cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!

  
clock-img

13.01.2008, 09:59

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

Dobro jutro,
sem še vsa zalepljena, ker smo imeli pestro noč. Tamalo revše se je zbujalo na pol ure in vsakič je bilo seveda potrebno vstat, da smo jo pocrkljali in ji pomagali. Zdaj pa spi. Pa oči tudi, tavelik sestavlja hama perlice, jaz pa sama sebe.
Dulci - sem preventivno razmišljala, da se mi zna kakšen dan zgoditi kaj neprimernega, tako kot recimo včeraj in sem kupila marmelado BS
Natasa77 - hitro na stepper, jaz bom šla na orbitrek, samo kavo spijem

Vsem pa želim uspešen dan.

Ja pa moram povedat, da okrog trebuha ena rezervna guma manjka, druga pa je začela spuščat. Ko bom šla na dopust, bom morala fajn paziti, da ne potonem, do zdaj so me šlaufi gor držali. user posted image user posted image


_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

clock-img

13.01.2008, 10:00

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Včasih mi ful motivacija pade ko se pogledam v ogledalo pa vidim kolk maš še za zgubit Kje je še April



Tajda - april bo hitro tu, kil pa ne bo user posted image  user posted image

Natasa - ti pa se spravi že v eno stranko (lahko magari samo user posted image user posted image  in user posted image user posted image ), drugače ne boš nič "koščena" v poročni obleki. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

13.01.2008, 10:01

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Ja pa moram povedat, da okrog trebuha ena rezervna guma manjka, druga pa je začela spuščat. Ko bom šla na dopust, bom morala fajn paziti, da ne potonem, do zdaj so me šlaufi gor držali.



Tjaga, da ne boš s tem stavkom kateri zbila motivacije user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

13.01.2008, 10:03

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Ja pa moram povedat, da okrog trebuha ena rezervna guma manjka, druga pa je začela spuščat. Ko bom šla na dopust, bom morala fajn paziti, da ne potonem, do zdaj so me šlaufi gor držali.



Tjaga, da ne boš s tem stavkom kateri zbila motivacije user posted image



Upam, da ne, ker to naj bi bil stavek motivacije. Sploh pa bi bila vesela, če bi me kakšen postaven mladenič iz vode vlekel user posted image user posted image .

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

clock-img

13.01.2008, 10:06

clock-img

Erdbeere

pencil-img

3607

Evo se spet pokorno javljam. Vagala se bom 1/mesec....da bo bolši občutek, ker se ne držim llih čisto vseh pravil...pridem prepozno iz službe da biimela kosilo in večerjo in imam samo kosilo...po moje je tud to mal narobe, čeprav kg so že šli dol in tudi počutje je že boljše.

Danes je pa za mene najljubši dan - SADNI DAN.

Komaj čakam, samo problem je ker moram za moje srčke pa vseeno skuhat.
Lepo se imejte, izgubljene kg pa napišem 2.2.2008...ker sem začela 2.1.

clock-img

13.01.2008, 10:20

clock-img

Anonimen

Evo mene na stepperju. Zraven čekiram RR in treniram ritne mišice.user posted image

clock-img

13.01.2008, 10:31

clock-img

nina166

pencil-img

1786

LOČEVALNA

Pozdravček!

Jaz pa sem včerja grešila na veliko. Smo šli na kosilo k tašči in sem seveda jedla, kar je pač bilo za kosilo, sem mislila da pa zvečer ne bom nič. Potem pa pridemo domov, gremo pogledat še k mojim staršem in sta imela ene kolege na obisku, pa so jedli take dobrote, da se nisem mogla upret...tako da sem včeraj pogrnila na celi črti user posted image  user posted image  

Danes bi mogla imet OH, a sem se zaradi včerajšnjih grešk odločila, da ga preskočim in imam danes samo SADJE.

Sem pa se danes šla stehtat k kolegom, doma so šle baterije na vagi in morem kupit nove. Sem se med prazniki kar lepo zredila user posted image  user posted image  user posted image

Zdajle sem bila že 20min na orbitreku...sliši se malo, samo za mene je pa kar veliko user posted image  user posted image  user posted image

natasa77 kako ti gre stepanje?

lepo se imejte in naj vam jutri vaga pokaže čim večji minus user posted image

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

clock-img

13.01.2008, 10:34

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: nina166
natasa77 kako ti gre stepanje?


Še vedno v pogonu.user posted image  Pa še mulček mi pomaga. Se je uštulil zraven. Samo ni lažje, ampak težje.user posted image

clock-img

13.01.2008, 10:37

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: lelaval
drugače ne boš nič "koščena" v poročni obleki. user posted image


Joj, nehajte že s tem.user posted image  Kind lady, jaz te bom za ušesa.user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image  Zdaj sem še mojemu omenila, kaj se greste na tej temi, pa še on, ja saj ne bi bilo slabo. user posted image user posted image user posted image  Jaz pa taka zaprisežena neinnebomseporočila.user posted image user posted image user posted image

clock-img

13.01.2008, 10:48

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

Natasa77, si predstavljaš, da bi ti šle vse na tej temi za družice. Take poroke ni bilo v vsej zgodovini. Same suhljatke ob tebi. Za poročno darilo pa nov stepper, ker bo tale, ki ga imaš zagotovo pregorel user posted image user posted image

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

clock-img

13.01.2008, 10:50

clock-img

Anonimen

Najboljš da kr naš piknik izkoristim, pa bo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sem pač Gorenjka.user posted image user posted image

clock-img

13.01.2008, 10:51

clock-img

Anonimen

Jaz ti kupim za poročno darilo baletne copatke, takšne ****iš user posted image user posted image

clock-img

13.01.2008, 10:51

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Jst imam že v podpisu link do Montignaca, tako da ne bom pisala na keri dieti sem.




_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

13.01.2008, 10:52

clock-img

Anonimen

Joj, kolk vas bom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pohrustala.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

13.01.2008, 10:54

clock-img

Anonimen

Jutro user posted image   Beljakovinska
 
Samo na kratko.Danes sem si skuhala lonec zelenjavne juhe, ki jo bom jedla cel dan, da se malo spucam od mesa.Do danes ni bilo greha nobenega.Ker, če jaz naredim greh, potem se ne ustavim, zato se brzdam.
Jutri je uradno tehtanje user posted image user posted image
                                                           Lepo nedeljo user posted image

clock-img

13.01.2008, 10:56

clock-img

Špelca21

pencil-img

431

Joj ve pa ste čveke. Dva dni me ni gor pa mam took za prebrat, da se mi kr vrti.user posted image  No v glavnem user posted image user posted image user posted image  vsem "sotrpinkam" za voljo, za že izgubljene kg,... Jst sm mela pa v petek pa včeraj faks tako, da sem jedla bolj malo, včeraj je bil pa še tak zoprn dan da sem pol popoldne doma skoz samo okol hodila pa omare odpirala sam sm se vzdržala pa sem šla rajš za 1 uro pa pol na fitnes in je blo prov fajn, razmigala sem se ful, da me dans vse boli pa še na hrano sem nehala mislit.user posted image  
No vsem želim eno lepo nedeljo, kljub slabemu vremenu.

clock-img

13.01.2008, 11:02

clock-img

Anonimen

Še copatke pokažem user posted image  ročno delani.

user posted image

clock-img

13.01.2008, 11:04

clock-img

Anonimen

Ne bom več prijazna. Od danes naprej


Tudi jaz.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

13.01.2008, 11:51

clock-img

Anuška79

pencil-img

419

Ojla!

Meni je pa danes čist motivacija padla.user posted image Sem se po parih dneh zvagala pa pokaže isto kot na začetku hujšanja - pa jem manj, sladkarije sem črtala, pojem bistveno več sadja, pijem več, hodim na pilates in, če ne dežuje, na dooolge sprehode s hitro hojo, potem pa tole. user posted image



Saj počutim se precej lažjo, sem polna energije, ampak kg pa .....

Razmišljam, da se nekaj časa ne bi vagala. Ma kva pa vem. V glavnem čist sem user posted image

clock-img

13.01.2008, 11:54

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

Nikar obupat, mi smo s teboj, ti pa bodi z nami user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

clock-img

13.01.2008, 11:55

clock-img

frufru

pencil-img

2857

manžri , manžri čokolade, user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image  danes zjutraj -0,4kg
Anuška, ti kar nadaljuj, men je šlo tudi prvi teden gor, učinek pride zgleda z zamikom

clock-img

13.01.2008, 12:54

clock-img

Anonimen

Moji načrti: user posted image   user posted image   user posted image   user posted image  user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

13.01.2008, 13:57

clock-img

*pepelka*

pencil-img

1225

11. dan na ločevalni naj bi potekal takole
Z: 2 mandarini kavica
K: testenine s paradižnikovo omako
V: nekaj sladkega vmes pa veliko vode in čaja

clock-img

13.01.2008, 15:21

clock-img

Anonimen

Moja telovadba user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image

clock-img

13.01.2008, 16:14

clock-img

Sash

pencil-img

133

Kako ste kaj punce? Mene malo ni blo, saj sem bila brez neta, ampak hujšanja nisem opustila. Še vedno sem na ločevalni in mi uspevauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Rezultat bo znan jutre ko se stehtam. Upam, da pokaže kako kilco manj in bo volje dovolj za it še naprej. Sej tudi drugače ne mislim obupati. Lepo se mejte in danes je moj OH dan....Komi čakam torticooooo  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...Jutre pa sadni dan..user posted image user posted image user posted image user posted image ampak bomo preživeli.....

_____________________________

Na svetu sem zato, da ljubim in ne sovražim!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem