cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Brat bi jutri dopoldnil 30 let...

clock-img

27.01.2008, 11:37

clock-img

Lunca1

pencil-img

6022

HuAnita. user posted image

clock-img

03.02.2008, 09:09

clock-img

spps

pencil-img

14046

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

... če se ne bi odločil drugače, tistega tragičnega junijskega dne.
Tomi, ne veš, kaj si storil sebi in nam, predvem pa mami!!!
Še vedno te imamo radi!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
A. O., A., M.



Huanita,moje sožalje,vem kako se počutiš...sama sem izgubila brata,lani julija...letos bi bil star 21let...še zdaj ne morem vrjet da ga ni več...vrjamem,pa da mu je lepše kjerkoli je že....in da zdaj imamo svoje user posted image ,,in  čuvajo na nas...

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

clock-img

12.02.2008, 12:09

clock-img

Teya*D.

pencil-img

391

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

11.03.2008, 12:55

clock-img

spps

pencil-img

14046

jao,in se bliža dan ko bi brat dopolnil 21let,krizauser posted image user posted image user posted image user posted image že zdaj boliuser posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

clock-img

11.03.2008, 21:59

clock-img

anavita

pencil-img

21

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

13.03.2008, 07:19

clock-img

spps

pencil-img

14046

IZVIRNO SPOROČILO: anavita

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

hvala!pa kaj hočem,sej sem se sprijaznila,da ga ni več med nami,ampak nad nami-ni pa enega dneva,da ne pomislim nanj.žal mi je,ker bi tud zanj posijalo sonce,vendar je prehitro obupal nad življenjem...

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem