cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Ločevalna dieta

  
clock-img

13.03.2008, 18:38

clock-img

Anonimen

katera ve pod kaj spada kisla repauser posted image user posted image   A bi lahko recimo na škrobni dan jedla repo in fižol?

clock-img

13.03.2008, 20:01

clock-img

Čupka

pencil-img

666

Normalno, da lahko. Lahko ješ tudi skuhano kot brezmesno joto. In z repo in s kislim zeljem. Njam njam.

clock-img

14.03.2008, 06:15

clock-img

Natyy

pencil-img

309

Jutro!
Deja777 kisla repa in kislo zelje so nevtralana živila. Vsekakor brez zabele, podmete ter brez dodatkov jih lahko ješ vsako dan. V kolikor dodajaš (zelju meso je to B, če mu dodaš Fižol je to Š .....)

Včeraj je bil za mano (če se ne motim si tudi ti melani99 konzumilara sadje) Sadni dan prestala sem ga uspešno. Sem zelo ponosna sama nase. Malo tudi na tehnico, ki postaja (vsaj po današnem hitrem mimohodu) malo bolj prijazna do mene.

Danes imam B dan. Ker imam malo okoli obrnjen urnik bom do pozmega popoldneva na sadju. Potem pa bom videla ali bom konzumirala kako beljakovino ali pa ne. Mika me, da bi imela še kar en sadni dan. Videli bomo.
No konzumirala bom
Suhe slive (so že v mojem želodčku)
Sveže jagode
Ananas
......... Ostalo je pod ?

Imejte se.......

clock-img

14.03.2008, 06:45

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

IZVIRNO SPOROČILO: deja777

katera ve pod kaj spada kisla repauser posted image user posted image   A bi lahko recimo na škrobni dan jedla repo in fižol?


------------------------
Jaz sem in je bilo user posted image ! Samo pri naši branjevki več ni repe user posted image ! Tako da, če katera ve, ali se še da kje dobit user posted image !

Danes imam beljakovinski dan:

Z-  jabolka
K-  brez idej zaenkrat
V-  -II-

Vsak dan začnem super, kosilo odlično, okoli večerje pa katastrofa- zmeraj najdem 100 izgovorov, da grešim. V glavnem, shujšala nisem še nič, ker mi ni še v glavi naredil KLIK. Imam precejšnjo gnečo ne več področjih, posledično pa se, pod stresom, jasno zvečer, na veliko tolažim s hrano user posted image  user posted image  user posted image !

Teorija laufa, praksa šepa na veliko user posted image ! Bom popravila, saj ste vztrajne in pridne tu gor prava motivacija user posted image  user posted image  user posted image ! THANKS'



_____________________________

ROŽICA

clock-img

14.03.2008, 08:59

clock-img

Čupka

pencil-img

666

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

IZVIRNO SPOROČILO: deja777

katera ve pod kaj spada kisla repauser posted image user posted image   A bi lahko recimo na škrobni dan jedla repo in fižol?


------------------------
Jaz sem in je bilo user posted image ! Samo pri naši branjevki več ni repe user posted image ! Tako da, če katera ve, ali se še da kje dobit user posted image !

Danes imam beljakovinski dan:

Z-  jabolka
K-  brez idej zaenkrat
V-  -II-

Vsak dan začnem super, kosilo odlično, okoli večerje pa katastrofa- zmeraj najdem 100 izgovorov, da grešim. V glavnem, shujšala nisem še nič, ker mi ni še v glavi naredil KLIK. Imam precejšnjo gnečo ne več področjih, posledično pa se, pod stresom, jasno zvečer, na veliko tolažim s hrano user posted image  user posted image  user posted image !

Teorija laufa, praksa šepa na veliko user posted image ! Bom popravila, saj ste vztrajne in pridne tu gor prava motivacija user posted image  user posted image  user posted image ! THANKS'




Vloženo repo ima tudi Eta, v steklenih kozarcih. Je pa že skuhana, tako da jo samo malo prevreš, pa par dodatkov in to je to. Seveda je domača boljša...ampak če druge niuser posted image

clock-img

14.03.2008, 11:29

clock-img

FLASK_A

pencil-img

10584

   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

MELANI99
       začetni:
       1. tehtanje:
       2. tehtanje:
       željeni:

1.2. LONJA
       začetni:
       1. tehtanje: -3.5
       2. tehtanje:
       željeni: 65

2.2. NATY
      začetni: 75
      1. tehtanje: -7 user posted image
      2. tehtanje:
       željeni: 60

20.2. PETERŠILJ
       začetni:
       1. tehtanje:
       2. tehtanje:
       željeni:

26.2. DAYSI
       začetni:
       1. tehtanje:
       2. tehtanje:
       željeni:

1.3. MOJCA75
       začetni:
       1. tehtanje:
       2. tehtanje:
       željeni:

1.3. MIKENA08
       začetni: 75
       1. tehtanje:
       2. tehtanje:
       željeni: 60

1.3. CAILLOU
       začetni: 62
       1. tehtanje: -4user posted image
       2. tehtanje:
       željeni: 55

1.3. ROŽICA1
       začetni: 75
       1. tehtanje:
       2. tehtanje:
       željeni: 60

1.3. SERGIA
       začetni:
       1. tehtanje: -2
       2. tehtanje:
       željeni:

3.3. MAVA
       začetni: 73
       1. tehtanje: -3user posted image
       2. tehtanje:
       željeni:

3.3. ČUPKA
       začetni: 65
       1. tehtanje: -2
       2. tehtanje:
       željeni: 60

4.3. SAŠA27      
      začetni:
       1. tehtanje:
       2. tehtanje:
       željeni:

4.3. FLASK_A
       začetni: 72
       1. tehtanje: -2 user posted image
       2. tehtanje:
       željeni:

10.3. RENI70
       začetni: 70
       1. tehtanje:
       2. tehtanje:
       željeni: 60

12.3. DEJA777
       začetni: 76
       1. tehtanje:
       2. tehtanje:
       željeni: 64

12.3. SONCEK28
       začetni: 70
       1. tehtanje:
       2. tehtanje:
       željeni:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil FLASK_A -- 14.3.2008 11:33:39 >


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

clock-img

14.03.2008, 11:35

clock-img

FLASK_A

pencil-img

10584

Hej! Sej če vam razpredelnica ni všeč, ni treba da jo furamo naprej. Izboljšave in izpopolnitve so zaželjene! Drugače pa lahko to kar Sergia naprej vodi, aprovuser posted image Sama nisem ravno preveč ažurna pri teh stvareh....

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

clock-img

14.03.2008, 13:37

clock-img

Sergia

pencil-img

115

Olja punce!
Samo da se vam javim. Še vedno vztrajam, vendar pa sem se včeraj na B dan tako "nažrla" mesa, da mi je bilo slabo zvečer. Nisem grešila, sem pa pojedla najbrž malo prevečuser posted image user posted image .
FLASK_A tebi je pa res uspela razpredelnica!!! Se strinjam da jo uporabljamo še naprej! Se ostale strinjate?
ČUPKA, tebe bomo pa za ušesa user posted image če se ne spraviš k sebi!
Lepo bodite in želim vam čim manj grehov vam želim.

clock-img

14.03.2008, 13:51

clock-img

Anonimen

Hehe, se vidi, da sem jaz bolj računalniški tip. user posted image Ker tale razpredelnica je fenomenalna.user posted image
P.S. Mene ni treba gor tlačit.user posted image  Sem na beljakovinski.user posted image

clock-img

14.03.2008, 14:11

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image  za razpredelnico.
Na koliko časa pa se tehtate? Tedensko, mesečno?
Mene kar vleče da bi se tehtala pa sem komaj tretji danuser posted image . Se pa drugače odlično počutim mogoče me malo pred večerjo zvije. Danes imam pa čokoladouser posted image . Čeprav bi skoraj raje pojedla nekaj konkretnega ker ne vem če bom od tega kaj sita. Ampak ok, prej sem pojedla na tone čokolade sedaj pa je nebiuser posted image user posted image
Ju3 pa prvi sadni dan upam da ne bo prehudo.
Punce kar tako naprejuser posted image

clock-img

14.03.2008, 14:31

clock-img

mayy

pencil-img

321

Punce user posted image user posted image , vidim da ste pridne. Tudi jaz hujšam po ločevalni vendar že od 3.1., torej je do konca le še 19 dni. Grešila sem do sedaj samo enkrat, na 65, sadni dan, z enim kosom kruha in pol hrenovke. Telovadim vsak dan, orbitrek, trebušnjaki, začela pa sem tudi kolesarit. Kilogrami mi grejo dol zelooooooo počasi, izgubila sem 6.5kg, rada pa bi jih še 4, saj bo, počasi. Imela sem tudi nekaj kriznih dni, ampak se da zdržat.
Sedaj pa se počasi že pripravljam na nadaljevanje, knjigo sem že kupila. Je pa naslednjih 90 dni veliko lazje, je dovoljeno veliko več.

Ali se vam lahko pridružim, bom včasih kaj napisala, če vas ne motim?

Punce le tako naprej in uspelo vam bo.user posted image


_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!


clock-img

15.03.2008, 09:27

clock-img

mava

pencil-img

18

Super razpredelnica!!!!!!!Gremo naprejuser posted image

clock-img

15.03.2008, 11:39

clock-img

reni70

pencil-img

176

Dan &lt;img src="http://www.smeski.com/razni/smejoci/10.gif" border="0" alt="www.Smeski.com\">');MM_setTextOfLayer('copytext2','','user posted image ');MM_goToURL('parent','#vnos')" height=36 alt="Klikni desni gumb miške in Shrani sliko kot!" src="http://www.smeski.com/razni/smejoci/10.gif" width=31>,No kako ste kaj ženske.Kaj grešite??
Jaz sm pridna,ne grešim poplnoma nič.Pa kuham,ko nora za moje drage.
Vidim pa,da bom morala zmanjšat porcije kuhanja,ker skoz ostaja hrana od mojih,se vidi,da ne jem isto kot oni.Prej sm za vsakemu kaj pojedla ali pa ko je ostalo,jaz sem bla tista,ko je polizala vse samo,da ne ostane nič.
Danes je moj škrobni dan,še razmišljam kaj bom jedla.

Z:2.pomaranči
K: še ne vem..hmmm mislim tudi na pasulj,brez mesija,
kos rženega kruha zraven
V: večerja enako

Vagam se v torek,uu komi čakam,da vidim 1.rezultat

lep dan vsem papa

clock-img

15.03.2008, 11:41

clock-img

reni70

pencil-img

176

Se opravičujem za zgornjo napako,sem pa res ena kokošuser posted image user posted image user posted image .

clock-img

15.03.2008, 21:43

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

Samo da se pohvalim, da nisem že DVA cela dneva grešila user posted image  in da vsak dan gre dol 350g! Če bo šlo kar tako nekaj časa, bom opustila še kakšne druge grehe v življenju, obljubim user posted image !

Kg pa javim, ko bom 14 dni brez greha user posted image !

_____________________________

ROŽICA

clock-img

15.03.2008, 21:49

clock-img

Čupka

pencil-img

666

IZVIRNO SPOROČILO: Sergia

Olja punce!
Samo da se vam javim. Še vedno vztrajam, vendar pa sem se včeraj na B dan tako "nažrla" mesa, da mi je bilo slabo zvečer. Nisem grešila, sem pa pojedla najbrž malo prevečuser posted image user posted image .
FLASK_A tebi je pa res uspela razpredelnica!!! Se strinjam da jo uporabljamo še naprej! Se ostale strinjate?
ČUPKA, tebe bomo pa za ušesa user posted image če se ne spraviš k sebi!
Lepo bodite in želim vam čim manj grehov vam želim.



Mene boš za ušesa? Kaj sem pa naredilauser posted image ? Kar se diete tiče sem ful pridne in ne grešim Danes sem šla mimo tehtnice in je še 1,5 kg manj! Se pravi skupaj 3,5 v 13 dneh.

< Sporočilo je popravil Čupka -- 15.3.2008 21:50:16 >

clock-img

15.03.2008, 23:21

clock-img

supermami

pencil-img

130

Joj, kako vam zavidam. Vsem po vrsti. Ko berem vaše besede, lahko iz njih razberem zadovoljstvo in samozavest, samozaupanje. Jaz pa..... Vem, da bi morala shujšati, pa nikakor ne najdem volje za začetek, čeprav vem, da je ta ločevalna ful dobra (bratranec je po njej izgubil 30 kg, pa ni bil tako debel). Ne gre mi pa konec. Kako se naj prepričam, da je to dobro zame? Saj gre samo za 10 kg, pa vseeno...

clock-img

16.03.2008, 11:48

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

IZVIRNO SPOROČILO: Čupka
Vloženo repo ima tudi Eta, v steklenih kozarcih. Je pa že skuhana, tako da jo samo malo prevreš, pa par dodatkov in to je to. Seveda je domača boljša...ampak če druge niuser posted image


------------------
Hvala za info user posted image , ČUPKA! Ravno jo bomo imeli za kosilo, mljack!

Drugače pa nadaljujem z LD:

Z: (najprej 1h teka user posted image ), potem pa 2 jabolki
K: kisla repa+ (speštan) fižol
V: enako

Lepo nedeljo vsem user posted image !

_____________________________

ROŽICA

clock-img

16.03.2008, 11:50

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

IZVIRNO SPOROČILO: Čupka

IZVIRNO SPOROČILO: Sergia

Olja punce!
Samo da se vam javim. Še vedno vztrajam, vendar pa sem se včeraj na B dan tako "nažrla" mesa, da mi je bilo slabo zvečer. Nisem grešila, sem pa pojedla najbrž malo prevečuser posted image user posted image .
FLASK_A tebi je pa res uspela razpredelnica!!! Se strinjam da jo uporabljamo še naprej! Se ostale strinjate?
ČUPKA, tebe bomo pa za ušesa user posted image če se ne spraviš k sebi!
Lepo bodite in želim vam čim manj grehov vam želim.



Mene boš za ušesa? Kaj sem pa naredilauser posted image ? Kar se diete tiče sem ful pridne in ne grešim Danes sem šla mimo tehtnice in je še 1,5 kg manj! Se pravi skupaj 3,5 v 13 dneh.


------------------
ČUPKA- po moje te je zamenjala z menoj user posted image , ker si citirala moj post!

_____________________________

ROŽICA

clock-img

16.03.2008, 16:35

clock-img

mava

pencil-img

18

clock-img

17.03.2008, 15:41

clock-img

Sergia

pencil-img

115

Zdravo punce!
Se vam javljam in povem, da sem še vedno pridna!
Čupka, se ti opravičujem......Rožica ima prav, sem se zmotila.

Jutri je tehtanje, ne pozabite! Javite svoje izgubljene kilograme.

clock-img

17.03.2008, 15:45

clock-img

Sergia

pencil-img

115

Supermami, po mojem je vse v glavi! Ko se prepričaš, ti enostavno gre. Meni se zdi , da ni tako težko. So krize vmes, ampak če se z nečem zamotiš, potem kriza kar mine.
Ko se boš odločila, se nam pridruži ok?

clock-img

17.03.2008, 16:12

clock-img

reni70

pencil-img

176

Zdr......no,punce kako ste kajuser posted image Bolj slabo se javljate na tej temi.
Jaz imam danes sadni dan.
Z:jabolko
K:2.pečeni banani posute z lešniki
M:pest lešnikov
V:1.banana

Jutri pa vaganje&lt;img src="http://www.smeski.com/razni/razni/cheer.gif" border="0" alt="www.Smeski.com\">');MM_setTextOfLayer('copytext2','','user posted image ');MM_goToURL('parent','#vnos')" height=24 alt="Klikni desni gumb miške in Shrani sliko kot!" src="http://www.smeski.com/razni/razni/cheer.gif" width=41>.Pravijo moji,da se mi že kar poznajo -kg.
To me še bolj motivira.
Jutri javim......papa

clock-img

17.03.2008, 16:54

clock-img

Čupka

pencil-img

666

Jaz moram priznat, da nisem prav OK. Sicer sem pridna in se držim, ampak se izredno utrujena in brez energije. Še seksa se mi ne večuser posted image  Vsakič ko vstanem se mi vrti v glavi in ves čas imam ledeno mrzle roke. Prvič v življenju sem na kakršni koli dieti in je težje, kot sem mislila.
Ala vera vsem tistim, ki zbijejo telesno težo za 20kg in več! Res rabiš močno voljo za kaj takga.

Poleg tega, da sem izčrpana imam še eno težavo. Sadja ne morem več niti videt. Fuuuuj. Danes sem bila raje do kosila povsem brez vsega, kot da bi prežvečila kak sadni grižljaj. Vem da to ni OK in si bom morala zmislit kaj pametnega v tej smeri.
Sadni dan je zame nevzdržen. Popolno fizično mučenje. Konstanten občutek lakote, napihnjen trebuh, vetrovi za popiz..t, slabost, utrujenost, nemoč, neprenehno razmišljanje o kosu kruha in kajli sira, ali o pršutku in olivicahuser posted image  Sadni dan bom spremenila v zelenjavni. Očitno ne prenesem sadja. O groza, kar trese me ob misli na jabolka, pomaranče, hruške, kivi,....
Če bi bilo sedaj poletje, bi mi bilo lažje, ker obožujem češnje, borovnice, maline. To ej vse, kar jaz sicer jem od sadja.

Drugače pa danes zjutraj je pokazala tehtnica 61,5kg.

Imam pa OH dan in sem jedla za kosilo peresnike z omako iz jajčevcev, bučk paradižnika, peteršilja, česna, bazilike. NJama.
Za večerjo bom pojedal 3 -4 koščke drobnega peciva iz orehov in suhih fig, ker se mi tortice in sladoled blazno upirajo.
Meni se bo med to dieto zagabilo pol hraneuser posted image user posted image user posted image

Evo danes torej bolj na dolgo...

clock-img

17.03.2008, 18:29

clock-img

mava

pencil-img

18

Jaz tudi prakticiram namesto sadni raje zelenjavni dan.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem