cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Gremo Nevestice 2008 v boj do sexi postave..

  
clock-img

18.02.2008, 15:00

clock-img

fragola

pencil-img

3082

jaz sem  tega mišljenja da dieta pomaga za neki časa, treba je več migat pa še kondicijo dobiš, boljše se počutiš, ker pri meni je tako če se držim diete res shujšam ma če ne telovadim dobim kg takoj nazaj!

clock-img

18.02.2008, 15:05

clock-img

Bubamaraa

pencil-img

6822

ja fragola res je....sam pri men je tud to v glavi, da si morm razpucat, da vse kar vidim mi tud ni treba pojest...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


clock-img

18.02.2008, 15:08

clock-img

fragola

pencil-img

3082

danes sem naspidirana , ko pridem domou si bom naredila kosilo potem bom pa šla s pson na sprehod nato bom šla na leg magic, upam da do poroke shujšam vsaj 7kg, raba bi večuser posted image

clock-img

19.02.2008, 07:32

clock-img

Saša27

pencil-img

1387

Zdravo nevestice!

Čestitam vsem ki ste se odločile za to nadvse zdravo dieto. Me pa nekaj zanima. Ali se lahko pri tej dieti pije čaj z medom in limono. Jaz bi rada pričela s to dieto, pa sem se zadnje čase navadila zjutraj spiti čaj z medom in limono. A mislite, da bi škodilo?

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

clock-img

19.02.2008, 08:16

clock-img

fragola

pencil-img

3082

No jaz sem včeraj veselo telovadila in danes bom spet!!! Se boljši počutim že zaradi tega ker sem res začela telovadit!user posted image

clock-img

19.02.2008, 08:47

clock-img

Bubamaraa

pencil-img

6822

morning.....

evo jaz že lepo v službi...zdele si bom eno kavo skuhala in kak jogurt pojedla...prvi dan je za nami...user posted image user posted image user posted image

Saša27 jaz mislim, da lahk kamot uporabljaš med. Jaz bi ga.

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


clock-img

19.02.2008, 10:35

clock-img

NATAŠI

pencil-img

3258

jutro

evo jaz včeraj nisem nič večerjala user posted image  user posted image , sem nazadnje jedla ob 16.00.. zvečer sem šla pa na leg magic user posted image  za minutko user posted image  - no počasi bo šlo ... fragola kolk dolg pa si na leg magic (jaz kar fejst čutim noge po minutki in bom počasi podaljševala in nadgrajevala vajo tako da brez rok pa s trkovi itd... ker se mi zdi da je naprava kar prava za oblikovanje nog, riti in trebuha) ... moram pa v roke tud shujšat da bo obleka lepo stala brez kolobarje user posted image

clock-img

19.02.2008, 10:36

clock-img

NATAŠI

pencil-img

3258

bubamara... se pravi ta dieta.... ne smemo jesti kruha, testenin, riž, krompirja.... oz ga lahko ampak samostojno, a ne? user posted image  mal sem še nepoučena user posted image

clock-img

19.02.2008, 11:24

clock-img

bankc

pencil-img

409

Ojla nevestice! Evo da se vam še na tem forumu pridružim.

Meni nekako diete s hrano ne odgovarjajo ker se še nikoli nisem diete držala, tako da sem se odločila, da bom manj jedla in več gibala. Sem 4 kg vrgla dol že samo s hitro hojo, ko mojega pikca peljem na sprehod. V ponedeljek pa začnem hoditi na aerobiko 4×na teden. Pa upam da bo dovolj. Imam pa namen zgubiti še 9 kg, če bo šlo. Bom pa tudi s 6 kg manj zelo zadovljna.

Vas pa vse občudujem, ki vam rata kaka dieta s hrano. Jaz še nikoli nisem hujšala in sedaj po porodu, ko bi rada kile izgubila, se pa kar ne znam nobene diete držat.

No držim pesti, da nam bo vsem ratalo!

clock-img

19.02.2008, 12:40

clock-img

NATAŠI

pencil-img

3258

jaz sem po porodu lepo zgubila kg še več kot sem jih dobila ampak sem prišla nazaj v službo in sem skos za računalnikom pa sem spet nazaj dobila par kg ... tko da user posted image  bo treba tud na hrani gledat (čeprav mi gre bolj težko) ... itak je pa vedno povdarek na miganju user posted image

clock-img

19.02.2008, 13:14

clock-img

Bubamaraa

pencil-img

6822

IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

bubamara... se pravi ta dieta.... ne smemo jesti kruha, testenin, riž, krompirja.... oz ga lahko ampak samostojno, a ne? user posted image  mal sem še nepoučena user posted image



nič ga ne smeš jesti...

ker sama sem po tej dieti pred leti shujšala 16 kg v dobrih dveh mesecih....sam res je to, da na začetk ni šlo nč dol, pol so pa kg kr kopneli....

men ta dieta res odgovarja....user posted image

lahk pa katera hujša po kateri drugi, ker ne more vsak jesti mesa bre prilog..in poznam tud ljudi, ki ne morejo brez kruha sploh živet....sam to najbolj redi...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


clock-img

19.02.2008, 13:22

clock-img

NATAŠI

pencil-img

3258

men ni problema brez kruha .. .ga že zdaj nasplošno zelo malo pojem... kaj pa rogljiček zjutraj ob kavi user posted image  user posted image

moja današnja malica: navadni jogurt in jaboljko user posted image

pa da vam povem da v službi skupinsko hujšamo user posted image

clock-img

19.02.2008, 13:27

clock-img

Bubamaraa

pencil-img

6822

moja malica: jogurt in solata iz paradižnika in fete...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


clock-img

19.02.2008, 13:27

clock-img

Natyy

pencil-img

309

Vidim, da smo kar pridne. No saj sama sem pri odrekanju hrane kar dovolj pridna a pri telovadbi pa nisem najbolj. Mi je v 18 dneh zgubljanja kg uspelo le dvakrat laufat . Čakam na malo boljše vreme (s tem se tolažim), da zalaufam kolo.
Drugače pa nič grešila.

clock-img

20.02.2008, 07:20

clock-img

NATAŠI

pencil-img

3258

jutro

evo mene... včeraj sem bila pa res pridna... za kosilo sem jedla le meso in solato, brez krompirčka ki je bil videti takooo dober user posted image .. večerjala itak nisem, sem šla pa na leg magic ..

danes zjutraj sem pa že en navadni jogurt pojedla ker sem nekaj lačna user posted image

bubamara ko bi jaz jedla paradižnik pa feto ... saj od tega si se pa že mal najedla

clock-img

20.02.2008, 07:40

clock-img

Bubamaraa

pencil-img

6822

dobro jutro..evo drugi dan je za nami....jaz sem ga uspešno in brez lakote zaključila.....user posted image

jaz se od solat ful najem....tko, da jo mam kr vsak dan v službi zdej za malico....dons jo mam iz paradižnika, paprike, kumar in itak fete...ker men je feta ful dobra...

sem včeri pozabla si sadje kupt za v službo....se vidi, da sem mela slab dan...user posted image

spijem pa vsak dan kak navaden tekoči jogurt..mi ful želodec zafila...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


clock-img

20.02.2008, 07:43

clock-img

NATAŠI

pencil-img

3258

ja tekoči jogurti so full zakon pri lakoti user posted image  user posted image  ... jaz imam pa v službi zraven trgovino tako da si grem kar iskat...

solate so pa meni bolj user posted image , jih ne obožujem ...no jaz upam da bom zmogla, mal bo kriza to sigurno... pa itak saj če se čist mal pregrešiš tud nebo konec sveta, bom pa rabila en mesec več ...

aja daj povej a rogljička ne smem, a ne

clock-img

20.02.2008, 08:39

clock-img

Bubamaraa

pencil-img

6822

jaz pa solate obožujem..ima raje zelenjavo kot pa sadje....user posted image user posted image user posted image

ne roglička ne smeš....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


clock-img

20.02.2008, 11:25

clock-img

NATAŠI

pencil-img

3258

joj roglički ... user posted image  .. .tako so dobri user posted image

clock-img

20.02.2008, 13:05

clock-img

NATAŠI

pencil-img

3258

evo po malici- jogurt vitalinea in jabolko   ... pa sem toook zaspana

clock-img

20.02.2008, 13:46

clock-img

Natyy

pencil-img

309

sem še kar pridna že 19 dni. Dans imam OH dan in si bom za koslilo privoščila pizzo z zelenjavo, zvečer pa nekaj sladkega.

Jutri pa sadje ves dan (pri meni ni panike zdržim)

clock-img

21.02.2008, 08:05

clock-img

NATAŠI

pencil-img

3258

no evo pa je še en dan za nami...držali smo se kar ok... user posted image  ... jaz vem da čist 100 % ne bo šlo ker bom ravno tako kakšne testenine pojedla, bom pa res full zmanjšala (no to sem že) pa telovadba itd...

clock-img

21.02.2008, 08:21

clock-img

tititi

pencil-img

179

Evo pucne še jaz se prjavm zravn. Sicer nisem še vpisana med nevestice v letu 2008 ampak leto je še dolgo user posted image  
Včeri sem oblekla eno oprijeto majčko za pod pulover in me je skor kap!!!Kjri šlaufki!!!user posted image
Tko da 4 kg morjo obvezno dol do poletja.
Bom probala čimveč ločvat, vsaj v obroku, ker ceu dan isto jest mi ne bo zneslo. Pa sobno kolo ma da laufa 1 h na dan!

Za danes mam  sabo solato pa koruzo zmešano, pa sem misnla kr jogur mal čez polit. A to lahko? Al lahko sam kos kruha zraven (ker je koruza, pa mislm da z jogurtom ne gre skupi?). Morm pazit. ker mam pol za popoldne zmenjeno še zadnje kosilo user posted image  stari dolg namreč user posted image

Hvala in lep dan vsem. Zdej pa čajčka user posted image .

clock-img

21.02.2008, 09:26

clock-img

Natyy

pencil-img

309

tititi če boš ločevala jogurt ne gre h koruzi (koruza je Škrob, jogurt je Beljakovina), sicer pa dobrodošla med nami.

Sama sem še vendno pridna, za mano je 20 dan in pred mano še 69 dni, kajti danes laufam 21 dan user posted image  user posted image user posted image .
počutim se fenomenalno. Po nekaj dnevni krizi (a brez grehov) se zopet počutim fenomenalno, polna sem energije in dobre volje. Nekaj je k temu pridal tudi sonček, ki tako lepo sije skozi okno pisarne.

clock-img

21.02.2008, 09:37

clock-img

tititi

pencil-img

179

Hvala za nasvet. Sej moram še mal preštudirat vse to (ločevalno/montignjaka) ampak včer me je res usekalo da treba neki spremenit user posted image

Jah dons bo morala bit kr solata z jogurtom ker sem jo sam mal posolila...no bom vidla če bo uština brez jogurta pol jo bom tud tko pojedla user posted image , čeprou mi dons ne gre nč dol user posted image  sam šlaufke vidm ceu dan pred očmiuser posted image
Bom pa za drugič vedla. Kaplco olivnega dam lahko drugič gor?

Lep dan. M.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem