cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!

  
clock-img

08.01.2008, 19:33

clock-img

Anonimen

Evo zdele bom jaz neki skombinirala.

Dejte mi povedat, če jaz zmešam zeleni in metin čaj, kaj to pomeni:
a.) Sranje, jebe se mi.
b.) Jebe se mi sranje.
c.) Oba odgovora a. in b.
d.) Noben od tega.
e.) ****, srala bom.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

08.01.2008, 19:34

clock-img

natasaom

pencil-img

2231

ornk si žleht user posted image

clock-img

08.01.2008, 19:34

clock-img

Anonimen

a in b user posted image

clock-img

08.01.2008, 19:35

clock-img

Anonimen

Čaki, popravla sem.user posted image

clock-img

08.01.2008, 19:35

clock-img

Anonimen

Dorči lahko ješ meso, vse razen pohanja, ribe, zelenjavo, sadje, manj mastne sire in lahke mlečne izdelke.
Ne smeš jesti kruha, krompirja, riža in sladkarij.user posted image

clock-img

08.01.2008, 19:36

clock-img

Anonimen

Kaj je pa s tisto Monticgnovo dieto(še napisat ne znam )a katera hujša po njej???

clock-img

08.01.2008, 19:36

clock-img

Anonimen

E user posted image

clock-img

08.01.2008, 19:36

clock-img

natasaom

pencil-img

2231

a-brez sranja
jest sem pa zmešala meliso,meto,kamilico in lipo user posted image  ta največji pisker

clock-img

08.01.2008, 19:36

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Dorči

Kaj je pa s tisto Monticgnovo dieto(še napisat ne znam )a katera hujša po njej???

user posted image user posted image

clock-img

08.01.2008, 19:37

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Dorči lahko ješ meso, vse razen pohanja, ribe, zelenjavo, sadje, manj mastne sire in lahke mlečne izdelke.
Ne smeš jesti kruha, krompirja, riža in sladkarij.user posted image

     avč to pa boli.. A je kej kombiniranja??

clock-img

08.01.2008, 19:38

clock-img

Anonimen

Kombiniraš z vodo user posted image

clock-img

08.01.2008, 19:38

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

E user posted image

    pa ne da gre po abecedi hujšanjauser posted image user posted image user posted image

clock-img

08.01.2008, 19:39

clock-img

Anonimen

Mislm ,adijo pametuser posted image user posted image user posted image

clock-img

08.01.2008, 19:40

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Dorči
pa ne da gre po abecedi hujšanjauser posted image user posted image user posted image


Po vitaminih.user posted image

clock-img

08.01.2008, 19:40

clock-img

natasaom

pencil-img

2231

ko smo glih pri sranju:danes sva šli s hano na igrico v naši vasi.hvalabogu je odpadla ker je mene navilo ne veeeeeliko potrebo.in ker sva šli peš je bilo treba otroka motivirat do doma..mal sva tekle,mal počivale-ker mi je skoraj ušlo.. komaj sem prišla do wc ja ..

clock-img

08.01.2008, 19:41

clock-img

Anonimen

Kaj bi ti kombinirala? Zraven mesa lahko poješ različno zelenjavo. Sadje po izbiri, samo banane niso priporočljive.

clock-img

08.01.2008, 19:41

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Dorči

Mislm ,adijo pamet user posted image user posted image user posted image


Saj pravim, če smo tolk pojedle, kot tukaj pišemo,....potem ni čudno, da imam jaz ogromno rit.user posted image user posted image user posted image

clock-img

08.01.2008, 19:42

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

IZVIRNO SPOROČILO: Dorči

Kaj je pa s tisto Monticgnovo dieto(še napisat ne znam )a katera hujša po njej???



Ja, nas je nekaj. user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

08.01.2008, 19:43

clock-img

Anonimen

so?user posted image

clock-img

08.01.2008, 19:44

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Smo.user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

08.01.2008, 19:45

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image user posted image    kje najdem o tej dieti ,in kako se pravilno napiše.user posted image   

clock-img

08.01.2008, 19:45

clock-img

Barbs

pencil-img

2044

Kind lady je na Zelenem slapu (beljakovinska) , jaz tudi beljakovinska, le da točkovna ( une fore  1 hrenovka 1 točka, en zrezek 1 točka, golaž s čebulo 10 točk, kivi 2 točke, jogurt 7 točk.... bla bla..... skratka, vse kar je meso ima skoraj eno ali 0 točk, zelenjava, sadje, mleko, sir je, odvisno od količine in sestave, več točkovano....) tako, da moraš nekako skombinirat, da ne poješ več kot 30 točkuser posted image  - kar se sliši ogromno...a,pak, če pomisliš, a ima eno jabolko 16 točk, mandarina pa 8 , te pa mine...user posted image  ) Je pa fajn, ker če si res lačen, lahko naprimer poješ 30 parov hrenovkuser posted image user posted image user posted image

Ok, men je slabo - jedla sem pečeno papriko z olivnim oljem  in tri koščke kuhane šunke. Pa ene pet vilc kitajskega zelja od južne. Čaj sem popila - kaj naj pa zdaj delam, ko ne smem več jest?user posted image  Ene par točk imam še na razpolago, mogoče bom pet oliv, ali pa pest mandljev. Nisem vredu preveč, neki sem nervozna, morda zato, ker imam ful dela, pa me vse jezi.Kar neki bi mlela. Pa moram zdržat, ker vem, da bo zjutraj vse drugače. Najboljš da grem zgodaj spat.user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

clock-img

08.01.2008, 19:48

clock-img

Anonimen

Ja nevem kva naj rečem.Le vzdržite do koncauser posted image   Jest morm pa še voljo zbrat ,upam da kmalu.user posted image

clock-img

08.01.2008, 19:49

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   - a teli smajliji so tud ena opcija odgovora ?

Drugač pa danes za spremembo, da ne uničim orbitreka user posted image , sem s police v dnevni sobi potegnila DVD od Cindy Crawford in delala 45 minut. Za jutri imam napovedano bolniško mater, ta ženska je čist osmojena, me je gonila 45 minut kot nora. Več pa ni šlo, sem ji dala odpoved.

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

clock-img

08.01.2008, 19:50

clock-img

snorlax

pencil-img

2574



IZVIRNO SPOROČILO: Dorči

user posted image user posted image user posted image    kje najdem o tej dieti ,in kako se pravilno napiše.user posted image   



user posted image user posted image user posted image user posted image

Tukaj:

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=821209

http://www.viva.si/clanek.asp?id=3306

http://montignac.mojforum.si/


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem