cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!

  
clock-img

18.07.2008, 13:48

clock-img

Anonimen

dan....

A bi vi še kako novo članico sprejele? Sicer še nisem začela hujšat, ampak sem pa včeraj resno razmišljala o tem... Sicer imam za zgubit enih kg pa bom zadovoljna user posted image (potem itak ne ampak ok....)

Kaj je to Monti? oz. Kdo? user posted image malo bi vsa spremljala da si naberem poguma potem pa mogoče tudi jaz začela??
Bi mi pasalo malo spodbude z vaše strani zato se oglašam še pri vas user posted image Sem vas malo brala in kar voljo dobila user posted image user posted image user posted image user posted image

Torej? Sem lahko ena izmed vas?? user posted image

clock-img

18.07.2008, 14:08

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Živa dobrodošla!  Montignac je zdrava prehrana. Priporočam, da prebereš njegovo knjigo Jem torej hujšam ali Prehrana po Montignacu.

Bom našla tudi link, pa ti prilepim.

clock-img

18.07.2008, 19:51

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Drage moje! Mene je za skloftat. Danes za kosilo sem šla z računovodkinjo v eno super srbsko restavracijo. Jedla pa sem POMFRI, ČEVAPČIČE, UŠTIPCE, PREBRANAC in BEL KRUH!!!!!

Snorlax, prosim vrni mi in me nadri kot sem jaz tebe user posted image

clock-img

18.07.2008, 21:21

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

user posted image user posted image user posted image To je za tebe, Maja.

Živa, Monti je en fejst dedec, katerega vse tule gor obožujemo, tu in tam prevaramo, drugače pa nam lepša ali celo rešuje življenje.  Malo za hec. user posted image Drugače ti je pa že Maja napisala. Pa Dulcineja ve ogromno o njem, klikni na njen link.




_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

19.07.2008, 08:47

clock-img

Naty*Taja

pencil-img

2696

Živa zdravo, valda da te sprejmemo - več nas je, manj bo problemov zaradi debelosti!user posted image Je pa res tale Monti super. Naj te razsvetlim, da je bilo na tejle temi ogromno punc na začetku, hujšale smo z raznimi dietami in MOntijem (ja, to ni dieta, ampak, kot je že ena rekla - zdravo življenje). No hotla sem povedat, da smo od januarja ostale samo še Montijevke...ostale so al prišle do konca, al pa odnehale.... Torej...

Evo jaz sem kr pridna in se nič ne tehtam, da ne zgubim volje do negrešenja...user posted image


_____________________________

MONTIGNAC

clock-img

21.07.2008, 08:12

clock-img

Anonimen

Ojla... Sem nazaj z dopusta (no ja no... vikenda) user posted image user posted image user posted image
Glede Montija pa sem se pozanimala in veli zvedela... In sem se odločila....

Moj cilj je 30kg... Koliko jih imam nevem, ker se ne vagam... In bom povzela eno izmed vas in štela številke (konfekcijske) in ne kg... Lahko?

Moj cilj je vsaj 4 številke oz. najraje bi jih 5... Danes dobim knjigo in potem AKCIJA....

Sem pa dojela smisel... ločevanje ampak ne po ločevalni dieti user posted image user posted image To bi mi znalo it mogoče ja....

No bom obveščala kako stvari stojijo...

Hvala ker ste me sprejele :)

clock-img

21.07.2008, 08:38

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Za tabelco javljam, da jih imam skupno -9.

clock-img

21.07.2008, 08:43

clock-img

Anonimen

Hoj, jaz sem kar novo temo odprla, kjer tulim in jamram.user posted image  Zgleda pridem kmalu spet k vam.user posted image

clock-img

21.07.2008, 13:57

clock-img

sonjah

pencil-img

164

Kar pridi, jauser posted image

Jaz za tabelco javljam, da ostajam na istem; -29user posted image

clock-img

22.07.2008, 09:17

clock-img

Anonimen

Evo.... Ravnokar sem za darilo od sodelavke prejela Montija user posted image user posted image user posted image user posted image

Sicer se mi je že včeraj uspelo delno držati diete... Za kosilo krompir in zelenjava, za večerjo pečene hrenovke (čist pikico kruha poleg) in jogurt user posted image user posted image user posted image

Upam da mi tudi danes uspe user posted image

Zdej morm pa Montija preštudirat in potem sem zmagala user posted image user posted image user posted image

Konfekcijske številke pa še vedno enake user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

22.07.2008, 09:24

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

O krompir boš pa morala zdaj sam še za familijo kuhat. tebi se bodo pa sline cedile zraven. Pa hrenovke bodo tudi preteklost.

Bo pa konfekcijska številka zato manjša.

Jaz si moram it nove modrce kupit. Sem shujšala v joške user posted image
In hlaće so mi tudi prevelike ampak bom še s takimi mal okol hodila, pa bom drugi mesec kupila nove.

clock-img

22.07.2008, 09:31

clock-img

Anonimnica

pencil-img

81

Zakaj pa ne hrenovk?

clock-img

22.07.2008, 09:47

clock-img

Anonimen

Pa zakaj ne krompirja? A ni cilj te diete da ločuješ?

Meso, krompir in testenine v ločenih obrokih oz. ne med sabo miksat?

Ker če krompirja ne smem papat potem pa user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

22.07.2008, 10:33

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Hrenovk jaz ne jem, ker so polne aditivov in maščob. Nasploh je v hrenovkah bolj škart meso.

Krompir in vse bele barve pa odpade. Bel riž, bele testenine, bela moka, krompir... tega ne smeš. No saj boš danes knjigo naštudirala, pa boš videla, da imajo te stvari zelo visok glikemični indeks in je po njih tvoja slonovka zelo obremenjena.

clock-img

22.07.2008, 11:20

clock-img

Anonimnica

pencil-img

81

Ampak hrenovke so dovoljene. Občasno, če se ti mudi, so čisto ok rešitev. Seveda pa jaz dam prednost kakovostnim telečjim recimo.

clock-img

22.07.2008, 13:37

clock-img

Anonimen

nevem če mi bo uspelo brez krompirja....

Po moje bom malo priredila in bom tudi krompir jedla ker sicer... user posted image user posted image

clock-img

22.07.2008, 13:46

clock-img

Špelca21

pencil-img

431

Ojla.

Evo mene spet v službi. Po eni strani prav hvala bogu, ker zdj ko sem bla doma sem samo omare odpirala pa jedla. HB da ni šlo nič gor. Tako da za tabelco še vedno -6 kg.

Kako ste pa ve? Vse po starem? Al kaj novega?

Pozdrav novim "hujšaricam".


Uživajte

clock-img

22.07.2008, 16:32

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Špelca, jaz imam iste probleme. Če sem doma, samo nekaj iščem. user posted image

Ja, krompir, riž je prepovedan. Hrenovke pa jaz jem tu in tam, recimo 1x na mesec, če nimam več idej kaj skuhat in če me ful zmatra za čas. Itak pri nas ne grejo preveč v promet.

Živa
, ne mešat Montija in ločevalne. Če se ne moreš odpovedat krompirju, potem se raje loti ločevalne, tam je dovoljen.




_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

23.07.2008, 08:00

clock-img

Naty*Taja

pencil-img

2696

Oj, Živa, sej se čist lepo navadiš brez krompirja. Kak teden, dva je kriza, potem pa kr ne moreš več jest prepovedanega. Osnova MOntija je pa res,da daš popolnoma stran belo moko, cuker in prašičji futer (krompir, pesa, korenje...) Pa po moje je itak jasno, zakaj slednje, ker prašičkim to dajemo zato, da se zredijo, a ne?

Evoga, jaz sem pridna, nisem se pa še vagala tak da ... povem, ko začutim, da se splača...user posted image


_____________________________

MONTIGNAC

clock-img

23.07.2008, 08:30

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Korenček lahko ješ. Jaz ga ful srovega pojem, ko ne morem kosila pričakat user posted image

clock-img

24.07.2008, 13:59

clock-img

Naty*Taja

pencil-img

2696

Ja, srov korenček lahko ja!

Kje pa ste vse hujšarice? A ni nič cajta za net? Jaz sem ravno pri kosilu - hrenavka in paradižnikova solata pa kumara.... Ni blo cajta kuhat! Zdej pa moram kmalu po tamaladva, tak da...

Javte se no kej!


_____________________________

MONTIGNAC

clock-img

24.07.2008, 14:52

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

24.07.2008, 19:06

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Ja, smo ene redkih, ki smo začele skupaj hujšat 1.1. in smo še kar tu. To pomeni, da smo vztrajne, ali pa da so cilji še zelo daleč. user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

24.07.2008, 21:21

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

28.07.2008, 07:39

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem