cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!

  
clock-img

24.09.2008, 14:00

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

ja normalno, da te sprejmemo! WELCOME.

no jaz migam bolj malo, največ z mojim hihihihi....no včeraj pa sem se spravila na orbitrek pa ga gonila 20 minut, tak da je to zame podvig. danes grem na daljši sprehod, pa zvečer runda orbitreka.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

24.09.2008, 15:31

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Zmajči, dobrodošla! In čestitke za izgubljene kile! user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

30.09.2008, 09:01

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Tu gor je pa res zatišje. Montijevke se zdaj beremo drugje, ostale pa zgleda, da so na cilju, ali pa so obupale. Zgleda, da bomo morale novo temo odpret. Če ne prej, pa z novim letom. Takrat bo gotovo spet velik naval. user posted image user posted image user posted image

No, jaz še vztrajam na Montiju. V osnovi se ga držim, malo ga sračkam s sladkarijami, tako da v bistvu teža skoz stoji na istem.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

30.09.2008, 09:29

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

snorlax proč z sladkiši

jaz pa sem še vedno na montiju in dokler ne pridem do tja kamor sem si zadala ne bom nehala

mam še dosti voljeuser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

30.09.2008, 09:43

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Za montinjačke: tukaj

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

30.09.2008, 11:18

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

škoda da nisem vedela....bi ga prav rada v živo videla

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

30.09.2008, 12:35

clock-img

aiwich

pencil-img

161

lohk bi počas že kšno novo knjigo napisal. tko da je mal nove motivacije, al pa kšno malo knjižico... sam da bi blo kej novgauser posted image

clock-img

01.10.2008, 05:26

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Ne rabi denarja. user posted image Napisat pa nima več kaj, ker je že vse pojasnil v 1 knjigi. 

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

01.10.2008, 07:59

clock-img

aiwich

pencil-img

161

ja sej vem. prva je itak zakon. sam tko kšno malo knjigico motivacijsko user posted image user posted image

clock-img

01.10.2008, 08:31

clock-img

mojamura

pencil-img

5505


IZVIRNO SPOROČILO: aiwich

ja sej vem. prva je itak zakon. sam tko kšno malo knjigico motivacijsko user posted image user posted image





slike nagega montija - motivacija?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

01.10.2008, 08:33

clock-img

aiwich

pencil-img

161

aaaaaaa hahahahhahaauser posted image  mislim, da pol res ne bi jedla user posted image user posted image

clock-img

01.10.2008, 08:37

clock-img

mojamura

pencil-img

5505


IZVIRNO SPOROČILO: aiwich

aaaaaaa hahahahhahaauser posted image  mislim, da pol res ne bi jedla user posted image user posted image




no.....kaj pa češ boljšega, bi takoj lahko šla tekmovat za miss havaiian tropic....hahahahauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

01.10.2008, 09:42

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: aiwich

ja sej vem. prva je itak zakon. sam tko kšno malo knjigico motivacijsko user posted image user posted image





slike nagega montija - motivacija?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Bog ne daj! Kakega drugega nagca, ne Montija. Saj drugače je fejst dečko in pameten, samo zgleda pa vseeno ne najbolj seksi, pa tudi, če je suh. Meni so bolj konkretni všeč, ne take suhe treske.user posted image Kaki Richard Gere, mogoče...user posted image ...bemti, tudi ta je že malce star...


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

01.10.2008, 09:50

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

En Richi za vas

< Sporočilo je popravil snorlax -- 1.10.2008 9:51:06 >


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

01.10.2008, 10:31

clock-img

aiwich

pencil-img

161

punce punce!!!user posted image user posted image user posted image  a smo temo spremenileuser posted image
no ja riči pa ni slab kle... user posted image

grem raj nazaj dewatuser posted image

clock-img

01.10.2008, 13:47

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

jaz vem za eni par takih starejših....ki so poleg richarda vredni greha


mel gibson, bruce willis, sean connory...

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

01.10.2008, 14:12

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Ja, murči, to so dedci. user posted image Se vidi, da sem že v letih....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

01.10.2008, 14:26

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Joj, kam smo zajadrale...Pa vse se je začelo s tem, da pride Monti v Ljubljano...user posted image Ženska domišljija nima meja.user posted image

ZAJTRK

KOSILO

VEČERJA

Ni po Montiju, shujšaš pa 100%. Posamezne obroke lahko zaužijete tudi večkrat na dan. Po potrebi. Pred uporabo se ni treba posvetovat z zdravnikom ali farmacevtom. Še manj s svojim možem. user posted image


< Sporočilo je popravil snorlax -- 1.10.2008 14:31:16 >


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

01.10.2008, 15:20

clock-img

aiwich

pencil-img

161

user posted image user posted image user posted image

jz sem se pa tooook najedla, pa spila toook vode, da sem k balon zdej. no pa sej se bo uleglo pa bo....
sam klele na tem stolu komi sedim. se bom kr odkotalkala pod mizouser posted image

clock-img

01.10.2008, 20:50

clock-img

Anonimen

ooooouuujjjjeeeeeuser posted image user posted image user posted image  to dieto bi tudi jaz sprobalauser posted image

clock-img

02.10.2008, 07:53

clock-img

mojamura

pencil-img

5505


IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Joj, kam smo zajadrale...Pa vse se je začelo s tem, da pride Monti v Ljubljano...user posted image Ženska domišljija nima meja.user posted image

ZAJTRK

KOSILO

VEČERJA

Ni po Montiju, shujšaš pa 100%. Posamezne obroke lahko zaužijete tudi večkrat na dan. Po potrebi. Pred uporabo se ni treba posvetovat z zdravnikom ali farmacevtom. Še manj s svojim možem. user posted image




uuuuuuuuuuu jaaaaaaaaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image


tvoja dieta učinkuje 100%....evo sem zgubila dodatna 2 kg.

skupaj - 25 kg



_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

02.10.2008, 08:17

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Bravo murči! Uradno si me prehitela! user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

02.10.2008, 08:44

clock-img

aiwich

pencil-img

161

res sta dobriuser posted image user posted image user posted image  svaka častuser posted image
bi se mogla jz mal več z vama družit, da b še men šlo kej dol ne gor. sploh se ne morm v roke vzet. kšn dan sem čist pridna, pol pa drug dan kej zaj... najbl mi narobe hodi pivouser posted image  

clock-img

02.10.2008, 09:21

clock-img

mojamura

pencil-img

5505


IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Bravo murči! Uradno si me prehitela! user posted image




ajde hitro za mano...

v nizki štart in gaaaaaaaaaaaaaaaaaasss user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

02.10.2008, 14:21

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Do zdajle sem še brez greha. Tamle na mizi zanalašč gledam čips, da preizkušam trdno voljo. user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem