cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Prvič šivana, kaj pa drugič?

clock-img

08.03.2008, 16:19

clock-img

*kinnie*

pencil-img

3931

Prvič malo rezana (obseg glavice 34,5), drugič pa nič (obseg glavice 38 cm).

clock-img

08.03.2008, 21:34

clock-img

sinnerka

pencil-img

235

ker sem prosila naj me ne režejo me je babica poštevala in sem dobila le 2lepotna šiva že takoj po porodu normalno sedela oz po turško mali je bil velik 53cm in težak 3700g 

clock-img

09.03.2008, 16:36

clock-img

*tajda*

pencil-img

1080

IZVIRNO SPOROČILO: Gregorina

. Brez skrbi in veliko lepih trenutkov ob otroškem nasmehu.



Hvala user posted image  

clock-img

09.03.2008, 16:38

clock-img

*tajda*

pencil-img

1080

Je pa lepo prebrat da vas je bilo kar nekaj ko v drugo niste bile šivane. Sem mislila da če si prvič šivana,si avtomatsko tudi drugič. Se pravi da upanje obstajauser posted image

clock-img

16.03.2008, 15:19

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Gregorina

Prvič in drugič. Prvič normalen porod, drugič vakum - ne zaradi otroka ali kakšnih porodnih težav, temveč zaradi mojega zdravstvenega stanja. Veliko tuširanja s toplo vodo, na koncu pa s hladno (ne mrzlo), osušiti in čim več imeti kožo suho in zračno (pogosta menjava vložkov in predhodno tuširanje). Po enem tednu sem se vsedla na stol, kot da ne bi rodila. Ginekolog v Lj mi je priporočal kako spiranje s kamilicami - pa mislim, da je bilo koristno. Mrežaste hlačke in vir 80 so najboljše v tem času. Suha, čista in zračna koža je pot do uspeha. Brez skrbi in veliko lepih trenutkov ob otroškem nasmehu.



Gregorina koliko šivov si dobila zaradi vakuma? Se mi obeta ta zadeva in me zanima koliko cca prerežejo.

LPM

clock-img

16.03.2008, 19:28

clock-img

hariba

pencil-img

1387

Prvič in drugič ja. Prvič se mi je je celo presredek natrgal, samo so me vseeno majn šivi boleli kot drugič. Tretjič in četrtič nisem bila šivana.

clock-img

16.03.2008, 21:23

clock-img

timoteja

pencil-img

524

Jst tudi, prvič malo šivana, drugič nič.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem