cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!

  
clock-img

06.01.2008, 09:59

clock-img

Anonimen

Meni kaže dobro user posted image

clock-img

06.01.2008, 10:02

clock-img

Blejka26

pencil-img

1798

a ve katera kje dobiti dvd od sky bo-ko sem to telovadila pred 6leti je bilo zakon

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

clock-img

06.01.2008, 10:05

clock-img

Serendipity

pencil-img

5124

Jutrooo user posted image

Jaz sem pa včeraj malo zasr*... Sva bila na obisku pa so nama ponudili home made biftek, pa sem malo zatajila... Pa še malo vinčka sem popila... user posted image

Ampak, danes gremo s polno paro naprej. Moj jedilnik (po okvirno po Montignacu)

Z: sok sveže iztisnjene pomaranče.  Potem črna kava bs, pz kruh in 100% jagodna marmelada.
M: kava z mlekom
K: še ne vem - sva povabljena n akosilo - bom imela ločevanje (solata & beljakovine)
M: sadje
V: hrenovke & solata

Jutri pa poročma o mojih kg ... Jao user posted image

Uživajte punce! 

clock-img

06.01.2008, 10:14

clock-img

mayy

pencil-img

321

Dobro jutro
Včeraj kar pridna no mogoče bi šlo 2 princes krofka manj user posted image . Danes pa je sadni dan bo kar težko.
Tud jaz se jutri ne bom tehtala, da ne zgubim motivacije.
Tajda se midve tehtava skupaj vsakega 3. v mesecu.user posted image
Se danes še pišemo, poročam kako bo šlo.

clock-img

06.01.2008, 10:35

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

IZVIRNO SPOROČILO: Elis@

Tud jaz na tešče pijem kavo, zdej pa študiram, kaj bi pojedla na tešče, da bi me pognal user posted image Jaz sem tko napihnjena user posted image user posted image .



Pognal te bo Donat. Dva deci ga mal segrej, da gredo mehurčki ven, pa spij. Lahko ga spiješ tudi en liter na dan.





Jaz sem včeraj malo grešila. Sem si naredila ajdovo kašo s šampinjoni, pa je noter kapnilo tudi malo sladke in nekaj kisle smetane. Je pa bilo dobro, glede na to, da sem packala prvič.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

06.01.2008, 11:33

clock-img

Anonimen

Jaz sem pa lačnauser posted image user posted image user posted image
Tega sadja imam že zdaj čez glavo. Morala si bom omisliti kakšno zelenjavo. Zelenjavna juhicauser posted image

clock-img

06.01.2008, 11:42

clock-img

Sash

pencil-img

133

No včirej nisem se nič javila, ampak moram povedati, da sem se kar držala. Mogoče sem zvečer malo zatajila, saj sem pojedla en košček peciva več. Upam, da zaradi tega nebo tako hudo. No danes pa sadni dan....  Potem pa v jutre vaganjeuser posted image . Upam, da je šlo kaj kilogramov dol in bo motivacija še večja kot na začetku diete.
A ve veliko telovadite? Jaz začnem jutre z orbitrekom. Katere vaje pa delate ostale?
Lep dan vam želim....


_____________________________

Na svetu sem zato, da ljubim in ne sovražim!

clock-img

06.01.2008, 11:44

clock-img

Anonimen

faaak js sem pa čist zabluzila. včer sem spekla mufine za sladico. in itak so ostal. pol sem šla pa ponoč po mlek za tamalo zagledam na pultu mufin in ga požrem??!! ob 1h ponoč! to pa je podn! pol sem bla še na enmu obisku seveda se poleg sladke kave nism mogla upret piškotom in čokoladnim bonbonom. razočarana sem sama nad sabo in od zdele dalje ne jem več nič razn sadje! ****o mast! user posted image user posted image user posted image

clock-img

06.01.2008, 11:44

clock-img

Anonimen

Nataša77 skuhaj si zelenjavno juho.Te bolj nasiti in pogreje.Verjamem, da ti sadje preseda, sploh pozimi ni fajn, ker je mrzlo.Ali pa pojej nekaj oreščkov.Jaz bom pa zdajle user posted image

clock-img

06.01.2008, 11:53

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Nataša77 skuhaj si zelenjavno juho.Te bolj nasiti in pogreje.Verjamem, da ti sadje preseda, sploh pozimi ni fajn, ker je mrzlo.Ali pa pojej nekaj oreščkov.Jaz bom pa zdajle user posted image


Zdaj sem mojega poslala v trgovino po zelenjavo. Res si bom juho skuhala. Bo vsaj nekaj toplega za moj želodček.user posted image

clock-img

06.01.2008, 11:55

clock-img

*tajda*

pencil-img

1080

Tajda se midve tehtava skupaj vsakega 3. v mesecu.
Se danes še pišemo, poročam kako bo šlo.

IZVIRNO SPOROČILO: mayy





Veljauser posted image  Jst sem tud ful lačnauser posted image  bom za kosilo jedla kuhan brokoli ker ga mam ful rada,saj to lahko a ne? Glede na to da je danes sadni dan,a se lahko je tudi zelenjavauser posted image

clock-img

06.01.2008, 12:24

clock-img

birdy

pencil-img

5352

Jst sem mela pa dons krizo zjutri, pa ne lakotno ampak ta švoh krizo. Sem bla tok švoh v noge, da sem komi do dol prilezla, da sem si vzela 3 pomaranče. Pa sam pet minut počakala in pol pojedla 2 PZ žemlje in jogurt. Pa vodo pila. In po kakih pol urah je blo bolj.
Kosilo še ne vem kakšno bo, večerja pa verjetno kak jogurt al pa kaka šunkauser posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010

clock-img

06.01.2008, 13:03

clock-img

mayy

pencil-img

321

Meni gre za enkrat dobr, sem spila 0,5l vode, en kapučino in pojedla 1 jabolko.
Upam da mi bo uspel sadni dan.

clock-img

06.01.2008, 13:44

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Jaz pa resno razmišljam o tem razstrupljevanju z grenko soljo. Prej sem brala članek, ki ga je ena nalimala.

No, danes sem spila že dve šalčki mlačnega donata, pa me še ni pognalo. Sploh ne vem, kaj mi je.

Jedla pa sem:
Z: 3male kivije in eno pomorjačko, kruh z marmelado BS
M: /
K: Radič in en svinjski zrezek, panacota iz jogurta in fruktozo.
Naprej pa še ne vem, gremo danes še na obiske. user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

06.01.2008, 14:24

clock-img

sonjah

pencil-img

164

Dulcinea-tud jest obožujem ajdovo kašo, sam da si jo ponavadi nardim z jurčki.user posted image user posted image  S smetano je sicer še nisem, mi je pa full dobr mal sojine svetle omakce gor

Sicer pa vidim, da ste pridne in se kar lepo javljateuser posted image user posted image user posted image

clock-img

06.01.2008, 14:27

clock-img

sonjah

pencil-img

164

IZVIRNO SPOROČILO: *tajda*

Tajda se midve tehtava skupaj vsakega 3. v mesecu.
Se danes še pišemo, poročam kako bo šlo.

IZVIRNO SPOROČILO: mayy




ja, tajda seveda lahko brokoli


Veljauser posted image  Jst sem tud ful lačnauser posted image  bom za kosilo jedla kuhan brokoli ker ga mam ful rada,saj to lahko a ne? Glede na to da je danes sadni dan,a se lahko je tudi zelenjavauser posted image

clock-img

06.01.2008, 14:32

clock-img

sonjah

pencil-img

164

Dulcinea tud men je ta članek dal za mislit! Pa mi niti še ne bi, če ne bi bla moja mami pred kakim letom pri enmu priznanmu zdravilcu "nevemkakosežepiše" in je bil full zgrožen, kako zamaščena jetra da ima in gor in doluser posted image . In pol je mela eno dieto kr dolg časa, da so se jetra mal ščistla in se res full bolš počut od takrat. Sam men tista dieta....brez meskauser posted image user posted image .
Tko da temeljito razmišljam o tem čiščenjuuser posted image user posted image

clock-img

06.01.2008, 14:54

clock-img

Barbs

pencil-img

2044

Živjo,

na hitro, kaj več pa zvečer - moram na zrak, da me bo zeblo in da ne bom mislila na sladoleduser posted image  po kosilu.
Danes sem zgodaj vstala, najprej sem pojedla en kivi, nato sem se šla tuširat, mal vagatuser posted image , nato pa sem si privoščila veliko kavo z malo mleka, itak da bs. Nato smo imeli ene dirke zaradi gorilca za centralno in sem pozabila zajtrkovat, pa tudi čaj pit.user posted image Okrog enajstih sem bila ful lačna (čudno, a ne) in sem pojedla košček samostanskega sira in en ostanek zelene paprike od predvčerajšnjim (se mi zdi, ker ni bla prav preveč mlada videt...)
Za kosilo sem ostalim pripravila pravo pojedino (govejo župco, svinjska rebrca iz pečice, krompir v kosih, solato z jajcem...), mene pa je pograbila neka huda trenutna dieta in sem si zanalašč na vodi  (user posted image ) skuhala zmrznjen osličev file. In potem me mož maltretira, da lahko jem rebrca in da sama sebe mučim - pa se nisem dala - sem lepo pojedla ribo, pa solato zraven, pa por in čebulo iz juhe (korenja pa neuser posted image ). Pa še fajn se mi je zdelo, ker so me vsi pomilovalno gledaliuser posted image  Pol ure sem bila sita kot boben, to pa je tudi vse. trenutno se počutim, kot da danes nisem še nič jedla, sploh po zadnjem obisku veceja. Zdaj gremo ven, ker se mi mota po glavi limonov sorbet, ki ga imam v skrinji še od novega leta. Ko pridemo nazaj bom pa zmazala eno rdečo grenivko - rabim nekaj svežega in sočnega, od tega sira in rib in mesa se mi bo skravžlalo. (tako kot včeraj zvečer, ko sem med filmom morala pojesti nekaj oliv - bemti grda navada mlet pred Tv....user posted image  )

Bodte pridne, se beremo zvečer, jutri zjutraj pa ZARES vagauser posted image , zame pa kar zanimiv dan, ker bom pila uno brozgo Das gesunde plus.... Glede čiščenja jeter (to sem že jaz nalepila pred enim tednom nekam, pa ne vem kam) - prijatelj od moža je to probal novembra in je rekel, da pali. Predlagam, da če je še katera za, se dogovorimo kateri dan, nakupimo to sol in grenivke in se skupaj poženemo v sračkanje.user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

clock-img

06.01.2008, 15:14

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

IZVIRNO SPOROČILO: Barbs

Glede čiščenja jeter (to sem že jaz nalepila pred enim tednom nekam, pa ne vem kam) - prijatelj od moža je to probal novembra in je rekel, da pali. Predlagam, da če je še katera za, se dogovorimo kateri dan, nakupimo to sol in grenivke in se skupaj poženemo v sračkanje.user posted image



Potem pa zalaufa komunikacija prek kanalizacije. user posted image user posted image

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

clock-img

06.01.2008, 15:18

clock-img

Shorty_

pencil-img

6792

Pokorno se javljam in prosim da me date na seznam shujšat moram za 9 kil ker pa še dojim se držim načela skenslaj kruh po 10i zjutraj, pij več, žri manj, pa več ali manj ločujem oh in B pa zvečer po 17i več ne jem ampak sam pijem. Na svojo višino 149,5 sem imela 27.12. 57 kil, sicer mi je včeri doma pokazalo 53 ampak mislim da to ni čist realno bom vidla jutri ko se stehtam zjutri kok bo kazalo.
Moj cilj je 48 kg. Bom začela pa tud telovadit (počepi trebušnjaki vaje za rit)

Srečno punceuser posted image user posted image user posted image

clock-img

06.01.2008, 15:40

clock-img

tatam

pencil-img

1230

Juhu,meni pa je že uspelo tri kile dol spravit!In kako??V petek začela z bruhanjem,včeraj do večera nadaljevala,potem se je normaliziralo. Ampak takih izgubljenih kil si ne želim več,pa tudi drugim jih ne!!!
Prav z hujšanjem pa naj bi začela jutri!Bomo vidli kak bo!
Včeraj sem vsaj praznovanje skoz spustla,kar se hrane tiče..Ampak je ostalo polno vsega,še torta,mljask..Zato ne vem kak bo jutri,ko bo želodec v normalnem stanju!!user posted image

clock-img

06.01.2008, 16:13

clock-img

Anonimen

Yeeessss, uspelo mi je. Se zadržat.user posted image user posted image user posted image
Sem imela inštrukcije, pa mi mama od tega fanta začne ponujat piškote in pecivo. user posted image Mmmmm. user posted image Pa tisti biskvit, oblit s čokolado in povaljan v kokosu.user posted image  Jaz pa v dilemi vzamem-ne vzamem. Pa sem rekla, ja saj bom, hvala. No, in ko grem iz bloka ven, se spomnim, da NISEM vzela. Yeeey.user posted image user posted image user posted image

clock-img

06.01.2008, 16:19

clock-img

Serendipity

pencil-img

5124

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Yeeessss, uspelo mi je. Se zadržat.user posted image user posted image user posted image
Sem imela inštrukcije, pa mi mama od tega fanta začne ponujat piškote in pecivo. user posted image Mmmmm. user posted image Pa tisti biskvit, oblit s čokolado in povaljan v kokosu.user posted image  Jaz pa v dilemi vzamem-ne vzamem. Pa sem rekla, ja saj bom, hvala. No, in ko grem iz bloka ven, se spomnim, da NISEM vzela. Yeeey.user posted image user posted image user posted image



user posted image   user posted image   user posted image   user posted image  - Bravo! Jaz sem zasvojena s tem pecivom (mi mu pravimo kokosove kocke) Jao, se mi zdaj kar sline cedijo ...

clock-img

06.01.2008, 16:21

clock-img

Anonimen

Točno ja, kokosove kocke.user posted image user posted image user posted image

clock-img

06.01.2008, 16:31

clock-img

Špelca21

pencil-img

431

Punce men bo pa letos definitivno ratal ne jest sladkarij in podobnih stvari, ki redijo. V petek sem namreč dobila žolčno dieto in zdj odpade, da bi se kej pregrešila.

No jutri pa začnem še s fitnesom tko da bodo kilce kr letele od mene user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem