cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!

  
clock-img

03.01.2008, 12:30

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Jaz predlagam za tehtanje petek, ker ponavadi čez vikend vedno kaj pogrešiš in potem je v ponedeljek kriza, ko stopiš na vago



Ne smeš grešit - če hujšaš, hujšaš, ne pa se grešiš. Z vikendom lahko izničiš celotedenski trud.

Tjaga - si našla vabilo na slaščice. user posted image  Jaz ne morem vsega zmazat, ker me grlo boli user posted image . Ampak 1 tiramisu bom spravila vase. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

03.01.2008, 12:32

clock-img

frufru

pencil-img

2857

IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

A obstaja kakšna dieta, kjer čokolada ni prepovedana . Ker če je, pol sem zraven Bi bilo fino it 4 kile dol, samo mi ne rata.



Ja -ločevalna -vsak 4. dan ješ za večerjo sladico, po sladici pa še čokolado.

Ja ta pa ni zame, sem odvisnik od mleka in čokoladeuser posted image  in mi ne znese čakat 4 dniuser posted image Je danes padlo šele eno reberce čokolade user posted image , namesto cele tabliceuser posted image , upam, da do konca dneva zdržim pol pa samo še ananasuser posted image user posted image . Ta baje topi maščobe

< Sporočilo je popravil frufru -- 3.1.2008 12:33:19 >

clock-img

03.01.2008, 12:32

clock-img

Anonimen

Saj je že Nataša77 napisala, da je tehtanje v ponedeljkih.user posted image
Moramo jo ubogati user posted image

clock-img

03.01.2008, 12:34

clock-img

ljiljana

pencil-img

113

ok, ponedeljek vse porocamo, koliko dol, pa tud ce je samo 100 gramov, ok? tako sem lacna da bom umrla.

clock-img

03.01.2008, 12:34

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

Tjaga - si našla vabilo na slaščice. user posted image  Jaz ne morem vsega zmazat, ker me grlo boli user posted image . Ampak 1 tiramisu bom spravila vase. user posted image


Bom pojedla zelenjavno juhco, pa se delala, da je tiramisu. user posted image user posted image

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

clock-img

03.01.2008, 12:35

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: ljiljana

ok, ponedeljek vse porocamo, koliko dol, pa tud ce je samo 100 gramov, ok? tako sem lacna da bom umrla.

user posted image user posted image user posted image
Saj bo boljše.Prvih par dni je hudo, potem pa gre.

clock-img

03.01.2008, 12:35

clock-img

Barbs

pencil-img

2044

Da vas še jaz pozdravim - tudi začela danes. Pojedla sem en navadni jogurt, pa pol litra metinega čaja do zdaj (da ne bom preveč kričala po bajtiuser posted image ) Zaenkrat mi gre kar dobro.user posted image

Aja, sem na beljakovinski dieti, za kosilo bo na malo maščobe pečena račka, še prej malo čiste goveje župe, ostali bodo imeli še riž in paradižnik v solati, jaz pa nič od tega.user posted image

Popoldne grem z našo pesonjo na en dolg sprehod - SAMA!!!!, zvečer bom pa verjetno najbolj lačna, ker se mi je med prazniki pretegnil želodec - si bom umislila eno konzervo tunine, pa kak kefir, da bo lažje prestat.

Koliko bom/želim shujšat raje ne pišem, bom pa poročala vsake tok cajta, če se na vagi kaj pozna oz. koliko se pozna.user posted image  V glavnem, držte se, jaz se danes bolj za tipkovnico, ker imam ogrooomno dela do ponedeljka.

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

clock-img

03.01.2008, 12:36

clock-img

natasaom

pencil-img

2231

jest bom poročala kolk je šlo dol-čez pol leta pa kolk je danes vaga pokazala user posted image

dobr da se ni polomila user posted image

clock-img

03.01.2008, 12:38

clock-img

Anonimen

Jaz si bom pa še eno vago kupila.Bom z eno nogo stopila na eno, z drugo pa na drugo vago.user posted image user posted image
Fajn tolažba.

clock-img

03.01.2008, 12:38

clock-img

natasaom

pencil-img

2231

a krvavico lahko jem?

clock-img

03.01.2008, 12:39

clock-img

Anonimen

Lahko, brez kruha.user posted image

clock-img

03.01.2008, 12:40

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

brez kruha.user posted image



Auuuuuuuu, to je moja šibka točka.

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

clock-img

03.01.2008, 12:42

clock-img

natasaom

pencil-img

2231

user posted image user posted image  za kosilo imam krvavico in solato..kruha pa ne jem več-do nadaljnega..imam tako voljo da se bom razpočla user posted image
sej solato lahko neomejeno,ane?
pa še po domač kis grem v garažo

clock-img

03.01.2008, 12:43

clock-img

Anonimen

Samo, da je klobasa, ane?user posted image
Zelenjave po mili volji.Fajn, da imaš takšno voljo, če ne bi me vest pekla, ker sem ti predlagala, da z mano hujšaš.

clock-img

03.01.2008, 12:44

clock-img

natasaom

pencil-img

2231

moj bo pa še prasca predelal v mesne izdelke-klobase,bužole,suh špeh itd....sej bom brez kruha jedla pa bo user posted image

clock-img

03.01.2008, 12:45

clock-img

frufru

pencil-img

2857

IZVIRNO SPOROČILO: tjaga

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

brez kruha.user posted image



Auuuuuuuu, to je moja šibka točka.

  Meni pa glih ni do kruha, bova delili?user posted image user posted image

clock-img

03.01.2008, 12:46

clock-img

natasaom

pencil-img

2231

IZVIRNO SPOROČILO: natasaom

moj bo pa še prasca predelal v mesne izdelke-klobase,bužole,suh špeh itd....sej bom brez kruha jedla pa bo user posted image




sej,ko me boš vidla,te ne bo nč vest pekla-me boš še u rit sunla ..najprej pride trebuh pol dolg nč pol jest na konc pa še pol ure rit za mano hoduser posted image

clock-img

03.01.2008, 12:48

clock-img

Miss Piggy

pencil-img

1936

Kofi tajm! Tole mi bo najhuj - pit grenko kavo, ker sem zagrizena kofetarca, mahnjena na zelooo sladko kavo user posted image .
Drgač sem zajtrk preskočila, pomalicala sem košček sira, naprej bomo pa še vidl. Sem totalno nepripravljena na tole dieto, ker sem se šele danes odločla, da danes začnem.user posted image
Ja jaz ne bom mogla poročat rezultatov, kot sem že povedala, mi je vaga crknla.user posted image

clock-img

03.01.2008, 12:49

clock-img

Anonimen


user posted image

clock-img

03.01.2008, 12:51

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

Jaz se pa mleku v kavi ne morem odpovedat, zato bo ostalo tako kot je. Namesto sladkorja dam sladilo ali pa še tega ne. Same kave pa ne morem piti. Mi jeuser posted image
frufru - a ti bi meni dala pol svojega, ali bi vzela pol mojega?

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

clock-img

03.01.2008, 12:53

clock-img

Miss Piggy

pencil-img

1936

IZVIRNO SPOROČILO: tjaga

Jaz se pa mleku v kavi ne morem odpovedat, zato bo ostalo tako kot je. Namesto sladkorja dam sladilo ali pa še tega ne. Same kave pa ne morem piti. Mi jeuser posted image



Sej mam mlek v kavi, sam cukr manjkauser posted image . Z natrenom kava mi je pa še bolj nagravžna kokr čist grenka. Da bi pa mogla črno kavo pit, pa še brez cukra - ni šans!user posted image

clock-img

03.01.2008, 12:53

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

Zdajle sem gledala prisotne na tej temi, pa nas bere tudi viator. Jaz sem prebrala pa vibrator. user posted image user posted image user posted image
Viator brez zamere, očitno se mi že prvi dan diete kisa v možganih user posted image user posted image

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

clock-img

03.01.2008, 12:56

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

03.01.2008, 12:58

clock-img

taška30

pencil-img

2758

No, pa sem našla temo zame za po praznikih.user posted image
Torej, katera me bo dala v seznam, prosim? Taška30, 7 kil, bom pa probala po Montiju oz.ločevalni (malo bom kombinirala), danes sem sicer že zajuser posted image  z jogurtom in čokoladnimi (!!!) musliji, ampak naj bo, za krepak zajtrk.
Pa naslednji teden začnem z aerobiko.

clock-img

03.01.2008, 13:00

clock-img

natasaom

pencil-img

2231

[. Jaz sem prebrala pa vibrator. user posted image user posted image user posted image
[/quote]


pa le nisem edina user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem