo še krompirček zraven, jaz pa še solatko (motovilček) Mmmmm sem že lačna.

Torej, vagamo se pa jutri zjutraj, a ne? A na tešče, al grem lahko po kavi še kak... user posted image user posted image user posted image  da bo še 10 dek manj user posted image user posted image user posted image

No se javim zjutraj s kilami.

Lepo nedeljo še naprej.
Čao

clock-img

16.03.2008, 11:35

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Zdravo seksi mame no najprej da povem da sem v petek zdržala vodni danuser posted image user posted image in v soboto sem bila zelo presenečena na vagi. V soboto smo se šli potepat in potem na pico vzela sem tamalo in pojedla samo 1/4 user posted image user posted image in solato potem pa celi dan nič user posted image user posted image tako da sem bila zelo pridna in danes zelo navdušena nad vagouser posted image user posted image .
Erika zakaj ne probaš ko ti bruha da mu daš piti peroralna rehidracijska sol zato ker otrok po tem neha bruhati.
Debeluška30 v ponedeljek je vaganje zato se danes pazi user posted image user posted image  in nič kar nesmeš user posted image

clock-img

16.03.2008, 11:47

clock-img

DEBELUŠKA30

pencil-img

1329

M_Mojca, saj se ti ni treba fulllll zrediti, če si noseča! Jest sem že cel življenje močnejša. V prvi nosečnosti sem se zredila 2 kg user posted image user posted image  (otrok se je rodil 54 cm in 3700 g) v drugi nosečnosti pa 4 kg user posted image  (otrok se je rodil 54 cm in 3810 g), tko da če si močna že zdaj?, se kar posvetuj z ginekologom!

JUTRI VAGANJE NA TŠČ, PA SAM V GATKAH user posted image user posted image user posted image , DA ČIM MANJ POKAŽE user posted image user posted image user posted image !

Pa takoj sporočite, ko se nas bo nabralo in bom imela čas, pa nas evidentiram v tabelo user posted image user posted image user posted image !

clock-img

16.03.2008, 12:49

clock-img

_andreja_

pencil-img

953

da še jz malo natipkam, dopoldne je minil super, zdaj pa mojedva falota spita in jaz tuhtan če naj mojga v luft vržem, da bi v miru pojedla kosilo?pa se še nisem odločila, dopoldan brez pregrehov, čakam jutranje vaganje... upam da bo tehtnica radodarna z vsemi

sani jz v trgovini vedno vzamem polovičko ali tamlali ananas tako kot včeraj...cena je pa tako glede na to da ananas obožujem mi ni tko hudo dat 3,4 € zanj, to imam jaz namesto čokolade, sta pa z mojim ista njega tudi jezik peče če ananas je zato ja nemara...lepo popoldne vam želim

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

clock-img

16.03.2008, 17:09

clock-img

DEBELUŠKA30

pencil-img

1329

JOOOJJJ, jest bi pa tko nekaj sladkega user posted image user posted image user posted image , se komaj zadržujem user posted image user posted image user posted image ! Upam, da zdržim...

Punce, jest sem si "obljubila", da se nagradim za vsake 3 kg, ki jih dam dol (da si kupim kaj oz. si privoščim kaj) user posted image user posted image user posted image . Upam, da me bo vsaj to motiviralo.
Pomeni deset daril, za 30 kg, to bi blo pa superrrrrrr user posted image user posted image user posted image ; sanjam........

clock-img

16.03.2008, 17:26

clock-img

*erika*

pencil-img

938

meni je moj danes reku da dobim nagrado za vsake 5kg,ko pa dosezem svoj cilj mi bo pa dal 1000e za cunje,tko da imam zelo veliko motivacijo.joj bojim se vaganja jutri,upam da sem kaj zgubila

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

clock-img

16.03.2008, 17:29

clock-img

sani1

pencil-img

1382

Čao...
Malo časa za računalnik.
erika- no lepo, da nisi zamerla. držim pa pesti, da čimprej ugotovijo kaj je narobe z tvojim sinkom. Ja če bo imel gastroskopijo se bo tudi tam videlo, če ima celiakijo....

_andreja_   sej tudi meni ni težko dati za ananas, ker nekaj si pa res lahko privoščimo, a ne?

rakica1- pridna...

A.N.J.A.-   pa sej je bila mala pregreha... Ja jutri vaganje po kavi in kaka....user posted image user posted image user posted image

Grem si zdej naredit malo solate in sirčka...

Jutri se pa oglasim zjutraj, da vidim koliko bomo lažje... 

DRŽITE SE!!!



clock-img

16.03.2008, 17:37

clock-img

sani1

pencil-img

1382

Debeluška- zdrži...

erika- js bi tudi imela takšnega dragega...

clock-img

16.03.2008, 21:10

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

No pa se še jest oglasim jest sem pa se prej pregrešla in sem pojedla 3žlice pudinga user posted image user posted image  upam da jutri nebo kaj več

clock-img

16.03.2008, 21:50

clock-img

majra

pencil-img

1499

Vidim da ste vse ful pridne user posted image user posted image user posted image
Meni tudi lepo uspeva, čeprav mam probleme razložit mami in tašči, da ne bom jedla kosila. Se za vikend kar povabimo na kosilo, en dan k eni, en dan k drugi user posted image
Pa poslušam, kaj ne bi samo malo, samo en košček, kaj pa je to, od tega se ne boš zredila, pa za koga sem jaz kuhala (čeprav sem prej že povedala, da ne bom jedla), daj no samo malo, samo probaj itd., itd..... Ampak se ne dam! Ne kompliciram, da bi morale menjat meni, zato si lepo s sabo prinesem. Se mi ne da razlagat, kaj lahko tisti dan jem - ločevalna.

Jutri tehtanje, pa da vidimo, če je kaj uspeha?

clock-img

17.03.2008, 07:43

clock-img

DEBELUŠKA30

pencil-img

1329

Kaj je zdaj to, kje ste vse, iščem vas:
user posted image
Jest sem se pa vagala user posted image user posted image user posted image , - 2,5 KG, pomeni 106,60 kg user posted image user posted image user posted image
 

 
 

< Sporočilo je popravil DEBELUŠKA30 -- 17.3.2008 7:49:02 >

clock-img

17.03.2008, 07:46

clock-img

DEBELUŠKA30

pencil-img

1329

Hvala vam punce, sami, bi mi težko uspelo user posted image !

Sem bla pa že minus tri kilograme, pa so me tisti piškoti in isti dan prevelika večerja "odnesli"!
Gremo novim zmagam naproti user posted image user posted image user posted image

clock-img

17.03.2008, 08:02

clock-img

mala maja

pencil-img

3204

debeluška user posted image user posted image

jaz sem se tehtala včerej ne danes in je stanje -2 kg user posted image verjetno bi bilo pa še manj če bi se mopja gospodična M primajala na datumuser posted image

clock-img

17.03.2008, 08:09

clock-img

tačkica

pencil-img

27

Vse čestitke mala maja in debeluška 30user posted image user posted image user posted image user posted image
No meni je pa tehtnica pokazala - 3,6 kg user posted image  ma sm se učeri pregrešila in pojedla en kos pize za večerjouser posted image  in to po sladiciuser posted image  ma kaj čmo se nism mogla upretuser posted image user posted image

_____________________________

26.08.2007-moj sinček Matevž

clock-img

17.03.2008, 08:13

clock-img

neni

pencil-img

577

Pozdravljene hujšarice. Bi se vam želela pridružit, ker sem bila zjutraj na vagi. Me je skoraj kap. Pred 4,5m sem rodila in sedaj dojim, namesto da bi šle kilce dol, gredo pa gor. Imam apetit ko user posted image . Ampak ne gre več tako.

Prosila bi, če me uvrstite v seznamček, imam 78 kg, hujšala pa bi po svoje, normalen majhne obroke, vsaj eno sadno malico in jogurt ali solato za večerjo.
Želim shujšat 13 kg, na 65.

Sej v bistvu se vam splača me vzet medse, ker ste en teden v prednosti, ampak vas bom dohitela. Edino Velika noč me malo skrbi.

lp Neni

clock-img

17.03.2008, 08:26

clock-img

barba

pencil-img

1746

Men je tehtnica pokazala -1,3 kg user posted image user posted image

_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

clock-img

17.03.2008, 08:30

clock-img

mala maja

pencil-img

3204

neni dobrodošlauser posted image user posted image , ni pa čisto nič hudega če hujšaš po svoje. user posted image


Sej ne hujšajo vse po ločevalni. Sama sem sicer začela in se koliko tolikor držim, če pa je že kriza ali pa ni časa pa pazim da ne mešam živil, čeprav bi pri meni užalo za hujšanje tud samo manj jej in dej sladkarije na stranuser posted image

clock-img

17.03.2008, 08:55

clock-img

majra

pencil-img

1499

Moje novo stanje 80,2 kg. minus 3,8. Jupiiiii, pa čeprav je samo vodauser posted image

clock-img

17.03.2008, 09:00

clock-img

DEBELUŠKA30

pencil-img

1329

SEKSI MAME, fullll sem vesela za vsa nas  user posted image user posted image user posted image :

user posted image

Neni dobrodošla, medse pa vzamemo vse, ne glede na "prednost" user posted image !

clock-img

17.03.2008, 09:05

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

no meni pa je pokazala 3,2kguser posted image user posted image manj tako da imam 85,8kguser posted image user posted image  no punce vsem čestitke in tako naprej da bomo seksi mame user posted image user posted image .user posted image
neni dobrodošla med nas in veliko uspeha med hujšanjemuser posted image user posted image

clock-img

17.03.2008, 09:40

clock-img

sani1

pencil-img

1382

Pozdravljene!

No, da še jaz sporočim rezultat 2,5kg. Sem ful vesela in zadovoljna...

Me pa tako levi jajčnik boli, da je kar groza. Včeraj zvečer sem mogla tableto vzet tako je bilo hudo. Bom dobila menzes očitno... Pa so rekli, da je po porodu lažje pa je pri meni še hujš... No, pa kaj zdej o tem nakladam...


Ženske bravo!!!
Kako ste pridne. Vam pa ti kilogramčki lepo gredo dol kljub prekrškom...
DRŽIMO SE!!!

Jaz imam danes sadni dan...

clock-img

17.03.2008, 10:26

clock-img

DEBELUŠKA30

pencil-img

1329


SEKSI MAME user posted image user posted image user posted image  Prvo poročanje

Pa še malo dopolnjena in popravljena razpredelnica:

Ime - željena izguba kg    shujšale kg
       
10.03.2008                            17.03.2008                              

Debeluška     -19 kg                  -2,50
109,10                                     106,60
 
*Erika*         -30 kg                
89,00
 
Snake              -9 kg
59,00
 
Rakica1         -25 kg                  -3,20
89,00                                        85,80
 
Tačkica          -20 kg                 -3,60          
90,00                                        86,40
 
A.N.J.A.        -15 kg  
75,00
 
Petrcamg        -10 kg
72,00
 
Tititi                -5 kg
55,00
 
Mala Maja     -30 kg                 -2,0
92,00                                        90,00
 
Pikica               -3 kg
59,50
 
Decemberka     -8 kg
73,00
 
Majra             -15 kg                 -3,80
 84,00                                        80,20
 
Barba             -10 kg                 -1,30
66,60                                        65,30
 
Luka Jan          -5 kg
77,00
Gapimasa       -15 kg
81,30
 
Vesnica          -16 kg
76,00
 
Abi                 -20 kg
90,00
 
Tajduška          -7 kg
61,00
 
1A                  -10 kg
67,00
 
Ninataja            -7 kg
62,00
 
Bibyzan         -15 kg
94,00
 
Tačkica           -15 kg
85,00
 
Lamama          -11 kg
71,00
 
Sončki             -15 kg
77,00

Pokica             -10 kg
76,00

 
Bodoča           -30 kg
108,40
 
SašaL              -15 kg
85,00

Nina166            -7 kg
52,50


Andreja              -15 kg
92,00


Sani1                  -10 kg             -2,50
82,00                                        79,50

 
Neni                   -13 kg              0,00 
                                                 78,00

 

No seksi mame, kje ste zdej?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem