cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

[Brisano sporočilo]

  
clock-img

07.01.2008, 10:04

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

07.01.2008, 10:04

clock-img

kai1

pencil-img

638

hojla

Se vam javljam.  Sem se stehtala in bilo je -1,5kg.user posted image
Mislim, da mi je dalo še več motivacije.user posted image Grem cilju naproti.

clock-img

07.01.2008, 10:27

clock-img

Špelca21

pencil-img

431

Dober dan "sotrpinke". Evo jst pa danes zvečer začnem s fitnesom. Mam za prvič osebnega trenerja, da mi pokaže pravilno izvedbo vaj pa da mi za 2 meseca sestavi program. Tko, da fitnes 2-3x tedensko pa moja dieta (sicer ni bila načrtovana) pa mislm da bi mogli bit rezultati. Pa probala bom da se ne bom stehtala zdj vsaj ene 3 tedne ker baje da v prvih tednih ko začneš z vadbo lahko kšno kg celo še gor dobiš zarad tega ker telo dela zalogo pa da gre pol dol in da če se prej tehtaš pol zgubiš motivacijo lahko.

No pa veselo naprej v nove zmage.user posted image

Lep dan vsem

clock-img

07.01.2008, 10:38

clock-img

nina166

pencil-img

1786

Jaz sem vas do danes samo brala, sem mislila začet že 3., pa je imela mama rojstni dan in ni šlo user posted image . Tako da danes štartam z ločevalno.
Pa še moj jedilnik za danes:

Z: 1 banana
M: kavica
K: jajca s čebulo, polnozrnat kruh
V: solata z jajčkom

Imam pa eno vprašanje...kaj se lahko je za kosilo npr. meso, za večerjo pa jogurt. V knjigi 90 dnevna dieta namreč piše, da se lahko je samo eno vrsto stvari in da tisto kar se je za kosilo, se mora tudi za večerjo...če je za kosilo meso, mora biti tudi za večerjo meso. Samo vprašam, ker te diete še ne obvladam in bi meni tudi bolj pasalo za večerjo kak jogurt user posted image

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

clock-img

07.01.2008, 10:41

clock-img

birdy

pencil-img

5352

Hoj punce.
Da se javim z rezultati. Hujšam po montignacu, od četrtka, 3.1., se pravi je to peti dan in sem šla dol 3,6kg.user posted image user posted image user posted image user posted image  Bravo zame, to je pa ful dobra motivcija. Nč, zdej grem pa še ta drug del zajtrka pojest.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010

clock-img

07.01.2008, 11:02

clock-img

bori2

pencil-img

408

Se pridružuujem še jaz. Z 90-dnevo ločevalno. Sem enkrat že fejst shujšala po njej - 18 kg, al kaj ko so pridelali z novim članom tudi kg-je user posted image user posted image

Z: 2 pomaranči
M: kava
K. solata+ pusti zrezek
v: solata.

Pa da vidimo kako dolgo mi bo šlo,...

clock-img

07.01.2008, 11:08

clock-img

fionaP

pencil-img

431

Še jaz bi se pridružila, začela sem pa danes, z ločevalno in miganjem (zaenkrat orbitrek)
Moj cilj je -8 kg.

clock-img

07.01.2008, 11:20

clock-img

Anonimen

Uf, sem pozabila - jaz bi rada prišla nekje do -10-15 kg. Upam, da bo ratalo..

Pa sprememba je pri kosilu danes: ne bojo jajčki in tuna, ker sem se spomnila, da jajc nimam doma, v trgovino se mi pa ne da. Bom kar tenstano zelje in hrenovko, moj user posted image  bo pa še matevž zraven.

clock-img

07.01.2008, 11:28

clock-img

babajči

pencil-img

178

ojla!
evo, danes imam -1kg od 3.1.

bravo birdy! ti si pa turbo vžgala!


lp

maja

clock-img

07.01.2008, 11:30

clock-img

babajči

pencil-img

178

seveda tudi vsem ostalim user posted image , vidim, da vam dobro gre.

clock-img

07.01.2008, 11:37

clock-img

Anuška79

pencil-img

419

Ne morem verjet, a vaga je pokazala -1 kg od 3.1. po principu 'nič sladkega in nič po 18h' user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

07.01.2008, 11:41

clock-img

saraja

pencil-img

770

Se vam pridružujem tudi jaz, tudi moj cilj je izgubiti nekaj no kar nekaj kg, vsaj 8, upam da nam bo vsem uspelo. Sem si pa sprintala jedilnik te diete, in kako se ste se lotile, da vam ratuje?

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

clock-img

07.01.2008, 11:45

clock-img

Drnula

pencil-img

1367

Da se javim z rezultati. Hujšam po montignacu, od četrtka, 3.1., se pravi je to peti dan in sem šla dol 3,6kg.




user posted image user posted image user posted image

birdy - noro, v petih dneh ??


Moram mal pogledat ... še nisem pogruntala kaj je razlika med 90 LD in Montijem. Tako, da bom danes samo na malo jesti dijeti, recimo da je to uvajalna dokler resno ne zagrabim eno od teh

clock-img

07.01.2008, 12:08

clock-img

Miss Piggy

pencil-img

1936

Po naši bajti pa tok tunina pica diši  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Za zajtrk sem pojedla jabolko, za malico pest orehov, zdajle me pa čaka solata s tuno in mozzarello. Za naprej pa še ne vem. Najverjetneje kak ananas za malico, pa jogurt za večerjo.
BRAVO PUNCE ZA IZGUBLJENE KG! user posted image user posted image user posted image

clock-img

07.01.2008, 12:24

clock-img

birdy

pencil-img

5352

IZVIRNO SPOROČILO: Drnula

Da se javim z rezultati. Hujšam po montignacu, od četrtka, 3.1., se pravi je to peti dan in sem šla dol 3,6kg.




user posted image user posted image user posted image

birdy - noro, v petih dneh ??


Moram mal pogledat ... še nisem pogruntala kaj je razlika med 90 LD in Montijem. Tako, da bom danes samo na malo jesti dijeti, recimo da je to uvajalna dokler resno ne zagrabim eno od teh



Se pozna, da sem prej res dobesedno žrla! Sploh nisem jedla obrokov kot obrokov, ampak sem za kosilo pojedla recimo, eno čokolado. Zdej pa jem normalno, pa prec tok dol. Še jst sem presenečena.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010

clock-img

07.01.2008, 12:29

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

Se še jaz javim. Jaz sem začela 3.1. danes imam 1,6 kg manj. Nimam pa neke diete, ampak probam jest 5X na dan po malo. Zjutraj nekaj malega, vmes kakšno sadje, za kosilo probam čimbolj ločevat, potem spet kako sadje ali prepečenec in za večerjo ponavadi solato ali ostanek kosila. Vmes nekje 3 ure pavze med obroki. Pa seveda nekaj več gibanja.user posted image

clock-img

07.01.2008, 12:34

clock-img

smrka

pencil-img

3582

v nove zmage

IZVIRNO SPOROČILO: nina166

Imam pa eno vprašanje...kaj se lahko je za kosilo npr. meso, za večerjo pa jogurt. V knjigi 90 dnevna dieta namreč piše, da se lahko je samo eno vrsto stvari in da tisto kar se je za kosilo, se mora tudi za večerjo...če je za kosilo meso, mora biti tudi za večerjo meso. Samo vprašam, ker te diete še ne obvladam in bi meni tudi bolj pasalo za večerjo kak jogurt user posted image



Tako naj nebi delala.. to kar jes za kosilo, moras jesti zvecer, ampak pol manj. Tko da prsparaj meso za naslednjic.

Ajdi daysi, greve odstevat... se 89 dniiii jeeeeeuser posted image user posted image

clock-img

07.01.2008, 12:49

clock-img

binica

pencil-img

512

Kaj lahko še mene spravite v vašo tabelco??? user posted image user posted image user posted image
Začela sem danes z dieto zeleni slap, cilj je -15 kg!

Zagnana sem pa sto na uro!

clock-img

07.01.2008, 12:53

clock-img

cessy

pencil-img

46

Evo jast tudi danes začnem, cilj je -15, čeprav se sploh nisem šla vagat.

clock-img

07.01.2008, 12:58

clock-img

riders

pencil-img

475

Jaz sem "začela" 3.1. z dieto "manj žri". Ker je danes uradno tehtanje, žalostno user posted image  sporočam, da imam isto kg. V prvih dveh dneh je vaga sicer kazala 1 kg manj, ampak seveda sem čez vikend nadoknadila primanjkljaj.

Slovesno obljubljam na tem mestu, da bo naslednji teden drugače user posted image

clock-img

07.01.2008, 13:12

clock-img

Anonimen

Riders: dieta manj žri, deluje počasi. Čist logično. Ne bo ti telo takoj začelo topit maščobe, ampak nekaj časa traja. Tako, da kar pogumno, saj bo!!!

Jaz tud mal gledam zdele tole dieto ZELENI SLAP, pa mi tud kr ok deluje - bi se dalo zdržat.

clock-img

07.01.2008, 13:22

clock-img

saraja

pencil-img

770

Kaj pa je dieta Zeleni slap?

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

clock-img

07.01.2008, 13:23

clock-img

lukec

pencil-img

2260

Jaz začnem jutri, vsem, ki ste že v minusu pa user posted image user posted image user posted image !

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

clock-img

07.01.2008, 13:23

clock-img

riders

pencil-img

475

IZVIRNO SPOROČILO: biba12

Jaz tud mal gledam zdele tole dieto ZELENI SLAP, pa mi tud kr ok deluje - bi se dalo zdržat.



Tudi mene mika, rezutati so osupljivi! Edino, kar me malo nazaj drži, je to, da se bojim, da bi se po končani dieti vrnila na stara pota!

clock-img

07.01.2008, 13:33

clock-img

AR

pencil-img

75

Tudi jaz sem se danes vagala. Začela sem 1.1. in je vaga danes pokazala -1.8 kg. Super!!! Še 83 dni!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem