cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!

  
clock-img

02.10.2008, 14:23

clock-img

zmajči25

pencil-img

517

Eno vprašanje imam... Kolikokrat na teden se tehtate? Jaz se tehtam vsak dan pa so mi rekli, da je najbolj priporočljivo se tehtat 1x na teden zjutraj na tešče, samo jaz ne vem če bi zdržala toliko časa brez tehtanja.....user posted image  Jaz se tehtam vsak dan zjutraj in sem potem slabe volje, če mi vaga pokaže 200 g več kot prejšnji dan. A vam teža kaj niha?

clock-img

03.10.2008, 06:24

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Zmajči, priporočeno se je tehtat čim redkeje, ker teža niha in potem zgubiš motivacijo. Samo sem bila tudi jaz v fazi hujšanja obsedena s tehtanjem in to celo tako, da sem se tehtala večkrat na dan. user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

03.10.2008, 08:18

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

jaz sem se na začetku tehtala vsak drugi četrtek....zdaj pa se tehtam približno na 3. tedne.

včasih sem delala tak, da sem se tehtala vsak drugi dan - pa ni bilo ok - ker mi je motivacijo zbilo. ker enkrat je kazalo manj, drugič več....pol pa saj veš


punce peeeeeeeeeeeeeeteeeeeeeeeeeeeeek jeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

03.10.2008, 11:39

clock-img

zmajči25

pencil-img

517

Petek user posted image user posted image ! Pa ful naporen vikend me čaka. Danes zvečer piknik, jutri poroka (ne moja, da ne bo pomote), v nedeljo pa 40. roj. dan sestrične. Upam, da ne bom preveč podlegla skušnjavam, ker obeta se obilo dobre (beri redilne) hrane! Sicer pa... vsake toliko tako paše se pregrešit s kakšnimi domačimi sladicami (na sladko sem še posebej nora). Pa ko jih ne ješ nekaj časa so še toliko boljše!
Lep vikend vsem!!!user posted image

clock-img

03.10.2008, 14:15

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Uživaj, zmajči! user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

06.10.2008, 04:59

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Spet je zatišje tu gor.

Čujte, babe, jaz vam nimam cajta skoz dedov tule gor limat. user posted image Bolniške je konec, grem spet na šiht. Tam pa ni interneta. Jupi, državna uprava.user posted image

Se beremo.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

06.10.2008, 08:28

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

hahahaha...no snorči, meni se pa jutri fax začne, tak da bom mogla še dodatne sile naapetuser posted image user posted image

zmajči no močno upam, da si vzdržala - jaz sem smo meli trgatev pa je bilo tooooooolikooooo peciva pogač vsega redilnega za skozlat....hahaha

ampak je murica bila pridna in jedla vse po montiju user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

06.10.2008, 14:23

clock-img

aiwich

pencil-img

161

ti si pa res pridnauser posted image user posted image user posted image
(mene še dolga pot čaka, da bom znala vedno rečt ne - lakom lačn)

clock-img

06.10.2008, 20:16

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Bravo, Murči. Moja jeklena volja je očitno nekako prešla na tebe. user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

07.10.2008, 08:20

clock-img

mojamura

pencil-img

5505


IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Bravo, Murči. Moja jeklena volja je očitno nekako prešla na tebe. user posted image




hahaha...da da posrkala sem jo vase hehehe, saj ti je malo pošljem nazajuser posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

07.10.2008, 08:21

clock-img

mojamura

pencil-img

5505


IZVIRNO SPOROČILO: aiwich

ti si pa res pridnauser posted image user posted image user posted image
(mene še dolga pot čaka, da bom znala vedno rečt ne - lakom lačn)




eh, ne sekiraj se....boš že še uspela reči ne.....meni je pomagalo da sem se naga pred ogledalo v kopalnici postavila....sem znala takoj rečt NEuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

07.10.2008, 10:07

clock-img

aiwich

pencil-img

161

user posted image user posted image user posted image
men to ne pomaga preveč. če sam sebe vidim se mi ne zdi da sem tko grozna. če sem pa kje zunej pa gre kšna suha memuser posted image  pol šele vidim kašn šlauf semuser posted image

clock-img

07.10.2008, 10:44

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Jutroooooo!
Evo, našega dopusta je konec, zdaj se pa že dva dni spravljam kej nardit. Produktivnost na nuli. Monti tudi.

Ne vem kolko se bom še držala montija, ker mi hormoni norijo...končno nama je uspelo user posted image !
Če ne prej se pojavim spet junija, pa upam, da boste že vse suhe in vas ne bo več tle gor user posted image

Murček in snorlax, držta se še naprej, ostale nove in stare pa pridno hujšat.

clock-img

07.10.2008, 10:52

clock-img

aiwich

pencil-img

161

user posted image user posted image ooo čestitke zauser posted image

clock-img

07.10.2008, 11:02

clock-img

zmajči25

pencil-img

517

Čestitam maja1488 user posted image user posted image user posted image !
Da vam poročam o vikendu... V petek sem se kar držala diete, nisem pojedla nič sladkega, samo malo mesa na žaru, v soboto se nisem nič držala in sem jedla vse po vrsti (tudi kruh, krompir in sladice, ki me najbolj redijo), v nedeljo sem se tudi pregrešila samo s torto na koncu. Rezultat... 1 kg več ...... grrrrrrrrrrrrr!!!! Tako hitro grejo gor in tako počasi dol.user posted image  Se bom pa morala zdaj cel teden strogo držat, da bom dala dol to pridobljeno kilo, saj bi rada shujšala še ene 5 kg. Evo, pravkar glodam mojo banano in čakam 12 uro, da bom lahko pojedla moj jogurt s kosmiči za kosilo. Jaz pa bi pojedla celega vola ne samo tisti bogi jogurt in pest kosmičevuser posted image . Ah, kaj čmo, bo že boljše..... Danes sem prav "zatežena" sama sebi. Upam, da ste ve boljše volje.user posted image

clock-img

07.10.2008, 12:06

clock-img

mojamura

pencil-img

5505


IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Jutroooooo!
Evo, našega dopusta je konec, zdaj se pa že dva dni spravljam kej nardit. Produktivnost na nuli. Monti tudi.

Ne vem kolko se bom še držala montija, ker mi hormoni norijo...končno nama je uspelo user posted image !
Če ne prej se pojavim spet junija, pa upam, da boste že vse suhe in vas ne bo več tle gor user posted image

Murček in snorlax, držta se še naprej, ostale nove in stare pa pridno hujšat.




AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA majaaaaaaaaaaaaaaa čestitam!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image sem full vesela zate!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

midve z snorči sve tu na tej temi tak kot inventar....tako, da mislim, da te bova kar tu počakale hahahauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

08.10.2008, 05:07

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Maja, iskrene čestitke! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz bom tukaj še enih 10 let, tako da....se še beremo.user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

08.10.2008, 08:24

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Hvala za čestitke. No če bosta pa še tukaj, potem pa NASVIDENJE JUNIJA user posted image

clock-img

08.10.2008, 08:27

clock-img

mojamura

pencil-img

5505


IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Hvala za čestitke. No če bosta pa še tukaj, potem pa NASVIDENJE JUNIJA user posted image




papaaaaaaaaa.....pridi nas včasih kaj pogledat....sicer pa ti želim mirno in lepo nosečnost.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

09.10.2008, 08:38

clock-img

aiwich

pencil-img

161

user posted image
ah junija... sigurno bomo še tleuser posted image  sam upam, da nas bo mal manj.user posted image
joj punce jz sem tok zaspana donsuser posted image

clock-img

09.10.2008, 10:57

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

joj punce jz sem tok zaspana dons user posted image  



sam to je fanj, če si v devetih nebesih user posted image  dobro ti gre

clock-img

09.10.2008, 11:02

clock-img

aiwich

pencil-img

161

hehehe sej nism v 9nebesih, sam ta je  bil še najbol podoben smešek kako bi jz zdele ajala user posted image user posted image user posted image

še zdej se nism čist zbudila. če ne bo sončka bomo šli kr drnjohat popoldne. čeprov bi blo fajn da bi se kej v naravo spravla... jutr user posted image

clock-img

09.10.2008, 17:01

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

še zdej se nism čist zbudila. če ne bo sončka bomo šli kr drnjohat popoldne. čeprov bi blo fajn da bi se kej v naravo spravla... jutr




no sonce je, kaj pa ti....drnjohaš?

clock-img

09.10.2008, 18:48

clock-img

aiwich

pencil-img

161

hehehe
sem se zbudila pol k je bla v službi taka norišnica da ni blo nč jasn.
zdej pa čist budna... sem misnla kako bom lepo šla počivat po službi pa ni blo nč od tega... no sej jutr petekuser posted image user posted image

clock-img

10.10.2008, 09:11

clock-img

mojamura

pencil-img

5505


IZVIRNO SPOROČILO: aiwich

hehehe
sem se zbudila pol k je bla v službi taka norišnica da ni blo nč jasn.



a pri vas tudi....
aiwich....kadar imam sranje v služvi se spomnim sledečega:

ne plačajo me zato, da se sekiram, ampak zato, da delam


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem