cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!

  
clock-img

16.09.2008, 08:42

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

evo spet je nazaj naša stara dobra snorlax
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

16.09.2008, 09:09

clock-img

Anonimen

Hejhoj!user posted image

Ma ne hujšam ravno. Ampak napredek je že, da jem zajtrk. In da zvečer ne jem ali jem malo, pa še to brez kruha.

Malo gre dol. A se ne veselim prehitro.user posted image


Super ste vse.user posted image

clock-img

17.09.2008, 21:45

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

17.09.2008, 21:45

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

18.09.2008, 08:30

clock-img

Anonimen

morrak user posted image  ti si tudi ena taka večna hujšarica, kot jaz, se mi zdi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

18.09.2008, 08:44

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

18.09.2008, 09:21

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image user posted image

clock-img

18.09.2008, 09:26

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

morrak pa natasa77, vidve sta dve super face .... pa vesta da se počasi tudi daleč pride....ali??user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


aja, jaz pa sedim zdaj v pisarni z jakno, me zebe ko psa loluser posted image ....pa sem sodelavcem rekla, da nimam pojma kaj mi je da mene nikoli ni zeblo, kvečjemu mi je bilo vroče. pa je en rekel, odkar maš manj špeha, je manj izolacije - zato te zebe user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

18.09.2008, 09:31

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

18.09.2008, 09:35

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

a nede....no pa smo odkrile eno dobro lastnost špeha, da je dober izolatoruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

18.09.2008, 09:57

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image user posted image  jaz se samo še smejemuser posted image user posted image user posted image

clock-img

18.09.2008, 10:49

clock-img

aiwich

pencil-img

161

danes šla peš v službo, tko da sem vsaj neki nardila zase. toook sem zmatrana skoz ta teden. skoz bi spala. ampak nikol pa ni časa, da bi se res fajn naspala.user posted image
sej bo hmal vikend. user posted image  planiran počitekuser posted image

clock-img

18.09.2008, 12:09

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

18.09.2008, 14:54

clock-img

mojamura

pencil-img

5505


IZVIRNO SPOROČILO: morrak

jeeee. Ker je posijal sonček sem šla teč. prvih 20 minut teka je za mano. jeeee





jeeeeee bravo morrak, ta najhujše je za mano user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

18.09.2008, 14:55

clock-img

mojamura

pencil-img

5505


IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

user posted image user posted image user posted image  jaz se samo še smejemuser posted image user posted image user posted image




no me veseli, da se smeješ....
btw....kako pa kaj tvoja izolacija?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

18.09.2008, 17:02

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

user posted image user posted image user posted image  jaz se samo še smejemuser posted image user posted image user posted image




no me veseli, da se smeješ....
btw....kako pa kaj tvoja izolacija?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



za smejat al pa za zjokatuser posted image user posted image user posted image

clock-img

19.09.2008, 05:17

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Samo to pri meni tudi drži. Ko sem jaz pred leti shujšala, me je tudi kar naprej zeblo. Drugače mi je vedno vroče. Jaz sedim v pisarni v kratkih rokavih in zapiram radiatorje, sodelavke pa sedijo v bundah in odpirajo radiatorje.user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

19.09.2008, 08:41

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

mene zebe ko sam vrag, sem včeraj do 11-ih v pisarni v jakni sedela. ampak danes pa sem si debelo pulico oblekla...tak da mam zdaj malo več izolacijeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

22.09.2008, 20:07

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Zadnje cajte je pa zatišje tu gor. Čakamo, da bo 1.1.2009?user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

22.09.2008, 21:25

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Ahoj. user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

23.09.2008, 09:05

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

kuku....hehehe

jaz čakam 7.1.09 ker takrat bo točno eno leto odkar živim z montijem....da naredim bilanco, ki pa hvala bogu ne bo slabauser posted image user posted image user posted image

se mi je pa lanska silvesterska želja že uresničila, namreč, da bi naslednje silvestrovo bila vsaj 20 kg lažja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

23.09.2008, 11:02

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Ojla mojamura. Vidim, da še vztrajaš. Jaz sem včeraj spet začela pazit. Zdaj sem bla nekaj časa na 2. stopnji. Včasih tudi v grehu. Kile so se malo povzpele nazaj, samo ne vse. Pa razlika je verjetno tudi zaradi nove tehtnice. Doma mi namreč še zmeraj kaže 7 minusa. user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

23.09.2008, 16:12

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Ja tudi jaz sem se čez poletje malo zapustila in pridelala 3 kg nazaj. Ampak še vedno sebi štejem za uspeh - 24 kg, pa tudi če ne gre do novega leta nič več dol. Vzdrževanje je pri meni še težje kot hujšanje. Tudi jaz sem večinoma na drugi stopnji. Načeloma se držim Montija, tu in tam se pregrešim s sladkarijami. Krompirja, riža in bele moke še vedno ne jem, ker se mi nič ne lušta. Pa včasih pojem malo preveč študent-futra. Zato sem tam, kjer sem.user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

24.09.2008, 06:58

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

dulcinea....welcome back. meni se tudi zdi zdaj, ko je konec poletja, da bo šlo vse malo lažje dol.....jaz bi do konca leta rada vsaj še 4-5 kg zgubila, če pa več pa toliko boljeuser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil mojamura -- 24.9.2008 6:59:16 >


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

24.09.2008, 10:44

clock-img

zmajči25

pencil-img

517

Me vzamete zraven hujšarice? user posted image
Sem komaj pred kratkim "odkrila" da na RR obstaja tudi poseben forum na temo hujšanja. Torej, v dobrega pol leta (od marca) sem shujšala 21 kg, rada bi še 5 kg, čeprav mi gre zdaj vse bolj počasi dol (1-2 kg na mesec). Hujšala sem po ločevalni, sedaj pa se držim načel ločevalne, vendar ne držim strogo vrstnega reda po dnevih ampak za kosilo in večerjo jem vsak dan tisto, kar mi tisti trenutek najbolj paše. Ta mesec sem tudi začela hodit na aerobiko 2x na teden in se prav fajn počutim user posted image . Kolikokart na teden pa ve migate? Se vam zdi, da je 2x na teden po 1 uro premalo?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem