cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: beljakovinska dieta

clock-img

25.02.2008, 20:27

clock-img

Anonimen

Sem zdej full lepa....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mal heca

clock-img

25.02.2008, 20:29

clock-img

LEA27

pencil-img

149

urskaj iskrene čestitke!!!mi poveš kak dolgo si hujšala,da si toliko shujšala?in po kolkem času  grejo kile dol?

clock-img

25.02.2008, 21:12

clock-img

Maratonka

pencil-img

32

uau, čestitam!user posted image
tudi mene zanima v koliko času, pa če lahko še kaj pokomentiraš - si se ves čas dobro počutila, si bila kaj lačna, si telovadila......?

_____________________________

Master your fears and believe in your powers!!

clock-img

25.02.2008, 22:57

clock-img

Anonimen

Oj.

Z dieto sem začela 9.julija 2oo7, do nekje 15. decembra sem prišla na -36kg. Ves čas diete sem se počutila odlično. Nič mozoljčkov, polna energije, zelo malo dni, ko sem bila tečna, nič več nejevoljnosti... skratka super.

clock-img

25.02.2008, 22:59

clock-img

Anonimen

Aha...
Od začetka sem bila malo lačna - kakšen teden, potem pa se navadiš in ko vidiš rezultat, dobiš voljo. Rezultati so vidni takoj, kile grejo fajn dol. Malo pa je odvisno tudi od tega, koliko kg imaš za izgubit, js sem imela veliko in je šlo hitreje dol. Hodila sem na aerobiko,  vendar v času hujšanja vse skupaj cca. 1 mesec.

clock-img

26.02.2008, 07:34

clock-img

Anonimen

Jaz ribe v konzervi jem. Olje pa zlijem stran kolikor se ga da.

clock-img

26.02.2008, 08:55

clock-img

melani99

pencil-img

217

IZVIRNO SPOROČILO: LEA27

če jo kira tudi dela daj se javi da bomo skup stradali-hehe!
lp



evo, še ena ki lovi beljakovineuser posted image  in kako napreduje pri tebi LEA27?



_____________________________

Pošlji MALIBORCI (brez presledka!) na 1919 in podari 1 € Društvu za prezgodaj rojene otroke Maribor.
Velja za Si.mobil-ove uporabnike.

clock-img

26.02.2008, 09:38

clock-img

LEA27

pencil-img

149

ojla evo zdaj sem se glih vagala in je ena kilca manj,pa komaj delam dieto 3 dni!no jaz še kar mam malo krize sploh zvečer sem ful lalna,ampak jaz mislim po enen tednu bo boljše!za zgubit pa mam dosti okrog 20kg,upam,da mi rata!
kako pa kaj ve?

clock-img

26.02.2008, 11:30

clock-img

melani99

pencil-img

217

tudi mene ponavadi prime lakota zvečer, še tolko huje je, ker takrat pride moj iz službe in ima obilno kosilo - večerjo in se včasih komaj premagam, zato imam vedno na zalogi sadje, da se v takih krizah z njim zamotim ali pa pojem žlico- dve skute in me malo mine lakota.
sicer je pa do sedaj šlo 3 kile dol, bi verjetno šlo več, če nebi vmes kaj grešila

_____________________________

Pošlji MALIBORCI (brez presledka!) na 1919 in podari 1 € Društvu za prezgodaj rojene otroke Maribor.
Velja za Si.mobil-ove uporabnike.

clock-img

26.02.2008, 11:35

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

Zanima me, če lahko pri beljakovinski dieti zjutraj, namesto (oz. zraven) sadja uživaš še ostale dovoljene jedi?

Ali jemljete  (ob tej dieti) kakšne vitamine?



_____________________________

ROŽICA

clock-img

26.02.2008, 11:44

clock-img

melani99

pencil-img

217

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Zanima me, če lahko pri beljakovinski dieti zjutraj, namesto (oz. zraven) sadja uživaš še ostale dovoljene jedi?

Ali jemljete  (ob tej dieti) kakšne vitamine?




to pa ne vem, bodo tiste bolj izkušene znale povedat, meni zjutraj itak ne paše kaj drugo kot sadje, ker prej sploh nisem imela navade jesti zjutraj

vitaminov še nobenih ne jemljem, razmišljam pa, da bi kaj, ampak se še moram pozanimat, katere oz. kajuser posted image

_____________________________

Pošlji MALIBORCI (brez presledka!) na 1919 in podari 1 € Društvu za prezgodaj rojene otroke Maribor.
Velja za Si.mobil-ove uporabnike.

clock-img

26.02.2008, 12:46

clock-img

lira22

pencil-img

35

urskaj, čestitam! To pa je veliko! V kolkem času pa si shujšala za 36 kg? pa si velik grešila al nč?

clock-img

27.02.2008, 22:26

clock-img

Anonimen

Lira22, hvala za čestitke.
Ne, nič nisem grešila. Z dieto sem začela julija in zaključila decembra. Sedaj vzdržujem težo, je kar težko.


Lp in srečnouser posted image

clock-img

27.02.2008, 22:27

clock-img

Anonimen

Tudi jaz zjutraj vedno jem sadje, čez dan pa je priporočljivo spiti kakšno multivitaminsko tableto ali kalcij ali magnezij.

Papauser posted image

clock-img

26.04.2008, 11:04

clock-img

lea23

pencil-img

517

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

BELJAKOVINSKA DIETA
 
PREPOVEDANE JEDI: kruh, riž, krompir,sladkarije, ocvrte jedi
 
Zajtrk: sadje- katerokoli
 
Dop.malica- jogurt, ali skutka, ali sir- vse manj masno
 
Kosila: vse vrste mesa-kuhanega ali pečenega, vse vrste zelenjave in solat
 
Pop.malica- isto kot dopoldanska, lahko tudi sadje
 
Večerja: hrenovka,salama+solata, ali zrezek+solata, ali kaj mlečnega
 
Iz dovoljenih živil si sestavite jedilnike.Po 18 uri ne jejte več.Popijte dosti tekočine.
Če vas zagrabi lakota pojejte sadje.Jesti morate 5x na dan.
Priporočljivo je kislo zelje in repa, ker sta dobra za prebavo.Jogurte, skutke in sire jejte lahke z manj maščobe.Pa kakšna telovadba ne bo odveč.




imam eno vprašanje..
sem prebrala da za kosilo se lahko je meso ( kuhano ali pečeno ), pa mi ni jasno kaj potem jeste zraven mesa? ker krompir, riž in kruh so prepovedana živila?
pa za večerjo zraven salame in recimo zrezka?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem