cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!

  
clock-img

07.01.2008, 07:25

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Evo, pa je napočil daatum, ko se vam še jaz pridružim. Včeraj sem še vse zaloge po bajti pospravla user posted image . Predvsem sladke user posted image
Sem pa na ločevalni - zajtrk 3 mandarine (ker so res miniaturne), za kosilo pa še ne vem.
Kil danes še ne rabim javit, od moje normalne teže pa se jih je nabralo dobrih 9, oziroma slabih 10   user posted image - pa napiši tako, da se lepše sliši. user posted image

Se beremo

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

07.01.2008, 07:37

clock-img

jer.za.

pencil-img

1782

Jutro.

Lelaval: tudi jaz danes začnem z ločevalno.

Jedilnik za danes:
Z: 2 mandarini, kava BS z malo mleka
M:1 mandarina
K: čista goveja juha, popečen puranji zrezek,zelena solata
M:/
V: isto kot za kosilo, brez juhe

Kavi se žal ne morem odpovedat, sem jo pila že pri prvi ločevalni, pa je bil vseeno učinek.

Moji kg danes zjutraj: 71,6 kg.



clock-img

07.01.2008, 08:13

clock-img

pikica36

pencil-img

1746

jutro!! evo mene, da vam poročam moje stanje in rezultate!

čez vikend mi je uspelo brez pregrehov kar se hrane tičeuser posted image user posted image
sem pa grešila v soboto zvečer, ker sem pila vinouser posted image (lahko bi ga šele po 6 dnevu diete)user posted image user posted image ampak kljub temu-
teža na začetku diete62.5kg, danes zjutraj 61.2 se pravi dober kguser posted image user posted image , sicer res ni nevem kaj ampak Ok , bolje kot nič.
moj jedilnik danes
Z://
M: trije korenčki
K: čista goveja juha s korenčkom in zeleno ter kuhano govedino
V: korenček, paradižnik in mogoče kaka jajčka

upam. da naslednji ponedeljek pokaže tehtnica kak kg pod 60user posted image user posted image user posted image

clock-img

07.01.2008, 08:18

clock-img

Barbs

pencil-img

2044

O, lelaval, a ti tudi?user posted image user posted image

Jutranji obredi že za mano, tudi tehtanje in sem zelo zadovoljna ( čeprav je moji mami pravkar skoraj uspelo zamoriti me po telefonu, ko je rekla"ja, seveda, prvi teden ti itak sam voda gre venuser posted image )
Pa tudi če, važno je, da mi vaga kaže 2,6 kg manjuser posted image  In imam voljo za naprej. Vem, da bo šlo zdaj bolj počasi, ampak, saj se tudi zredila nisem čez noč user posted image
Do zdaj pojedla - kivi, kava z malo mleka bs, metin čaj... lačna niti nisem, ampak si bom zdaj spekla jajce,
za kosilo imam v planu skuhati cvetačo, jo naložiti v keramično posodo, jo zasuti s pekorinom in popeči v pečici(komaj čakamuser posted image )...za naprej pa še ne vem.

Greh : včeraj ob devetih zvečer sem pojedla kakih 5 dek ementalcauser posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

clock-img

07.01.2008, 08:31

clock-img

frufru

pencil-img

2857

včeraj ni bilo nič čokoladeuser posted image  in danes je bil pogled na tehtnici čisti šok +0,1kguser posted image user posted image user posted image user posted image . Mislim, čemu sploh hujšam. Prvič se lotim omejevanja pri hrani in grejo kile goruser posted image

clock-img

07.01.2008, 08:42

clock-img

Anonimen

Jutro. Tabelco bom naredila popoldne, ko se mi javi večina. Naj poročam samo -2,7kg. Jaz tudi mislim, da je to samo voda, ki je šla ven.user posted image

clock-img

07.01.2008, 08:55

clock-img

ljiljana

pencil-img

113

- 500 gr, malo razočarana, a vztrajam z locevalno.

clock-img

07.01.2008, 08:58

clock-img

*tajda*

pencil-img

1080

nataša jst ti javljam da še vztrajam,koliko kil minusa je pa sporočim 3 februarjauser posted image

clock-img

07.01.2008, 09:00

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Jutro!

Danes pa štartam tudi jaz in res upam da mi rata priti do konca.
Moj jedilnik danes bo takle:
Z: jabolka
K: juhica, govej zrezek v omaki, rdeča pesa
V: jogurt

Pa seveda bela kava zjutraj je pri meni obvezna, tej se pa ne odpovem. Če bo čez dan kaj krize, bom vmes pojedla še kakšno sadje.

Sem pa začela tudi z rekreacijo. Zadnje dva večera nisem TV gledala s kavča ampak s sobnega kolesa (pa seveda gonila tudi zraven user posted image ). Bo pa treba še trebušnjake začet delat.

Čestitke vsem za že prve izgubljene kilograme!user posted image user posted image user posted image

clock-img

07.01.2008, 09:02

clock-img

neanja duo

pencil-img

465

Oj!
-1,5kg
jedilnik danes:(zeleni slap)
Z:tuna iz konzerve
K:file soma na žaru,zelena solata
V:cvetačna juha

lp
nd

clock-img

07.01.2008, 09:15

clock-img

Drnula

pencil-img

1367

Evo še mene!

Ne vem še kako bi se lotila. Še nikoli nisem bila na dijeti user posted image
Ta Montignac, 90 dnevna .... v čem je razlika?



clock-img

07.01.2008, 09:21

clock-img

natasaom

pencil-img

2231

-3kguser posted image user posted image user posted image   če bo šlo tko naprej bom lahko BB vodila namesto Nine Osenar user posted image

clock-img

07.01.2008, 09:24

clock-img

Drnula

pencil-img

1367

aja - da bi se vrnila na težo pred nosečnostjo bi se morala znebiti 6 kg, rada bi se jih 8kg.

So mi pravili...ko boš dojila bo vse šlo. No še vedno imam točno toliko kot sem prišla iz porodnišnice user posted image Pa sem polno dojila 5,5 m in sem stalno v aciji, zraven gradio še hiško. Si ne delam utvar da tega ne razumem , ker vem da preveč jem user posted image Moj največji greh je neurejena prehrana in pa da sem zvečer lačna (no požrešna) ko volk ... in itak da preveč jem.

clock-img

07.01.2008, 09:26

clock-img

Miss Piggy

pencil-img

1936

Tud jaz še vztrajamuser posted image - sicer brez vaganja, ampak vseenouser posted image . Me pa fajn firbec daje, če je šel kak gram dol. Pa vse mišice me bolijo od tistih nekaj trebušnjakovuser posted image . Se vidi, da sem totalno zakrnela.user posted image

clock-img

07.01.2008, 09:29

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: natasaom

-3kguser posted image user posted image user posted image   če bo šlo tko naprej bom lahko BB vodila namesto Nine Osenar user posted image

Ne, jaz bom vodila BB user posted image user posted image
Minus 3,6 kg.
Pa ne mi bit fouš, ker bolj si debel več gre dol.Sem pa brez grehov.user posted image

clock-img

07.01.2008, 09:29

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

07.01.2008, 09:31

clock-img

Anonimen

Moj jedilnik danes:
Z: dve jabolki
M: navaden jogurt
K:kisla repa z reberci
M: košček sira
V: spet repauser posted image

clock-img

07.01.2008, 09:35

clock-img

dii

pencil-img

21

Živjo!
danes tudi jaz začnem...
za jedilnik še ne vem..grem pa po dieti ZELENI SLAP..
poročam rezultate..user posted image

clock-img

07.01.2008, 09:41

clock-img

smrka

pencil-img

3582

Jutro punce!
Danes je moj prvi dan... nisem se se odlocila a naj zacnem stet od 1 naprej al naj odstevam od 90user posted image user posted image

Danes sem mislila da bi si spekla 2 jajca za kosilo, kozarc jogurta pa polnozrnat kruh, zvecer bi pa sam jogurt pa en kos fulkorn kruha. Sadje bom pa vmes zulila kva pa vem, mam banane pa suhe rozine.

Joj bo teska tale... ce zdrzim 4 dni potem bo, sam moram se zdaj spet v roke prjet.... matr.

ajde gud lak vsem ki hujsate! Bodimo si v oporo da nam bo lazje!

clock-img

07.01.2008, 09:49

clock-img

daysi

pencil-img

249

Jaz sem pa danes ful razočarana, user posted image user posted image  saj mi je tehtnica pokazala še 1 kg več kot sem imela prej, tako da bom morala res se strogo držati tele ločevalne.  Včeraj sem na veliko grešila, saj sem le zjutraj zdržala s sadjem, nato pa kosilo, popoldne piškoti, ... In tako kilca goruser posted image .

Danes sem pojedla že dva jabolka, sedaj si pa kuham še kavo. Kljub neuspešnemu začetku bom vstrajala, saj mislim, da mi je ta kg zadal neke vrste motivacijo, da se bom bolj držala hujšanja. Madonca, sem jezna sama nase. user posted image user posted image

_____________________________

LOČEVALNA + MANJ ŽRI
začetek: 88 , željeni cilj:73
2.3.-84 kg

clock-img

07.01.2008, 09:50

clock-img

daysi

pencil-img

249

Smrka, a bova šteli skupaj???user posted image

_____________________________

LOČEVALNA + MANJ ŽRI
začetek: 88 , željeni cilj:73
2.3.-84 kg

clock-img

07.01.2008, 09:51

clock-img

mayy

pencil-img

321

Samo da se javim, se danes ne tehtam. Včeraj brez pregreh, se ful dobro počutim. Danes pa mesek in solata komaj čakam.
Glede prebave, jaz zjutraj spijem na tešče 2,5 dl tople vode pa čez kapučino pa nimam problema.
Lep dan se pišemo.
Vsem čestitam za izgubljene kilograme user posted image ,drugim pa ne obupat saj bouser posted image

clock-img

07.01.2008, 09:56

clock-img

Anonimen

Evo, danes se vam pridružujem še jaz. Saj me sprejmete, kajne??user posted image

Večkrat sem se že spravila hujšat, pa ni in ni šlo. Razen 2x, ko mi je uspelo spravit dol po 5 kg.user posted image  Sedaj se jih je pa že toliko nabralo..user posted image  - toliko jih še nikoli nisem imela, tako, da se bo treba res v roke vzet.

Katero dieto se bom spravila še ne vem - najbrž kar mal ločevalne, mal montija.. Tko - malo mešano.user posted image

Skratka, danes sem zjutraj pojedla kos kruha in kakav, sedajle pa pijem čaj. Za malico mam jabolko, za kosilo bom pa jajce + tuno + malo PZ kruha.

Bo kar ok, ne?user posted image

clock-img

07.01.2008, 10:02

clock-img

Barbs

pencil-img

2044

O biba12, ti kar...Glede kakava sem pa mal skeptična, nekak mi po nobeni dietu ne deluje glih shujševalnouser posted image

Šibam lulat ( presneti čajiuser posted image ).

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

clock-img

07.01.2008, 10:04

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Barbs
O biba12, ti kar...Glede kakava sem pa mal skeptična, nekak mi po nobeni dietu ne deluje glih shujševalnouser posted image



Se ti zdi?? user posted image user posted image

user posted image   user posted image    user posted image

Ja, saj vem.. Ampak zajtrka sem se odločila, da si ne bom kvarila. Ker itak bom potem za malico jedla sadje (ki ga ne maram), za kosilo bom pa poskusila biti bolj na B stvareh (meso, ribe, jajca - nekako dieta zeleni slap, le da bom tud kak kos kruha, mlečne stvari..). Bomo videli kaj bo.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem