cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Vam je kdaj žal, da ste nehale dojiti?

clock-img

30.01.2008, 15:24

clock-img

*tajda*

pencil-img

1080

IZVIRNO SPOROČILO: willma



Uf, potem sem jaz 100% pedofilka, ker sem mojemu sinu dala lubčka na lulčija in ker sem ga dojila in uživala zraven in ker mi je skrajno lepo gledat mojega otroka nagega.

Nekateri ljudje so pač preveč obsedeni s tem pedofilstvom, jaz sem manj, pa sem bila žrtev dvehuser posted image



Na začetku sem imela občutek krivde ker nisem več dojila,zdaj pa nič več ker vem da sem naredila vse.

Imam sinčka ki ga imam neizmero rada in ga vsega prelubčkam,ampak lulčka mu pa res ne....Mislim da ni nič pretiravanje glede pedofilije.Tega je še preveč.....žalostno je da se ne ukrepa tako kot bi se moralo.Tko da lubčanje na lulčka.....user posted image  rajši ne bom komentirala.

clock-img

30.01.2008, 15:27

clock-img

*tajda*

pencil-img

1080

Žalostno pa je da tako imenovana žrtev pedofilije reče da se s pedofilijo pretiravauser posted image

clock-img

30.01.2008, 15:35

clock-img

lemavrica

pencil-img

3773

IZVIRNO SPOROČILO: *tajda*

Žalostno pa je da tako imenovana žrtev pedofilije reče da se s pedofilijo pretiravauser posted image



Se podpišem.
In lubčkanja na lulija tudi sama ne bom komentirala.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem