cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Ločevalna dieta

  
clock-img

01.04.2008, 15:39

clock-img

reni70

pencil-img

176

Čao pupe,javljam se bolj poredko,ah kaj pa vem zakaj,mogoče bi se morale vse večkrat pol bi pa kr laufala debata.
10.3.sm štartala z 69,700 kg,danes je vaga pokazala 65,350 kg.
Sej sm čist zadovoljna,sam ko pa oblečem kavbojke pa še zmer špehec vn pogleda.Moj mi pravi,da se že kar vid,drugi pa nč ne opazijouser posted image
Če bi mi kdo reku....o ti si pa shujšala bi dobila še več volje.
Sam sama sebe prepričujem,da moram in moram pa srčno upam,da mi bo uspelo.
Danes imam OH

Z:banana
K:polenta s čebulo in papriko prepraženo,zelena solata
V:   palačinke s sladoledom
Kolk palačink lahko pojemuser posted image Bo dve uredu al je že prevečuser posted image

Natyy o sej ne mešam jajca in meso,to sm vprašala zato ker mi je prijateljica rekla,da so to vse B in lahko ješ.V Rinini knjigi pa piše PREPOVEDANO!

Daja777 kolk kg si pa ti izgubilauser posted image
Punce lep dan vam želim,pa se javim obvezno.

Papa

clock-img

01.04.2008, 16:34

clock-img

mava

pencil-img

18

Jaz se tudi bolj malo javljam, večinoma zaradi službe, zdaj pa tudi zaradi lepega sončka, tako da grem raje ven. Jaz sem začela 3.3.2008 z 73 kg, danes jih imam 67.5 kg. user posted image  Sem zelo zadovoljna, ful jih je že opazilo da sem shujšala, moj cilj je 60. Vsem novim in starim želim čim več minusa......user posted image

clock-img

01.04.2008, 18:29

clock-img

Anonimen

Dobrodošle vse nove!user posted image

Reni70 tehtam se vsako sredo, in do sedaj sem izgubila skupno -6,40kg. No ju3 imam spet tehtanje tako , da novo stanje poročam ju3. Pa me je kar malo strah, ker sem sedaj za večerjo (se mi zdi )kar preveč pojedla! So pa mi hlače definitivno bolj prav(nič več ne tišči), vendar trebušček pa še kar jeuser posted image  Sedaj še imam pol urce aerobike potem še malo na orbitrek pa kaki trebušnjak če se mi bo še dalo.

clock-img

02.04.2008, 09:46

clock-img

Anonimen

Punce, no da se še jst malo pohvalim. user posted image Z ločevalno dieto sem začela 26.3. in do danes izgubila 4kg! user posted image user posted image user posted image Malo grešim - na sadni dan sem pobasala dva krofa...user posted image user posted image user posted image Drugače pa še kar gre. Sem se pa predvsem odpovedala sladkarijam in jedjo po 19 uri. Ponavadi sem imela zvečer še skoraj dva obroka pred spanjem. Sedaj pa če sem vseeno lačna vzamemm raje kakšno sadje ali pa navaden jogurt. Se mi pa tile 4 kg še čisto nič ne poznajo in jih tudi drugi ne opazijo, ampak dobiš pa motivacijo, ko ti kile tako kopnijo! user posted image

clock-img

02.04.2008, 10:10

clock-img

Anonimen

Da se še jaz na hitro javim. Kot sem rekla včeraj sem se danes tehtala in je šlo v enem tednu spet -1,5kguser posted image user posted image user posted image . Tako da je vse skupaj -7,9kg. Se mi pa že pozna -sem imela prej trebuh kot, da sem spet nosečauser posted image . PA tudi drugi že opazijouser posted image .
Danes je moj Š dan(22dan)
Z: hruška
K: krompirjeva solata
V: 1/2 kosila

Se pa bliža vodni dan pa me je kar malo strah kako bo.
Lep dan vam želim ,pa čeprav ni dosti sončka

clock-img

02.04.2008, 13:07

clock-img

Natyy

pencil-img

309

Pozdrav vsem novim. Predvsem vam povem, da ste se pravilno odločile. Ko pričneš, oziroma, ko osvojiš tak način prehranjevanja ti zleze pod kožo. Danes je moj OH dan.
Z: Banana
M: Jabolko
K: polnozrnate testenine s paradižnikom in papriko
V: čokolada

(S)mejte se, tudi deže je lahko čudovit.....user posted image

clock-img

02.04.2008, 17:33

clock-img

reni70

pencil-img

176

O dober dan punce,.....
Tudi men se bliža vodni dan in sicer v ponedeljek 7.4.
Danes imam S.dan

Z:jabolko
K:3.pečena nadevana jabolka s lešniki.
V:1.jabolko od kosila
Deja777 tebi je šlo pa veliko dol v 22 dnehuser posted image user posted image .S kolkimi kg si pa začelauser posted image
Si se kdaj kaj pregrešila?Al si bla stroga do sebe.

____________________________________________

lp vaša Reni

clock-img

02.04.2008, 17:48

clock-img

Anonimen

Reni70 res mi je šlo veliko dol. Sem pa začela z dobrimi 76kg. Res pa je, da nisem niti enkrat (še)grešila in res se strogo držim. včasih se tudi odrečem sladici na oh dan, vedno pa pojem rebro čokolade.user posted image  Pa vsaki dan telovadim- pol urce aerobike ali pilates, trebušnjaki in včasih še orbitrek. vsak dan pa dolgi sprehodi z mojim sinkom(če le ni dežja).

clock-img

02.04.2008, 17:53

clock-img

Sergia

pencil-img

115

MELANI99
začetni:
1. tehtanje: -5
2. tehtanje:
3. tehtanje: -5
željeni:

1.2. LONJA
začetni:
1. tehtanje: -3.5
2. tehtanje:
3. tehtanje: -8
željeni: 65

2.2. NATY
začetni: 75
1. tehtanje: -7
2. tehtanje: -9
3. tehtanj: -11,2
željeni: 60


1.3. MIKENA08
začetni: 75
1. tehtanje:
2. tehtanje: -3
3. tehtanj: -3
željeni: 60

1.3. CAILLOU
začetni: 62
1. tehtanje: -4
2. tehtanje:
3. tehtanje: -4
željeni: 55

1.3. ROŽICA1
začetni: 75
1. tehtanje:
2. tehtanje:
3. tehtanje: pozitivna 0
željeni: 60

1.3. SERGIA
začetni:
1. tehtanje: -2
2. tehtanje:-4
3. tehtanje: -4
željeni:

3.3. MAVA
začetni: 73
1. tehtanje: -3
2. tehtanje: -4,2
3. tehtanje: -5,5
željeni:

3.3. ČUPKA
začetni: 65
1. tehtanje: -2
2. tehtanje:
3. tehtanje: -4
željeni: 60

4.3. FLASK_A
začetni: 72
1. tehtanje: -2
2. tehtanje:
3. tehtanje: -2
željeni:

10.3. RENI70
začetni: 70
1. tehtanje:
2. tehtanje: -2,5
3. tehtanje: -4,35
željeni: 60

12.3. DEJA777
začetni: 76
1. tehtanje:
2. tehtanje: -4,5
3. tehtanje: -7,9
željeni: 64

12.3. SONCEK28
začetni: 70
1. tehtanje:
2. tehtanje:
3. tehtanje:
željeni:

Supermemi, Anchikaa in Enanobena prosim sporočite mi vaše podatke, da vas lahko dam na razpredelnico.......če seveda to želite. Sicer pa dobrodošle.

Torej smo skupaj izgubile 58.95 kg. Čestitam vam za izgubljene kilograme!!!user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

02.04.2008, 18:01

clock-img

Sergia

pencil-img

115

Deja777 temu pa pravimo disciplina, četitam ti.
Jaz orbitrek že nekaj časa gledam poleg sedežne..........pripravila sem si ga, da bom vsaj vsak drugi dan gor. Na začetku sem bila vsa zagreta, zdaj pa že brez slabe vesti grem mimo njega.
Motivacija mi zadnje čase zelo pada. Upam, da je to samo začasna kriza.

clock-img

02.04.2008, 22:19

clock-img

tropical

pencil-img

2079

Dobre ste punce, svaka vam častuser posted image , še tako naprejuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

03.04.2008, 14:27

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

Vauu, bravo punce user posted image user posted image user posted image !

_____________________________

ROŽICA

clock-img

04.04.2008, 11:41

clock-img

Anonimen

Punce spet smo se izgubile. Kako ste kaj? še kaj hujšate ali več nič? Jaz imam danes sadni dan in moram rečt, da imam rahlo krizo. Sem že včeraj ko sem pico pekla imela tako željo, da pojem kos, ki ni bil zame. Sebi sem naredila namreč pico z zelenjavo ampak ni ga čez sir.user posted image  No sem pa se komaj zadržala da nisem jedla. Danes pa sadni dan -groza. Ne vem verjetno me PMS daje ali zakaj sem tako lačna.Upam da preživim današnji sadni dan ju3 pa mesouser posted image .

Uživajte!

clock-img

04.04.2008, 11:47

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

DEJA777- tudi mene daje PMS, zato bi potrebovala kakšno ključavnico na hladilniku user posted image !

Danes imam B- dan:

Z: 2x jabolko
K: ribica+ gora zelene solate z redkvico
V: 1/2 manj kot kosilo

Držite se, ločevalke user posted image !

P.S.: Sem pa brala o dietah po krvni skupini in bi morala skoraj vsaj dan jesti meso user posted image ... Mi ne sede preveč, sem bila kakšno leto nazaj še vegetarijanka (sicer z ribami, jajci in mlečnimi izdelki), ampak kakšnih 5 let mi je zelo pasalo.. Ampak sem se začela redit. V glavnem od ničesar se ne morem najesti, le živalske beljakovine me resnično nasitijo. Ampak ne morem jih jesti več kot 3x/teden. Bom še diplomirala zgleda zraven te prehrane user posted image .. Ali pa bom najela kakšnega postavnega nutricionista (sem prav napisala?), da se bo ukvarjal le z mojo prehrano...user posted image  user posted image

< Sporočilo je popravil Rožica I -- 4.4.2008 11:52:47 >


_____________________________

ROŽICA

clock-img

04.04.2008, 13:25

clock-img

Anchikaa

pencil-img

491

Dan.
Evo danes je moj prvi sadni dan.Do zdaj sem zglodala 2 jabolki za Z,za kosilo pa si bom naredla sadno solato.
Sam nekaj me pa zanima,ali lahko zjutraj pijem kavo z mlekom in brez sladkorja?Ker jaz brez kave na dan ne morem,sem že čisto odvisna in pol mam pokvarjen dan če je ne pijem.

Diete pa se strogo držim ker je želja prevelika po tem da spet zlezem v kavbojke ki sem jih nosila,prej ko sem zanosila.


Sergia...podatke kolko kg mam sporočim,ko bom prišla vsaj malo dol,ker nisem ponosna in me je po pravici povedano sram da sem se tak zapustila in ratala taka 3-delna omara.Velja??


LP vsem in držite se.

Anchikaa

clock-img

04.04.2008, 15:14

clock-img

Sergia

pencil-img

115

Ojla drage sotrpinke!
Lahko bi se res malo več dobivale oz. pisale tukaj.
No, jaz sem se spet zagnala za ločevalno od 1.4. brez grehov. Sem imela pa 2 dni nazaj tako krizo (zdaj vem da je bila kriza), da sem mislila da ne bo šlo več naprej. Ampak sedaj sem vso voljo do diete dobila nazaj. Pa tudi na orbitreku se ne nabira samo prah, ampak ga pridno uporabljam.
Sem danes dopoldne imela "modno revijo" in sem izvlekla iz omare vse tiste cunje ki so mi bile premajhne. Na moje veselje sem spravila na rit marsikatere hlače, ki jih prej tudi zapeti nisem mogla. Juhuhu!!!!! Za ostale cunje se bom pa mogla še malo potruditi.
Punce, če izgubite motivacijo, pojdite pred omaro, poskušajte cunje in ugotovile boste da pa vam je kar naenkrat tista majčka in hlače ki ste jih nedavno nase morale tlačit kar zdrsnila gor. Poskusite, vam garantiram da je občutek fenomenalen!
Anchikaa ni problem, te damo na razpredelnico. In ko bo šlo kaj kg dol, pa sporoči. Tudi jaz sem si za začetek zadala cilj -15 kg, ampak je to še daleč od moje idealne teže. In tudi jaz sem se odločila da začetne kg povem takrat, ko bom izgubila 15 kg. Tako, da se ne sekiraj. Glavno je, da si sedaj začela delati nekaj zase.
In tukaj smo, da si med seboj pomagamo. Ok!
Uh, sem se razpisala user posted image

clock-img

04.04.2008, 21:47

clock-img

katjandraž

pencil-img

1238

Tudi jaz sem ena, ki je začela z dieto 1.4. Spet! Sem šla po novem letu neki hujšat, pa me je februar nesel. Moj RD, pa očijeva 60 letnica, pa milijon otroških zabav, vključno z našo najmlajšo ... Skratka, rekla sem, da začnem, ko malo poidejo zaloge po veliki noči.

Sem pridna, zaenkrat še brez grehov, upam, da me vikend ne bo nesel. Ta teden sem zamenjala delovno mesto, imam dela čez glavo, tako da je bilo lažje glede hujšanja.

Jutri me čaka B dan, še pojma nimam, kaj bom jedla, najverjetneje kar kakšna jajca ali hrenovke, ker se mi ne bo dalo kuhat, pa še za službo imam za delat, ko bo šla mala spat.

Drugače je bila pa moja začetna teža okoli 71,5 kg, rada bi ji zgubila cca 10 kg. 9 mesecev po porodu sem že shujšala s to dieto 11 kg, jih držala pol leta, potem sem se pa nažirat začela in jih dobrih 6 ali 7 dobila nazaj. Tokrat se ne dam in grem zares!user posted image  Tehtala se bom pa ob ponedeljkih, če ste pa drugače zmenjene, pa povejte, ker se mi ne da vsega za nazaj brat.

clock-img

05.04.2008, 08:54

clock-img

Anonimen

Katjandraž dobrodošla!
Jaz sem se odločila tehtat vsako sredo(namreč sem v sredo začela z dieto).

No moj včerajšnji sadni dan je minil b.p. Sem pa šla kar ob 8h v posteljo, da me ne bi zvečer zvilo. Se pa odlično počutim in res se mi že pozna. Sem imela tudi jaz danes malo modno revijo in kar ne morem verjet kako so mi nekatere obleke prav.user posted image user posted image  
Sedaj pa moram malo po nakupih, da bomo imeli za  čez teden kaj za jest.

Uživajte v vikendu.

clock-img

05.04.2008, 18:58

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

IZVIRNO SPOROČILO: deja777

Katjandraž dobrodošla!


-------------------------
user posted image



_____________________________

ROŽICA

clock-img

06.04.2008, 07:37

clock-img

Anonimen

Dobro jutro!

Sem že najmanj eno uro pokonci, ker me moj sonček ne pusti več spati. Včerajšnji B dan je minil kot bi mignil; jedla pa sem:
Z: banana
K: naravni puranji zrezki, solata+polnozrnata žemljica(mala)
V: 1/2 kosila (brez žemlje)
V sredo pa prvi vodni dan: Kako ste ve preživele vodni dan in s čim ste si potešile lakoto če pač ni šlo( sadje ali kaj podobnegauser posted image ).   Me kar malo skrbi, ker sem ponavadi že na sadni dan strašansko lačna, kaj šele bo ko po sadnem dnevu samo vodauser posted image .
LP

clock-img

06.04.2008, 20:38

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Sergia
Enanobena prosim sporočite mi vaše podatke, da vas lahko dam na razpredelnico.......če seveda to želite.



Ja, super!user posted image user posted image user posted image

Začetek diete - 26.3. - 87,5kg
Rada bi prišla vsaj na 70 kg, tako kot pred nosečnostjo.
2.4. - 83,5 kg user posted image Torej - 4 kg

Danes sem imela sadni dan in sem bila zelo pridna in nič grešila! Jupiiiiii!

< Sporočilo je popravil EnaNobena -- 6.4.2008 20:46:55 >

clock-img

06.04.2008, 20:45

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: deja777
V sredo pa prvi vodni dan: Kako ste ve preživele vodni dan in s čim ste si potešile lakoto če pač ni šlo( sadje ali kaj podobnegauser posted image ).  



Jaz sem enkrat že hujšala po ločevalni dieti, sedaj pa sem začela ponovno.

Na vodni dan sem popila res ogromno vode in najbolje mi je bilo, da tisti dan nisem bila doma - smo šli na kakšen izlet, kjer me ni zamikalo kaj iz hladilnika. Pomagali so mi tudi kakšni žvečilni gumiji. Če res ne bo šlo brez hrane, pa res najbolje, da vzameš kakšno sadje. Nekateri pravijo, da jim pomaga, če si kadar jih pograbi lakota umijejo zobe - ne vem koliko to drži, ker sama še nisem preizkusila.

clock-img

07.04.2008, 08:04

clock-img

Anonimen

Dobro jutro!

EnaNobenauser posted image user posted image user posted image za -kg. Je kar boljši občutek ko se nekaj premakne, kajne? Jaz se res odlično počutim in komaj čakam da osvojim cilj. V sredo imam naslednje tehtanje in komaj čakam da vidim rezultat.
Lep dan pa upam da mine z čim manj dežja( mi še imamo sonček samo vprašanje kako dolgo)

clock-img

07.04.2008, 11:54

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: deja777

EnaNobenauser posted image user posted image user posted image za -kg. Je kar boljši občutek ko se nekaj premakne, kajne?



Hvala. Vidim,d a is tudi ti kar precej pridna in uspešna. user posted image user posted image user posted image
Občutki so pa res fenomenalni, ker se mi je zdelo, da bodo kile šle bolj počasi dol, ampak kar gre. Res odlično! user posted image Vidim, da sem pa vodilna na lestvici glede začetnih kg...  Sem prišla do te teže, ki sem jo imela, ko sem šla rodit... in ko sem videla slike iz praznovanja za sinov 1.RD sem si rekla, da bo treba res nekaj ukrepat! Da tako ne gre več naprej. Dobro, da hujša tudi moj mož, tako da mi ne dela kakšnih skominov, pa še lažje je kuhati, da ni treba vsakemu posebej. Je pa tudi mož shujšal 3 kg! user posted image

clock-img

07.04.2008, 12:22

clock-img

Sergia

pencil-img

115

Zdravo dekleta!
VODNI DAN.....jaz sem se za svoj prvi vodni dan nažrla vsega. Sem začela dopoldne s sadjem in še malo sadja in še malo sadja, no potem pa sem si rekal pa saj to sploh ni več vodni dan in sem se namontirala pred hladilnih in se najedla vseh stvari. Ampak tega vam ne priporočam....naj vam ne bom za vzgled haha.
Enanobena, nisi vodilna na lestvici, jaz sporočim svoje začetne kg ko jih 15 izgubim (za začetek).
Punce jutri mi sporočite - kg, da v sredo naapišem novo razpredelnico.
Bodite pridne!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem