cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: a bi katera začela na novo?

  
clock-img

14.03.2008, 18:56

clock-img

DEBELUŠKA30

pencil-img

1329

Mi smo se danes cel dan potepal, tko da še komaj gledam!
Sem se pa danes malo pregrešila in sicer smo šli v McDonalda in sem jedla pomfri in "čisburgerja", pa mi je tam tko vse zanič user posted image

Erika, kaj pa je s tvojim sinom, kako ne vejo kaj mu je? Predvidevam, da imaš dva sina (po sliki) kateri je bolan?

Držimo se punce, samo še dva dni, pol je pa vaganje user posted image user posted image user posted image user posted image !
 

clock-img

14.03.2008, 19:02

clock-img

*erika*

pencil-img

938

imam sina ki je star dve leti in 4 mesecno hcerkico.a ves kako je vse cudno,bruha na vsake 14dni ali tri tedne.in potem cel dan bruha potem je pa mir za neki casa potem pa spet ista zgodba in to se dogaja ze 3 mesece.no danes sem ga pelala k zdravniku in kri in voda sta bila uredu v pondelk moram pa prnest se blato in ce bo blato uredu ali ne bo moral iti na gastroskopijo ker sumijo veliko bolezni kot so naprimer rak in to me je cist potrlo.zelo sem zalostna ze cel dan nism pr seb.komj cakam da gremo na te priskave da zvem kaj mu je.upam res upam da je vse okuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

clock-img

14.03.2008, 19:32

clock-img

mala maja

pencil-img

3204

erikauser posted image user posted image ne bit žalostna. Eden od razlogov za bruhanje je tudi intoleranca na laktozo, pa če ima še občasno napenjanje trebušča ali pa še kašne driske je čisto možno. MIj sin ima samo driske. poskusi držati dieto brez melka in živil iz mleka, ki niso narejene iz mleka živalskega izvora. No po domače zamenjaj mleko za sojino ali riževo. Izboljšanje se bo pokazalo že po trh dneh.

Moj tamali si je pa danes glavo prebil na čelu, pa so mu komaj zalepili skupaj, ostala pa bo brazgotina. Pa še možek je  šel v Celje nekaj iskat že ob petih pa ga še zmeraj ni nazajuser posted image user posted image user posted image . Me tolk skrbi, da sem pojedla od sekiranja eno tablico čokolade in se sama sebi zdin packa.user posted image user posted image

Joj nej hitro pride nazaj, ker drugače bom spraznial cel hladilnik.


tiste ki vstrajate pri vodnem dnevu, pa user posted image user posted image . Sem danes zvedela da je kolegica že 3 dni na postu. Pije javorjev sirup in zeližčni čaj.

clock-img

14.03.2008, 20:25

clock-img

tačkica

pencil-img

27

ŽIvjo!
Vidim, da vse pridno vsak dan poročate kako pa kaj, jst sm pa že 2 dni taka koma, ker čakamo pri user posted image  drugi zobek in je pravi mali tečkouser posted image . No drgugače se še nism pregrešila user posted image , ma me tko gledajo piškoti, ki jih je tašča poslala, da komej čakam, da jih moj zmaže da jih ne bo več. Ne vem kako je blo z vami ma meni je bil včeraj sadni dan grozaaa mi je tko krullo po želodčku, da sm komej zdržala, se že bojim naslednjegauser posted image
Drugače pa držim pesti, da bi vsem v ponedeljek tehtnica pokazala vsaj kšno kilo manj, da nam bo to ena motivacija za naprejuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

26.08.2007-moj sinček Matevž

clock-img

14.03.2008, 21:47

clock-img

luka jan

pencil-img

1799

Zopet se javljam, je mali zaspal pa se da mal dihat.
Včeraj sem bila pridna in nisem nič jedla razen sadja, zato bravo zame.user posted image
Zato pa sem danes šla v Mc Donalsa in si privoščila eno solato in big maca, pa saj lahko ko je bil beljakovinski dan, kajne. Res da ni glih najboljš, a sem vsaj zdržala včerajšnji sadni dan in sem se tako nagradila.
Sicer se super počutim, mislim da mal je šlo že dol, tako da tudi jaz komaj čakam ponedeljek pa da vidim kaj kaže vaga.
Pridno hujšajte, se slišimo v ponedeljek, čez vikend bo gužva tak da me ne bo bliz računalnika.

clock-img

15.03.2008, 06:43

clock-img

_andreja_

pencil-img

953

dobro jutro punce, meni včerja vodni dan ni vspel sem pojedla dve pomaranči okoli ene ure... ni takšna greška ampak mi je bilo potem vseeno žal, upam da bo nasledni vodni dan, bolj vspešen... in čestitke vam ki ste zdržale...
erika user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  zate in da bo vse vredu, bopmo držali pesti za vikend da ne boste nič hudega odkrili

drugače je pa danes sobota veliko sprehodov, dirkanja malce pucanja mogoče pa bo dan minil kot bi švignil... lep pozdrav do naslednič...user posted image

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

clock-img

15.03.2008, 09:51

clock-img

A.N.J.A.

pencil-img

88

erika tut od mene user posted image user posted image user posted image , da bo vse OK... Jaz tut mislim, da je lahko še 100 drugih bolj enostavnih težav. Ne takoj mislit na najhujše...

Drugač pa _andreja_ , Rakica1 in Sani1  a boste vsak petek imele vodni dan?Men tale ta prvi ni čist 100% uspel. Cel dan je bilo OK, sem letala gor in dol in nisem imela niti časa mislit na hrano. Pol sem pa ob 18:30 prišla končno domov in je mali hotu imet špinačo, krompirček in ribice za večerjo. In ker že cel teden sanja o tem, sem šla v trgovino po špinačo in ribice.... To pa je bila preiskušnja... Vsa hrana se mi je tako lepo smejčkala iz polic user posted image ... No, pa sem zase kupila samo en kup sadja in ribe še za danes... Samo pol sem pa kuhala in je tko lepo dišalo. Sem si najprej skuhala zeleni čaj in upala, da bo minila želja po hrani... Pol me je pa vedno bolj mikalo in sem se odločila, da rajši dve naktarini pojem, kot da planem na kaj konkretnejšega... user posted image  Drug teden bo že bolje..

Tehntnica je bila pa dons zjutraj zeloooooooo prijazna z mano, je že ful manj pokazala. Po  mojem bom zmagalauser posted image user posted image  in glede na to, da se moj še vedno drži, bi nagrada kar prov prišla user posted image user posted image user posted image ...

Lep vikend, pa čim manj pregreh vam želim. Mi gremo dons na nek rojstni dan, spet malo mučenja zame....

Čao

clock-img

15.03.2008, 10:00

clock-img

Anonimen

Včeraj sem dobila eno pošto in bila jezna kouser posted image . Pregrešila sem se. Spila sem piva, brezalkoholna. Ko sem šla danes na vago , pa ni tako hudo, tako da nadaljujem z škrobnim dnevom.
Mater, pa še zdaj sem jezna na to državo. Imam delež v zemlji, pa se mi v dohodnino šteje tudi subvencije, ki jih nisem nikoli dobila. Sem na Durs klicala, pa so rekli, da vpišejo ne glede ali si jih dobil ali ne, gledajo na to, koliko zemlje imaš v lasti in glede na to ti štejejo kot dohodek. V mojem primeru je zaprosil za subvencije brat, saj on živi tam in kmetuje. Pa že tako se ne da nič zmenit z njim.GRRRRRRR user posted image  Saj ni veliko, ampak bojim se, da mi ravno toliko preseže dohodka, da padem v vrtcu višje, pri dokladih pa nižje.
Pa držte se, vključno z mano.
Kaj bo za kosilo, pa še ne vem. Mogoče pečen krompir pa prepražena zelenjava.
Vsem skupaj  lep user posted image

clock-img

15.03.2008, 10:49

clock-img

*erika*

pencil-img

938

dobro jutro punce.upam da se imate lepo.evo moj mali je danes malo boljsi,vceraj je bruhal vse kar je dal u usta.upam da bo bojle.drugace pa zj grem u trgovino u nabavo pa moj gre k frizerju tako da lepo se imejte in upam da kile bezijo dol

hvala vam punce za podporo


_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

clock-img

15.03.2008, 13:22

clock-img

gapimasa

pencil-img

76

Sem vesela, da vsem uspe tako vzdržat! Očitno to skupno hujšanje res motivira in se pomaga zadržat pred hladilnikom.

Sem se včeraj pregrešila in se stehtala. Nisem vzdržala in je pokazalo malo manj, tako da manj žri res pomaga, -:)

Sem pa happy, ker sploh nimam nekega apetita in ne mislim samo na hrano, itd.. Res pomaga, da si v glavi porihtaš, da ješ ko si lačen, ne pa da nonstop samo nosiš v usta!

Sem pa malo na dnu, ker mislim da malo mučijo zobki, in je tečna, ko...! Starejši pa tega ne razume in je še on zraven tečen. Se mi že malo kraužlajo živčki poleg. Moj pa dela cel dan! Pa k tašči mi ni za it, pa mojih staršev ni doma, pa denarja za shopping nimam, pa zunaj piha,... sem tečna, ha?

Čestitke vsem za vodni dan!

Ravno zato mi ni za it v mesto, ker bi si mali tako zaželel Mcdonaldsa in se ziher ne bi uspela zadržat. Raje doma, kjer ni prepovedanih dobrot!

clock-img

15.03.2008, 13:46

clock-img

A.N.J.A.

pencil-img

88

Men tut res ful pomaga, ker vem da nisem sama v tem "mučenju".... Smo bli pri mojih starših na kosilu in sem jedla samo solato in pol šeflice golaža brez dodatkov user posted image user posted image user posted image  Me pa že zelo skrbi popoldanska žurka... Spet bo polno hrane,... Ampak upam, da bom zmogla... Komaj čakam ponedeljek, pa uradno tehtanje!!!user posted image
Najboljš, da mam še jutri vodni dan user posted image , da bo čim manj pokazala tehtnica.....

Lepo se imejte, grem zdaj mal likat, al pa kja takega. Važno da ne bom v kuhinji medtem ko mulčki spijo.
Čao

clock-img

15.03.2008, 14:04

clock-img

_andreja_

pencil-img

953

a.n.j.a. jaz sem se tudi pregrešila sem okoli 1 ure pojedla dve pomaranči, tak da nisi edina ki ji ni čist ratal...kaj naj rečem, tako kot sem sebi več sreče prihododnič...to v mojem primeru pomeni nasledni petek... dručage sse pa super počutim, zajterk kosilo je za mano, samo še malo in bo večer čas za spanje, sem pa ugotovila da odkar sem se spravila hujšat, veliko več spim, to pa zato da ne mislim na hrano in da zvečer ne jem, švignem zelo zelo hitro v posteljo... se bom zelo veliko naspala...čau

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

clock-img

15.03.2008, 14:05

clock-img

bodoča

pencil-img

908

ojla sohujšačice!

kako gre, jaz sem kar dobro, grešim ne preveč, razen mojih kavic in 2 polnozrnatih žemljic danes zraven kosila, se držim diete. danes smo jedli pasulj in mi ni najbolj mnjami, ah bo pa jutri bolje, je spet OH dan in si bom naredila zelenjavno pico, za zvečer pa kos peciva z baby piškoti in jabolčno čežano.

bravo vsem, ki ste že imele vodno dan user posted image , po pravici povedano mene je tako strah tega dneva, da je groza, sem bila že pri sadnem tako lačna,...

veste kaj sem zdaj delala. sem si naredila tabelo za vseh 90 dni, kaj kdaj jem in to, pol pa sem šla gledat kateri dnevi pridejo na kakšna praznovanja in groza na roj. dan od možeka imam sadni dan, na roj. dan očeta imam sadni dan, pa to ne morš verjet, samo se ne dam, ne bom se prekršila in pika. aja, na dan ene poroke na katero greva pa imam OH  dan, tako da mi kos tortice ne uide user posted image . oh ko sem nora.

drugač pa jaz imam tud občutek da kile stojijo, sam počutim pa se tako fajn nenapihnjeno, moram rečt da na nek način prav uživam v tej dieti.

zdržimo še ta 2 dni, potem pa tehtanje, komaj čakam, me ful zanima.

tako, roman je napisan, zdaj grem pa z malim ven, pa, pa user posted image .

punce pa proč od user posted image user posted image .

_____________________________

mojeustvarjanje

clock-img

15.03.2008, 17:05

clock-img

sani1

pencil-img

1382

Pozdravljene!

No moj vodni dan je pa uspel. Se nisem nič pregrešila...

A.N.J.A.- ja jaz sem se odločila, da bom imela vsak petek vodni dan. To je zdej bil moj drugi petek in jaz moram reči, da nimam neke potrebe po hrani. Res pa je,da sem šla dvakrat ven na sprehod zato, da se zamotim in da čas mine in ne mislim na hrano....

DEBELUŠKA30 in Luka jan kaj pa vama je da hodita med dieto v Mc Donalda. A nista gledali filma "Veliki jaz"? To je najslabše in ni važno na kateri dan pride...  Sem huda.... 

Debeluška če se potepate imej v torbi eno jabolko pa raje to pojej kot pa kaj drugega...

No kakorkoli že bodite pridne in pazite nase...
Še jutri in vikenda bo konec!!! user posted image user posted image user posted image   mi sexi mame!!!

clock-img

15.03.2008, 19:20

clock-img

DEBELUŠKA30

pencil-img

1329

Erika user posted image user posted image user posted image  zate in tvojega sinčka! Ti kar vztrajaj, naj ugotovijo kaj mu je, nesmeš pa misliti na najhujše, bodi optimistična in zahtevaj, da je takoj na vrsti povsod kamor ga pošlje pediater!
Oprosti, ne vem zakaj sem mislila, da imaš dva sina, zdaj sem slikco malo bolje pogledala in mi je prav nerodno user posted image , iz aviona se vidi da je punčka user posted image !

Vsem, ki ste včeraj zdržale pri vodnem dnevu user posted image user posted image user posted image  (andreja in A.N.J.A. vaju štejem zraven)!

A.N.J.A. nič ne računaj na nagrado, jest že 14 dni nič ne jem, da bo nagrada moja user posted image user posted image user posted image user posted image  (šala)!

Sani, hvala za tole "grajo", škoda, ko ni en dan prej prišla!

Jest sem se danes zjutraj vagala in ne moreš verjet user posted image user posted image user posted image , pol pa kupim domače piškote v Mercatorju in štiri pojem user posted image , škoda ko ni Sani kje v bližini, "da me da čez koleno" user posted image user posted image user posted image !

Jutri bom pa jest probala imeti sadni dan, hujšam pa po metodi "manj žri"!



< Sporočilo je popravil DEBELUŠKA30 -- 15.3.2008 19:22:05 >

clock-img

15.03.2008, 21:38

clock-img

_andreja_

pencil-img

953

živjo jaz sem se vagala pa mi je pokazalo 1,5 kg manj user posted image user posted image user posted image  sm tko ponosna tak da nemorem verjet, jutri imam pa juhico malo krompirčka in anans za popodlan njamsiiii , pa lahko nočko in lepe sanje vam želim

debeluška tebe bi pa čez koleno dala pa dve po riti!!!!user posted image  (pa brez zamere)

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

clock-img

15.03.2008, 22:26

clock-img

*erika*

pencil-img

938

pozdravljene.moj dan je minil,mali je slab nic noce jesti,drugace pa ne bruha danes.danes sem se malo pregresila sem eno mini rolado pojedla na sadni dan....sj bo bolje.no zj se pa odpravlam spat da se malo odpocijem smo cel dan imel obiske..lahko noc vsem

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

clock-img

16.03.2008, 09:03

clock-img

sani1

pencil-img

1382

erika- oprosti, da ti karkoli solim pamet. Ampak mogoče so pa pri tvojem sinu vzrok psihične težave. Si mogoče pomislila na to? Samo toliko, nočem biti nesramna ali pa pametna...

DEBELUŠKA30- tebe bom pa res po riti...user posted image Pa bi zdej že lahko vedela, da na začetku vedno zgubljamo samo vodo iz telesa in te je kar nekaj. Rabimo dosti časa, da se začne topiti maščoba. In če si se že zdej začela nagrajevati z piškoti po 1,5kg potem ne vem kako bo. Boš dobila duplo nazaj...  DEJ VZAMI SE V ROKE IN GREMO DALJE!!!

_andreja_ 
- midve sva pa isti. Tudi jaz sem kupila ananas in sem ga že včeraj malo zvečer pojedla.  Pa še za danes je ostal... Je dober ampak a se ti ne zdi kakšna škoda je kupit ananas. Preden  vse obrežeš ga pol ne ostane nič kaj dosti.Cena pa itak... Pa pol mene ful jezik peče.

Sem se zdej spomnila, ko sem par let nazaj hujšala po holivudski dieti. Sem samo ananas jedla in neke tropske sadeže. Sem tolk denarja zapravla, da bi lahk šla že na liposukcijo...user posted image user posted image user posted image   uspeh je sicer bil ampak sem potem vse pridelala nazaj, ko sem začela normalno jesti...  Imam pa še vedno to knjigo doma...

Danes pa bo pri meni za kosilo meso in solata...

Dan je pa grozen. Ne bomo nič mogli na sprehod, ker bo dež...
Pa sej vseeno- lep dan vam želim...

DEJTE SE DRŽAT IN BODITE MOČNE!!!

clock-img

16.03.2008, 09:20

clock-img

*erika*

pencil-img

938

kako psihicne tezave,zakaj bi imel psihicne tezave,sj vse ima in vse dobi,ne tepemo ga in vse je ok.meni mali ne deluje tako da bi imel psihicne tezave ,a ni zato se malo premejhn

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

clock-img

16.03.2008, 09:36

clock-img

sani1

pencil-img

1382

erika nisem hotela biti karkoli pametna, da me ne boš narobe razumela. Vem, da ima tvoj otrok vse in mu ničesar ne manjka. Mogoče ga daje ljubosumje in se odzove z bruhanjem.Ker kot vidim je starejši od sestrice in je recimo lahko to vzrok. Pa no jaz sem samo pomislila na to, ker je bilo to pri moji kolegici. Nisem hotela biti nič pametna ali karkoli.  Vse se bo uredilo in jaz držim pesti zanj. Saj je še premajhen za kaj resnega...  Pa eno user posted image mu pošiljam.... Lep dan vam želim...

clock-img

16.03.2008, 09:55

clock-img

DEBELUŠKA30

pencil-img

1329

Sani, jezik te ne boli od ananasa, ampak, ker si me "napi*****" user posted image user posted image user posted image ! Pa hvala ker si me, sem se res mal zamislila user posted image ! Rezultat je pa danes vaga pokazala user posted image user posted image , mislim, da se ne splača grešit!!!!

Erika user posted image user posted image user posted image  za Stefanija, pa poročaj nam kako je z njim, pa eno za srečo user posted image !

Rakica, kje se skrivaš, baje si fulll pridna?! Super user posted image user posted image user posted image , a se mal za nagrado poteguješ user posted image ?!

clock-img

16.03.2008, 10:00

clock-img

sani1

pencil-img

1382

DEBELUŠKA30  pa sej nisem bla tolk huda...  Sej moreš imeti kakšno pregreho, ampak čim manj...  Vaga pa itak laže... user posted image user posted image user posted image

Za kakšno nagrado ste se pa zmenile. Se tudi jaz potegujem zanjo...user posted image user posted image user posted image

clock-img

16.03.2008, 10:05

clock-img

*erika*

pencil-img

938

sani,sj je uredu nic ni narobe sj je dobro da ti kdo svetuje nc ne mislm da pametujes ali kaj.hvala za skrb tebi in vsem puncam

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

clock-img

16.03.2008, 10:15

clock-img

DEBELUŠKA30

pencil-img

1329

Sani, a ti nisi vidla nagrade?
 
NAGRADA TEGA TEDNA:
 
user posted image

clock-img

16.03.2008, 10:31

clock-img

Muca Copatarica

pencil-img

418

evo moj mali je danes malo boljsi,vceraj je bruhal vse kar je dal u usta.



Erika, a si slučajno pomislila na celiakijo?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem