cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!

  
clock-img

26.06.2008, 16:34

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Recept dobite tukaj. Na tortico pa komot pridete, sam povejte koliko vas pride, da vem nardit...

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

26.06.2008, 19:20

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Ne me kregat, montignačke. Sicer se strogo držim, ampak zdajle v tej vročini pa najbolj paše sladoled. In jaz ga jem vsak dan. Vse ostalo je strogo po montiju. Recimo, da sem trenutno na drugi stopnji. user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

27.06.2008, 07:45

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

to bi gledala, ko bi se vsipale vse v stanovanje....bi kar več tort mogla spečiuser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

27.06.2008, 07:45

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

310 g temne čokolade - 70%
10 velikih jajc
180 g temne čokolade za obliv
l lonček sladke smetane
sadje za okras


Tortni model s premerom 20 cm obložimo s peki papirjem, ki naj bo malo višji od oboda modela. Pečico segrejemo na 250 stopinj.
Čokolado nalomimo na koščke in jo nad paro stopimo.
Jajca ubijemo in ločimo beljake od rumenjakov.
Beljake stepemo v trd sneg.
Rumenjake stepemo in jih narahlo vmešamo v stopljeno čokolado. Počasi dodajamo sneg iz beljakov in rahlo vmešamo v maso.
Dobljeno maso vlijemo v pekač, damo v pečico in pečemo 8 minut.
Torto vzamemo iz pečice, jo 30 minut hladimo in jo nato za vsaj 12 ur damo v hladilnik.
Ko je dobro ohlajena, naredimo še obliv in ga polijemo po torti. Za obliv samo stopimo čokolado in z njo prelijemo torto.
Smetano dobro stepemo in z njo okrasimo torto, na vrh pa dodamo še koščke sadja.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

27.06.2008, 09:09

clock-img

Špelca21

pencil-img

431

Hej hoj.

Jaz sem se danes tehtala in imam še 1 kilo manj. Verjetno bi blo še kaj več, če ne se ne bi pregrešila tako kot snorlax s sladoledom. Pa zadnjič sem pojedla en kos lazanje, kar tudi ni po montiju. No danes imamo sicer tudi omako iz mletega mesa ampak si bom jaz spekla zrezek. Zdj bom pridna obljubim (samo kakšen sladoled ali pa kos lubenice).user posted image

Snorlax hvala za recepte.user posted image

clock-img

27.06.2008, 09:17

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Jutro! user posted image

Kilce stojijo, končno je prišla M.user posted image , tako da imam upanje, da bo po koncu šlo kaj več dol. Tako je ponavadi. Bom pa začela jest ene hormonske tablete, ker imam ful zmešane cikluse in srčno upam, da ne bodo vplivale na težo.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

27.06.2008, 09:35

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

joj, tudi jaz upam, da ti tablete ne bodo vplivale na težo. jaz sem ene 12 let nazaj jemala neke KT, pa sem se v dveh mesecih zredila za 8 kg....sem jih kuj beg vrgla (mater že znam po štajersko user posted image )

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

27.06.2008, 18:16

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Mojamura, niso KT, jest bi jih morala začet že 2 meseca nazaj, pa ravno zato odlašam. G. je rekel, naj ne bi vplivale na težo. Bomo videli.

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

27.06.2008, 22:36

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Mene bo pa monti tepu. Sem pojedla danes potico, pa 3 breskvice pa neznano količino piškotov, pa bel kruh in pršut...

Ampak mi ni žal. Sorry monti user posted image
Tudi nič mi ni blo slabo zaradi cukra. Zgleda da ga moje telo še ful dobro prenaša user posted image

clock-img

28.06.2008, 05:17

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Maja, a si kaj praznovala? user posted image

Meni pa ne pašejo ti keksi, potice, torte. Edino, kar me ne moti, je sladoled. user posted image


< Sporočilo je popravil snorlax -- 28.6.2008 5:18:41 >


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

28.06.2008, 13:15

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Maja, a si kaj praznovala? user posted image

Meni pa ne pašejo ti keksi, potice, torte. Edino, kar me ne moti, je sladoled. user posted image



Ja, da sem šla 4 kile dol user posted image
Moja sestrična je imela 11 let, danes jih ima pa moja sestrca 30.

clock-img

29.06.2008, 11:14

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Punce, ne se jezit, ma včeraj sem si malo privoščila. Tako pri hrani, kot pri pijači. Pa danes tudi verjetno. Razlog najdete na Čestitkah...

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

29.06.2008, 13:51

clock-img

Špelca21

pencil-img

431

Pa še tuki:

Hepi brzdej tu ju,
hepi brzdej tu ju,
hepi brzdej dir dulcinea,
hepi brzdej tu ju!!user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

29.06.2008, 21:11

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Vse najboljše Dulcinea!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

29.06.2008, 22:31

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Vse najboljše! Jaz sem tudi praznovala tvoj rojstni dan. Vsaj kar se hrane tiče user posted image

clock-img

30.06.2008, 11:45

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Hvala...

Maja1488, saj ne da ti ne bi privoščila, samo tkole pa nismo zmenili...

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

30.06.2008, 12:19

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

Hvala...

Maja1488, saj ne da ti ne bi privoščila, samo tkole pa nismo zmenili...




sej sem danes spet na montiju. Pridna kot vedno user posted image

clock-img

30.06.2008, 12:35

clock-img

sonjah

pencil-img

164

Bejbe, bejbe, kaj mi ga ve biksateuser posted image user posted image user posted image  Jaz pa javljam za tabelco, da imam -29user posted image user posted image user posted image

clock-img

30.06.2008, 12:58

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

Bravo sonjah!!!!! user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image


Tabelco delam zvečer, ko pridem iz pisarne in gre mala spat.

clock-img

30.06.2008, 13:10

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Ne me kregat, montignačke. Sicer se strogo držim, ampak zdajle v tej vročini pa najbolj paše sladoled. In jaz ga jem vsak dan. Vse ostalo je strogo po montiju. Recimo, da sem trenutno na drugi stopnji. user posted image


Snorči, imam predlog. Ker če boš vsak dan jedla sladoled, ne bo šlo dol. Vzemi kakšno sadje in ga zmiksaj s posnetim mlekom ali jogurtom. Če vzameš zmrznjeno sadje, imaš tak leden šejk, ki je čisto po Montiju, jogurt pa lahko daš zmrznit in je čisto fajn sladoled.

Vsem držim pesti in želim močno voljouser posted image .

clock-img

30.06.2008, 21:39

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

ime                           željena izguba kg          izgubljeni kg             do cilja še...

mojamura                          45                            17                                 28
sergia                                25                            10                                 15
snorlax                              60                            26                                  34
maja1488                          17                             6                                  11
Naty-Taja                          10                             1                                   9
dulcinea                             14                             7                                  7
sonjah                               32                            29                                  3
Špelca21                           14                             6                                   8
angel_rebelde                   15                             5                                  10
lira22                                 17                             12                                 5
Naja3                                 10                             0                                  10

clock-img

01.07.2008, 06:18

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Sonjah, iskrene čestitke! user posted image user posted image user posted image Fejst punca si, občudujem te.

Jančika, hvala ker me spremljaš. user posted image Sem že razmišljala o sadju in jogurtu, pa da zmiksam in dam zamrznit.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

01.07.2008, 07:56

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

aaaaaaaaauuuuuuuaaaaaaaaaaa......me želodec nekaj boli....in to 300/h

včeraj sem jedla neko šunko.....fffffffffaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakkk!!!

< Sporočilo je popravil mojamura -- 1.7.2008 7:57:02 >


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

01.07.2008, 10:12

clock-img

maja1488

pencil-img

6464

ime                   željena izguba kg          izgubljeni kg             do cilja še...

mojamura                 45                            17                                 28
sergia                       25                            10                                 15
snorlax                     60                            26                                  34
maja1488                17                             6                                  11
Naty-Taja                 10                             1                                   9
dulcinea                    14                             7                                  7
sonjah                       32                            29                                  3
Špelca21                  14                             6                                   8
angel_rebelde          15                             5                                  10
lira22                        17                             12                                 5
Naja3                        10                             0                                  10


A je zdej normalna??

Se ima še katera za pofočkat?

clock-img

02.07.2008, 06:27

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Juhu! Samo javim se. Danes je bila sicer kila manj na tehtnici, a bom počakala par dni, da vidim, če se obdrži. Ker gre včasih dol, pa gor, pa spet dol... Če bo enak rezultat še jutri in pojutrišnjem, potem jo uradno priznam. user posted image

Čez dobrih 14 dni grem v službo, takrat bo šlo po moje bolj dol, ker ne bo več časa študirat na hrano.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem