cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!

  
clock-img

06.01.2008, 16:58

clock-img

crci06

pencil-img

1854

berem, berem, že 1 uro berem, če mi boste kaj v vzpodbudo
in potem pridem do
KOKOSOVIH KOCK!?!?!?

Jaz sem bila lani 1,5 meseca na ločevalni, takrat je šlo -5 kg,
AMPAK
sem vse dobila nazaj

zdaj bi pa rada spet, da bi jih šlo vsaj tolk dol
in se odločam, če bi jutri spet začela polovičko 90-dnevne

Zmanjkalo mi je izgovorov
doma pa še UF sladkarij....

Za v tabelico pa lohka napišete tudi vseh 15 kg, ki jih moram spravit dol, bomo hitreje do 1 tone prišle user posted image user posted image user posted image   no ne, 10 je dovolj.
sicer pa zgleda da res pol RR-ja hujša, ostali nicki so pa tisti, ki jih imajo eni po več user posted image user posted image user posted image

Pa ga imamo - ljudsko štetje user posted image user posted image user posted image

clock-img

06.01.2008, 17:11

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: moj_moj

berem, berem, že 1 uro berem, če mi boste kaj v vzpodbudo
in potem pridem do
KOKOSOVIH KOCK!?!?!?


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
A kremšnite si pa preskočila?user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

06.01.2008, 17:26

clock-img

Barbs

pencil-img

2044

Grenivka me je čist potolažila - na sorbet niti ne mislim več. Sem se nadihala zraka, pa še cunje sem zrihtala bolj ali manj. Zdaj malo tapkam, otroci pa pečejo mafne in me niti ne gane, ker diši po bajti. Čist res. Ful sem ponosna nase (zaenkrat). Upam, da ponoči ne bom  LARA user posted image

Ne vem pa, kaj naj danes večerjam, sem čisto brez idejuser posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

clock-img

06.01.2008, 17:56

clock-img

jer.za.

pencil-img

1782

Se še jaz malo na hitro javim.
Sedajle sem prišla s 5 km sprehoda-hitra hoja. Danes sem jedla še normalno, no od sedajle naprej nič več. Od jutri dalje pa ločevalna, skupaj z možem.

Vidim da ste zelo pridne-tako v pisanju kot v zgubljanju kguser posted image user posted image user posted image .

Nič, otroci kličejo, šibam............

clock-img

06.01.2008, 18:24

clock-img

*pepelka*

pencil-img

1225

Jaj, danes pa tudi mene nekaj lakota daje, pa saj ni nič čudno, če pa sem že od zjutraj na sadju in zelenem čaju. Upam, da bo šlo tudi v prihodnjih dneh vse po maslu, saj bi se res rada znebila odvečnih kg.


clock-img

06.01.2008, 19:22

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

Punce mi smo pa ravnokar z drsanja. Eno uro in pol user posted image , noge me bolijo, ima katera rezervne? Sem si kar dala duška in sem se tudi fajn našvicala. Sicer sem lep čas oklevala, ker se zaradi operirane hrbtenice bojim padcev, danes sem se pa skorajžila in evo, bilo je super.
Aja pa šesto uro sem zamudila, od kosila nisem nič jedla. Samo eno kavo sem spila. Mogoče bi lahko malo sira, kaj pravite?

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

clock-img

06.01.2008, 19:28

clock-img

paris

pencil-img

1304

Hojla, opazujem vas, nič bat! Dajmo punce, dajmo punce, go, go go!!user posted image user posted image user posted image


Tjaga, jaz bi namesto tebe raje kakšen kos sadja, kot sir.


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

clock-img

06.01.2008, 19:33

clock-img

mayy

pencil-img

321

Zaenkrat sadni dan uspel, pojedla 3 jabolka in spila sok treh pomaranč. Lačna sem pa ko hudič, komaj čakam jutri.

clock-img

06.01.2008, 19:44

clock-img

kai1

pencil-img

638

ojla

Za danes sem zaključila s hrano.user posted image user posted image user posted image
Uspelo brez prekrškov.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Z:2jabolka, jogurt
M:/
K:juha, puranji zrezek, solata, kava
M:sir
V:rukola z šampinjoni in jajcem


dejmo punce, jutri je tehtanje, ne pozabite.user posted image user posted image user posted image

clock-img

06.01.2008, 20:29

clock-img

Anonimen

Dober večer user posted image
Prišla sva z obiska, kjer so ponujali svega i svašta. Pa sem pojedla malo pršuta in oliv, seveda brez kruha.Zraven pa popila pol litra vode.Vse sladkarije sem odklonila user posted image
Jutri pa tehtanjeuser posted image

clock-img

06.01.2008, 20:32

clock-img

natasaom

pencil-img

2231

čer!jest sem tud pridna-kljub temu,da pečemo palačinke,dobivamo čokolade in potico...
za kosilo smo imeli pečen krompir in perutničke-jedla sem samo meso in solato user posted image ..včeraj sem skuhala vampe pa ne vem,če lahko to jem user posted image ..moram mojo mentorco vprašatuser posted image ..vagala sem se pa tud že in sem zadovoljna-povem jutri user posted image
uspešno hujšanje user posted image

clock-img

06.01.2008, 20:41

clock-img

Anonimen

Evo še odgovor od mentorce user posted image user posted image
Vampe zgostiš z moko, zato odpadejo. Edino, če jih nič ne zgostiš, daš samo veliko čebule.
Pa pridna si, sedi 5 user posted image

clock-img

06.01.2008, 20:41

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Dober večer user posted image
Prišla sva z obiska, kjer so ponujali svega i svašta. Pa sem pojedla malo pršuta in oliv, seveda brez kruha.Zraven pa popila pol litra vode.Vse sladkarije sem odklonila user posted image
Jutri pa tehtanjeuser posted image



To je karakter user posted image user posted image . Jaz sem pa vseeno en košček sira (3,5 dag, če sem čisto točna) in malo sataraša zraven.

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

clock-img

06.01.2008, 20:46

clock-img

natasaom

pencil-img

2231

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Evo še odgovor od mentorce user posted image user posted image
Vampe zgostiš z moko, zato odpadejo. Edino, če jih nič ne zgostiš, daš samo veliko čebule.
Pa pridna si, sedi 5 user posted image





jest nič ne gostim z moko,ker mojga želodec zajebava..sam s čebulo user posted image

hvala za 5-tko user posted image


moj se v dnevni baše z napolitankam,jest pa čakam,da neha user posted image  pa kruh moram zamest,da ne bo jutr revež lačen

clock-img

06.01.2008, 20:56

clock-img

Miss Piggy

pencil-img

1936

Tud jaz sem bolj kot ne uspešno zaključila dan. Zjutraj sem pojedla pomarančo, kosilo je danes kuhala moja oma, ki pa je omako od šnicljev zgostila z moko, in me tolažla, da sej to pa ni nič.. (no to je moj prekršek, vendar ne po moji krivdi). Zraven sem mela še solato.
Za malico nič, ker smo bili na obisku, za večerjo pa jogurt z grižljajem sira. Pravkar sem pa poglodala še pest orehov user posted image , sem se morala mal pocrkljat.user posted image


Dobr, da se men ni treba vagat jutri (pokvarjena vaga), ker že 3 dni nisem šla na veliko potrebo user posted image . Donata pa jaz ne morem pit, mi je tko bljaki. Grem jutri v nabavo za kejfirom in kislim zeljem. To bo po moje ubijalska kombinacija.user posted image

clock-img

06.01.2008, 21:01

clock-img

natasaom

pencil-img

2231

kaj pa laneno seme?men je to ful pomagal po porodu

clock-img

06.01.2008, 21:05

clock-img

Miss Piggy

pencil-img

1936

Bi blo za probat...user posted image

clock-img

06.01.2008, 21:21

clock-img

Erdbeere

pencil-img

3607

evo jaz tud tukaj uživam v hujšanju, da ne boste mislile, da sem kar poniknila....jutri bodo OH, moram se še spomnit, akj naj jem...krompir (solato) verjetno.

Še kg, ki bi se jih rada znebila. -10kg...sem lani hujšala po tem, shujšala 10 kf pa sem jih 5 nazaj dobila, tko da če gre zdaj 10 dol in jih potem spet dobim 5 nazaj bom počasi prišla do idealne teže user posted image

clock-img

06.01.2008, 21:31

clock-img

birdy

pencil-img

5352

Hoj, hoj.
Ko ste očitno dans vse uspešno pregurale dan vam moram mal zaj... povprečjeuser posted image
Ker je bil tak butast vreme nisem mogla it na sprehod in sem bla doma in sam gledala kaj vse bi požrla. Sem pa mislila, da bom napadla bombone, pa navadno čokolado, pa čips,... Pa sem vsen malo manj grešila. No, jedilnik:
Z: 3 pomaranče, 2 PZ žemlje, jogurt
K: juha, 2 zrezka in kuhano zelje
M: 70% čokolada
M2: pomaranče in mandarine
V: arašidi in suha jabolka

Ja, sram me je, sam jutr bo ful lažje zdržat, mamo fizioterapijo, pa en predavanje, pa sprehod (močno upam), pa mi ni dolgčas, pol pa tud ne žrem. Mislm, ker tole dans je pa čist adijo!!!!
Pa še to, ko ene govorite o neki soli da se prepucaš... Mene je nekaj (pojma nimam kaj) dans tok pognal, da sem bla pomoje ene dve ure (tekom dneva) sam na skretu. Sem se prepucala tko k pet mescev nazaj k sem dubla klistiruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010

clock-img

06.01.2008, 21:38

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

07.01.2008, 06:27

clock-img

Blejka26

pencil-img

1798

evo mene z nič dobro novico.Žal ni šla dol niti kilca..mogoče naslednji ponedeljekuser posted image

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

clock-img

07.01.2008, 06:28

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

Dobro jutro,

meni tehtnica kaže - 2 kg.
Pridne bodite, šibam v službo. Adijooooooooo.

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

clock-img

07.01.2008, 06:45

clock-img

*pepelka*

pencil-img

1225

Ker sem začela 3. in danes do danes še ni ted, sem se odločila, da se prvič tehtam šele nslednji ponedeljek.
Drugače pa sem danes 5. dan na ločevalni in imam B dan.

clock-img

07.01.2008, 06:48

clock-img

*pepelka*

pencil-img

1225

.jutri bodo OH, moram se še spomnit, akj naj jem...krompir (solato) verjetno.



Krompirček je škrob in ne oh. Morda kakšno zelenjavno pizzo, ali pa testenine, ali pa morda polnozrnati kruh z ajvarjem...

clock-img

07.01.2008, 07:17

clock-img

metkica1

pencil-img

945

Jutro!

-1,5 kg  user posted image user posted image

sem se pa sinoči malo pregrešila, nisem se mogla upreti čokoladnim kockam z marcipanom.

Bo danes bolje, se mi zabičala   user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem