cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Ločevalna dieta

  
clock-img

25.03.2008, 09:45

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

IZVIRNO SPOROČILO: caillou

Rožica, povej kje so zadeve najcenejše ? Hvala user posted image .


----------------
Kateri izdelki pa te zanimajo?
Sojino mleko v Eurospinu, bio- polnozrnate testenine Hofer, himalajska sol (1kg) v specializirani trgovini z zdravo hrano, trsni sladkor pač kakorkdaj- tam, kjer je trenutno v akciji,(enako semena, polnozrnata moka..).  

_____________________________

ROŽICA

clock-img

25.03.2008, 10:03

clock-img

tannya

pencil-img

628

Rožica, vidim, da kupuješ bio hrano, pa me zanima kje kupuješ sadje in zelenjavo?

clock-img

25.03.2008, 12:32

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

Na integralni tržnici, na bio tržnici, precej dobimo z domačega vrta, občasno kupujem tudi v klasičnih trgovinah.

_____________________________

ROŽICA

clock-img

26.03.2008, 11:01

clock-img

reni70

pencil-img

176

Vsem en lep sončen pozdravček.

No punce kako vam greuser posted image Jaz se borim sama s sabo,sploh sadni dnevi so mi res katastrofalni.Takrat največ mislim na hrano,sam premagam lakoto šele pozno zvečr.Pa mi uspeuser posted image .
Do sedaj sem sem dala dol-3kg.
Danes imam B.
Najbolj se najem na B.dan

Še razmišljam kaj bom danes jedla.A lahko jem recimo meso+jajcauser posted image
Ker v Rinini knjigi piše drugače...al samo meso al pa samo jajco mešati se ne sme.
To bo zaenkrat,poročam spet v torek,ko bo šlo novih-kg dol.
LP

clock-img

26.03.2008, 14:35

clock-img

Anonimen

Lep sončen pozdrav tudi od mene!

Nič dosti se ne javljate punce, so vas zdelali prazniki?user posted image  No jaz sem imela danes spet tehtanje in sem izgubila dodatnih 1,9kg.user posted image  Sem bila res pridna čez praznike in nisem nič grešila, mi pa je tast shranil potico, da jo bom danes jedla ko imam OH dan. 

Uživajte v lepem dnevu!

clock-img

28.03.2008, 06:29

clock-img

mava

pencil-img

18

user posted image Jaz sem mal grešila vendar kljub temu sem še - 1 kg, torej iz začetnih 73 sem na 68. Je pa res tudi da grem vsak drugi dan 4 km hitre hoje in 1.5 km teka. Se mi že ful pozna - kg. Lep pozdravček vsem!

clock-img

28.03.2008, 07:55

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

MAVA, DEJA777- user posted image user posted image user posted image

Z: (1h plavanja) 2 jabolki
K: polnozrnati riž s porom + skleda solate- ledenke
V:  -II-

Lep dan user posted image !



_____________________________

ROŽICA

clock-img

28.03.2008, 12:23

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

MAVA, DEJA777- user posted image user posted image user posted image

Z: (1h plavanja) 2 jabolki
K: polnozrnati riž s porom + skleda solate- ledenke+ kos polnozrnatega kruha
V:  -II-

Lep dan user posted image !




_____________________________

ROŽICA

clock-img

28.03.2008, 13:47

clock-img

Anonimen

Rožica ti prav zavidam plavanjeuser posted image . A imaš doma bazen ali tako blizu kopališče? Jaz bi tudi plavala pa nimam kje oz. bi se morala vsaj pol urce pelat da pridem do najbljižjega kopališča. Pa še drago plačat za kako urco.

clock-img

29.03.2008, 19:07

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

IZVIRNO SPOROČILO: deja777

Rožica ti prav zavidam plavanjeuser posted image . A imaš doma bazen ali tako blizu kopališče?


----------------------
DEJA777- iz tvojih ust v božja ušesa user posted image ! Je kar javno kopališče, ampak vseeno 1. liga! Živim v mestu in imam do pokritega bazena cca. 1 minutko z avtom. Sem dolgo tuhtala, potem pa nabavila 10 kart in sedaj grem v kratkem po 10 novih user posted image !

Rekreacija mi gre lepo od rok (pravzaprav od nog user posted image ), prehranjevalne navade pa imam še zmeraj grozne user posted image  user posted image  user posted image !

_____________________________

ROŽICA

clock-img

30.03.2008, 09:50

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

Ali ste že vse shujšale user posted image , ker vas skoraj več ni na tej temi?
Sama sem v tem mesecu na pozitivni nuli user posted image .. Rekreirala sem se pa kakšnih 10x po 1h, očitno je vsak 3. dan premalo user posted image ..

V glavnem grem dalje z ločevalno in rekreacijo user posted image !

Z: (45 minut teka) 2 jabolki
K: zrezek in solata
V: enako

_____________________________

ROŽICA

clock-img

30.03.2008, 18:23

clock-img

Anonimen

ROŽICA tudi jaz sem se že spraševala kje ste vse. Sem gledala že pod temo bomo zmogle, bomo ja, pa se tam očitno več javljajo in vspodbujajo. Jaz še niti na polovici diete nisem kaj šele da bi zaključila. Sem pa že veliko kg izgubila in upam še na vsaj -7kg. Še je dolga pot pred menoj!user posted image Sem pa danes neznosno lačna in ko pomislim da imam ju3 sadni dan me kar stisne v želodcu. Se pa res od vsega začetka držim strogih navodil diete in sem kar zadovoljna vendar mi je strašno daleč konec.user posted image

No danes sem imela OH dan,
Z: pomaranča
K: testenine z gobovo omako, solata
V: košček biskvita, rebro čokolade,
sledi pa še kakih 100 trebušnjakov in nekaj vaj za noge.

LP

clock-img

30.03.2008, 19:57

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

Pridna DEJA777 user posted image !

Jaz sem pa prestavila dieto za mesec dni, tako da sem resnično začela že te dneve.
In komaj čakam, da bo pri  meni -7 in več user posted image !

_____________________________

ROŽICA

clock-img

31.03.2008, 14:10

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

Samo toliko, da malo dvignem temo user posted image !

Z: 2xjabolko
M: pomaranča
K: prebranac brez mesa, kos polnozrnatega kruha, kisle kumaricev
V: prebranac brez mesa + solata

_____________________________

ROŽICA

clock-img

31.03.2008, 14:18

clock-img

supermami

pencil-img

130

Hello.

Jutri dobite novo članico za podporo pri izvajanju te težke naloge.user posted image user posted image user posted image

Obljubim, da se bom držala vaših navodil, jedilnike sem že na veliko kopirala, tako da ideje so, volja pa.....
Jutri. Danes se bom pa za slovo še pošteno nažuser posted image . V hladilniku še imam torto, pa jo moram pospravit user posted image .

Lep sončen dan vam želim.

clock-img

31.03.2008, 19:45

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

Dobrodošla SUPERMAMI user posted image !
Danes se ga še dobr nabutaj, jutri pa ....1. APRIIIIIIIIIL user posted image user posted image user posted image !

_____________________________

ROŽICA

clock-img

31.03.2008, 19:58

clock-img

Anonimen

Jaz imam danes sadni dan in sem pojedla
Z: 2 hruški
k: banana
v: jabolko
pa še na vrtu sem bila celo popoldne tak, da sem imela fajno telovadbo.
Komaj čakam da lahko ju3 jem meso ker mi takoooo manjka.
Rožica zgleda da še samo midve sodelujeva na tej temi. Od kod pa si, če ni skrivnost?

clock-img

01.04.2008, 06:39

clock-img

Natyy

pencil-img

309

Pozdrav vsem, ki se z ločevalno borite do lepše postave. Ko sem pričela s tem načinom prehranjevanja si nisem niti upala pomislit, da bom tako daleč sploh prišla. Vendar sem. Prehodila sem 2/3 poti do cilja. Lažja sem za 11,2 kg in do cilja (ki pa ni še končna željena teža) moram svoje telo oklestiti še za celih 3,8 kg. Ni malo in ni veliko vendar sem gotova, da mi bo uspelo.
Kot je bilo pričakovati gredo kg sedaj velko bolj počasi dol. V 1/3 sem jih pustila 7 v 2/3 le 4,2 vendar je šlo.
Torej ne obupat, kajti rezultati niso izuzeti.
Reni70 vem, da sem za odgovor ali lahko skupaj ješ meso in jajca pozna. Vendar morda za drugič. Ne ne smeš. Na enkrat smeš jesti le eno vrsto beljakovine.
Danes imam Š dan knzumirala pa bom:
Z: Jabolko
M: jabolko
K: Solata s cvetačo, korenju in rdečim fišolom
V. ostanek kosila

clock-img

01.04.2008, 08:24

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image user posted image Natyyuser posted image user posted image !
Jaz sem tudi izgubila že kar veliko kg vendar še imam res daleč do konca diete. sem pa kar veliko kg izgubila v prvem tednu in se mi zdi , da bo šlo sedaj vse skupaj bolj počasi. Vendar imam voljo in sem vstrajna.user posted image
Danes je moj 21dan in to je B dan. Jedla pa bom:
Z: jabolko
k: pečenko in solato( mogoče kos kruha)
v: 1/2kosila

Kruhu sem se skoraj odpovedala, jedla sem ga v vsej dieti 1x.
Lep sončen dan vam želim!user posted image

clock-img

01.04.2008, 12:36

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

IZVIRNO SPOROČILO: Natyy
Prehodila sem 2/3 poti do cilja. Lažja sem za 11,2 kg Reni70


--------------------------------

Kapo dol, NATYY user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

ROŽICA

clock-img

01.04.2008, 12:38

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

OH dan:

Z: (1h plavanja) 2x jabolko
K: polnozrnati špageti s šampinjoni+ zelena solata s šampinjoni in krešo
V: najverjetneje palačinke s sladoledom



_____________________________

ROŽICA

clock-img

01.04.2008, 14:18

clock-img

Anchikaa

pencil-img

491

Dan.
Sem se že na Bomo zmogle javla pa se še tukaj javim,da je danes moj prvi dan ločevalne diete.
Upam da mi bo ratalo,ker je kil res preveč in se jih je treba oklestit.Sem se v nosečnosti zelo zredila kar pa se ne bi smela ker je blo kg že prej preveč.In ta dieta se mi zdi ravno pravšnja za mene,ker tisto manj žri ne pali.

Se še javim.
Upam da me sprejmete.

LP,
Anchikaa

clock-img

01.04.2008, 14:20

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

Dobrodošla user posted image !



_____________________________

ROŽICA

clock-img

01.04.2008, 15:00

clock-img

Sergia

pencil-img

115

Pozdravljene punce!
Pa sem zopet z vami. Težko pričakovani dopust je hitro minil.
Najprej pozdravljeni in dobrodošli Supermami in Anchikaa.

Zdaj pa vam moram še povedat, da sem od praznikov pa do včeraj do konca zamočila tole našo dieto. Nič se je nisem držala!!!! user posted image user posted image user posted image . Tako da sem tudi prvi vodni dan zamočila. Je pa res, da je bil dopust zelo aktiven in nisem na teži nič pridobila, celo izgubila sem na obsegu. Torej imam še vedno po enem mesecu -4 kg.
Ne vem kaj naj zdaj naredim: ali naj začnem znova, ali naj nadaljujem? Kaj mi priporočate?
Boste sporočile rezultate, da naredim razpredelnico? Se mi zdi, da je že čas zanjo.
Naty čestitam za izgubljene kg!!! user posted image user posted image user posted image
Brez problema si nam lahko za vzgled!!!

clock-img

01.04.2008, 15:18

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

Welcome back, SERGIA user posted image !

Po moje kar nadaljuj z dnevom B..., pa je. Kaj češ druzga user posted image ?!

P.S.: glede razpredelnice, sem spet na pozitivni nuli user posted image  user posted image ...

_____________________________

ROŽICA

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem