cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Ločevalna dieta

  
clock-img

14.05.2008, 09:54

clock-img

muška

pencil-img

3223

jaz sem se pa v petek tako slabo počutila, da sem po kosilu pojedla sladoled in mi je bilo potem malo bolje. Ne vem kaj je bilo. Res je, da sem imela ful naporen dan,... mogoče to. Kar vrtelo se mi je, no po sladoledu (očitno mi je padel cuker) pa je bilo počutje takoj boljše.

Za vikend sem totalno zabluzila, v soboto sem bila na maturantskem plesu v nedeljo pa na abrahamu,.... ne bi pisala user posted image

No vsaj izgubljena kila ni šla nazaj gor user posted image  Sicer pa nadaljujem!user posted image user posted image user posted image

clock-img

14.05.2008, 15:48

clock-img

hillmagic

pencil-img

857

Danes je moj B dan in sem jedla zjutraj lubenico. Danes sem si zaželela kalamare in to nekje zunaj. Naj bi šli že ob 14h na kosilo pa sta mozek in user posted image  zaspala. Upam, da se bosta kmalu zbudila ker sem res že pošteno lačna. user posted image  Lignjev res ze nisem celo večnost jedla. Saj to spada med morske sadeže tako da si jih danes brez vesti privoščim.user posted image
Vse dobro še naprejuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

clock-img

14.05.2008, 16:32

clock-img

Sergia

pencil-img

115

20.2.PETERŠILJ
začetni:
1. tehtanje:
2. tehtanje:
3. tehtanje:
4. tehtanje: -7
5. tehtanje:
6. tehtanje:
željeni:

1.3. ROŽICA1
začetni: 75
1. tehtanje:
2. tehtanje:
3. tehtanje: pozitivna 0
4. tehtanje: -1,1
5. tehtanje:
6. tehtanje:
željeni: 60


1.3. SERGIA
začetni:
1. tehtanje: -2
2. tehtanje:-4
3. tehtanje: -4
4. tehtaje: -7
5. tehtanje: -8
6. tehtanje: -8
željeni:


10.3. RENI70
začetni: 70
1. tehtanje:
2. tehtanje: -2,5
3. tehtanje: -4,35
4. tehtanje: -4,5
5. tehtanje:
6. tehtanje:
željeni: 60


12.3. DEJA777
začetni: 76
1. tehtanje:
2. tehtanje: -4,5
3. tehtanje: -7,9
4. tehtanje: -11,5
5. tehtanje: -13,3
6. tehtanje -13,3
željeni: 64


16.3. SOOS
začetni: 70
4. tehtanje: -8
5. tehtanje: -9
6. tehtanje:
željeni: 55


26.3. ENANOBENA
začetni: 87,5
4. tehtanje: -7
5. tehtanje: -9
6. tehtanje: -9
željeni: 70


1.4. KATJANDRAŽ
začetni: 71,5
4. tehtanje: -1,7
5. tehtanje: -3
6. tehtanje: -0,5
željeni: 62


ALJA
začetni: 64,5
5. tehtanje:
6. tehtanje:
željeni: 56

29.4. TROPICAL
začetni: 78
5. tehtanje:
6. tehtanje:
željeni: 62


PIAF
začetni: 75,5
6. tehtanje:
željeni: 64


28.4. HILLMAGIC
začetni: 87
6. tehtanje:
željeni:

No punce, danes je sreda in tukaj je nova razpredelnica. Če kateri želi kaj spremeniti ali pa dodati, naj mi sporoči.

Sicer pa čestitam za izgubljene kilograme!user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

14.05.2008, 23:24

clock-img

hillmagic

pencil-img

857

Danes je moj B dan in sem jedla zjutraj lubenico. Danes sem si zaželela kalamare in to nekje zunaj. Naj bi šli že ob 14h na kosilo pa sta mozek in zaspala. Upam, da se bosta kmalu zbudila ker sem res že pošteno lačna. Lignjev res ze nisem celo večnost jedla. Saj to spada med morske sadeže tako da si jih danes brez vesti privoščim.



to moram povedat. se zbudita okrog 17 ure in gremo lepo peš do gostilne ker si bom privoščila lignje in glej ga šment V SREDAH IMaJO ZAPRTO...user posted image user posted image user posted image
tako da adijo kalamari Ni maš kaj a ne Bom pa čez 4 dni ko bo zopet B dan... Aha druge primerne gostilne pa ni bilo v bližini...
No toliko

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

clock-img

15.05.2008, 17:38

clock-img

Sergia

pencil-img

115

Oi!
Hillmagic si mi dala dobro idejo za beljakovinski dan. Hvala! Poznaš mogoče kraj, kjer imajo res dobre kalamare?
Jaz imam danes sadni dan in nisem še nič grešila.
lp

clock-img

15.05.2008, 19:52

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

Sergia, meni napiši še -1kg user posted image .Bom raje kar skromno popihala dol iz RR-a...

_____________________________

ROŽICA

clock-img

16.05.2008, 14:52

clock-img

hillmagic

pencil-img

857

Sergia



Ja moj B dan je bil res hecen Jaz sem iz škofje loke tako da tukaj okoli ni kaj dosti primernih gostišč. Ena je taka kjer sem ze jedela lignje in so bili superca.

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

clock-img

16.05.2008, 18:54

clock-img

Sergia

pencil-img

115

Hillmagic, tudi jaz sem ločanka. Sicer že 2 leti živim v Ljubljani, vendar se imam še vedno za ločanko.

Rožica počasi se daleč pride, kar tako naprej......ni se ti treba pobirati iz RR. Čestitam ti za napredovanje na -2 kg.user posted image

In kako kaj ostale? Kako vam uspeva dieta?

Kljub napovedanemu slabemu vremenu vam želim lep vikend!

clock-img

17.05.2008, 01:07

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

SERGIA, hvala user posted image user posted image !

_____________________________

ROŽICA

clock-img

17.05.2008, 08:52

clock-img

lev76

pencil-img

261

Jaz sem ok. V bistvu super.Zelo dobro se namreč počutim, včeraj sem imela sadni dan in nisem grešila nič.Šla sem za 45 minut na orbitrek in danes zjutraj nisem zdržala,da se ne bi stehtala.Čeprav sem rekla, da se bom šele na vodni dan.
In mi kaže -2 kguser posted image user posted image .

Lep vikend vsem, jaz bom celega za računalnikom!

clock-img

18.05.2008, 22:34

clock-img

hillmagic

pencil-img

857

Danes je bil deževen dan. Tako da je bil moj sprehod zelo kratek. Ravno toliko da smo sli ven z user posted image . Glede hrane se ne bom nič pohvalila. Za sadni dan smo šli v Radence na tek treh src Samo da sem jaz navijala drugi so pa tekli. Sem pa dobila motivacijo da bi šla drugo leta na 5,5 km. user posted image  Bomo videli je rekeuser posted image l slep. No upanje vedno drži voljo pokonci.
Pol sem postala fullllllllll lačna in šli smo seveda na lignje user posted image ... bravo jaz -----moj drugi minus. sam sem se po njih res dobro počutila. Ker sem si jih želela že zadnjič pa je mimo padlo. to pa je sedaj prišlo čisto spontano. Nič hudega gremo z dieto naprej en dan v 90 dnevih že ne more biti usoden. Samo taki slučaji se ne smejo ponavljat pa bo šlo dol. Sploh pa poletje pa lubenica naredita svoje. Čez 10 dni se bom tehtala. mam sicer filing da sem zgubila kakšne 2 ali 3 kg. no bom videla 28.5.
Vse dobro še naprej. cao

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

clock-img

19.05.2008, 09:15

clock-img

skokica01

pencil-img

356

IZVIRNO SPOROČILO: skokica01

No, pa sem tudi sama začela in preživela prvi dan - dopoldan sem sicer imela izjemno krizo, ker sem bila zelo lačna, pa še sadja ne obožujem ravno najbolj! Upam, da se mi bo vseeno uspelo prebiti skozi vseh 90 dni. Že zdaj pa me muči kako bo to izgledalo na dopustu, ki ga imamo naslednji mesec in gremo v hotel (polpenzion). Seveda mi bo največj problem za zajtrk jesti samo sadje, ker obožujem hotelske zajtrke (jajca, rogljički, palačnke...). Ne vem kako bom to uspela premagati????user posted image user posted image Zelo se bojim jo-jo učinka, ki je ob kakršnihkoli dietah zelo pogost.
Kakšne so vaše izkušnje z grehi? Koliko grešite?
Sama sicer mislim, da če bodo do takrat že kakšni rezultati v minus kilah, potem bo verjetno moja volja močnejša od vseh dobrot... pa vendar, včasih se znajdemo v kakšni situaciji, ko je prilika, da pojemo kaj izjemno dobrega na "nepravi" dan.



Zdržala sem le en teden. user posted image  Vceraj pa sem s to dieto zavedno zaključila. Bila sem neprestano lačna, tečna za znoret, razmišljala sem le o hrani, od sadja se mi je vse dvigovalo.... enostavno ta dieta ni zame. Definitivno pa se bom držala tega, da ne bom mešala beljakovin in hidratov. Zjutaj pa si bom definitvno privoščila OH!!!!

Čestitam vsem tistim, ki zdržite s to dieto, saj ste prave zmagovalke! Bravo!user posted image  Zdaj šele vidim kako zelo težko je in kako močan moraš biti.

clock-img

19.05.2008, 10:15

clock-img

Anonimen

Pozdravljene!

Zadnje čase se malo javljam, to pa zato, ker mi na mojem računalniku ne dela internetuser posted image . Sem kar zgubljena brez interneta.
Skokica01 če ne gre pač ne gre. Jaz sem poiskusila več diet in sem nekatere delala samo 2 dni ker več nisem zdržala. Ta pa mi očitno odgovarja, res pa je ,da pridejo določene krize, ko rečes kuser posted image   z vsem in hočem obupat. Potem si pa vedno rečem če sem pa že tako dolgo zdržala bom še pa ja malo.
Konec meseca imamo obletnico srednje šole in jaz imam OH dan. Peklo se bo namreč na žaru itd. in kaj naj jih gledamuser posted image . Včasih si mislim, da me en greh pa ja ne bo stal vsega truda po drugi strani pa me je kar strah. Sem pa že skoraj pri koncu, še 20dniuser posted image user posted image user posted image .

LP


clock-img

20.05.2008, 11:11

clock-img

PIAF

pencil-img

763

Oj!
tudi jaz se bolj malo oglašam, ker je bilo tako lepo vreme in smo bili skozi zunaj. Zdaj pa dežuje in sem malo spet na netu.
Sem si rekla, da se po enem tednu diete že ne bom tehtala, ampak komaj 29.dan, ko je vodni, pa nisem vzdržala...user posted image
3x sem stopila na tehtnico, ker nisem mogla verjeti. Namreč izgubila sem 4kg!!
Vem,d a je to le na začetku tako, potem pa počasneje gre dol, ampak 4 kg v enem tednu?! Sem imela dosti vode.user posted image

Moji grehi? So bolj količinski! Na sadni dan jem nonštop to sadje in oreščke, pa na B dan sem jedla meso, zvečer pa sir. Včasih si kakšnega gumi medvedka privoščim, ko mi ga sin pred nosom tišči: boš mami? Glej, kako te lepo gleda?!

Da ne govorim o user posted image  - v 14-ih dnevih diete še nisem telovadila, le kakih 5 minut razteznih vaj vsake 4 dni, ko me vseka v križu...
KATASTOFA SEM, VEM!

No, to je moja spoved!

kako pa ve (ne)grešite?

clock-img

20.05.2008, 13:57

clock-img

lev76

pencil-img

261

Jaz imam danes sadni dan in sem grozno lačnauser posted image . Sem pojedla za zajtrk 2 hruški, pa potem malo lešnikov, zdajle pa eno banano in 2 nektarini! Pa še lao mam lešnikov,... Sej vem, da ne smem mešat, ampak jaz sem danes res grozno lačnauser posted image .
Se moram resno sama s sabo pomenit, da bom zdržala do večera, ker sadni dan je zame najpomembnejši.

clock-img

20.05.2008, 15:19

clock-img

hillmagic

pencil-img

857

So sreco punce. user posted image Vem kako je sploh kašen dan se je teško držati reda a neuser posted image . Tudi jaz sem se že dva krat pregrešilauser posted image . Očitno je bilo prav ker sem se potem res dobro počutila. Danes je moj OH dan. sem jedla makarone in zelenjavno omako pa hrustljavo solata. Pol si bom pa sladolet privoščila pa seveda rebro ali 3 čokolade. Jutri pa Sadni dan Včasih mi hitro grejo mimo Če je dež ni fino ker sem več doma in mimogrede pokukam v hladilnik. In pol zaprem. hecna sem včasih.
Vso srečo se naprej

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

clock-img

20.05.2008, 17:23

clock-img

Sergia

pencil-img

115

Piaf čestitam ti za kilograme!

Sicer pa verjamem, da na takšne turobne dneve človek hitro pregreši. Jaz zadnje čase nič ne grešim vendar se kilogrami nič ne premaknejo. Upam, da ne bom obupala.

clock-img

20.05.2008, 22:38

clock-img

Anonimen

Jaz pa ta mesec na veliko grešim, ampak kaj čmo... Jedla bi samo pizze, pa McDonalds,... Bo bolje. Sem pa na -10 kilogramih. Še 7,5 kg pa bom na cilju. user posted image

clock-img

21.05.2008, 11:12

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

IZVIRNO SPOROČILO: PIAF

Namreč izgubila sem 4kg!!


-----------------------
user posted image

_____________________________

ROŽICA

clock-img

21.05.2008, 11:17

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

SERGIA- glede kg nič novega pri meni! Sem pa bila čez vikend na 10 km- teku, pa sem imela 2kg manj user posted image , ampak sedaj sem spet na svojih kg user posted image .

HILLMAGIC- tudi meni bolj paše bližina hladilnika, kadar je zunaj hladneje- ampak to samo zato, da uravnam zunanjo in notranjo temperaturo user posted image  user posted image !

ENANOBENA- dobra si, da si že 10-ko spravla dol user posted image !

_____________________________

ROŽICA

clock-img

22.05.2008, 08:50

clock-img

Anonimen

Dobro jutro!

Še vedno sem doma brez interneta, zato se tudi ne javljam toliko. No včeraj je bilo spet tehtanje in izgubila sem še dodatnih 1,6kg. Saj ne morerm verjet.user posted image Sedaj jih imam 61,1kg. Vsi mi govorijo sedaj pa ne smeš več hujšati. Ampak rekla sem, da grem do konca z dieto in tega se bom držala. Danes ima Š dan 72dan. Gremo proti koncu in vedno več je tudi grehov. V ponedeljek sem imela oh dan in sem si naredila palačinke z čokolado in ker mi to ni bilo dovolj sem si privoščila še sladoled. No kljub temu sem šla v - z kg tako da zgleda ni panikeuser posted image .

Želim vam lep dan kljub temu,da je kislo vreme. user posted image

clock-img

22.05.2008, 08:54

clock-img

hillmagic

pencil-img

857

Me prav zanima koliko mi je šlo dol v 4 tednih. Bi včasih kar na tehtnico stopila ampak se zadržim. Tako da še 6 dni pa bomo videli. Včeraj sem imela sadni dan je kar šlo skozi. Danes pa ribice pa še ne vem ali naj grem na trg po postrvi ali orade..mmm bom videla kaj bolj izgleda. Zraven kos kruha pa malo tržaške omake in zelena solata. Krasno obožujem B.dan ker imam rada ribe. Ostalega mesa pa ne jem. Ok ringarajevke Naj bodo jedilniki pestri pa želodčki polni. Kil pa vedno manj user posted image

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

clock-img

26.05.2008, 08:42

clock-img

Anonimen

Dobro jutro!

Kje ste vse? Ste že na dopustuuser posted image ?
Mi še lep čas ne bomo nikamor šliuser posted image

NO dieta gre, sem pa je že tako sita da groza. Sadja sploh videt ne morem več. Sedaj sem si kupila lubenico, pa komaj čakam češnje. Pa še banane mi grejo, vse ostalo pauser posted image . Komaj čakam, da gre dieta h koncu, vendar še po dieti moraš jest 90dni sadje za zajtrk, kajne? Groza!!! Ne vem več kaj bi sploh jedla razen banan.
Pa telovadbo sem tudi pošteno zanemarila. Enostavno ni več časa ko je tako lepo vremeuser posted image .

Ok uživajte v sončnem dnevu!

clock-img

26.05.2008, 09:48

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

DEJA777- suhica, kako si user posted image ?

Meni pa disciplina in hrana ne gresta nikakor skupaj user posted image  user posted image ! Gibam se pa redno oz. vedno več; se mi zdi, da sem že malo obsedena s tem.
Ampak raje sem obsedena s tekom (od točke A do točke B), kot pa s tekom (apetitom) user posted image user posted image ! Sem pa tip, ki mora bit od nečesa odvisen- bom pač od zdravega načina življenja user posted image !


_____________________________

ROŽICA

clock-img

26.05.2008, 16:10

clock-img

Sergia

pencil-img

115

Oi punce!
Končno se je na tehtnici premaknila številka!user posted image user posted image Ko sem že skoraj vrgla puško v koruzo se je pa premaknilo! In kar v 2-h dneh za 1 kg. Upam da bo šla naslednja kilca prej dol kot čez en mesec!
Rožica bistvo vsega je po mojem, da se dobro počutiš. Tudi jaz sem pred porodom imela veliko kondicije. Čeprav še zdaleč nisem bila suha, sem se počutila odlično. In tudi zdaj gre moje počutje na bolje!

Boste javile kg do srede da naredim novo razpredelnico?



Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem