cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Drugačen način zadovoljitve

clock-img

20.01.2008, 19:04

clock-img

Anonimen

Veste kaj punce!!!user posted image user posted image user posted image
Jaz sem sedaj pisala 3 ure... 3 ure!! Odgovore in sedaj ko pritisnem poslji.... vse slo... nic ni???
Okencek z sporocilom we are sorry....

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sedaj se mi ne da vse se enkrat!!! Ampak bom polj kasneje... saj me ze tazadnja boli...

Za zjokat res!!!

clock-img

20.01.2008, 19:27

clock-img

Freycha

pencil-img

8389

boga reva user posted image  jaz si take dolge zadeve raje skopiram v word preden ga pošljem za svaki slučaj...

sicer pa, menda če klikneš tipko (backspace al pa tab - ne vem katero točno) se ti postavi nazaj v okno z vsem, kar si napisala...... user posted image  za drugič...

clock-img

20.01.2008, 19:34

clock-img

bumerang

pencil-img

3207

Se mi je že zgodilo, ja. Sicer ne po treh urah pisanja po kaki uri pa že.
Zato vedno, preden pošljem kaj daljšega od par vrstic, pritisnem na ctrl+A (označi vse) in ctrl+c (kopiraj) tako preventivno, da lahko ob takih primerih besedilo samo zaflikam spet v novo okno.

Pa tudi sicer bi se ti verjetno splačalo kopirat v word, ker si predstavljam, da moraš vedno eno in isto razlagat. user posted image

Vzami si čas in napiši še enkrat, raje čez par dni kot samo povzetek.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem