cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!

  
clock-img

07.01.2008, 19:47

clock-img

saraja

pencil-img

770

Še jaz se javljam. Moj dan je zgledal tako:
Zjutraj banana, kosilo: neka skuta, kumina in čebula, ki mi pa ni prav nič pasala v želodcu, potem ko sem malega po 3 urah hranila sem pa popila še čisto juho. Večerja pa probiotični jogurt.

Kaj boste pa jutri jedle za kosilo? Jaz bom rižoto, zelenjavno seveda in solato iz kitajskega zelja. Ker pač morm kuhat za vse grrrrrr!!!

Kakšni so vaši jedilniki?

Bomo zmogle? Bomo, seveda!
P.S. - tudi jaz še imam polno rocheja user posted image user posted image , joj, bo kar hudo!!!!

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

clock-img

07.01.2008, 20:15

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

07.01.2008, 20:15

clock-img

Grofica

pencil-img

101

živjo ,punce!
a se vam lahko pridružim?
sej ne da bi morala ful shujšat,samo kakšni 2 ali 3 kilci. v bistvu moram dobiti mišično maso nazaj. pa predvsem nehat jest sladkarije in začet malo migat. sem se kar malo polenila. mi manjka motivacije.hehe,in kondicijeuser posted image

clock-img

07.01.2008, 20:50

clock-img

Anonimen

Grofica, si na seznamu. Bom objavila, ko se mi še kakšna javi z rezultati.
Dobrodošla.user posted image user posted image

clock-img

07.01.2008, 21:44

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Čeeer. Jaz sem pa danes grešila, ker nisem doma. Sem v šoli v naravi.

Tehtam se pa ko bom na volji.


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

07.01.2008, 21:46

clock-img

Serendipity

pencil-img

5124

IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

Čeeer. Jaz sem pa danes grešila, ker nisem doma. Sem v šoli v naravi.



Ti je  oproščeno ...

user posted image


Uživaj, ampak ne preveč z ''želodcem'' user posted image


clock-img

07.01.2008, 22:23

clock-img

frufru

pencil-img

2857

user posted image vsem za izgubljene kile, jaz sem zgleda edina, ki mi ne uspevauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Al sem se pa edina od neuspešnih javilauser posted image  user posted image user posted image user posted image  Glede na to, da me zebe kot psa in imam namesto nog ledene obkladke, bo menda šlo kaj dol. Če ne od druge telovadbe, pa od drgetanjauser posted image user posted image user posted image

clock-img

07.01.2008, 23:01

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

07.01.2008, 23:07

clock-img

Naty*Taja

pencil-img

2696

Razlika je v tem, da Monti poleg ločevanja priporoča še zamenjavo prečiščene moke za polnozrnato, pa cuker in "prašičji futer" daš stran.

Evo, jaz držim pesti za izpit!

Nataša, mene glede vaganja, kr tam med one enomesečnice napiši! Nočem motivacije zgubit. Sicer pa itak nimam časa jest več - jao, ka je dela s pripravami na pouk!
Frufru - tebi pa priporočam tole vaganje na stran, pa zdrži!

Itak tudi vse ostale držte se in se pišemo, ko bom kej boljš vidla! user posted image

_____________________________

MONTIGNAC

clock-img

07.01.2008, 23:21

clock-img

Majchi

pencil-img

2395

Uf, sem vas šele zdele najdla. Se vam pridružujem, in sicer po Montiju. Za izgubit imam pa 8 kg.
Začela sem dons, zaenkrat uspešno.

Z: dve pomaranči
Z1: sport muesli+navaden Ego+malo fruktoze
K: polnovredni špageti+omaka iz bučk
V: pršut+sir+šampinjoni v kisu

clock-img

07.01.2008, 23:24

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

08.01.2008, 05:01

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

IZVIRNO SPOROČILO: frufru

user posted image vsem za izgubljene kile, jaz sem zgleda edina, ki mi ne uspevauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Al sem se pa edina od neuspešnih javilauser posted image  user posted image user posted image user posted image  Glede na to, da me zebe kot psa in imam namesto nog ledene obkladke, bo menda šlo kaj dol. Če ne od druge telovadbe, pa od drgetanjauser posted image user posted image user posted image



Pusti tehtnico en čas pri miru, da ne zgubiš motivacije. Pa kar drži se diete. Držimo pesti zate!user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

08.01.2008, 07:09

clock-img

fionaP

pencil-img

431

Včeraj je kar šlo, zjutraj mandarine, opoldne cvetačni narastek, za večerjo por z jajcem.

Danes imam za dopoldne baby ananas narezan, za kosilo pa še ne vem - verjetno riž in kakšna zelenjava zraven.

Samo voda mi ne gre, sploh se ne morem pripravit, da bi veliko vode pila cel dan. To je toooolk težko...

clock-img

08.01.2008, 07:13

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

Dobro jutro,

včerajšnji dan je bil uspešen. Dopoldan sem pojedla eno jabolko, za kosilo golaž, za večerjo (ob 17.00 uri približno) pa malo sira in sataraš. Potem pa nič več. Pila sem tudi dovolj, mislim da cca. 2,5 l.
Zdajle pa glodam en PZ kos kruha in sir (očitno sem postala sirni frik) in čakam, da se mi zagreje voda za čaj. Za malico sem si prinesla jabolko, potem bo kosilo (nimam pojma kaj bo na meniju), popoldanska malica bo nekaj od sadja, za večerjo pa še ne vem.
Se mi pa že spet pojavlji tisti občutek, da sem zjutraj lačna, ker prej ko sem se zvečer najedla, mi zjutraj ni nič pasalo. Zdaj pa komaj čakam, da pridem v službo in da nekaj pojem. Še vedno pa mi ne paše jesti doma, ker 5-ura je pa res prezgodnja.

Pridne bodite, držite se in: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!



_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

clock-img

08.01.2008, 07:17

clock-img

Katarina_Barbara

pencil-img

25

Še moje poročilo - včeraj:
Z: sok grenivke, banana, kava z mlekom brez sladkorja
M: jabolko, jogurt
M2: skuta, pest rozin
K: 4 sojini polpeti pečeni v pečici, kislo zelje
V: 1 ura aerobike + cca 1l vode

Danes:
Z: sok grenivke, jogurt, polnozrnati kosmiči, kava z mlekom BS
M: banana
M2: polnozrnata žemlja, sir, jogurt
K: pečena hrenovka, solata z mozzarelo
V: telovadba (pol ure aerobne vaje, 20 min leg magic)

clock-img

08.01.2008, 07:30

clock-img

jer.za.

pencil-img

1782

Jutro.

Tudi moj dan je včeraj minil brez grehovuser posted image user posted image . Poleg že omenjenega jedilnika sem šla tudi na polurni sprehod, pa petnajst minut sem delala na leg-magicu-po dvd ju.

Danes sem bila pa tudi že pridna. Sem vstala deset minut prej kot običajno, naredila malo razteznih vaj in pa 2x po 15 trebušnjakov. Pa kozarec vode sem spila.

Jedilnik za danes(ločevalna):
Z:3 mandarine, kava BS z malo mleka
M:/
K: krompirjev golaž, solata, kos kruha
V: krompirjev golaž, solata

Nasvet glede pitja tekočin: jaz sem se navadila da vedno ko grem v kuhinjo, spijem kozarec vode spotoma. In se nabere na koncu kar precej popite tekočine.

živka: držim pesti za danes, dobro opravi.

clock-img

08.01.2008, 07:40

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Jaz pa sem včeraj zvečer grešila user posted image . Sem pojedla kos pice - samo brez klobas - čeprav bi samo te bilo bolje, da jih.

Danes pa ne bom grešila. Zajtrk je bil jabolko, kuha se kava bs, zaa kosilo pa še ne vem.
Jer.za - kako se naredi krompirjev golaž?

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

08.01.2008, 07:41

clock-img

pikica36

pencil-img

1746

pozdravljene !

tud moj dan je bil včeraj brez pregrehov, kot sem že napisala
za zajtrk oz. malico tri korenčke, za kosili čista juha s korenčkom in zeleno ter kuhana govedina, za večerjo malo suhe salame in paradižnik.
danes pa Z/M- korenček, K- podvarek(pečen kotlet s kislim zeljem) V- verjetno kaka jajčka ali pa kar malo surove zelenjave.
sem se pa odločila da bo probala zdržat, da ne stojim vsak dan na tehtniciuser posted image , vagala se bom vsak teden samo enkrat- upam da me ne firbec izdauser posted image

clock-img

08.01.2008, 08:02

clock-img

Anonimen

ojla punce!

Evo, jaz sem že pojedla svoj zajtrk - mleko in kruh. Sedajle pa čakam, da se mi skuha čaj!

Za kosilo bo zelje in krompir, za večerjo pa ne vem.. mogoče celo nič!

Skratka - želim nam vsem uspešen dan, brez grehov!!user posted image

clock-img

08.01.2008, 08:20

clock-img

Špelca21

pencil-img

431

Jutro.

Jst sm imela včeraj prvič fitnes z inštruktorjem in moram rečt da sem ful navdušena. user posted image user posted image  Ful vse lepo razloži in pokaže tko da sm bla poz. presenečena. Ker ko sem bila pred letom v enem drugem fitnesu mi pol od tega kar mi je ta povedal včeraj un ni niti omenil. Tko da grem jutri spet (ker danes ne morem ker mam UZ trebuha) zdj pa vaje mam in moram samo še delat.

Lep dan vsem

clock-img

08.01.2008, 08:44

clock-img

saraja

pencil-img

770

Kuku, tudi moj dan je včeraj minil brez grehov, moram povedat da sem se kar dobro držala, ko so otroci zraven jedli lučke magnumeuser posted image , ampak rezultat bo pa upam da no, super!!!!
Zdaj jem probiotični jogurt in muslije, upam da je to dovoljeno, kosilo bo pa riž z zelenjavo in kitajsko zelje v solati!
Večerja - še ne vem!

Lp

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

clock-img

08.01.2008, 08:49

clock-img

jer.za.

pencil-img

1782

Lelaval: recept za krompirjev golaž je sledeč: "potenstaš" eno čebulo, ji dodaš krompir narezan na kose, pa jaz vedno dodam še korenje, zalijem z vodo, in kuham da je vse skupaj mehko. Na koncu malo zgostim z moko-"ajnpren" po gorenjsko, dodam začimbe in je pripravljeno. Če bi kuhala po original receptu bi dodala noter še žličnike, pa malo fižola, ampak je treba malo prirediti zaradi diete.
Pa dober tek če se boš odločila za isti jedilnik za danes kot jaz. user posted image

clock-img

08.01.2008, 09:32

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

08.01.2008, 09:42

clock-img

mayy

pencil-img

321

Jutro!
Grem v nove boje, včerajšni dan uspel čeprav sem bila lačna ko user posted image .
Danes imam škrobni dan, kaj bo na jedilniku še ne vem. Za zajtrk bom sveži pomarančni sok 2 pomaranč.
Se še slišimo.
Živka srečno danes!

clock-img

08.01.2008, 09:59

clock-img

Lumpi

pencil-img

579

Jaz še neki vztrajam, sam mislim, da me bo kaj malu minilo, ker mi očitno ne paše ta dieta. Sicer pa javim kg po 1 mesecu. No, če me mine ločevalna, se bom skušala omejiti predvsem na to, da bom ločevala po obrokih.

_____________________________

Kdor ne zapusti obale, nikoli ne spozna skrivnosti oceana.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem