cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!

  
clock-img

02.07.2008, 06:28

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Mojamura, si že boljš?user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

02.07.2008, 07:56

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

ti si opasna snorlax user posted image kile ti grejo dol kot po tekočem traku, čestitke user posted image user posted image

no jaz sem bom tudi tehtala enkrat ta teden, pa potem sporočim kileuser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

02.07.2008, 08:01

clock-img

mojamura

pencil-img

5505


IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Mojamura, si že boljš?user posted image





malo je boljše, ampak včeraj sem mislila, da me bo konec...res take bolečine v želodcu pa že dolgo ne.

hvala ti za skrb snorlax user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

02.07.2008, 08:41

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Čez dobrih 14 dni grem v službo, takrat bo šlo po moje bolj dol, ker ne bo več časa študirat na hrano.




Snorlax, a ti si še na porodniškem? Joj, jaz če sem skoz doma kr naprej žrem.

Ajde javi to kilo, da spremenim. Se bo še lepše videlo user posted image
Pa še katera, če  je šlo kej dol.

clock-img

02.07.2008, 15:17

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Čez dobrih 14 dni grem v službo, takrat bo šlo po moje bolj dol, ker ne bo več časa študirat na hrano.




Snorlax, a ti si še na porodniškem? Joj, jaz če sem skoz doma kr naprej žrem.

Ajde javi to kilo, da spremenim. Se bo še lepše videlo user posted image
Pa še katera, če  je šlo kej dol.



Joj, bohnedaj, da bi bila skoraj 4 leta na porodniški. user posted image Sem še kar na bolniški od maja, ko sem si zlomila komolec.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

03.07.2008, 08:31

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Boga user posted image

No sam da si boljše. Jah mura je šla, pa nas bo bolj malo tuki. Upam, da ne gre še katera. Jaz sem tudi 0,5 kilce zgubila, sam bom še mal počakala, če se obdrži user posted image

clock-img

03.07.2008, 17:59

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Evo, še ena kila, skupaj - 27. Upam, da bo do naslednjega tehtanja še kaj šlo dol. 

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

04.07.2008, 08:39

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Tudi meni je šlo še nekaj malega dol. Bom popravila v ponedeljek.

A sva samo še midve tuki gor? Mura je na dopustu, kje je pa dulci? Pa naja...

clock-img

04.07.2008, 08:44

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

eeeeeeeee....nisem na dopustu, dulci je pa v skandinaviji ali?

jaz bom še nekaj časa z vami


snorlaxuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

04.07.2008, 09:01

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Ma sem videla ja, da sem vse zamešala. Jst bom tudi celo poletje tukaj. Gremo konc septembra na dopust. Do takrat moram čim več dol spravit.

clock-img

04.07.2008, 10:23

clock-img

Špelca21

pencil-img

431

Ojla.

Se javljam po nekaj časa. user posted image
Včeraj sem bla pa v shoppingu in sem si kupila eno rumeno oblekco pa rjave pajkice za zraven. Nikol si nisem mislila, da bom jst kdaj kupila kaj šele oblekla pajkice. Se bom pol doma slikala pa prlimam slikco, da boste povedale kako se vam zdi. No sicer ko bo šla še kšna kila dol bo še bolš zgledal.user posted image

Lepo se imejte

clock-img

04.07.2008, 10:53

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Ko bom jst za v pajkice...... Ne vem če sploh dobim tako velikost user posted image

Jaz se pa odpravljav najbrž v torek. AMpak kupovat samo za malo, ker jaz upam, da bom lahko kmalu kako cofro manjše kupila. Pa ne bom zdaj zapravljala. Mogoče samo majčke pa čevlje. Ker vem, da ne bom mogla iz trgovine, če ne bom kaj zase našla.

clock-img

04.07.2008, 11:00

clock-img

Špelca21

pencil-img

431

Sj jst sm na svojo rit spravla eno št. manjšo kot sem jo imela prej. Sem bla ful zadovoljna. Sm si rekla evo kr tko naprej pa bo super. user posted image

clock-img

04.07.2008, 21:14

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Bravo za vse, ki s(m)o si lahko kupile manjše številke. A ni super občutek!user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

04.07.2008, 22:11

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Zdej imam vsaj izgovor da hodim ful v šoping. Drugače je moj vedno rekel da imam itak polno omaro (pa še v njegovi je pol mojega, sam on tega ne ve user posted image )
Zdej pa morem it, ker rabim.

clock-img

05.07.2008, 19:41

clock-img

Špelca21

pencil-img

431

ojla.

Evo v albumu je slikca moje "nove oprave"user posted image  . Kako se vam zdi?
geslo: monti

Lepo se imejte

clock-img

05.07.2008, 23:23

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Ja Spelca, kam pa ti hujsas?  Se pogledala slikco v albumu... Lepo.

Jaz sem pa trenutno se v Nemcij, v Potsdamu, jutri greva na ogled Berilna pol pa naprej do Smrke v Malmö.

Morm it zdaj,. cene me bo moj spet kregal, da delam naumnosti in rabim net za brezveze.


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

06.07.2008, 07:31

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Ja, Špelca. Tudi jaz ne vem, zakaj moraš hujšat. Če pridem jaz kdaj do tvoje postavce, bom že presegla svoje cilje.

Lepo ti pristoji komplet. user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

06.07.2008, 12:40

clock-img

Špelca21

pencil-img

431

Hvala za komplimente. Ja na tej sliki se tok ne vidi samo mam kr neki "špehca" za znebit se, ampak je to že zdj ful napredek, ker se mi je trebuh kr dost zmanjšal s temi -6 kg.
Rada bi pršla na kile ki sem jih imela ko sem spoznala mojega user posted image  -torej na nekje 65 kg (potem sem se pa 15 kil zredila ker me je tok razvajal user posted image ). Takrat je bla moja postava čist ok brez "šlaufov" pa nikjer ni nič stran viselo.user posted image

clock-img

07.07.2008, 08:33

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

super slikca - tudi jaz bi rada tak ''štel'' user posted image user posted image

no jaz sem si kupila tudi ene kavbojke, ker so mi one ki sem jih kupila izpred dveh mesecev preveč velike, pa sevedaa 3 majčke še zravenuser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

07.07.2008, 09:32

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Bravo špelca! Kaj bi jst dala za take noge user posted image

Drage moje, jaz sem se pa včeraj zbudila in se mi je tok vrtelo, da sploh nisem mogla hodit. In potem preležim pol dneva, vmes mi je mal slabo... Pa sem se spomnila, da mi je mogoče cukr padu. Pojem 3 kinder čokoladke in glej ga zlomka, počutim se kot nova user posted image .
To je bil moj edini greh prejšnji teden in na vagi je 1 kilca manj.
Javite se mi za tabelo. V soboto je blo pri nas neurje in mi je crknu računalnik, tako da bom na netu samo ko bom v pisarni. TAbela najbrž sledi jutri.

Dulci, lepo se imej na počitnicah.

clock-img

07.07.2008, 09:42

clock-img

Špelca21

pencil-img

431

Ojla.

Hvala za pohvale user posted image user posted image .

Jst se bom javila za tabelco jutri samo je to bolj tako tako, ker sem mela prejšnji teden tok noro da sem ob vsem pozabla 2 dni vzet tabletke tako, da mam zdj spet user posted image . Ne vem kako se mi je to lohk zgodil, ampak se je. user posted image

clock-img

07.07.2008, 15:23

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Bravo špelca! Kaj bi jst dala za take noge user posted image

Drage moje, jaz sem se pa včeraj zbudila in se mi je tok vrtelo, da sploh nisem mogla hodit. In potem preležim pol dneva, vmes mi je mal slabo... Pa sem se spomnila, da mi je mogoče cukr padu. Pojem 3 kinder čokoladke in glej ga zlomka, počutim se kot nova user posted image .
To je bil moj edini greh prejšnji teden in na vagi je 1 kilca manj.
Javite se mi za tabelo. V soboto je blo pri nas neurje in mi je crknu računalnik, tako da bom na netu samo ko bom v pisarni. TAbela najbrž sledi jutri.

Dulci, lepo se imej na počitnicah.




user posted image user posted image user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

08.07.2008, 07:40

clock-img

Špelca21

pencil-img

431

Ojla. Za tabelco javljam, da trenutno ni sprememb ampak glede na to da mam user posted image  upam, da je je realno kšna kilca manj.

Lepo se imejte, čeprav je dež

clock-img

08.07.2008, 16:11

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Za tabelco, glej podpis. Stanje nespremenjeno -27 kg. 

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem