cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Ločevalna dieta

  
clock-img

18.03.2008, 06:19

clock-img

Natyy

pencil-img

309

Za začetek pošiljam vsem enega sneženega pozdravčka.
To, da si kdaj pa kdaj brez energije to tudi sama poznam. Meni je pomagala telesna aktivnost. Požene kri po žilah, te osveži in napolni z energijo. Sedaj pa k bistvu mojega današnjega javljanja. Včeraj je bil moj 45 dan diete. Torej sem danes lepo čez polovico. V kolikor sem šla na prvi vodni dan dol 7 kg, se je sedaj tako drastično zmanjševanje telesne teže ustavilo. Torej sem tam ko ni muh. Pa vendar danes zjutraj je tehtnica pokazala dodatnih -2,1 kg. Torej svoje telo sem v 45 dneh oklestila za 9,1 kg. To je vsaj zame zelo zelo dober rezultat.
Sedaj gremo naprej. Danes imam B dan.
Jedla bom sadje, za kosilo piščanca z motovilcem in zelenjavo (korenček, cvetača, brokoli). Za večerjo pa kar bo ostalo od kosila.
Imejte se in naj se vam kg topijo......

clock-img

18.03.2008, 09:01

clock-img

FLASK_A

pencil-img

10584

IZVIRNO SPOROČILO: Natyy
svoje telo sem v 45 dneh oklestila za 9,1 kg.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ČESTITAM!!! To je res dober rezultat! Kar tako naprej, volje imaš polno, kot vidim! Super siuser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

clock-img

18.03.2008, 09:37

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

IZVIRNO SPOROČILO: Natyy

svoje telo sem v 45 dneh oklestila za 9,1 kg. To je vsaj zame zelo zelo dober rezultat.


-------------------------
Čestitam user posted image  user posted image  user posted image !!!

P.S.:To pa je motivacija! Hvala, Natyy user posted image !

_____________________________

ROŽICA

clock-img

18.03.2008, 12:52

clock-img

Anonimen

A lahko naOH dan ješ tudi solato? Ker sem gledala za nazaj pa vse pišete da ste jedla samo testenine.

clock-img

18.03.2008, 13:49

clock-img

Natyy

pencil-img

309

IZVIRNO SPOROČILO: deja777

A lahko naOH dan ješ tudi solato? Ker sem gledala za nazaj pa vse pišete da ste jedla samo testenine.



Zeleno solato, paradižnik, kumare, radič, motovilec, zelje........ vse to lahko ješ vsak dan (nevtralno živilo)

clock-img

18.03.2008, 14:54

clock-img

reni70

pencil-img

176

Dober dan,

Kako vam greuser posted image Jaz mam mal krize,sploh na sadni dan proti večeru.
Danes je bilo 1.tehtanje po enem tednu torej je tehtnica pokazala-2,5kg.
Sej sem vesela,sam mam res krizo.Bi rabila mal vzpodbude prosim.

Danes OH
Z:Jabolko
K:Sem si kar dve tanki rezini rženega kruha obložila s sirom in svežo papriko,pa juho sm popila na koncu,mi prav paše vsaj dobim občutek sitosti.
V:Sir,pa solato

Lp

clock-img

18.03.2008, 14:55

clock-img

Sergia

pencil-img

115

Ko boste javile izgubljene kg, bom naredila novo razpredelnico če želite.
Drugače sem se pa danes tehtala in sem šla dol v enem tednu samo za 1kg. Sem pričakovala, da bo šlo več dol.
Upam, da bo naslednji teden kaj boljši rezultat.
Naty, se je tebi tudi to dogajalo sli si šla vsak teden enakomerno dol s kg? Drugače ti pa česatitam za svoj uspeh user posted image user posted image

clock-img

18.03.2008, 14:56

clock-img

Volga

pencil-img

9346

IZVIRNO SPOROČILO: reni70

Dober dan,

Kako vam greuser posted image Jaz mam mal krize,sploh na sadni dan proti večeru.
Danes je bilo 1.tehtanje po enem tednu torej je tehtnica pokazala-2,5kg.
Sej sem vesela,sam mam res krizo.Bi rabila mal vzpodbude prosim.

Danes OH
Z:Jabolko
K:Sem si kar dve tanki rezini rženega kruha obložila s sirom in svežo papriko,pa juho sm popila na koncu,mi prav paše vsaj dobim občutek sitosti.
V:Sir,pa solato

Lp




A to na OH ali na B dan?

clock-img

18.03.2008, 15:02

clock-img

Sergia

pencil-img

115

Punce, a katera kaj razmišlja kaj bi naredila za praznike? Bojim se, da se bom takrat pregrešila. Ker je pri nas v navadi da se dobimo vsi sorodniki skupaj (in seveda zraven spada cela pojedina) in jim bo zelo težko razložiti da sem na dieti, pa še nočem da bi mojo dieto obešala na veliki zvon.
Razmišljam, da bi zamenjala vrstni red dnevov. Je katera to že naredila?

clock-img

18.03.2008, 17:15

clock-img

Anonimen

To med prazniki sem tudi jaz razmišljala. Pa ravno v nedeljo imam sadni danuser posted image . Ne vem, bom verjetno kar počakala in v ponedeljek jedla jajca ali meseka. Če oboje je kar greh aneuser posted image ? Imam pa jutri tehtanje, ko je en teden, pa me kar  že celi dan na tehtnico vleče.user posted image  Bom pa že zdržala do jutra! Tako da ju3 javim kg.

LP

clock-img

18.03.2008, 18:31

clock-img

reni70

pencil-img

176

Se opravičujem,danes imam Beljakovinski dan.

clock-img

19.03.2008, 06:22

clock-img

Natyy

pencil-img

309

IZVIRNO SPOROČILO: Sergia

Naty, se je tebi tudi to dogajalo sli si šla vsak teden enakomerno dol s kg? Drugače ti pa česatitam za svoj uspeh user posted image user posted image


Najprej hvala za čestitke. Punce tudi vaši kg se lepo topijo in ko boste na dieti toliko časa kot sem sama, boste imele enake ali še boljše rezultate. Le vstrajati je potrebno.
Glede tehtanja. Sama sebe sem prepričala, da se s tehtnico ne bom obremenjevala. Tako, da izgubljanje telesne teže po kg nisem spremljala. Bolj mi je bilo všeč, ko sem nase stlačila kak premajhen kos garderobe in potem spremljala, kakao mi postaja velik. Vendar sem mnenja (moje lajično mnenje), da teža ne izginja konstantno. Na začetku več nato manj a se tisto manj bolj intenzivno pozna. Sebe tolažim, da sem svoje kg pridobivala leta, torej ne morejo izginiti v mesecu ali dveh. Pri vsakemu pride čas, ko se teža ustavi in potem zelo počasi spet niža. Sama se tehtam le na mejnike (prvi vodni dan, polovica, drugi vodni dan, vmes se bom še enkrat in potem tretji vodni dan)

Prazniki, da praznikov se bojim. Pri nas je navada, da se zberemo pri tašči in potem natepavamo s grano ves dan (tašča edina ne odobrava mojega hujšanja). Zato sem letus diplomatsko obrnila potek dojanja. V pomoč mi je bila moja mami, ki nas je vse povabila k sebi na zajtrk. Ve, da imam dopoldan sadje, zato se bo v košarici za žegenj našlo kakšno fudo sadje zame. Kosilo bomo imeli pri tašči. Vendar ji bom povedala (imam Š dan), da naj pripravi 3 x porcijo solate in zame pusti tri krompirčke (sama jih pripravi na ocvirkah). V kolikor bo pri volji bom jedla drugače pa ne. Sem trmasta veliko bolj kot ona.  Bom se pa potrudila in poizkušala še bolj migat kot drugače.
Skratka ne bom popustila sedaj, ko sem že toliko dosegla!!!!

clock-img

19.03.2008, 06:42

clock-img

Natyy

pencil-img

309

Tak velik sem se razpisala a sem se pozabla "pohvalit" kaj bom danes konzumirala. Imam namreč Š dan. moj dnevni jedilnik bo tar:
Z: Banana
M: 1/2 melone
K: krompir z blitvo, solata
V: isto le veliko manj

Komaj čakam kosila, krompir in blitva njami njami.......

clock-img

19.03.2008, 09:45

clock-img

Anonimen

Pozdravljene!

Kot sem rekla včeraj, sem se danes tehtala! In rezultat je čudovit -4,5kg v enem tednu.user posted image user posted image user posted image user posted image
Danes imam sadni dan pa moram reči da se kar odlično počutim ( že zaradi rezultatov). Sem se pa odločila, da se bom tehtala enkrat tedensko, torej vsako sredo.

Lep sončen dan vam želim in veliko izgubljenih kg!user posted image

clock-img

19.03.2008, 11:27

clock-img

mava

pencil-img

18

Jaz sem se tudi danes tehtala. Začela sem 3.3.2008 z 73 kg, danes zjutraj sem imela 68.8 kg. Sem ful zadovoljna. user posted image

clock-img

19.03.2008, 12:10

clock-img

Natyy

pencil-img

309

Hura za izgubljene kg. Bo treba tabelco popravit, Bo kar nekaj novosti.....
Flaska se je boš lotila???user posted image user posted image user posted image

clock-img

19.03.2008, 13:07

clock-img

mava

pencil-img

18

Ali je na B dan nujno uživati juho? Meni je dovolj ena hrenovka puranja in solata ter rezina kruha za kosilo!

clock-img

19.03.2008, 16:05

clock-img

Sergia

pencil-img

115



MELANI99
začetni:
1. tehtanje: -5
2. tehtanje:
željeni:

1.2. LONJA
začetni:
1. tehtanje: -3.5
2. tehtanje:
željeni: 65

2.2. NATY
začetni: 75
1. tehtanje: -7
2. tehtanje: -9
željeni: 60

20.2. PETERŠILJ
začetni:
1. tehtanje:
2. tehtanje:
željeni:

26.2. DAYSI
začetni:
1. tehtanje:
2. tehtanje:
željeni:

1.3. MOJCA75
začetni:
1. tehtanje:
2. tehtanje:
željeni:

1.3. MIKENA08
začetni: 75
1. tehtanje:
2. tehtanje: -3
željeni: 60

1.3. CAILLOU
začetni: 62
1. tehtanje: -4
2. tehtanje:
željeni: 55

1.3. ROŽICA1
začetni: 75
1. tehtanje:
2. tehtanje:
željeni: 60

1.3. SERGIA
začetni:
1. tehtanje: -2
2. tehtanje:-4
željeni:

3.3. MAVA
začetni: 73
1. tehtanje: -3
2. tehtanje: -4,2
željeni:

3.3. ČUPKA
začetni: 65
1. tehtanje: -2
2. tehtanje:
željeni: 60

4.3. SAŠA27
začetni:
1. tehtanje:
2. tehtanje:
željeni:

4.3. FLASK_A
začetni: 72
1. tehtanje: -2
2. tehtanje:
željeni:

10.3. RENI70
začetni: 70
1. tehtanje:
2. tehtanje: -2,5
željeni: 60

12.3. DEJA777
začetni: 76
1. tehtanje:
2. tehtanje: -4,5
željeni: 64

12.3. SONCEK28
začetni: 70
1. tehtanje:
2. tehtanje:
željeni:

Torej smo skupaj izgubile 43,7 kg.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

20.03.2008, 06:53

clock-img

Natyy

pencil-img

309

Sergia hvala tebi in BRAVO vsem nam user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image !!!!
 
Naj ne ganejo nas prazniki, naj izgubljeni nam kg bodo v pomoč,
da premagamo skušnjavo in se ji ne vdamo .........
 
Moj dan je danes OH. Jedilnnik pa tak:
Z: 4 Slive namočene v vodi od včeraj
M: 1/2 melone
K: polnozrnate testenine s česnovo omako, velika skleda solate
V: rebra ali dve 70% čokolade
 
Dajmo punce, gremo dalje,

clock-img

20.03.2008, 10:44

clock-img

Čupka

pencil-img

666

Sergeia, spregledala si, da sem se vmes tehtala, pa ni panike. Sesula sem 4 kilce. Torej imam 61 kg danes. One more to go :-)))
Komaj čakam, tale dieta mi je neznosna. Najbrž bi mi bila vsaka, takod a sem se odločila, da mi nikoli več ne bo treba hujšatuser posted image  Prvič, zadnjič, nikoli več!

clock-img

20.03.2008, 12:39

clock-img

Natyy

pencil-img

309

IZVIRNO SPOROČILO: Čupka
Komaj čakam, tale dieta mi je neznosna. Najbrž bi mi bila vsaka, takod a sem se odločila, da mi nikoli več ne bo treba hujšatuser posted image  Prvič, zadnjič, nikoli več!



Kako smo si različni. Sama pa prav uživam v tej dieti pa še kg se topijo. Telo se spreminja, jaz pa jem vse kar imam rada. user posted image  No če sem iskrena pogrešam kakšen jogurt in namaz a drugače je O.K. Sploh ne morem verjeti, da bom že kmaju dva meseca na tem načinu prehranjevanja. Prav gotovo bom tako nadaljevala tudi v bodoče.
Prvič, zadnjič in nikoli več  tako jaz hujšam že neštetokrat (po navadi rečem, da hujšam trikrat). Tebi pa želim veliko sreče, da pri tem tudi ostane. Iz tvojih usta v božja ušesa.
 
Skoraj bi pozabila čestitam za izgubljene kg.

clock-img

20.03.2008, 13:14

clock-img

mava

pencil-img

18

Tudi meni je všeč ta način. Mal sem še pogledala druge strani, recimo koliko kalorij je potrebno zaužiti če hočeš potem ohraniti težo, tako da bom tudi ko dosežem cilj jedla podobno.
Pri meni je bil problem, da sem ponavadi jedla enkrat na dan in takrat sem se napokala. Ko bom dosegla cilj bom jedla 5 x na dan, vendar pravo kombinacijo.
Čestitam vsem za - kg. user posted image

clock-img

20.03.2008, 13:38

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

Čestitke vsem za vztrajnost in - kg user posted image !

Z: 1h plavanja + 2 jabolka
K: 1/2 melone, pest (velikaaa) + 2 okenca 70% lidl- čokolade
V: ostanek melone

Vmes pa še 2 malici, vsakič po 1 jabolko.


Ali je katera že poskusila nadomestiti kak dan z drugo kombinacijo, recimo meni škrobni dan ne sede, ker sem se popolnoma odvadila jesti krompir. Rada bi ta dan zamenjala za beljakovinski, ampak to vsakič, ko je pač škrob na vrsti. Kaj mislite o tem?

_____________________________

ROŽICA

clock-img

20.03.2008, 14:47

clock-img

mayy

pencil-img

321

IZVIRNO SPOROČILO: Natyy

No če sem iskrena pogrešam kakšen jogurt in namaz a drugače je O.K.



Saj jogurt in namaz lahko ješ na B dan. Za kosilo si lahko narediš solato in nanjo daš jogurt z 1.3 mm. Lako pa ješ kruh seveda PZ in kak namaz gor.


_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!


clock-img

20.03.2008, 14:56

clock-img

Sergia

pencil-img

115

Rožica, ni priporočjlivo menjati dnevov oz. jih nadomeščati s kakšnim drugim. Meni ne odgovarja OH dan. Se mi zdi, da imam zelo težak želodec in da pomislim da moram zvečer jest sladko..user posted image ......raje bi zamenjala za kakšno lažjo hrano.
Drugače se pa po tej dieti zelo dobro počutim in tudi jaz mislim da bom po končanih 90-ih dneh ločevala hrano naprej. Sicer ne po dnevih, ampak po obrokih in upam da bom "tiste male prigrizke" med obroki lahko za vedno ukinila!
Sem pa ta teden res pridna in grem vsako jutro (predno se mali zbudi) na orbitrek, pa še nekaj trebušnjakov naredim in se mi zdi, da sem cel dan polna energije.
Punce kar tako naprej, če smo že toliko časa vztrajale, je škoda da bi sedaj pustile!!!!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem