cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!

  
clock-img

10.10.2008, 09:17

clock-img

aiwich

pencil-img

161

dobr si povedala. pol glede na tok kok sem plačana lahk sam polovico delam.user posted image user posted image user posted image

clock-img

10.10.2008, 09:19

clock-img

aiwich

pencil-img

161

pišuka me neki razganja user posted image  verjetno me še od včeri zvečer drži. dons bo dober danuser posted image user posted image user posted image

clock-img

10.10.2008, 09:41

clock-img

zmajči25

pencil-img

517

Evo, da se še jaz pohvalim... Sem uspela shujšet za tisto "pridelano" kilo od vikenda in še 0,5 kg zraven.user posted image user posted image user posted image  Jupiiiiiiiiii! Je pa res, da se nisem od ponedeljka tehtala in danes zjutraj sem bila takoj dobre volje!
Popoldne pa me čaka še šoping in dan bo popoln user posted image .
Maja1488, upam, da me do junija ne bo več tu gor in da bom tiste 4-5kg uspela shujšat v krajšem času user posted image user posted image user posted image .

clock-img

12.10.2008, 11:35

clock-img

mojamura

pencil-img

5505


IZVIRNO SPOROČILO: aiwich

pišuka me neki razganja user posted image  verjetno me še od včeri zvečer drži. dons bo dober danuser posted image user posted image user posted image





kaj pa je bilo tisti večer....hahaha....a hopa cupa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ti kar privoščim

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

12.10.2008, 11:36

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

suuuuuper....čestitke, ah do juni9ja boš ti še 5x dol spravila teh 4-5 kg....nič batuser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

13.10.2008, 04:59

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Ahoj!

Samo pofočkam se, da sem še tu z vami. user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

13.10.2008, 14:07

clock-img

mojamura

pencil-img

5505


IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Ahoj!

Samo pofočkam se, da sem še tu z vami. user posted image




enako tudi jazuser posted image user posted image


snorlax zasledujem te hahha


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

13.10.2008, 14:26

clock-img

zmajči25

pencil-img

517

Tudi jaz sem tukaj! Ste se imele lepo čez vikend? Dam se spet malo pohvalim... Še 1 kg manj imam, tako da še 4 kg in sem na želeni teži!user posted image user posted image  Ta vikend pa sem res ful pazila pri hrani in dosti migala, tako da so bili rezultati vidni danes na vagi.user posted image user posted image
Kako kaj ve? Murči, zate vem, da si bila pridna (kot ponavadi), kako kaj ostale?

clock-img

13.10.2008, 21:52

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Ahoj!

Samo pofočkam se, da sem še tu z vami. user posted image




enako tudi jazuser posted image user posted image


snorlax zasledujem te hahha



Ne, me ne. user posted image Prehitevaš in to po desni!!! user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

14.10.2008, 08:45

clock-img

mojamura

pencil-img

5505


IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Ahoj!

Samo pofočkam se, da sem še tu z vami. user posted image




enako tudi jazuser posted image user posted image


snorlax zasledujem te hahha



Ne, me ne. user posted image Prehitevaš in to po desni!!! user posted image




pa daj še ti mene prehitet vklopi žmigavec pa gaaaaaaaaaaaasssssssssaaauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

14.10.2008, 09:20

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Jst sem se spet na montija spravla user posted image  Sicer mal kombiniram, pa pojem od sadja in zelenjave tudi tisto kar se nebi smelo (pesa, banana, grozdje...) ostale stvari pa spoštujem. Sem se mal zamislila, ker sem se v prvi nosečnosti tumač zredila in nebi bla tudi zdaj rada kot slon. Jaz bom še vedno z vami, vmes se bom mal pregrešila.

Tehtala se pa magar ne bom user posted image . Je pa kr dolgo tega, ko sem nazadnje jedla po montiju. Mislim, da se je vse končalo ko je imela tamala rojstni dan, potem smo šli na dopust in pridelala sem nazaj kr neki kilc. Danes štartam z 80, pa upam, da jih čimmanj pridelam.

clock-img

14.10.2008, 09:43

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

maja ne sekiraj se zdaj za kile....ti le jej kar ti paše (no malo pazit ni greh user posted image ) ampak sem pa vesela, da boš nas še čekirala, če smo pridne, pa da nam daš kako vzgojno brco ipduser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

14.10.2008, 09:48

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

14.10.2008, 10:32

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Mura pri meni je problem ta, da ali se držim in sem ful pridna, ko pa grešim, grešim na veliko. Na dopustu sem vsak dan zmazala vrečko čipsa, pa tortico, sendvič z majonezo... Hvalabogu sem dobila samo 3 kile nazaj. Sem se bala, da jih bom imela več. In ko se držim zdrave prehrane, se tudi mažem s kremicami in olji, ko pa grešim pozabim tudi na to. Pa ko sem na montiju grem vsak dan na sprehod, če nisem pa doma na kavču žulim prepovedano hrano. To je moja slaba lastnost pri vseh stvareh. Če neki delam delam 100% in z vsem kar lahko dam od sebe, al pa ne delam nič. Neki na pol nisem od nikoli znala.

O ja, brco boste pa doble, če ne boste pridne user posted image

clock-img

14.10.2008, 14:52

clock-img

mojamura

pencil-img

5505


IZVIRNO SPOROČILO: morrak

Mojamura in snorlax tako sedaj ko vidim, kako sta vedve pridne in koliko vama je uspelo izgubiti z g. Montijem, vaju prosim, če ga pošljeta še k meni malo.
Moja odločitev:
Jutri nastopim novo službo in se začnem prehranjevati po montiju. UPAM; UPAM; da bodo rezultati povsod. user posted image




koga to....a montija, sploh ni neki sexy ded....raje mej kakega bruce-a willis-a hahaha


čestitam za novo službo!! verjamem pa da se ti bo pridnost tudi obrestovala.


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

14.10.2008, 14:53

clock-img

mojamura

pencil-img

5505


IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Mura pri meni je problem ta, da ali se držim in sem ful pridna, ko pa grešim, grešim na veliko. Na dopustu sem vsak dan zmazala vrečko čipsa, pa tortico, sendvič z majonezo... Hvalabogu sem dobila samo 3 kile nazaj. Sem se bala, da jih bom imela več. In ko se držim zdrave prehrane, se tudi mažem s kremicami in olji, ko pa grešim pozabim tudi na to. Pa ko sem na montiju grem vsak dan na sprehod, če nisem pa doma na kavču žulim prepovedano hrano. To je moja slaba lastnost pri vseh stvareh. Če neki delam delam 100% in z vsem kar lahko dam od sebe, al pa ne delam nič. Neki na pol nisem od nikoli znala.

O ja, brco boste pa doble, če ne boste pridne user posted image




te pa podi poredna, zdaj ko si user posted image , ti je oproščeno hehehe

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

14.10.2008, 17:02

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Mura pri meni je problem ta, da ali se držim in sem ful pridna, ko pa grešim, grešim na veliko. Na dopustu sem vsak dan zmazala vrečko čipsa, pa tortico, sendvič z majonezo... Hvalabogu sem dobila samo 3 kile nazaj. Sem se bala, da jih bom imela več. In ko se držim zdrave prehrane, se tudi mažem s kremicami in olji, ko pa grešim pozabim tudi na to. Pa ko sem na montiju grem vsak dan na sprehod, če nisem pa doma na kavču žulim prepovedano hrano. To je moja slaba lastnost pri vseh stvareh. Če neki delam delam 100% in z vsem kar lahko dam od sebe, al pa ne delam nič. Neki na pol nisem od nikoli znala.

O ja, brco boste pa doble, če ne boste pridne user posted image



Jep. To je tako, kot bi sebe brala. Ko se držim, izpljunem tudi zrno riža, ko poskusim, če je kuhano. Ko grešim......pa raje ne bi...user posted image

Od včeraj sem spet pridna. Ampak se ne bom hvalila, ker potem gre vse v franže. Recimo, da je vsak dan poglavje zase in da se trudim vsak dan posebej. Nič dolgoročnih načrtov itd...počasi, pa ziher.user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

14.10.2008, 17:40

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

14.10.2008, 19:27

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

15.10.2008, 05:20

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Ej, punce, jaz ne kompliciram glede hrane. Skuham normalno južno, potem pa jaz jem tisto, kar lahko. Npr. meso + solato ali zelenjavo, brez krompirja in riža. Če so testenine, sebi naredim zelenjavno omako in skuham p.z. testenine. Meni so najboljše Grande p.z. špageti. Ali pa p.z. kuskus in zelenjavo, pečeno hrenovko ali pečenko in kislo zelje itd..itd...

Na tešče pojem sadež (mandarino, jabolko...ali kaj takega), nato zajtrk kake 4 kose kruha in marmelado b.s. (ali s fruktozo), kavo ali čaj. Dopoldan v službi skoz meljem sadje, tudi suho sadje. Okoli 16.00 ure imam kosilo, za večerjo pa tudi kak rio mare ali pa sadje..

Edino, kar ga sračkam je, da še med obroki zmeljem kak paket arašidov (onih, neluščenih), ali pa kake suhe slive, marelice, črno čokolado (uno s 85 % kakava), skratka jaz še vedno jem prevelike količine hrane. Pa premalo migam.user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

15.10.2008, 05:21

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Aja, pa kruh si sama pečem, imamo domačo p.z. pšenično moko. Not pa dam samo moko, vodo, sol in kvas.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

15.10.2008, 08:37

clock-img

mojamura

pencil-img

5505


IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Ej, punce, jaz ne kompliciram glede hrane. Skuham normalno južno, potem pa jaz jem tisto, kar lahko. Npr. meso + solato ali zelenjavo, brez krompirja in riža. Če so testenine, sebi naredim zelenjavno omako in skuham p.z. testenine. Meni so najboljše Grande p.z. špageti. Ali pa p.z. kuskus in zelenjavo, pečeno hrenovko ali pečenko in kislo zelje itd..itd...

Na tešče pojem sadež (mandarino, jabolko...ali kaj takega), nato zajtrk kake 4 kose kruha in marmelado b.s. (ali s fruktozo), kavo ali čaj. Dopoldan v službi skoz meljem sadje, tudi suho sadje. Okoli 16.00 ure imam kosilo, za večerjo pa tudi kak rio mare ali pa sadje..





no tudi jaz delam podobno kot snorči.

Kupujem pa v šparu kislo mleko S-buget...pa včasih kaki pz kruh....ostale ala monti stvari so pa res drage.

za zajtrk recimo pojem sadež + kislo mleko + kod pz kruha
ali pa sadež+ 2 kuhani jajci + kislo mleko ali jogurt z mm

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

15.10.2008, 08:47

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Maja kaj nisi noseča-pozabi dieto.



Ja noseča ampak se vseeno probam držat načel zdrave prehrane. Kot sem napisala v zgornjem postu, al se držim al pa ornk sračkam. Glede na to pa je zdrava prehrana itak boljša za otroka kot junk, ki ga drugače jem. Ne gledam pa kolko bom šla dol, ker itak ne smem it. Pa sadje in zelenjavo jem vso, tudi če ni po montiju. V glavnem...ne hujšam ampak se zdravo prehranjujem.

clock-img

15.10.2008, 08:48

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Aja za tole špar monti hrano pa prvič slišim. Pri nas tega ni. A to imajo v LJ? Kaj pa se da dobit? In kaj vse obstaja?

clock-img

15.10.2008, 17:50

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem