cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Ločevalna dieta

  
clock-img

20.03.2008, 15:00

clock-img

Sergia

pencil-img

115

Čupka, oprosti ker sem te spregledala. Obljubim, da bom naslednji teden bolj pozorna.

clock-img

20.03.2008, 15:07

clock-img

mayy

pencil-img

321

Sergia saj na OH ni treba da ješ sladko, lahko ješ isto kot za kosilo. Lako poješ tudi 3 kepice sladoleda ali pa kakšno slano pecivo, nap. prestice.

_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!


clock-img

20.03.2008, 16:23

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

SERGIA, se mi zdi ja, da ni ravno ok delat kar po svoje user posted image .

In kaj ponavadi jeste na škrobni dan, razen krompirja, seveda?

_____________________________

ROŽICA

clock-img

20.03.2008, 19:56

clock-img

Čupka

pencil-img

666

IZVIRNO SPOROČILO: Natyy

IZVIRNO SPOROČILO: Čupka
Komaj čakam, tale dieta mi je neznosna. Najbrž bi mi bila vsaka, takod a sem se odločila, da mi nikoli več ne bo treba hujšatuser posted image  Prvič, zadnjič, nikoli več!



Kako smo si različni. Sama pa prav uživam v tej dieti pa še kg se topijo. Telo se spreminja, jaz pa jem vse kar imam rada. user posted image  No če sem iskrena pogrešam kakšen jogurt in namaz a drugače je O.K. Sploh ne morem verjeti, da bom že kmaju dva meseca na tem načinu prehranjevanja. Prav gotovo bom tako nadaljevala tudi v bodoče.
Prvič, zadnjič in nikoli več  tako jaz hujšam že neštetokrat (po navadi rečem, da hujšam trikrat). Tebi pa želim veliko sreče, da pri tem tudi ostane. Iz tvojih usta v božja ušesa.
 
Skoraj bi pozabila čestitam za izgubljene kg.



Res smo si različni, ja. Jaz sem vedno jedla kadar mi je pasalo in karkoli mi je pasalo. K sreči se je to do nedavnega skladalo z dejanskimi potrebami mojega organizma in nisem imela nikoli težav s težo, pa jih štejem 35 in za mano so 3 nosečnosti. Bila sem na obdobja kvečjemu presuha.
Lani pa sem nekaj mesecev bolehala, opustila vse fizične aktivnosti in ravnala s seboj kot s kanto za smeti. Posledice tega sedaj odpravljam in vem, da mi tega ne bo treba početi več.

Veš, jaz pa potrebujem beljakovine vsak dan in ogromno zelenjave. Brez izjeme. Če ne sem izčrpana, neskončno utrujena in nisem za nobeno rabo. Če že ne mesa, pa vsaj jajca in na tone sira. Pa sadje težko jem, kot sem že nekajkrat napisala.
Danes sem si kupila nove tekaške superge, in jutri začnem tek čez drn in struser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Čupka -- 20.3.2008 19:57:34 >

clock-img

20.03.2008, 20:16

clock-img

mayy

pencil-img

321

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I
.
In kaj ponavadi jeste na škrobni dan, razen krompirja, seveda?



Na Š dan lahko ješ riž, krompir, lahko si narediš solato( zelena solata, paradižnik, paprika, koruza), fižol, prebranec, riž lahko narediš z zelenjavo( grah), stročji fižol, ričet (brez mesa), zelenjavno juho, krompirjevo solato, segedinova juha s krompirjem (brez mesa), krompirjeva musaka, krompirjev golaž. Vedno pa pri kosilu lahko poješ kos kruha.

Upam da sem ti pomagala.


_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!


clock-img

21.03.2008, 04:37

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

IZVIRNO SPOROČILO: mayy

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I
.
In kaj ponavadi jeste na škrobni dan, razen krompirja, seveda?



Na Š dan lahko ješ riž, krompir, lahko si narediš solato( zelena solata, paradižnik, paprika, koruza), fižol, prebranec, riž lahko narediš z zelenjavo( grah), stročji fižol, ričet (brez mesa), zelenjavno juho, krompirjevo solato, segedinova juha s krompirjem (brez mesa), krompirjeva musaka, krompirjev golaž. Vedno pa pri kosilu lahko poješ kos kruha.

Upam da sem ti pomagala.


-------------------------------
Si, hvala user posted image !
Večinoma na ta dan itak jem riž z zelenjavo (por, gobice..). Mi pa primanjkuje
beljakovin, ker sem le od tega sita. Tako sem ostale 3 dneve več ali manj lačna in komaj čakam beljakovinski dan. Posledica tega pa je, da se večkrat pregrešim.

Bom že kaj pogruntala glede tega. Kg vsaj ne gredo gor, ker se min. 2x/teden fajn prepotim med tekom in plavanjem.
Očitno pa meni moj organizem kaže, da ni za diete, ampak nasplošno za zdrav način življenja user posted image .

_____________________________

ROŽICA

clock-img

21.03.2008, 08:18

clock-img

mava

pencil-img

18

Kateri dan lahko jemo rumeno polento?

clock-img

21.03.2008, 08:41

clock-img

mayy

pencil-img

321

IZVIRNO SPOROČILO: mava

Kateri dan lahko jemo rumeno polento?



Na OH.


_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!


clock-img

21.03.2008, 09:47

clock-img

Natyy

pencil-img

309

Danes imam S Dan torej bi jutri imela B in nato v nedeljo Š dan. Pa sem se odločila, da danes speljem S dan, jutri imam vodni dan (je tudi polna luna) in nato v nedeljo B dan. Tako ne bom prikrajšana za kos šunke. Nato bom pa normalno nadaljevala. Bom pač ta mesec imela dva vodna dneva in malo manj slabe vesti v kolikor se majčkeno pregrešim.

Prijetne praznične dni in čimmanj  grehovuser posted image user posted image

clock-img

21.03.2008, 10:51

clock-img

lonja

pencil-img

2169

Daaan,

tudi jaz sem za med prazniki malo obrnila vrstni red shujševalnih dnevov. Tako bom imela danes škrobni dan, namesto beljakovinskega (ker dans ne smemo meseka jest, k je post), jutri bom imela beljakovinski dan (in bom zvečer tudi probala šunkico, mnjam), v nedeljo pa OH in bom lahko probala tudi potico. Mnjam. Prijetno s koristnim user posted image !

Natyy, a ni že dans polna luna? 

Lepe praznike vsem!

clock-img

21.03.2008, 10:53

clock-img

lonja

pencil-img

2169

Aja, za popraviti tabelo ''dostavljam'' podatke: od začetka diete 01.02.2008 shujšala za okroglih 8 kg. Gre mnogo bolj počasi kot v prvem mesecu, a se vseeno premika. Sem se pa že tolk navadila, da mi sploh ni problem user posted image .

clock-img

21.03.2008, 12:07

clock-img

Čupka

pencil-img

666

Polna luna nastopi danes, ob 19:40user posted image

clock-img

21.03.2008, 15:35

clock-img

Sergia

pencil-img

115

Rožica jaz skoraj vedno jem zelenjavno rižoto na Š dan......Kar nekaj idej ste mi dale za hranjenje med prazniki. user posted image Lonja najbrž bom tudi jaz tako naredila kot ti.
user posted image
A ima katera še kakšen dober recept za kosilo za OH dan. Jaz že sel mesec delam testenine, pa jih imam že malo dovolj. Rada bi jedla še kaj drugega. Naj vam že v naprej napišem, da zelenjavne pice ne maram.

clock-img

21.03.2008, 15:51

clock-img

mayy

pencil-img

321

Na OH lahko ješ: piro, polento, vodne vlivance, kuskus, zelenjavno lazanjo, tortilije, zelenjavno juho, špinačne njoke.

_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!


clock-img

21.03.2008, 21:20

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

IZVIRNO SPOROČILO: mayy

polento, , zelenjavno lazanjo, špinačne njoke.


---------------------
MHHHHHHH, bi najraje imela kar danes enga škrobnega  user posted image !
Ampak bom pridna, tako kot NATYY user posted image , in sem jutri na vodi oz. na sadnih sokovih brez dodanega sladkorja.


_____________________________

ROŽICA

clock-img

22.03.2008, 09:52

clock-img

Natyy

pencil-img

309

Jutro punce

Potica, pirhi, hren in ostale drobnarije so že v košari. Sama sem konzumirala veliko skodelico kave brez sladkorja. Pripravila limonado in sedaj čakam na jutri in na šunko.
Včerajšen sadni dan minil. Nisem pa nič lačna

Mejte se in veliko pirhov.

clock-img

22.03.2008, 10:34

clock-img

Čupka

pencil-img

666


IZVIRNO SPOROČILO: mayy

Na OH lahko ješ: piro, polento, vodne vlivance, kuskus, zelenjavno lazanjo, tortilije, zelenjavno juho, špinačne njoke.



Ja, samo v lazanji ne sme bit bešamela iz mleka in nič parmezana gor oziroma kakršnega kolik sira. Njoke si pripravite same, ker so v kupljenih obvezno maslo, skuta,... Vsi ti dodatki so beljakovinski in se jih na OH dan ne sme uživati. Če se hočete pač striktno držat, sevedauser posted image

clock-img

22.03.2008, 11:08

clock-img

Sergia

pencil-img

115

Ojla punce!
Želim vam lepe velikonočne praznike!
Ker grem z mojim dragim in najino malo zverinico (sinom) za cel teden na smučanje, ta teden ne bom naredila razpredelnice. Če katera hoče, jo lahko naredi namesto mene, drugače pa se pa javim naslednji torek!
Hvala za ideje na OH dan!
Lepo bodite do takrat!

clock-img

23.03.2008, 16:46

clock-img

Anonimen

Pozdravljene! Najprej vam želim vesele velikonočne preznike!
Danes je moj sadni dan in komaj čakam, da mine!!user posted image  Moram pa se pohvalit, da se (še) nisem pregrešila. Sploh me ne mikajo jajčka ali šunka, potica pa mi ne da miru. Bom pa jutri jedla šunko, potica pa me bo morala počakati vsaj do sredeuser posted image
Kako pa kaj gre vam danes? Zelo grešite?
Lepe praznike še naprej

clock-img

24.03.2008, 09:53

clock-img

caillou

pencil-img

1854

No, jaz sem še vedno z vami. Lahko rečem, da so se mi kilogrami vstavili. Prej sem v štirinajstih dneh spravila dol štiri kilograme, sedaj mi pa ne gre niti dol in niti gor.
Vse ozke hlače lahko že brez težav zapnemuser posted image . Danes sem pri sadnem dnevu, čez pet dni imam vodni dan.

Kar se pa tiče jedlinika na dan OH, lahko povem, da sem si včeraj spekla zelenjavno pico in bila je zelo slastna. Na škrobni dan imam pa jaz svojo veselico. Če ni segedin (brez mesa), zelenjavna rižota, ričet (brez mesa), pasulj (njami), je pa grahova, koruzna ali fižolova solata.

Danes se bom basala s sadjem (jabolka, ker drugega ni) in oreščki. Očitno se mi je želodec že pošteno skrčil, ker na lakoto enostavno ne opozarja na krut način.

Kako pa je pri Vas ? Včeraj me je močno zamikala domača potica in se si jo shranila za večerjo (OH in sladica). No, na koncu je vseeno nisem pojedla.

Povejte mi ? Ste si že kaj računale kalorije, ki jih pojeste ? Se v trgovini ustavljate pri policah z zdravo prehrano ? Katera od Vas uporablja izdelke Alnature ?

No, jaz Vam želim veliko sreče še naprej. lp, Caillou

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

clock-img

24.03.2008, 15:22

clock-img

Anonimen

Kaj pa vloženo sadje? A se lahko je za zajtrk, ali mora biti obvezno sveže? Ne mislim ravno kupljenih kompotov, ki so zelo sladkani ,ampak domače vložene češnje. Ker se mi jih zelo lušta že tri dni.user posted image  

clock-img

24.03.2008, 17:16

clock-img

caillou

pencil-img

1854

Seveda lahko deja, zakaj ne ? Jaz na sadni dan jem vse kar mi pride pod roko (sadje tudi mešam med sabo) + oreščke, pa kakšno dobro zelenjavno juho si tudi skuham,...Zame je sadni dan, vitaminski dan.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

clock-img

24.03.2008, 21:16

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

Danes zjutraj sem stopila na vago in -3 kg user posted image  (od začetka 1.3.). Glede na to, da se ravno ne držim pravil diete kot pijanec plota, sem zelo zadovoljna. PROSIM, če me nemudoma daste na razpredelnico user posted image !

CAILLOU- večkrat uporabljam različne Alnaturine izdelke, sem zadovoljna. Drugače pa sem stalna uporabnica bio- izdelkov (moka, sladkor, sol, mlečni izdelki..). Točno imam naštudirane trgovine, kjer so cenejši user posted image .

Kalorij pa ne štejem, bi mi bilo res too much še to povrh, saj se mi zdi, da že itak ves dan razmišljam o hrani user posted image .

Čim več volje in čim manj kg, punce user posted image !

_____________________________

ROŽICA

clock-img

25.03.2008, 08:19

clock-img

caillou

pencil-img

1854

Rožica, povej kje so zadeve najcenejše ? Hvala user posted image .

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

clock-img

25.03.2008, 08:44

clock-img

Natyy

pencil-img

309

evo "sotrpinke" Spet smo tu. Gremo naprej. Prazniki so minili. Brez nekih velikih grehov a kljub temu tudi meni kg stojijo. Upam, da bom tistih 5 kg še lahko dol spravila v mesecu in nekj dneh.
Vsem mamam želim prijeten praznikuser posted image  in kakšno prev posobnouser posted image .
 
Sicer imam danes S dan in bom konzumirala sadje na različne načine. Sem ugotovila, da mi je ta način prehranjevanja zelo lepo skrčil želodec, tako, da bi se morala krepko trudit če bi hotela zelo grešit. Se preprosto ne da.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem