cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: a bi katera začela na novo?

  
clock-img

13.03.2008, 22:26

clock-img

gapimasa

pencil-img

76

Pozdravljene!

Tudi jaz se naj pohvalim, pojem tako malo da mi sploh ni jasno kako vzdržim. Pijem ful dosti, prebavo imam super. Samo sem danes stopila na tehnico in ni nič manj pokazalouser posted image !

Ločevalne nisem vzdržala oz ne uspe mi, ker velikokrat kuha mama kosilo in je ne morem še morit z dietami, ampak imam sedaj samo dieto manj žri. Najbolj sem pričela včeraj, zato še morda ni rezultatov, ha?

Sem pa danes prenehala tudi piti kavo.

Zaradi vas imam motivacijo in uspem vzdržat. Sedaj ko pa vem za nagrado, pa tak sploh ni pregreške. Aja, debeluška30 nagrada pride torej v ponedeljek? (Da si uredim varstvo za mala dva) user posted image

Superca ste! Držite se!

clock-img

13.03.2008, 22:35

clock-img

*erika*

pencil-img

938

joj punce ne morem spat,tako mi zelodec poje da se malo pa bomo sli na EMOuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .komj cakam ponedeljek da se stehtam ker drugane ne upam na vago da me spet ne razocara...no drugace se drzim diete in zaenkrat se ne gresim,jutri imam na meniju pico brez salame in gob tako imam sicer najraje...no spet lahko noc in upam da bom tokrat zaspala

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

clock-img

14.03.2008, 06:38

clock-img

_andreja_

pencil-img

953

erika, nisi edina ki ji kruli po želodčku, tudi meni je sem se 2x ponoči zbudila in joj, tok je krulu da je pomoje cela bajta slišala user posted image

a.n.j.a. jaz tudi imam danes vodni dan, petek je, velika noč je pred vrati, petek je....joj, če bom tole dans zdržala bo pa res superca... me bo motivirala da nisem edina

drugače sem pa razmišljala da bi se lahko slikale in dale slikco v album in ko bomo zadovoljne s svojimi kilogrami, damo spet slikico in da vidimo poročanja in hvale drugih kako smo sexy mamice.....seveda bi album zaklenile; no mogoče pa ne kaj ve pravite??

debeluška jaz tudi držim pestke zate

majra grehi so prepovedani!!!strogo prepovedani!!!

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

clock-img

14.03.2008, 07:50

clock-img

bodoča

pencil-img

908

Debeluška, ja midve pa sva si res konkurenca, pa upam, da si boma po dieti tud user posted image , pa super za MR.

Sicer pa včeraj sem bila tako utrujena, da sem ob 21.00 h samo dol padla, mogoče bi si res mogla umislit kakšne vitamine. Razmišlam pa tudi o tek tabletkah za zmanjšanje lakote. Bom še videla.

Jaz mam tud problem s premalo pitja vode, a je možno da me zato glava občasno boli?

_andreja_, kaj bi ti rada slikce v stilu onega ki je za nagrado user posted image ?

BTW, morebitno nagrado v zgoraj omenjeni obliki že vnaprej odklanjam, jaz bi rada samo shujala, ne bi bila rada brez moža user posted image .

Drugač, pa sem ful srečna, ker me možek podpira pri hujšanju, vsak dan, ko pride domov, me vpraša kako je z dieto in kak se počutim, pa zadnjič mi je rekel, da mi želi, da mi uspe in bom takšna kot si sama želim user posted image  user posted image .

Danes pa mesek, hvala bogu, se mi ga že prav lušta, sem pa še vedno brez pregreh user posted image .



_____________________________

mojeustvarjanje

clock-img

14.03.2008, 08:27

clock-img

_andreja_

pencil-img

953

we are sorry...

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

clock-img

14.03.2008, 08:29

clock-img

_andreja_

pencil-img

953

pišuka zdej je pa objavu, dvakrt mi je to napisu we are sorry, bemtiš...

bodoča, nenenenene jz sem tudi s svojem zaenkrat še čist zadovoljena.... trenutno sam to vem da mi fullll kruliiii...

kako si ve pomagate ko imate vodni dan???ko vam začne krulit???

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

clock-img

14.03.2008, 08:34

clock-img

_andreja_

pencil-img

953

erika vidim da piješ donat kako ga piješ toplega mrzlega, kako na kakšen način???

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

clock-img

14.03.2008, 09:08

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

živjo seksi mame no zamano je 3 dan in po pravici povedano je kar dobro user posted image
Erika kako pa tebi gre z kilamiuser posted image . Punce zanima me kok kakšna spije ker jest sem skoz žejnauser posted image in na dan lahko spijem 4,5l vode.Seksi mame kar tako naprej da bomo za poletje videti najbolše seksi mame user posted image user posted image user posted image

clock-img

14.03.2008, 09:16

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Andreja jest imam tudi danes vodni dan, seveda če bom lahko zdržala user posted image   kako pa tebi gre

clock-img

14.03.2008, 09:39

clock-img

_andreja_

pencil-img

953

za zdaj je še o.k. spila sem pomoje že liter pa pol vode, ker mi tolk krull da vsaj malo umilim potrebo po hrani...zdajle se bom pa počasi šla zrihtat imam ob 11 službo in grem še prej avto oprat da bo lepi, pa v mass morem Žanu it kupit nove copatke, lepo se imejte, zdržite in mislite na naše sexy nove teleščke, čau bau do popoldneva

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

clock-img

14.03.2008, 09:39

clock-img

mala maja

pencil-img

3204

ojla seksiceuser posted image user posted image

Se že kaj lažje počutite? Jaz nič. vam povem štorijo z odvajalnim čajem.user posted image user posted image  Nič ni blo, sam celo noč me je želodec boleluser posted image , dokler ne pred M, bodo še kile šibale gor in vsak mesec imam enake težaveuser posted image user posted image  se pa počutim veliko manj špehasta. Vsaj trebušček je počasi začel izginjati.user posted image

Bododčauser posted image user posted image  lepo da te možek podpirauser posted image user posted image . S tem imaš še dodatno motivacijo iv verjamem da ti bo uspelo.

Velikos se vas je podločilo za vodni danuser posted image . Držim pesti za dobro prestan dan in čimanj kruljenja. user posted image


Kaj boste danes jedle? Meni se ne da kuhati, pa tud nič mi ne pašeuser posted image user posted image , sodelavec je prinesel lazanjo na šiht int o full velik ap baje full dobro, amapk se ne dam. Bom šla čez cesto po hot-dog brez dodatkovuser posted image . A se zenf lahko je zravenuser posted image .

clock-img

14.03.2008, 09:49

clock-img

tititi

pencil-img

179

mala maja - samo za info, ker vem da smo si vsi različni, ampak meni so kakršne koli tablete, čaji, ... nardili sam piz....o. Čist boleč želodec. Po črevih je plesalo in klokotalo. Napenjalo me je k sto m.... Tko da mogoče maš tudi ti te probleme... Probi mogoče še kateri drugi čaj. Ampak jaz sem probala vsega in svašta pa ni nikamor šlo = to še k sem mela 10 kg več kot danes in samo zato, ker nisem mela redne prebave. Pol pa ko sem 1x začela hodit v službo in met nek stalen ritual (kar ga na faxu nisem mela) se mi je pa vse uredilo.

_____________________________

H u J š A m ! ! !

clock-img

14.03.2008, 09:57

clock-img

mala maja

pencil-img

3204

ja sej jaz imam enake probleme. Samo za to ekr nimam redne prehrane enakega rituala, se je črevo polenilo, ne morem na WC, boli me želodec, ne morem skoraj nič več jestuser posted image user posted image . Pred M, ja pa še toliko hujše. Seveda pa se tako tudi lepo kile nabirajo, ker baje telo hrčkauser posted image
Drugače pa si jaz pomagam s čajem ko že kaken teden ne grem......user posted image user posted image , takrat je pa že sila ja.user posted image  ne mislim pa hujšati s takimi čaji, ker to niti malo ni zdravouser posted image .

clock-img

14.03.2008, 10:36

clock-img

*erika*

pencil-img

938

andreja donat pijem mrzel iz hladilnika po en liter na dan in je fajn s prebavo,tudi ce nic ne jes ali malo manj gres lepo na wc.
rakica1 nevem kako je s kilami.moj mi je reku da so se mi joske zmanjsaleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .tko da upam da gre kj dol,drugace pa komj cakam ponedeljek da se zvagam,malo me je strah in upam da ne bom razocarana.
ne upam it na vago vsak dan ker pol ne opazis razlike,kot pa ce se vagas enkrat tedensko.no sexy mame bote pridne in uzivjte ob tako lepem soncku

aja rakica1 kako gre pa tebi s kilami


_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

clock-img

14.03.2008, 10:55

clock-img

tinca35

pencil-img

96

Pozdravljene punce. Jaz vas največ prebiram in pridno manj jem in poskušam vsaki dan kaj migat. Hujšam že 3tedne. Kilčke se počasi topijo. Sicer gre bolj počasi saj se ne držim neke dijete ampak jem bolj zelenjavo, sadje in razno meso,kruha pa ne jem.
Moj cilj je -7kg do konca aprila.
Lep dan

clock-img

14.03.2008, 10:56

clock-img

sani1

pencil-img

1382

Dobro jutro sexi mame!

A.N.J.A. tudi jaz imam danes vodni dan. No pa vidim, da nas ga ima kar nekaj... Jaz pijem vodo in zeliščni čaj... proti popoldnevu je hudo ampak potem zvečer zopet kar nekot gre...

mala maja- ne smeš hot doga, ker je narejen z belim kruhom. No, ne vem a se ti nisi odpovedala belemu kruhu? Zenfa recimo malo lahko ampak kruh je pa prepovedan  user posted image    Vsaj pri meni. Sploh pa beli kruh...

debeluška- daj še mene na seznam 82kg. Jaz sicer hujšam že od 3.3. Kako fajn datum sem si izbrala pa sploh nisem vedela. In sicer - 10kg za začetek...

No ženske kaj pa kakšne kremice proti celulitu kaj uporabljate?

Danes je tudi luna tako, da se bo še bolj poznalo. Samo stran od hladilnika...
Za vikend pa je napovedano še slabo vreme. To bo res user posted image ... ampak nam bodo pa naši user posted image   zato v večjo oporo...

DRŽIMO SE!!! Teden je skoraj že minil in nobenih prekrškov...

clock-img

14.03.2008, 11:07

clock-img

mala maja

pencil-img

3204

IZVIRNO SPOROČILO: sani1
No, ne vem a se ti nisi odpovedala belemu kruhu?



sem se ja, samo ker ne vem kdaj pridem domov in ker niam pojma kaj naj jem, bi pač hod-dog z belim kruhom. Boje,kot pa da sem do večera lačna, ker potelj bo to že drugi danuser posted image  ko stradamuser posted image user posted image . ne mal heca, samo sem res tolk lačna, da me skrbi, da se ne bom šla najesti do onemoglosti.user posted image  in bom full pregrešila.user posted image  Sicer bi pa lahko šla po hrenovke si jih skuhala in zraven pojedla eno polnozrnato žemljico.

Če pa grem po polnozrnato žemlico in malo sira, pa spet nisem nič naredila. user posted image  

Punca kako pa tiste k hodite v službo kuhat in jeste obroke. A ste do 16h samo na sadju?

clock-img

14.03.2008, 11:25

clock-img

sani1

pencil-img

1382

mala maja- to je pa tudi res. Bolje da vmes nekaj poješ kot pa da se zvečer nabašeš.  Zakaj si pa potem v službo ne neseš kakšno solato? Če imaš možnost bi ti jaz to priporočala in zraven kos polnozrnatega kruha. 

clock-img

14.03.2008, 13:26

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

no seksi mame a gre jest imam dones vodni dan in popravici povedano da za enkrat nisem nič lačnauser posted image . Nevem pa kako bo potem ko bom svojim štimala kosilo upam da bom zdržala.
Erika z kilami pa kar gre mi počas ampak bo upam samo da bom zdržalauser posted image user posted image

clock-img

14.03.2008, 13:51

clock-img

*erika*

pencil-img

938

sj bomo vse zdrzale pa te nezazelene kilograme dale dol s sebe.moj mali je neki bolan tako da bom danes malo manj na racunalniku.zalostna sm ker je mali hudo bolan pa nevejo kaj mu je.no punce lepo hujsajte se naprej

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

clock-img

14.03.2008, 17:07

clock-img

sani1

pencil-img

1382

Se še držite vodnega dneva???

clock-img

14.03.2008, 17:42

clock-img

_andreja_

pencil-img

953

IZVIRNO SPOROČILO: sani1

Se še držite vodnega dneva???


psssstttttt pojedla sem dve pomaranči user posted image

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

clock-img

14.03.2008, 18:25

clock-img

Anonimen

Jaz pa imam beljakovinski dan. Sem si spekla čevapčiče, pa zraven staro žemljo in solato pa me je čist "zagiftalo". Sploh ne vem, če bom še kaj pojedla. Edino pila. Pa vse me boli, sem ca 2 ure dopoldan z vozičkom hodila, ker še ni pihalo. Tako sem utrujena, da bom šla najbrž danes kmalu spat.
Kako pa da imate vodni dan? Ste se tako same odločile?

clock-img

14.03.2008, 18:48

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

ja še se držimo vodnega dneva user posted image user posted image user posted image

clock-img

14.03.2008, 18:52

clock-img

DEBELUŠKA30

pencil-img

1329


SEKSI MAME

Pa še malo dopolnjena in popravljena razpredelnica:

Ime - željena izguba kg          Datum: 10.03.2008
 
Debeluška     -19 kg
109,10
 
*Erika*         -30 kg
89,00
 
Snake              -9 kg
59,00
 
Rakica1         -25 kg
89,00
 
Tačkica          -20 kg
90,00
 
A.N.J.A.        -15 kg
75,00
 
Petrcamg        -10 kg
72,00
 
Tititi                -5 kg
55,00
 
Mala Maja     -30 kg
92,00
 
Pikica               -3 kg
59,50
 
Decemberka     -8 kg
73,00
 
Majra             -15 kg
 84,00
 
Barba             -10 kg
66,60
 
Luka Jan          -5 kg
77,00
Gapimasa       -15 kg
81,30
 
Vesnica          -16 kg
76,00
 
Abi                 -20 kg
90,00
 
Tajduška          -7 kg
61,00
 
1A                  -10 kg
67,00
 
Ninataja            -7 kg
62,00
 
Bibyzan         -15 kg
94,00
 
Tačkica           -15 kg
85,00
 
Lamama          -11 kg
71,00
 
Sončki             -15 kg
77,00

Pokica             -10 kg
76,00

 
Bodoča           -30 kg
108,40
 
SašaL              -15 kg
85,00

Nina166            -7 kg
52,50


Andreja              -15 kg
92,00


Sani1                  -10 kg
82,00



user posted image user posted image user posted image  TISTE, KI IMATE VODNI DAN IN ŠE VEDNO VZTRAJATE user posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem