cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!

  
clock-img

11.08.2008, 14:02

clock-img

Anonimen

ponižno se vračam z istim stanjem kg kot na novega leta dan user posted image  tokrat poskušam zapeljat Montijauser posted image

clock-img

11.08.2008, 14:15

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

kakšno je to stanje? Da vem za vpisat.

clock-img

11.08.2008, 14:24

clock-img

Anonimen

68 kg user posted image , izgubila bi rada vsaj 10 kg

clock-img

11.08.2008, 14:40

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

natasa77 nič jokat....saj bo boljše user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

11.08.2008, 16:11

clock-img

Špelca21

pencil-img

431

Hej hoj punce!

Jst sem že z dopusta, ampak kar se tiče Montija nisem bla pridna. user posted image  Ah saj bom od zdj naprej. Tehtam se ta teden ne, ker sem dobila še user posted image .

Mam pa eno super novico- no vsaj zame, in sicer s sep. začnem z redno službo v vrtcu.user posted image user posted image

clock-img

12.08.2008, 08:00

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

špelca čestitke za službouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


no jaz pa za tabelco javljam, da je spet šla ena kila dol. torej skupaj: 19 kg


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

12.08.2008, 08:30

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

ime               željena izguba kg       izgubljeni kg        do cilja še...

mojamura            45                          19                        26
sergia                   25                          10                        15
snorlax                 60                          27                        33
maja1488            17                          9,7                       7,3
Naty-Taja             10                          3                           7
dulcinea                14                          7                           7
sonjah                   32                         29                          3
Špelca21              14                          7                           7
angel_rebelde      15                          5                          10
lira22                    17                         12                          5
Naja3                    10                          0                          10
auroraa                  12                          4                         8
masa74                   ?                         4,5                       ?
natasa77                10                         0                        10
blaža                       3,7                        0                        3,7


clock-img

12.08.2008, 08:31

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Smo pridne ane? user posted image user posted image user posted image

clock-img

12.08.2008, 09:22

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

seveda smo user posted image user posted image user posted image bravo za nas.

še malo pša bom prišla do pol poti yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

12.08.2008, 16:40

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

No, lepo da me imate še zmerajna spisku. Jaz sem trenutno bolj na 2 stopnji in kile so še zemraj tam kot so ble. Se pravi mene ne spreminjat v razpredelnici.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

12.08.2008, 21:31

clock-img

sonjah

pencil-img

164

Tudi jaz ostajam na istemuser posted image Bo treba mal migat začetuser posted image

clock-img

13.08.2008, 04:15

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Ahoj!

WB vse dopustnice! user posted image

Pri meni je stanje nespremenjeno in še nekaj časa bo. Trenutno sem v takem razpoloženju, da sem bolj na 2. stopnji, se pravi vzdrževanje. Zdajle se bliža dopust in bomo bolj na izi, pa doba sladoleda še kar traja, pa bratova poroka se približuje in rojstna dneva obeh otrok... Na jesen se spravim v red. Meni je že to dosežek, da sem 3 mesece na isti teži, pa da se še nisem naveličala Montija.

Čestitke vsem za izgubljene kilograme.

Nataša, WB.user posted image

Aja, punce, od nedelje smo 1 teden v Moravcih. Je katera od tam blizu? Bi mogoče katera uletela na kak kofe, če bo čas?


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

13.08.2008, 07:47

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

snorlax, jaz sem bila prejšnji teden v moravcih....ker sem drugače iz prekmurja (uvožena prekmurka na štajerskouser posted image )

škoda....bi te bilo prelepo spoznati


pa morda kdaj drugič....sicer se pa fajn imejte


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

13.08.2008, 08:13

clock-img

Anonimen

Aja, punce, od nedelje smo 1 teden v Moravcih. Je katera od tam blizu? Bi mogoče katera uletela na kak kofe, če bo čas?



Mi bomo blizu Lendave, če se ti da vozit.user posted image

clock-img

13.08.2008, 09:46

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

nataša, kje pa boste točno....če mi seveda lahko zaupaš

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

13.08.2008, 11:48

clock-img

Anonimen

imaš ZSuser posted image

clock-img

13.08.2008, 18:07

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Aja, punce, od nedelje smo 1 teden v Moravcih. Je katera od tam blizu? Bi mogoče katera uletela na kak kofe, če bo čas?



Mi bomo blizu Lendave, če se ti da vozit.user posted image



Kaj pa vem. Sicer imamo žlahto v Lendavi, ampak ne vem, če se nam bo dalo kam z avtom vozit.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

14.08.2008, 08:05

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

hej hoj....kak ste punce?

meni je taka hica....zašvicala sem ko pes....ne vem zakaj sicer

pa moj mali gre danes tazadnjič v vrtec v MB, ker sem ga za naslednje šolsko leto vpisala v naši občini....mi je kar hudo, ker so vzgojiteljice full fajn


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

14.08.2008, 08:24

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Jst sem pa danes totalka user posted image . Sem spala celi 2,5 uri. Vedno, ko gre moj nekam se v hiši dogajajo čudne stvari. Grem spat in začne v mansardi ful šklopotat in stvari prevračat... V glavnem štala. Najbrž se je od kje kak polh zavlekel ali pa veverica, ker je gozd na eno stran. In pol sem s palico od metle to žvau podila skoraj do treh. Da nebi katera mislila, da sem imela pogum da sem šla gor. S to palico sem jaz po  stropu butala, da bi žvau mogoče zbežala odkoder je prišla. Ob treh končno mir, pa nisem mogla zaspat. Ko mi je končno ratalo, pa tamala, da jo lulat in da bi mleko in ne vem kaj še vse. Jo spedenam, grem k njej spat v upanju, da bo tako zjutraj dlje spala. In in ob 5:45 me zbudi stavek 'mama nina, maša lulaja posteljo' in madam počepne in se polula. Mater sem bla jezna!

In zdaj komi čakam, da pride kdo v službo, da me nese na kafe. Pri nas začnejo ob 9.

clock-img

14.08.2008, 12:14

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

ojoj....bogauser posted image


saj veš da takrat ko bi mi najraje spali otroci nočejo...ali pa ušpičijo celo kakšno


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

14.08.2008, 12:43

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Jst vas pa najbrž pridem pogledat še mal čez vikend, pol me pa do četrtka ni. Grem na službeno izobraževanje na slovaško, jaz pa bi šla tako rada že enkrat na dopust!! Ponavadi gremo junija, letos pa šele konec septembra in se mi kr meša.

clock-img

14.08.2008, 17:42

clock-img

lira22

pencil-img

35

Alo sotrpinke!
Da se malo javim.... Za tabelico javljam še -2kguser posted image (to sm že javla enkrat pa ste pozable spremenituser posted image ), torej do cilja še 3kg. Skupno je šlo dol 14 kg... user posted image Še vedno furam neučinkovito metodo manj žri, ki bi jo rada sfurala še za te 3 kg. Zadnjih 5kg, pa bo po moje najbolj trdovratnih, se bom pa lotla montija...
papa

clock-img

15.08.2008, 07:34

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Bravo Lira! user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

16.08.2008, 13:37

clock-img

Špelca21

pencil-img

431

Hej hoj.

Imam eno novico, na dopustu se nisem nič zredila (HB ker sem res jedla kot user posted image ). Še več imam celo še dodatnih -0.6 kg.

Lira user posted image user posted image .


clock-img

16.08.2008, 21:40

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Bravo Špelca.

Se beremo čez 1 teden, ko pridem z dopusta. Čavči! user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem