cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!

  
clock-img

19.01.2008, 13:38

clock-img

Anonimen

Jutro ! Danes sm pospravila že celo bajto,energija na višku.user posted image user posted image  Zajtrkovala nisem ničuser posted image Kosilo; Sirov burek+ z. solata.Večeja; istouser posted image Nataša   lahko dodaš na seznam ,da hočem izgubiti letos 20 kg. Thanksuser posted image                

< Sporočilo je popravil Dorči -- 19.1.2008 13:39:42 >

clock-img

19.01.2008, 13:46

clock-img

Anonimen

Snorlax nekaj smeškov imaš tukaj.Klikni na slikco z desno tipko, potem ti bo pisalo copy smiley graphic, to pritisni, potem pa prilepi na sporočilo.user posted image

http://www.smileycentral.com/spreadtheword/SCSpreadTheWord.jsp?parent=ZN&lang=en


Natasaom oproščeno ti je, saj si zelo pridna.user posted image

clock-img

19.01.2008, 13:47

clock-img

*pepelka*

pencil-img

1225

Ma mene pa zadnje dni nekaj mede. Sem tolk v gužvi, da se ne uspem povsem držati dieta, a se moram mal v roke vzet in spet resno vse skupi zagrabit, da se nav v ponedeljek vagi zmešalo, ko bom gor stopilauser posted image

clock-img

19.01.2008, 14:08

clock-img

LEA27

pencil-img

149

oj punce!mene danes tak želodec boli,da se mi bo zmešalo,pa ne od lakote,kislina me muči!drugače pA kuham kosilo piščančji zrezki in zraven dosti zelenjave!
pol po kosilo pa grema z mojim na pohorje do trokotne jase hodima vsak drug dan!morem se gibat ker drugače nebojo kile nikam šle!
lp se pišemo

clock-img

19.01.2008, 14:23

clock-img

dory

pencil-img

8852

evo mene :)..pr nas še kar manj žremo :)...upam,da bom kmal prilezlana magičnih 5kg :)user posted image

sem se sam poštempljala :)

clock-img

19.01.2008, 15:40

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Ločevalna

Ojla punce.
Elisa user posted image čestitke za izgubljene kg in dosežen rezultalt user posted image

Danes sem imela za zajtrk pomarančo,
K pečena rebrca
V pa bo verjetno samo jogurt (saj še imam rebrc od kosila, a mi je pretežka hrana)

Sem pa ugotovila, da zadnja 2 dni komaj še pojem porcije - oz. le teh ne vseh. user posted image


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

19.01.2008, 15:40

clock-img

Anonimen

Kdaj ta sol  začne delovati?user posted image  Dala sem pol žličke v 2dcl vode že pred štirimi urami. Pa še ni nič učinka.user posted image

clock-img

19.01.2008, 15:47

clock-img

Anonimen

Nataša77, rabim te.Ti si strokovnjak za računalnike user posted image
Ne morem pošiljati linkov.Prej se mi je na levi strani v ekrančku pojavil link strani, ki sem jo odprla, zadaj je pa prazen.Kaj je narobe? Hvala za brezplačno uslugo.user posted image user posted image

clock-img

19.01.2008, 15:57

clock-img

Anonimen

Sorry, sem šele zdaj videla. Kaj jeuser posted image  Ne razumem.
Najprej povej ali imaš IE ali Mozzilo. A to misliš Priljubljene so ti izginile?

clock-img

19.01.2008, 16:00

clock-img

Anonimen

Ko hočem nekomu poslat link od neke strani, jo odprem in zgoraj v ekrančku se izpiše katera stran je.
Zdaj tega ni več.
IE imam.Priljubljene so gor, niso izginile.

clock-img

19.01.2008, 16:02

clock-img

Anonimen

Aha, Navigation Toolbar ti je izginil. To je v Mozilli.
Naredi desni klik tam kjer so napisani meniji in izberi to možnost.

clock-img

19.01.2008, 16:03

clock-img

Anonimen

Hvala.user posted image Grem zdaj brisati prah, kot mi je svetovala anonimna user posted image user posted image

clock-img

19.01.2008, 16:04

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Hvala.user posted image Grem zdaj brisati prah, kot mi je svetovala anonimna user posted image user posted image


A ti je svetovala, da ga prideš še k meni? user posted image user posted image

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

clock-img

19.01.2008, 16:05

clock-img

Anonimen

Res? Kje? Spet kakšna "pametna" punca?user posted image user posted image user posted image

clock-img

19.01.2008, 16:05

clock-img

Anonimen

Ne, toliko časa pa spet nimam.user posted image user posted image

clock-img

19.01.2008, 16:06

clock-img

Anonimen

Na Upajmo skupaj pod anonimno.Tema- malo razvedrila.user posted image

clock-img

19.01.2008, 16:06

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: tjaga

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Hvala.user posted image Grem zdaj brisati prah, kot mi je svetovala anonimna user posted image user posted image


A ti je svetovala, da ga prideš še k meni? user posted image user posted image


Še boljša ideja, ja. Pridi še k meni.

clock-img

19.01.2008, 16:07

clock-img

valči

pencil-img

2344

Zdravo!

Včeraj zvečer sem lačna šla brat vas,potem sem postala lačna še bolj,ampak bo bolje,ko se bo želodec malo skrčil.Naredim kak počep in trebušnjak in trije mali otroci so dovolj močna telovadba cel danuser posted image

Z:kava,kruh in marmelada
M:preprečenec,čaj brez sladkorja
K:pečenica,kislo zelje,rdeča pesa-sem jo mogla do kona pojesti,ker je bila v hladilniku odprta
M:kapučino brez sladkorja,dva albert keksa,en mali jagodni puding
V:banana

Po18.30 ne jem nič,vmes pa veliko,veliko vode,grehi so pa moje malice,brez skoraj ne gre,ker potem mi sladkor fejst pade in se začnem spet prenažirat,kot sem to počela cel decemberuser posted image .

Včeraj zvečer sem pekla kruh in kljub omamnim dišavam mi je uspelo,da ga nisem nič pojedla,čeprav sem možu še sendviče delala zvečer.Sem pa zato danes zjutraj z mirno vestjo jedla.

Veliko volje vam želimuser posted image

Obstaja še kakšna,ki se vsak dan tehta?Jaz imam obred,zjutraj na tešče se stehtam,tudi če grešim.

Mere sporočim v ponedeljek,kot ostale.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

clock-img

19.01.2008, 16:07

clock-img

natasaom

pencil-img

2231

pa še k men pridi user posted image user posted image  sej ne vem zakaj se gre-se sam neki usajam

clock-img

19.01.2008, 16:08

clock-img

Geja

pencil-img

374

Hojla,


joj, jaz sem vam moram tudi nujno pridružiti, saj grem čez 14 dni v službo, jaz pa še vedno 10 kg viška od poroda user posted image user posted image

Joj k je pa tako luštno dobro papcati

Geja

clock-img

19.01.2008, 16:14

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

Geja, ti kar pridi zraven user posted image user posted image , te bomo ta prave v roke dobile user posted image user posted image . Te bomo po prstih, če bo kaj preveč šibalo proti ustom user posted image , torej dobrodošlauser posted image user posted image .

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

clock-img

19.01.2008, 16:15

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: tjaga
Te bomo po prstih, če bo kaj preveč šibalo proti ustom user posted image ,


Mene bi bilo tudi treba.user posted image

clock-img

19.01.2008, 16:18

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: tjaga
Te bomo po prstih, če bo kaj preveč šibalo proti ustom user posted image ,


Mene bi bilo tudi treba.user posted image



A spet? user posted image user posted image  Čak se, pridem dons še u Kranj, tem tok namahava. user posted image user posted image

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

clock-img

19.01.2008, 16:19

clock-img

Geja

pencil-img

374

Tjaga hvala.

Za začetek bom začela z dieto "manj žri ". Se javim kako mi gre ...
Sem bolj poredko na računalniku, 1x tedensko, ko pa pridem, pa sporočim...

čau,čau
Geja

clock-img

19.01.2008, 16:39

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Se morm javi, da me ne boste brisali user posted image user posted image user posted image

Jaz nisem danes spala celo noč, ker je moj imel napad slepiča. Zdaj se počasi umirja in še ne vem, a naj ga prepričam, da gre odrezat in bo pol mir, al naj počiva in čaka, da se popolnoma umiri.

Jedla sem pa danes
Z: dva kivija, pomaranča, muslije BS z mlačnim mlekom, zeleni čaj z mlekom
K: naravni zrezek, radič z malo fižola
V: še ne vem, če bom sploh kaj, sploh če bom mogla dragija peljat v bolnico.


Sem pa kar malo razočarana, pa ne nad dieto, ampak ker imava karte za gledališče za zvečer. Zgleda, da bom mogla it z njegovo sestro al pa s taščo. (se opravičujem, ker ni nič v zvezi s hujšanjem, sam se mogla mal napisat, da mi bo lažje)


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem