cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!

  
clock-img

04.01.2008, 22:12

clock-img

babajči

pencil-img

178

Živjo!

Evo, hujšamo, še vedno...je kar težko, ker sva oba sladkosneda... pa tako težko se mi je upirat, ker vem, kam je moj srči skril bajadere...pa saj bom. mi pa gre ful na jetra, ker sem mu že 100x razložila, zakaj ne sme ob šniclu jest solate s fižolom ali krompirjem.

NATAŠA77: mene ful zebe...upam, da tvoja trditev drži.

Lp

clock-img

05.01.2008, 07:06

clock-img

Barbs

pencil-img

2044

Dobro jutrouser posted image , mene tudi zebe, ampak sklepam, da zato, ker me je naš najmlajši, ki se je zguzil v najino posteljo , celo noč odkrival, tako da ne bi mogla reči, koliko maščobe se mi je stopilo zaradi tegauser posted image
Drugače pa me zdajle čakata dva kivija, potem bom popila čaj (meta, standarduser posted image ) , sem pa že včeraj naredila načrt za moje današnje nadaljnje obroke - zajtrk ;kuhano jajce, par žlic puste skute, kosilo: kuhan osličev file pa na vrh peteršilj in malo česna, kisla repa iz kozarca, malica še ne vem, morda nič, če ne bom lačna, če ne pa kak oreh (da se bom mal zamotla, ko jih bom treblauser posted image ) , večerja pa skleda zelene solate s popečenim olimskim sirom, limoninim sokom in naribanim jajcem..tega se že zdaj najbolj veselim ( nasploh mi je fascinantno, kako se ukvarjam s tem jedilnikom..kot da bi kar naprej mislila le na to, kaj lahko jem, kaj bom jedla, kdaj bom jedla...ahuser posted image  Ampak, se tolažim, da je treba še danes in jutri pregurat nekak, brez grehov, v ponedeljek pa že tehtanje, pa že prvi dnevi bodo za nami in bo lažje...a ne?user posted image

Lep in uspešen dan vsem!user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

clock-img

05.01.2008, 07:42

clock-img

dory

pencil-img

8852

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

ej.... jst cist rdeca zdele ratala, ko sem vidla tvoj komentar na tej temi user posted image


user posted image user posted image user posted image  Moj user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image  nee.. od dory!user posted image  ker se mi tud sanja ne, kaj se ma ona neki za trudit sploh al zmagovat al kaj ze....




sej te mam jest tud rada :)...ja sej se trese okol mene, sam to znam spretno skrit :)..pol pa k na pilatesu izvajam vaje,pa kr visi dol :)

clock-img

05.01.2008, 08:16

clock-img

Anonimen

Dobro jutro user posted image
Evo še danes bo hudo, potem bo pa lažje. Pri meni je najtežje prve 3 dni.
Danes si bom skuhala velik lonec zelenjavne juhe s koščki mesa in to bom jedla čez vikend za kosilo in večerjo, vmes pa kakšen jogurt in sadje.
Takšne juhce me najbolj nasitijo, ker so tople in lahko jo poješ po mili volji.Notri dam vso zelenjavo, ki jo imam, razen krompirja.
                                     Lep dan vsem user posted image

clock-img

05.01.2008, 08:18

clock-img

jer.za.

pencil-img

1782

Jutro.

Tudi jaz sem bila včeraj zelo pridna. Smo bili na rojstnem dnevu pri mojem očetu, pa nisem nič dala v ustauser posted image , edino en požirek viskija sem spila za nazdravit. Pa tudi zvečer nisem čisto nič jedla, nisem bila lačnauser posted image  
Gibanje včeraj: sem generalno pospravila stanovanje, pa z možem sva imela telovadbouser posted image user posted image user posted image .

Sedajle pijem kavo, za zajtrk bom jedla jajce, za kosilo bo rižota, za večerjo pa gotovo nič.

Gremo pa popoldan še na praznovanje rojstnega dne moje sestre, vam jutri poročam ali je bilo uspešno ali ne.

Barbs:tvoja solata se sliši božansko. Kakšen pa je olimski sir?

clock-img

05.01.2008, 08:26

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

Dobro jutro,

meni sploh ni jasno, kako bom v ponedeljek vstala za v službo. Sem bila ves teden doma in sem se krepko razvadila s spanjem. Plus časa sem imela za telovadbo. V pon. pa spet ob 5. auf.
Današnji dan je zasnovan takole:
z: skuta
m: jabolko
k: kislo zelje in pečenica
m: kivi ali dva
v: sestavljena solata

Zdajle pa najprej kava, potem pa magnezijeva sol. Ker ne vem, kakšni so učinki in kako deluje, si lahko le mislim, kam bom računalnik s seboj vlekla user posted image .
 
jer.za. - olimski sir je en super sir, ki se popeče in se ne stopi, je pa odličnega okusa


_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

clock-img

05.01.2008, 08:30

clock-img

jer.za.

pencil-img

1782

Kje pa se dobi ta olimski sir? V vseh večjih trgovskih centrih?

clock-img

05.01.2008, 08:31

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

IZVIRNO SPOROČILO: jer.za.

Kje pa se dobi ta olimski sir? V vseh večjih trgovskih centrih?



Ja, pa dober tek. user posted image

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

clock-img

05.01.2008, 08:44

clock-img

karamela

pencil-img

645

Evo še jaz poročam. V četrtek sem bila pridna in spila 1,5 litra vode, v petek v službi pa niti en kozarec. Punce prpravte palco zame, se zavedam, da b me mogu človk kr z gajžlo poglav, da mi pride v navado zdravo prehranjevanje in pitje tekočine..

Tudi jaz še nisem slišala za olimski sir. bomo nabavli.. in probali.



clock-img

05.01.2008, 08:59

clock-img

katjes

pencil-img

530

Dobro jutro!
Tjaga lepo bi te prosila, če mi sporočiš glede magnezijeve soli. Da vem planirat kdaj naj jo vzamem!
Drugač pa sem že od 1.januarja zelo pridna in res manj "žrem"! Ker se danes že zelo dobro počutim po virozi, grem popoldan laufat - ene  20 minut za začetek. Imam že vse naštudirano!
Lep in uspešen dan!
Katjes

clock-img

05.01.2008, 09:03

clock-img

*tajda*

pencil-img

1080

IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

a imaš kdaj čokoladni dan? potem bi me znalo zanimatuser posted image user posted image user posted image



Ja danes zvečer imam tri rebre jedilne čokolade pa tortico,komaj čakamuser posted image

clock-img

05.01.2008, 09:05

clock-img

*tajda*

pencil-img

1080

Jst se bom tehtala na en mesec...ker če bi se vsak teden bi mi prehitro padla motivacijauser posted image  Se bo več poznalo na vagi po enem mesecuuser posted image

clock-img

05.01.2008, 09:43

clock-img

Naty*Taja

pencil-img

2696

Dobro jutro. Ravno sem po jabolku ob kavici in pz kruhu z marmelado bs.
Včeraj sem delala zdravniškega za službo in med drugim so me tudi zmerli in stehtali pa maščobo zmerli. Madona od operacije križa po moje sem se "skrčila" za dva cm, pa maščobe je mislim da 33% pa kilaža kr drži taka kot sem jo doma stehtala ... potem mi je pa na koncu na tistem listku s podatki napisalo, da moram shujšat 7,5 kg - sem si misla, a sam? Jaz imam namen dvakrat več. Sam da vam objasnim, koliko bi potem to zneslo ... pri mojih 29 letih, po dveh porodih, na 173 višine (po novem user posted image ) je dovoljenih celih 75 kg! Pa jaz vem, da se nebi dobro počutla... sam tolk, da boste realne...
Drugače pa sem zelo presenečena nad tem, da so mislim da že 3 obupale po 4 dneh... dajmo punce. Poskuste zdravo živet in ne stradat, pa boste mogoče dlje zdržale. Jaz sploh ne razmišljam več o starem načinu prehrane. Vmes, ko nisem strogo montignacala, sem si samo včasih privoščila kak krompirček za lušte al pa čokolado in druge sladkarije, drugače pa se v osnovi skoz držim načel. Pa sem po kakem mesecu takalega pregreševanja dobila gor samo kilco...
Srečno in zdržite



_____________________________

MONTIGNAC

clock-img

05.01.2008, 09:44

clock-img

Anonimen

Barbs- Zebe te čez dan takrat, ko naj te v bistvu ne bi smelo. Npr. mene je v službi v prejšnjem krogu (od avgusta do novembra) kar treslo od mraza, medtem ko so moje sodelavke odpirale okna, ker jim je bilo vroče.user posted image
"večerja pa skleda zelene solate s popečenim olimskim sirom, limoninim sokom in naribanim jajcem" to tudi ne vem, če paše skupaj (vsaj po ločevalni ne). Ker tudi beljakovine ne smeš mešat med seboj. No, je pa tko, da si tudi jaz privoščim purana v smetanovi omaki.user posted image
jer.za.- Ne vem, če je pametno NIČ jesti. Boš prehitro obupala. To je šok za telo, da iz velike količine kar naenkrat ne dobi nič. Potem pa, ko nekaj poješ začne skladiščiti zaloge. Pristala boš v začaranem krogu.
tjaga- Poročaj. Jaz grem danes kupit tole sol.user posted image
*tajda*- Se strinjam s tabo glede tehtanja. Vsakodnevno tehtanje ni priporočljivo, ker so prevelika nihanja. Prehitro lahko izgubimo motivacijo. Tudi tedenska tehtanja so tko-tko. Ker v času user posted image  imaš sigurno kilo do dve več. Samo v skupinah je vsaj to motivacija, da se vsaj enkrat na teden javimo. Drugače pa ja, mesečno tehtanje je najboljše.user posted image

Jaz sem danes za zajtrk eno pomarančo, pa zdajle kavico pijem z natrenom. Za kosilo še ne vem kaj bo.

clock-img

05.01.2008, 09:48

clock-img

kai1

pencil-img

638

dobro jutrouser posted image

Do sedaj sem bila zelo pridna.user posted image Upam, da mi bo v bodoče tudi šlo tako.
Današnji jedilnik:
Z: jabolko, rženi kruh, marmelada,pravi čaj
M:pomaranča
K:paradižnikove testenine z zelenjavo, solata  
M:sir
V:jabolko, jogurt

Ali lahko pri montiju jem sadni jogurt?

clock-img

05.01.2008, 09:54

clock-img

natasaom

pencil-img

2231

jest sem tud pridna..za zajtrk pomaranče,malica korenje,kosilo pa še ne vem kaj bomo jedli user posted image

clock-img

05.01.2008, 10:12

clock-img

Miss Piggy

pencil-img

1936

Evo mene spet user posted image . Včeraj sem zdržala brez pregreh - sem si rekla, če sem cel dan zdržala, ne bom zvečer zaj*****. Sem bila pa trdno odločena, da bom danes takoj zjutraj pojedla nekaj sladkega. No, v to jutro sem se zbudila na frišno motivirana, čeprav mi možek skoz trobi, da jaz res nimam kam hujšat, da sem njemu super, bla, bla, bla....in sem spila kavico s čisto malo sladkorja user posted image (navajena sem na dve čajni žlici sladkorja v eno skodelico kave, danes sem si dala četrt žličke). Pojedla sem košček sira za zajtrk. Naprej pa še ne vem. Upam, da me jutranja motiviranost ne bo čez dan minila. user posted image

clock-img

05.01.2008, 10:14

clock-img

Anonimen

Ima tvoj možek kar prav user posted image

clock-img

05.01.2008, 10:17

clock-img

Miss Piggy

pencil-img

1936

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Ima tvoj možek kar prav user posted image



Sem vedla, da boš komentirala! user posted image

clock-img

05.01.2008, 11:01

clock-img

mayy

pencil-img

321

Dobro jutro tudi od mene. Pravkar pijem kapučino. Zajtrk bom verjetno preskočila ker je že preveč ura pa poj ne bo 2 ure med Z in kosilom. Za kosilo pa še ne vem ali bo zelenjavna pica, ful dobra ali pa makaroni. Za večerjo pa polnozrnati rogljiček z jabolki od pečjaka in seveda rebro čokolade.
Glede tehtanja, jaz sem bom tehtala enkrat na mesec po vodnem dnevu, da ne bom zgubila motivacije.
Naty-Taja čestitam za službo.

clock-img

05.01.2008, 11:52

clock-img

Serendipity

pencil-img

5124

Ojla - moja motivacija je (še) tudi na višku. Mi kar pomaga to množično hujšanje user posted image

Z: sveže iztisnjen sok iz pol grenivke, ene pomaranče. POtem 5 minut orbitreka (več nekak ni šlo) in po 15 minutah zajtrk - kava (črna, brez sladkorja), pz kruh in 100% marelična marmelada (mi kar paše tak tip zajtrka)
M: mislim, da bo kar bela kava ali kava z mlekom , grem na en drink.
K: v planu je solata, zrezki z gobicami na naraven način
M: sadje
V: najverjetneje tuna & jogurt

Včeraj sem imela večerjo ob 6., potem spila en metin čajček in nato ob 10. - lakota za umret. Sem pojedla košček 81 % črne čokolade in kivi.


No, punce - saj bo nekaj iz nas, a ne?

clock-img

05.01.2008, 12:17

clock-img

kjava

pencil-img

2416

Kai, če je v sadnem jogurtu sladkor, pol ga ne smeš.

clock-img

05.01.2008, 12:23

clock-img

frufru

pencil-img

2857

IZVIRNO SPOROČILO: kjava

Jest sem pa včer mal narobe montija razumela, pa sem jedla oh in b skupaj, tko da je blo vseen, če sem zvečer še mal čokolade. Dons sem si spet posebej kuhala in vse pokvarla, ker sem pred kosilom jedla čokoladouser posted image

Pol mi je pa še mož objasnil, da bom shujšala samo v joške in obraz in da bom pol grda, ker bom mela joške do kolen user posted image

Zdele pa spet grickam čokolado. Mislim, da bom nehala z dieto.Moram bit lepa za moža user posted image

Kjava mi2 sva za skupaj. Jaz sem sklenila, da bom čokolado vseeno jedla, samo v manjših količinah (danes šele eno rebrce čokoladeuser posted image user posted image user posted image )Včeraj me je zeblo kot psa, pa zvečer mi je bilo slabo in v glavi se mi je vrtelo. Druge OH sem pa zreducirala. Včeraj samo en kos kruha, danes pa en rogljiček. Za kosilo bo pa zelenjavna juhica

clock-img

05.01.2008, 12:34

clock-img

Miss Piggy

pencil-img

1936

Za kosilo sem skuhala junečje zrezke v omaki in kruhove cmoke. Svoj zrezek sem dala iz posode preden sem omako zgostila, cmokov seveda nisem jedla. Zraven pa velika skleda zelene solate.
Za malico bom kakšno sadje, zvečer pa zeleno solato s tuno in sirom.

Telovadba...kaj je že to?user posted image Včeraj sem komaj skupaj spravla 15 trebušnjakov user posted image .



clock-img

05.01.2008, 12:37

clock-img

Miss Piggy

pencil-img

1936

Aja pa še to. Glih sem M dobila, tko da bo po moje kriza zvečer, ker takrat ponavad rabim fulllll čokolade user posted image . Ampak sej bo!user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem