cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!

  
clock-img

11.07.2008, 21:51

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Bom pridna, obljubim. user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

12.07.2008, 17:14

clock-img

Anonimen

O, ta tema še živi?user posted image
Jaz pa se kar ne morem spravit na hujšanje. Zdaj vsaj vem zakaj. Enostavno se mi ne da spet znova naučiti vseh pravil.user posted image  Ker moraš imeti vsak trenutek  dneva v glavi kaj smeš in kaj ne. Čakam na navdih.user posted image
user posted image

< Sporočilo je popravil natasa77 -- 12.7.2008 17:15:56 >

clock-img

13.07.2008, 08:10

clock-img

lira22

pencil-img

35

Natasa77, nehaj čakat, na navdih, ker to zelo dolgo traja....user posted image Saj pri meni je.... user posted image Vleče se tud po kako leto, med tem pa se kg še večajo....user posted image Boljs je, da se discipliniras, pa kr zacnes....user posted image .....No govort je lahko, saj vem....V glavi ti more nardit en klik user posted image , pol pa gre....


Jaz se pa moram pohvalit, da sem se mal vzela v roke in je opet kg manj, torej -14kg, ostane se 3 kg do zacasnega cilja.user posted image

clock-img

13.07.2008, 08:26

clock-img

Naty*Taja

pencil-img

2696

Hoj, babike. Men pa kr ne gre dol...po moje zaradi sem pa tja kakega piva! user posted image
Sem vas za na zaj prebrala in user posted image - ste bolj kot ne vse pridne.
Sem pa razmišljala, da sem od januarja z montijem dala dol 20 kg in da je to že kr uspeh. pa zdej še tale kilca s tabele...
Mi pa manjka telovadba! Sem imela skoz tamaladva doma in ni šans, da pridem do kake druge telovadbe, kot laufanja za njima in streženja, pucanja, kuhanja, peglanja....
Bomo vidli, če bo zdej kej boljš, ko gresta spet oba v vrtec.

_____________________________

MONTIGNAC

clock-img

14.07.2008, 08:32

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

uuuu, saj 20 kg ni mačji kašelj....pa zaradi piva se ne sekiraj, kajti kmalu bo poletje minilo in pol ti tudi pivo več ne bo pasalo user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

14.07.2008, 08:55

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Moj računalnik še vedno ni usposobljen (ja kovčeva kobila je vedno bosa ane), zato tudi tabelce še nisem zbezala z diska dol.

Sem pa imela en napad včeraj, ko sta mojadva prnesla tamali VELIKO MILKO s CELIMI LEŠNIKI. Sem pojedla 2 ploščici in potem še 2 piškota. Kile so iste kot prejšnji teden.

clock-img

14.07.2008, 09:16

clock-img

Špelca21

pencil-img

431

ojla.

Jst sem se pa ta vikend mal pregrešila, ker sva bila v soboto na eni poroki pa sem pojedla košček torte, včeraj sem pa jedla pizzo, sicer vegetarjansko samo je bilo testo iz bele moke. No saj od danes naprej bom pa spet ful pridna. Pa saj smo na poroki tudi ful plesali tako, da ni take velike "škode". user posted image

Kilce so pa iste.

clock-img

15.07.2008, 18:00

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Oj, še sem tu. Samo pofočkam se. Komaj čakam naslednji teden, da grem po 2,5 mesecih v službo. Bo malo manj časa mislit na hrano, pa bo šlo mogoče kaj dol.user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

15.07.2008, 18:07

clock-img

Naty*Taja

pencil-img

2696

Hojla. Jaz sem pa kr pridna. Včeraj sem samo dva deci šampanjca, ker smo s pričami in starši nazdravili najini bombažni obletnici poroke. Sem pa kr pizze spekla zraven in sem tri kose polnozrnate pojedla za večerjo. Sej ni tak zelo mim. Se danes čist ok počutim.
Gremo punce v nove boje...


_____________________________

MONTIGNAC

clock-img

16.07.2008, 06:23

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Ti, Naty, kaka je pa to bombažna?user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

16.07.2008, 08:14

clock-img

mojamura

pencil-img

5505


IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Ti, Naty, kaka je pa to bombažna?user posted image



ej, si mi vzela iz jezika oz. izpod prstov user posted image user posted image user posted image

jaz sem si pa včeraj skuhala enolončnico iz zelja....mmmmmmm je bila dobra, pa še spucalo me je fajnuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

16.07.2008, 08:26

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

pa še spucalo me je fajn



O bože mili.

Jaz se tudi držim, včeraj za večerjo sem naredila jogurt z marmelado user posted image user posted image
Kilce pa tudi gredo dol.

clock-img

16.07.2008, 14:05

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

ime               željena izguba kg       izgubljeni kg             do cilja še...

mojamura            45                          18                                 27
sergia                   25                          10                               15
snorlax                 60                          27                                33
maja1488            17                          7                                  10
Naty-Taja             10                          1                                  9
dulcinea                14                          7                                  7
sonjah                   32                         29                                 3
Špelca21              14                          6                                   8
angel_rebelde      15                          5                                  10
lira22                    17                         12                                 5
Naja3                    10                          0                                  10


clock-img

17.07.2008, 08:14

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

no meni je šlo spet pol kg dol, vendasr za tabelo lahko spremeniš ko bo šla cela kila dol....takrat bo tudi moj podpis drugačen heheheuser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

17.07.2008, 09:50

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Bom naslednji teden spet spremenila user posted image

clock-img

17.07.2008, 11:32

clock-img

Naty*Taja

pencil-img

2696

Snorči - celo leto!! user posted image
Vam moram povedat, da sem ful vesela, ker sem z rojstnodnevnim darilom - Montijevo knjigo, spodbudila našo mamo (ima po moje še mal več, kot Snorči na začetku pa manjša je user posted image ) da je začela se navajat na "našo" prehrano! user posted image Mogoče ji bo pa uspelo. Je rekla, da ima celo mizo zelenjave pa to!


_____________________________

MONTIGNAC

clock-img

17.07.2008, 12:28

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Naty-Taja, čestitke za 1. obletnico. Se mi je zdelo, da mora bit bolj začetniška, ker je mehka (bombaž), potem so čedalje bolj trde (srebrna, zlata, diamantna...). user posted image user posted image user posted image

Maja, hvala za tabelco. user posted image

Jaz še kar nekaj varam Montija z junk foodom. Sem se odločila, da s ponedeljkom, ko grem nazaj na šiht, začnem spet strogo, kot od začetka. Mi bo lažje, ker ne bom toliko v kuhinji.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

17.07.2008, 12:54

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Mislim Snorlax!!!!!  Varaš ga????? Kako moreš. Pa on je tako fejst dec.

Jst nič ne grešim in predvčerajšnjim sem naredila še eno anticelulitno nego. Je šlo  ziher še kej vode ven iz telesa. Komaj čakam ponedeljek in novo tehtanje.

clock-img

17.07.2008, 15:30

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

hehehe....jaz tudi ne razumem, kako lahko tako lepo čelavega moškega kot je monty sploh varašuser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

jaz pa anticelulitna krema sve da best frendici

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

17.07.2008, 15:33

clock-img

Anonimnica

pencil-img

81

IZVIRNO SPOROČILO: maja1488


Jst nič ne grešim in predvčerajšnjim sem naredila še eno anticelulitno nego. J



Kaka anticelulitna nega pa je to?

Aja, a lahko daš še mene na tabelco?
Recimo, moji podatki trenutno so:
željena izguba kg: 50
trenutna izguba kg: -6

Tehtam pa se ob ponedeljkih.
No, sicer me od naslednje srede vsaj 14 dni ne bo, pa vseeno.

clock-img

17.07.2008, 18:51

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Jst uporabljam od geomar-ja. Po tem se mi vsaj mal pozna. Dokler mažem seveda. Pa brezovo olje sem tudi imela.

Anonimnica, dobrodošla na tabeli.

clock-img

18.07.2008, 08:01

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

ka zaj pupike....se vidi, da smo same babe na kupu - poglejte kako je danes spet vremeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

18.07.2008, 08:31

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Kako same babe? Sej je monti gor user posted image

clock-img

18.07.2008, 08:43

clock-img

Naty*Taja

pencil-img

2696

Ja, bi moglo sonce svetit, glede na to, da je en moški med samimi babami! user posted image
Jaz sem zdejle ravno pri zajtrku in kavici...


_____________________________

MONTIGNAC

clock-img

18.07.2008, 08:45

clock-img

Naty*Taja

pencil-img

2696

AHa - še to, jaz se vedno tehtam na en mesec. So mi pa hlače že mal bolj prav! user posted image
Pa ta strela od piva...user posted image Jaz, morem sem pa tja kterga! user posted image Dobro, da je dež, da ne bo lušt.


_____________________________

MONTIGNAC

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem